بلیط هواپیما به کدام فرودگاه ها

0
349
خرید آنلاین بلیط هواپیما به فرودگا های جهان
بلیط هواپیما به فرودگا های جهان
بلیط هواپیما به کدام فرودگاه هاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 30Rating: 4.5برای کدام فرودگاه‎ها بلیط هواپیما بخریم؟فرودگاه‎ها همواره یکی از دغدغه‎های اصلی مسافرانی است که بلیط هواپیما می‎خرند و عازم سفر هستند. فرق چندانی هم نمی‌کند که مسافر پروازی، بلیط هواپیما ارزان خریده باشد

برای کدام فرودگاه‎ها بلیط هواپیما بخریم؟

کشف نشستنی‌ترین فرودگاه‎ها همواره یکی از دغدغه‎های اصلی مسافرانی است که بلیط هواپیما می‎خرند و عازم سفر هستند. فرق چندانی هم نمی‌کند که مسافر پروازی، بلیط هواپیما ارزان خریده باشد یا اینکه مقصدی دور و ناشناخته را هدف سفرش قرار داده باشد، در هر صورت فرودگاهی که پس از چند ساعت پرواز آرامِ مسافرش باشد و قبل از پریدن آغوش گرمش را در برابر مسافر مضطرب باز کند، همیشه همان غنیمت معروفی است که حکم کیمیا را دارد.
در ادامه با وب‎سایت سفرستان همراه باشید تا چند مورد از فرودگاه‎های برتر دنیا را از نظر مسافرانی که بلیط هواپیما برای نشستن در این فرودگاه‎ها خریده‎اند، برایتان معرفی کنیم.

بلیط هواپیما به فرودگاه بین المللی اینچیون کره جنوبی

خرید انلاین بلیط هواپیما به فرودگاه بین المللی اینچیون کره جنوبی
بلیط هواپیما به فرودگاه بین المللی اینچیون کره جنوبی

فرودگاه بین المللی اینچیون در سال گذشته نیز موفق به کسب مقام دوم شده بود. اما با این حال، بزرگترین فرودگاه کره جنوبی است که خدمات بسیاری را به مسافران ارایه می دهد و یکی از 3 فرودگاهی است که رتبه 5 ستاره را از موسسه اسکای ترکس دریافت کرده است. این فرودگاه در سال 2001 تاسیس شده و از لحاظ پاکیزگی، سالن های غذاخوری، دسترسی به اینترنت و خدمات کارکنان فرودگاه در بالاترین رتبه ها قرار دارد.

بلیط هواپیما به فرودگاه بين‌المللي پکن چين

خرید آنلاین بلیط هواپیما به فرودگاه بين‌المللي پکن چين
بلیط هواپیما به فرودگاه بين‌المللي پکن چين

فرودگاه بين‌المللي مرکزي پکن که به «دروازه چين» نيز شهرت دارد، يکي از مهم‌ترين فرودگاه‌هاي بين‌المللي اين کشور محسوب مي‌شود که پروازهاي مختلفي به 120 مقصد بين‌المللي دارد. در سال 2008 و همزمان با بازي‌هاي المپيک پکن، اين فرودگاه به سومين ترمينال خود مجهز شد که پس از ترمينال شماره 3 فرودگاه دبي، دومين ترمينال جهان و از نظر محيطي، پنجمين فرودگاه جهان شناخته شده است. آمار ورود و خروج مسافر در اين فرودگاه از سال 1978 تا سال 2010 رشدي چشمگير داشت و از يک ميليون نفر در سال به نزديک 74 ميليون مسافر در سال رسيد تا اين فرودگاه در رديف شلوغ‌ترين فرودگاه‌هاي جهان قرار بگيرد. فرودگاه بين‌المللي پکن اولين فرودگاه در آسياست که از 3 ترمينال، 3 باند پرواز و 2 برج مراقبت برخوردار است و روزانه 1400 پراوز از 90 شرکت هواپيمايي در آن انجام مي‌شود و با 223 فرودگاه جهان ارتباط دارد.

بلیط هواپیما به فرودگاه شیفول آمستردام هلند

خرید آنلاین بلیط هواپیما به فرودگاه شیفول آمستردام هلند
بلیط هواپیما به فرودگاه شیفول آمستردام هلند

از زمانی که موسسه اسکای ترکس شروع به کار کرد، فرودگاه شیفول توانست جزو 3 فرودگاه برتر دنیا قرار بگیرد. مسافرانی که در سالن انتظار پرواز این فرودگاه حضور دارند، می توانند از انواع خدمات رفاهی و همچنین کتابخانه این فرودگاه استفاده کنند.

بلیط هواپیما به فرودگاه بين‌المللي هنگ‌کنگ چین

خرید انلاین بلیط هواپیما به فرودگاه بين‌المللي هنگ‌کنگ چین
بلیط هواپیما به فرودگاه بين‌المللي هنگ‌کنگ چین

فرودگاه بين‌المللي هنگ‌کنگ با 54 ميليون مسافر در سال 2011 که از مجموع 900 مسافر روزانه بيش از 100 شرکت هوايي به دست آمد، سومين فرودگاه جهان معرفي شد. پروازهاي اين فرودگاه به 160 نقطه جهان انجام مي‌شود که 40 نقطه آن در کشور چين است.
فرودگاه بين‌المللي هنگ‌کنگ در سال 1998 افتتاح شد و به دليل برخورداري از 2 ترمينال و 2 باند پرواز، فوايد اقتصادي و اعتبار اجتماعي فراواني را نصيب اين کشور کرد. مقامات اين فرودگاه درصددند با سرمايه‌اي 12 ميليارد دلاري ترمينال مخصوص هواپيماهاي باري را تا سال 2013 به اين فرودگاه بيفزايند و همچنين مقدمات کار را براي افزودن سومين ترمينال مسافربري تا سال 2030 فراهم آورند.

بلیط هواپیما به فرودگاه چانگی سنگاپور

خرید آنلاین بلیط هواپیما به فرودگاه چانگی سنگاپور
بلیط هواپیما به فرودگاه چانگی سنگاپور

فرودگاه چانگی گویا برای برطرف کردن استرس و خستگی سفر طراحی شده است. مسافران می توانند از فضای سبز ، استخر روباز و باغ پروانه ها استفاده کنند. برای مسافرانی که ترجیح می دهند از محوطه داخلی بیرون نروند، سالن های سینما ، دوش های آب گرم و امکانات تفریحی در اختیارشان قرار دارد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
danakhabar.com
parsacity.com
bazarkhabar.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید