آیا میدانید در جنگل آئوکی گاهارا احتمال خودکشی بالاست

کشور ژاپن با آیین و فرهنگ منحصربه‌فرد خود، همیشه یک مورد جذاب برای گردشگران و محققان بوده است. کشوری که در آن به واقع نگاه عجیب و غریبی نسبت به مسائلی همچون مرگ و خودکشی وجود دارد. کافی است لغاتی مثل کاروشی و ‌هاراگیری یا شکم دری را در اینترنت جستجو کنید تا ببینید که در ژاپن چه خبر است. همین مسائل باعث می‌شوند که این بار بلیط هواپیما ژاپن را به قصد آشنایی با یکی از مکان‌های خودکشی در این کشور به نام جنگل خودکشی و یا به عبارت دقیق‌تر جنگل آئوکی گاهارا (Aokigahara) بخریم و با این جنگل خاص بیشتر آشنا شویم.

0
209
خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن
آیا میدانید در جنگل آئوکی گاهارا احتمال خودکشی بالاستReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 14Rating: 4.0سفری متفاوت به ژاپن و بازدید از آئوکی گاهارا؛ جنگل خودکشی - خرید بلیط هواپیما ژاپنکشور ژاپن با آیین و فرهنگ منحصربه‌فرد خود، همیشه یک مورد جذاب برای گردشگران و محققان بوده است. کشوری که در آن به واقع نگاه عجیب و غریبی نسبت به مسائلی همچون مرگ و خودکشی وجود دارد. کافی است لغاتی مثل کاروشی و ‌هاراگیری یا شکم دری را در اینترنت جستجو کنید تا ببینید که در ژاپن چه خبر است. بلیط هواپیما ژاپن

آئوکی گاهارا؛ جنگل خودکشی ژاپن

کشور ژاپن با آیین و فرهنگ منحصربه‌فرد خود، همیشه یک مورد جذاب برای گردشگران و محققان بوده است. کشوری که در آن به واقع نگاه عجیب و غریبی نسبت به مسائلی همچون مرگ و خودکشی وجود دارد. کافی است لغاتی مثل کاروشی و ‌هاراگیری یا شکم دری را در اینترنت جستجو کنید تا ببینید که در ژاپن چه خبر است. همین مسائل باعث می‌شوند که این بار بلیط هواپیما ژاپن را به قصد آشنایی با یکی از مکان‌های خودکشی در این کشور به نام جنگل خودکشی و یا به عبارت دقیق‌تر جنگل آئوکی گاهارا (Aokigahara) بخریم و با این جنگل خاص بیشتر آشنا شویم. ادامه این مطلب را که توضیحاتی جالب در مورد جنگل آئوکی گاهارا است بخوانید و سپس با اطلاعاتی دقیق بلیط هواپیما ژاپن بخرید و به تماشای این جنگل بروید. بدون تردید فهم کافی از دلایل شناخته شدن این جنگل به نام جنگل خودکشی، جذابیت خرید بلیط هواپیما ژاپن را برایتان بیشتر خواهد کرد.

نگاه کلی به جنگل آئوکی گاهارا

خرید بلیط هواپیما ژاپن
جنگل آئوکی گاهارا

جنگل آئوکی گاهارا که با نام‌هایی همچون دریای درختان و جنگل خودکشی نیز شناخته می‌شود، با مساحت 35 کیلومتر مربعی یکی از جنگل‌های بزرگ ژاپن است که در شمال غربی این کشور قرار دارد. در فرهنگ ژاپن اعتقاد بر این است که این جنگل محل زندگی فرشته مرگ در اساطیر این کشور به نام یوری (Yūrei) می‌باشد. طبق آمار، هم اکنون جنگل آئوکی گاهارا یکی از مکان‌های محبوب برای خودکشی بوده و هر ساله بر تعداد کسانی که در این جنگل خودکشی می‌کنند افزوده می‌شود.

ویژگی‌های جالب توجه جنگل آئوکی گاهارا

خرید بلیط هواپیما ژاپن
جنگل آئوکی گاهارا

اگر بلیط هواپیما ژاپن بخرید و به جنگل آئوکی گاهارا بروید خواهید دید که تراکم درختان در این جنگل بسیار بالاست. همین عامل باعث شده که لقب دریای درختان نیز به این جنگل داده شود. فضای کلی جنگل به شکل عجیبی ساکت و آرام است چراکه تقریباً هیچ حیوانی در آن زندگی نمی‌کند. البته واقعاً باید مراقب مسیر پیموده‌شده در جنگل آئوکی گاهارا بود چراکه به سرعت امکان گم شدن در این جنگل به وجود می‌آید.

اگر حس ماجراجویی شما برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و سفر این کشور برای بازدید از جنگل مخوف و باورنکردنی آئوکی گاهارا به حد کافی برانگیخته شده، بد نیست این را هم بدانید که این جنگل دارای دو عدد غار نیز می‌باشد که توسط فوران‌های آتش‌فشانی پدید آمده‌اند. نام این غارها، غار یخی و غار بادی است. یک ویژگی جالب دیگر در مورد جنگل آئوکی گاهارا این است که قطب‌نما در آن چندان خوب و مناسب کار نمی‌کند. ویژگی‌های متعددی که این جنگل را ترسناک و دلهره‌آور جلوه می‌دهند.

گم شدن در جنگل آئوکی گاهارا

خرید بلیط هواپیما ژاپن
جنگل خودکشی ژاپن

دلیل اصلی اینکه قطب‌نماها در آئوکی گاهارا به درستی کار نمی‌کنند غنی بودن خاک این جنگل از مغناطیس می‌باشد. علاوه بر قطب‌نما، سیستم‌های GPS هم کارائی چندانی در این جنگل ندارند. به همین دلیل عده زیادی هنگام خرید بلیط هواپیما ژاپن و ورود به جنگل خودکشی این کشور، از نوار راهنما برای گشت‌وگذار در آن استفاده می‌کنند. مردم محلی می‌گویند در این جنگل نباید گم شد. چراکه بعد از گم شدن شانس نجات یافتن از چنگ شیاطین تاریکی برایتان به حداقل میزان ممکن می‌رسد.

میزان خودکشی در جنگل آئوکی گاهارا

خرید بلیط هواپیما ژاپن
جنگل خودکشی ژاپن

به طور میانگین سالانه 60 الی 70 نفر در جنگل آئوکی گاهارا خودکشی می‌کنند. این آمار وحشتناک باعث شده که امروزه جنگل آئوکی گاهارا به عنوان دومین مکان محبوب برای خودکشی در جهان شناخته شود. با خودکشی 105 نفر در سال 2003، رکوردی عجیب ثبت شد و همین مسئله نگرانی‌ها را بسیار افزایش داد. از آن زمان اقدامات پیشگیرانه مختلفی برای جلوگیری از خودکشی افراد در این جنگل انجام شده که مسلماً هنگام خرید بلیط هواپیما ژاپن و سفر به جنگل خودکشی این کشور با این موضوع بیشتر آشنا خواهید شد.

اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از خودکشی

خرید بلیط هواپیما ژاپن
جنگل خودکشی ژاپن

وقتی بلیط هواپیما ژاپن بخرید و قدم در جنگل آئوکی گاهارا بگذارید، مطمئناً در مکان‌های مختلفی شاهد چندین تابلو و نوشته خواهید بود. آمار بالای خودکشی در این جنگل و در کل کشور ژاپن باعث شده که مسئولان با نوشتن جملات انگیزشی مثل «به فرزندانت فکر کن» و یا «زندگی تو هدیه ارزشمندی است از جانب پدر و مادرت» سعی در ایجاد تحول فکری و منصرف کردن این افراد از خودکشی دارند. از سویی دیگر، در نقاط مختلف جنگل دوربین‌های فراوانی نصب شده و پلیس دائماً در داخل آئوکی گاهارا در حال گشت زدن است.

جنگل آئوکی گاهارا زیبایی‌هایی هم دارد

خرید بلیط هواپیما ژاپن
جنگل آئوکی گاهارا

شاید اگر داستان‌های خوفناک در مورد جنگل آئوکی گاهارا گفته نمی‌شد و مردم در آن خودکشی نمی‌کردند، امروزه این جنگل یکی از زیباترین نقاط جهان شناخته می‌شد. غار یخ این جنگل در کنار درختانی که عمرشان به 300 سال می‌رسد تنوع خاصی به آن بخشیده‌اند. تماشای کوه فوجی هم که در جوار جنگل واقع شده بخش دیگری از لذت گردش در جنگل آئوکی گاهارا را می‌تواند شکل دهد. پس اگر خیال خرید بلیط هواپیما ژاپن و بازدید از جنگل خودکشی آن را داشتید چندان نباید بترسید.

خرید بلیط هواپیما ژاپن
خرید بلیط هواپیما ژاپن

در کشور ژاپن مکان‌های عجیب و حیرت‌انگیزی مثل جنگل آئوکی گاهارا کم نیستند. به همین دلیل است که وقتی صحبت از خرید آنلاین بلیط هواپیما ژاپن به میان می‌آید، اغلب مردم با شور و اشتیاق خاصی از آن استقبال می‌کنند. فراموش نکنید که این مطلب به شما کمک کرد تا فقط دیدی کلی در مورد جنگل آئوکی گاهارا به دست بیاورید. اگر به دنبال یافتن اطلاعات کامل‌تر و ملموس کردن فضای جالب‌توجه این جنگل برای ذهن خودتان هستید، برای انجام پرواز خارجی به ژاپن بیش از این درنگ نکنید.

برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
en.wikipedia.org
aokigaharaforest.com
offbeatjapan.org
mentalfloss.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید