بهترین شهرها برای گذراندن دوران بازنشستگی در کانادا

انتخاب این‌که در چه مکانی دوران بازنشستگی خود را بگذرانید، مسلماً همانند انتخاب یک شهر یا کشور برای بازدید کردن در تعطیلات، کار آسانی نخواهد بود. برای گذراندن دوران بازنشستگی خود در یک شهر یا روستای خاص، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید مطمئن شوید که اوقات خوشی را در دوران بازنشستگی خود سپری می‌کنید.

0
71
خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا
بهترین شهرها برای گذراندن دوران بازنشستگی در کاناداReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 15Rating: 3.5بهترین شهرها برای گذراندن دوران بازنشستگی در کانادا - خرید بلیط هواپیما کاناداانتخاب این‌که در چه مکانی دوران بازنشستگی خود را بگذرانید، مسلماً همانند انتخاب یک شهر یا کشور برای بازدید کردن در تعطیلات، کار آسانی نخواهد بود. برای گذراندن دوران بازنشستگی خود در یک شهر یا روستای خاص، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید مطمئن شوید که اوقات خوشی را در دوران بازنشستگی خود سپری می‌کنید.

دوران بازنشستگی در کانادا

انتخاب این‌که در چه مکانی دوران بازنشستگی خود را بگذرانید، مسلماً همانند انتخاب یک شهر یا کشور برای بازدید کردن در تعطیلات، کار آسانی نخواهد بود. برای گذراندن دوران بازنشستگی خود در یک شهر یا روستای خاص، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا بتوانید مطمئن شوید که اوقات خوشی را در دوران بازنشستگی خود سپری می‌کنید.

یک شهر یا روستای ایدئال برای گذراندن دوران بازنشستگی باید حس امنیت شخصی، دسترسی آسان به مؤسسات مخصوص سلامت و بهداشت، هزینه مناسب برای زندگی روزانه، نوآرایی، خلاقیت، سازگاری فرهنگی و آب‌وهوای مناسب و قابل‌کنترلی را داشته باشد. اگر شهر یا کشوری این خصوصیات را به همراه داشته باشد، با خیال راحت خواهید توانست بلیط هواپیما به مقصد آن کشور را تهیه کرده و دوران بازنشستگی خود را در آن بگذرانید.

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

با در نظر گرفتن تمامی خصوصیات لازم به خاطر انتخاب یک شهر مناسب برای گذراندن دوران بازنشستگی، تصمیم گرفتیم تا بهترین شهرهای یکی از زیباترین و مناسب‌ترین کشورها، یعنی کانادا را برای شما معرفی کنیم تا بتوانید با آشنایی با این شهر‌ها و تهیه بلیط هواپیما کانادا به آنجا سفر کرده و با توجه به سلیقه خود، در یکی از همین شهرها دوران بازنشستگی‌تان را سپری نمایید.

ویکتوریا (Victoria)، بریتیش کلمبیا (British Columbia)

خرید بلیط هواپیما ویکتوریا
بلیط هواپیما ویکتوریا

تاجدار لیست بهترین شهرها در کشور کانادا برای گذراندن دوران بازنشستگی شهر ویکتوریا می‌باشد. این شهر در ایالات بریتیش کلمبیای کانادا واقع شده است. برای انتخاب این شهر به‌عنوان بهترین شهر دوران بازنشستگی، دلایل زیادی وجود دارد. دلیل اول مالیات دارائی بسیار کم این شهر می‌باشد. ویکتوریا با دارا بودن نرخ 0.82 درصدی مالیات، یکی از کم‌ترین نرخ‌های مالیات دارائی در کل کشور کانادا را دارد که این مسئله برای کسانی که تازه بازنشسته شده‌اند و می‌خواهند خود را با حقوق دوران بازنشستگی وفق دهند، بسیار سودمند است.

✅ بازدید از مقاله اخذ ویزای توریستی کانادا
✅ بازدید از مقاله سوپر ویزای والدین کانادا
✅ بازدید از مقاله اصلی‌ترین دلایل رد شدن ویزای کانادا

خرید بلیط هواپیما بریتیش کلمبیا
بلیط هواپیما بریتیش کلمبیا

علاوه بر این، ویکتوریا بیمارستان‌هایی در کلاس جهانی، دکترهای متخصص و جراح فراوان (تقریباً 3.30 دکتر به ازای هر 1000 نفر)، فیزیوتراپ‌های متعدد، سرویس‌های مراقبت اجتماعی، دندان‌پزشک‌ها و هر مؤسسه مخصوص سلامتی و بهداشتی که شما نیاز داشته باشید را دارا بوده و دسترسی به‌تمامی این مؤسسات بسیار آسان می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما ویکتوریا
بلیط هواپیما ویکتوریا

این شهر در تمامی طول سال دارای آب‌وهوای مناسبی است و می‌توانید مطمئن باشید که پس از تهیه بلیط هواپیما کانادا و زندگی در شهر ویکتوریا، در زمستان‌ها زیاد احساس سرما نداشته و در تابستان‌ها نیز از گرمی هوا اذیت نخواهید شد؛ زیرا که در زمستان و ماه‌های دسامبر و ژانویه، دمای هوا تقریباً 8 درجه بوده و در تابستان و اوج گرما، در ماه‌های جولای و اوت، دمای هوا 20 درجه سانتی‌گراد است که نسبت به شهرهای دیگر در تابستان بسیار قابل‌تحمل‌تر است.

اوتاوا (Ottawa)، اونتاریو (Ontario)

خرید بلیط هواپیما اوتاوا
بلیط هواپیما اوتاوا

یکی از بهترین‌ شهرها برای گذراندن دوران بازنشستگی، پایتخت کشور زیبای کانادا، یعنی اوتاوا می‌باشد. با در نظر گرفتن فاکتورهایی همچون اقتصاد، اجاره و خرید خانه باصرفه، مالیات، نرخ جرم و دسترسی آسان به مؤسسات سلامتی و بهداشت، سایت و مجله MoneySense، اوتاوا را به‌عنوان شهری برگزید که می‌تواند به ساکنین خود باکیفیت‌ترین سبک زندگی را ارائه داده و این شهر را در میان بهترین مکان‌ها برای زندگی در کشور کانادا قرار داد. بنابراین شما می‌توانید این شهر را به‌عنوان یکی از مکان‌های مناسبی که بتوانید دوران بازنشستگی خود را در آن بگذرانید، در نظر بگیرید.

خرید بلیط هواپیما اونتاریو
بلیط هواپیما اونتاریو

به دلیل پایتخت بودن اوتاوا، مالیات دارائی در این شهر، کمی بالا بوده و دارای میانگین 2.08 درصدی است. این نرخ بالاترین نرخ مالیاتی در کشور کانادا است اما بنگاه‌های معاملاتی املاک عادل و منصف، این ویژگی شهر اوتاوا را پوشانده و آن را برای کسانی که بلیط هواپیما کانادا تهیه کرده و قصد زندگی در این شهر را دارند، جبران می‌نماید.

خرید بلیط هواپیما اونتاریو
بلیط هواپیما اونتاریو

در این شهر، دمای هوا در زمستان کمی پایین بوده و در ماه‌های دسامبر، ژانویه و فوریه به ترتیب میانگینی معادل -6، -10 و -9 درجه سانتی‌گراد را دارا می‌باشد؛ اما آب‌وهوا در طول سه‌چهارم از طول سال بسیار ملایم و مناسب است و در گرم‌ترین ماه‌های سال دمای هوا به 22 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید؛ بنابراین با زندگی در شهر اوتاوا، خواهید توانست از پارک‌ها و فضای سبز زیبای این شهر، موزه‌های متعدد، گالری‌ها و جاذبه‌های دیگر آن لذت ببرید. همچنین می‌توانید دسترسی آسانی را به امکانات و تسهیلاتی که نیازمند آن هستید، داشته باشید.

شهر کینگستون (Kingston)، اونتاریو (Ontario)

خرید بلیط هواپیما اونتاریو
بلیط هواپیما اونتاریو

شهر کینگستون که بانام شهر سنگ‌آهک نیز شناخته می‌شود در کنار رودخانه‌های سنت لاورنس (St. Lawrence) و کاتاراکویی (Cataraqui) قرار گرفته است. محیط ایدئال، مؤسسات مخصوص سلامت و بهداشت و همچنین تسهیلات این شهر، تنها برخی از فاکتورهایی هستند که این شهر را به یکی از بهترین‌ مکان‌ها برای گذراندن دوران بازنشستگی تبدیل کرده است و میزان جمعیت بازنشسته در این شهر بیشتر‌ از میانگین کشور کانادا می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما اونتاریو
بلیط هواپیما اونتاریو

بهداشت و سلامت یکی از مهم‌ترین صنعت‌های کینگستون بوده و بالاترین نسبت دکترها را در کشور کانادا دارا می‌باشد. (4.56 دکتر به ازای هر 1000 نفر ساکن شهر). این شهر همچنین یک بیمارستان در سطح جهانی، جراحان و متخصصان متعدد و مؤسسات بهداشت و سلامت گوناگون را دارد.

خرید بلیط هواپیما کینگستون
بلیط هواپیما کینگستون

اگر بلیط هواپیما کانادا را تهیه کرده و قصد زندگی در شهر کینگستون را دارید، بهتر است بدانید که کارهای زیادی در این شهر وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها می‌توانید وقت خود را پر کنید. این شهر که بانام “رمانتیک‌ترین شهر در کانادا” نیز شناخته می‌شود، دارای تاریخ غنی، موزه‌های متعدد، معماری بی‌نظیر و رستوران‌های باکیفیت است. با تهیه بلیط هواپیما کانادا و سفر به این شهر، مطمئن باشید که از هرلحظه اقامت خود در آن لذت خواهید برد.

کلونا (Kelowna)، بریتیش کلمبیا (British Columbia)

خرید بلیط هواپیما کلونا
بلیط هواپیما کلونا

بهترین مشخصه شهر کلونا که آن را به یکی از مناسب‌ترین مکان‌ها برای گذراندن دوران بازنشستگی تبدیل می‌کند، آب‌وهوای آن است. کانادا همواره با زمستان‌های سرد خود شناخته می‌شود، اما شاید شما به دنبال‌ مکانی با آب‌وهوای ملایم‌تر در زمستان باشید تا بتوانید دوران بازنشستگی خود را به‌راحتی در شهر موردنظر بگذرانید. پس اگر به دنبال همچنین مکانی هستید، شهر کلونا یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما بریتیش کلمبیا
بلیط هواپیما بریتیش کلمبیا

اگر شما به محیط بیرون از خانه علاقه دارید، کلونا یکی از بهترین مکان‌ها برای خریداری بلیط هواپیما کانادا و گذراندن دوران بازنشستگی می‌باشد. این شهر که بر روی دریاچه اوکانگان (Okangan) قرار دارد، جنگل‌های کاج دیدنی، کوه‌های زیبا، پارک‌های سرسبز و طبیعت بی‌نظیر را دارا می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

میانگین نرخ مالیات دارائی در این شهر 1.48 درصد بوده و در این شهر به ازای هر 1000 نفر ساکن آن، 2.48 دکتر وجود دارد. سیستم حمل‌ونقل عمومی شهر کلونا دارای قیمت مقرون به صرفه بوده و می‌توان روی آن حساب باز کرد. همچنین فرودگاه بین‌المللی این شهر پروازهای بین‌المللی و داخلی متعددی را دارا بوده و شما به‌راحتی خواهید توانست از کلونا به اقصی نقاط کشور کانادا و حتی دنیا سفر کرده که دوستان و آشنایانتان هم به‌راحتی خواهند توانست به دیدار شما بیایند.

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

به طور کلی می‌توان گفت کشور کانادا یکی از بهترین کشورها برای گذراندن دوران بازنشستگی به حساب می‌آید و دارای شهرهای متعددی است که می‌توانند گزینه مناسبی برای این موضوع باشند.

برای خرید بلیط هواپیما کانادا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید