بلیط هواپیما ژاپن و 10 ویژگی این کشور توریستی

تاریخ غنی و فرهنگ متنوع ژاپن، گردشگران زیادی را به خرید بلیط هواپیما ژاپن وامی‌دارد. ژاپن ازجمله کشورهایی است که حتماً برای یک‌بار هم که شده باید به آن سفر کرد. در این مطلب شما را با 10 واقعیت جالب و جذاب درباره ژاپن آشنا می‌کنیم که شاید شما را برای بازدید از این کشور منحصربه‌فرد مشتاق‌تر نماید.

0
259
خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن و 10 ویژگی این کشور توریستیReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 10Rating: 4.0بلیط هواپیما ژاپن و 10 ویژگی این کشور توریستی - خرید بلیط هواپیما ارزانتاریخ غنی و فرهنگ متنوع ژاپن، گردشگران زیادی را به خرید بلیط هواپیما ژاپن وامی‌دارد. ژاپن ازجمله کشورهایی است که حتماً برای یک‌بار هم که شده باید به آن سفر کرد. در این مطلب شما را با 10 واقعیت جالب و جذاب درباره ژاپن آشنا می‌کنیم که شاید شما را برای بازدید از این کشور منحصربه‌فرد مشتاق‌تر نماید.

10 واقعیت جالب درباره ژاپن

تاریخ غنی و فرهنگ متنوع ژاپن، گردشگران زیادی را به خرید بلیط هواپیما ژاپن وامی‌دارد. ژاپن ازجمله کشورهایی است که حتماً برای یک‌بار هم که شده باید به آن سفر کرد. در این مطلب شما را با 10 واقعیت جالب و جذاب درباره ژاپن آشنا می‌کنیم که شاید شما را برای بازدید از این کشور منحصربه‌فرد مشتاق‌تر نماید.

بلیط هواپیما ژاپن

1 پوکی‌مون (Pokemon)

در سال 1996، پوکی‌مون کوتاه شده واژه “Pocket Monster”، به معنای “هیولای جیبی”، در ژاپن به‌عنوان یک بازی ویدیویی عرضه شد. نین‌تِندو(Nintendo) و ساتوشی تاجیری(Satoshi Tajiri) در ساخت این بازی با یکدیگر همکاری کردند. سرگرمی دوران کودکی این دو فرد، جمع‌آوری حشرات بود و ساخت مجموعه بازی‌های ویدیویی الهام گرفته از این امر بوده است. این هیولا در اصل هیولای کپسولی (Capsule Monster) نام داشت، اما بازیکنان این بازی آن را به هیولاهای پوکی‌مون معروف ساختند.

بلیط هواپیما ژاپن

2 سامورایی (Samurai)

کسانی که بلیط هواپیما ژاپن را خریداری می‌کنند، حتماً نام سامورایی به گوششان خورده است. سامورایی‌ها، جنگ‌جویان با استعداد و باستانی در ژاپن بودند. سلاح منتخب سامورایی‌ها کاتانا(Katana) نام داشت که شمشیر بسیار بلند با اندکی خمیدگی بود. آن‌ها از شوگان(Shogun)، فرمانده ارتش عالی دفاع کردند و با نشان افتخاری که به بوشیدو(Bushido) معروف بود، زندگی کردند. بوشیدو، به معنای “راه جنگ‌جو” هست.

بلیط هواپیما ژاپن

3 هِلو کیتی(Hello Kitty)

شرکت ژاپنی سان‌ریو(Sanrio) ، هلو کیتی را در سال 1974 راه‌اندازی کرد. بعدها در سال 2014 آشکار شد که شخصیت هلو کیتی به‌هیچ‌وجه گربه نیست. آشکار شدن این واقعیت محبوبیت هلو کیتی و دوستانش را که محبوب دل بچه‌ها و حتی بزرگ‌سالان بود، ذره‌ای کم نکرد.

بلیط هواپیما ژاپن

4 رُبات‌ها (Robots)

از دلایلی که مهندسین بلیط هواپیما ژاپن را خریداری می‌کنند، بازدید از تکنولوژی‌های علم رباتیک در این کشور است. همان‌طور که می‌دانید، ژاپن در توسعه علم رباتیک، رهبر جهانی محسوب می‌شود. مهندسان در هوندا (Honda) رباتی را اختراع کردند که آسیمو (ASIMO) نام داشت. این ربات به‌عنوان پیشرفته‌ترین ربات انسانی شناخته شد. آسیمو، می‌تواند چهره‌ها و صداها را تشخیص بدهد و به دستورات و حرکات متعدد پاسخ داده و واکنش نشان دهد.

بلیط هواپیما ژاپن

5 کارائوکه (Karaoke)

در سال 1969، دایسوک اینوئی(Daisuke Inoue) ، برای اولین بار کارائوکه را در ژاپن اختراع کرد. از آن زمان، کارائوکه به همه‌جای دنیا صادر شد و از طرف مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفت. همه می‌توانند از طریق این دستگاه آواز بخوانند و لذت ببرند. در صورت خرید بلیط هواپیما ژاپن، حتماً استفاده از این دستگاه را امتحان کنید. این دستگاه از قبل پیش‌زمینه موسیقی و متن آن را آماده می‌کند تا فرد بتواند از روی متن ترانه را بخواند. نام کارائوکه از “Kara Okesutura”، یعنی “ارکسترای خالی” گرفته‌شده است. کارائوکه در اوایل بین نوازندگان ارکسترهای ژاپن بسیار محبوب بود. حال نیز، جوانان به همراه دوستان به کارائوکه بارها رفته و با خواندن ترانه‌ها اوقات خوشی را باهم سپری می‌کنند.

بلیط هواپیما ژاپن

6 هنرهای رزمی

ژاپن، مهد انواع گوناگونی از هنرهای رزمی است. از معروف‌ترین این هنرها می‌توان به کاراته، جودو، کِندو، جوجیتسو و آی‌کیدو اشاره کرد. هرکدام از این ورزش‌های رزمی سبک مخصوص و تکنیک منحصربه‌فرد خود را دارند. در برخی از آن‌ها، از سلاح‌های مخصوص نیز استفاده می‌شود. با خرید بلیط هواپیما ژاپن، با این‌گونه ورزش‌ها از نزدیک آشنا شوید.

بلیط هواپیما ژاپن

7 دست‌شویی‌های مجلل

همان‌طور که از نامشان پیداست، دست‌شویی‌های ژاپن برای ما بسیار عجیب به نظر می‌رسند. ژاپنی‌ها در مورد دست‌شویی‌هایشان بسیار حساس و جدی هستند. این دست‌شویی‌ها دارای سیستم گرمایشی هستند و قابلیت شستشوی خودکار دارند. معطر و موزیکال هستند و با یک اشاره دست و کنترل از راه دور فعال می‌شوند.

بلیط هواپیما ژاپن

8 کشتی سومو (Sumo Wrestling)

سومو، به لحاظ فنی ورزش ملی ژاپن محسوب می‌شود (اگرچه، ورزش‌های دیگری همچون بیس‌بال، تماشاگر بالای دارند). اولین مسابقه ثبت‌شده سومو در سال 712 قبل از میلاد مسیح انجام‌گرفته است. امروزه، کشتی‌گیران سومو، زندگی خود را وقف این ورزش کرده‌اند و با تحمل برنامه‌های تمرینی طاقت‌فرسا، امید رسیدن به مقام یوکوزونا(Yokozuna) یا همان قهرمانی بزرگ را دارند.

بلیط هواپیما ژاپن

9 جزایر و آتش‌فشان‌ها

شاید خواندن این مطلب برای کسانی که بلیط هواپیما ژاپن خریداری می‌کنند، تازگی داشته باشد و بسیار متعجب شوند. ژاپن، از 6.852 جزیره تشکیل‌شده است. سرزمین اصلی از چهار جزیره هونشو، هوکایدو، شیکوکو و کیوشو تشکیل‌شده و ازنظر موقعیت منطقه‌ای، آب و هوایی و شخصیت فرهنگی کاملاً متفاوت از یکدیگرند. بیش از 70درصد زمین‌های ژاپن را کوهستان‌ها تشکیل داده‌اند و بیش از 200 کوه آتش‌فشان در این کشور وجود دارد.

بلیط هواپیما ژاپن

10 سیستم نوشتاری چندگانه

سه سیستم متفاوت نوشتاری در ژاپن مدرن وجود دارد که عبارت‌اند از: هیراگانا، کاتاکانا و کانجی. ژاپنی‌ها برای انتخاب نوع نوشتارشان از قوانین اساسی خاصی پیروی می‌کنند. آن‌ها می‌توانند از هر سه نوع نوشتار در یک جمله استفاده کنند. مرد می‌توانند جملات را به‌صورت افقی (مدرن) و یا عمودی (سنتی) بنویسند. در صورت خرید بلیط هواپیما ژاپن و بازدید از این کشور، اگر به نوشته‌های اطرافتان نگاه کنید، هر سه نوع نوشتاری را در جملات تبلیغاتی بنرها یا رستوران‌ها خواهید دید.

برای خرید بلیط هواپیما ژاپن و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: multiculturalkidblogs.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید