بلیط هواپیما به کره شمالی

0
1763
خرید آنلاین بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 11Rating: 4.0بلیط هواپیما به کره شمالیبلیط هواپیما به کره شمالی با نام رسمی جمهوری دموکراتیک خلق کره کشوری در بخش شمالی شبه‌جزیره کره در شرق آسیا است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن پیونگ‌یانگ است.

بلیط هواپیما به کره شمالی

کره شمالی با نام رسمی جمهوری دموکراتیک خلق کره کشوری در بخش شمالی شبه‌جزیره کره در شرق آسیا است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن پیونگ‌یانگ است. واحد پول این کشور وون کره شمالی است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد کره شمالی
بلیط هواپیما به مقصد کره شمالی

بلیط هواپیما به کره شمالی، اینجا بهت‌زده می شوید

کره شمالی یک کشور تک حزبی است که در شرق آسیا واقع شده و جمعیت 25 میلیونی دارد. پایتخت آن پیونگ یانگ بوده و واحد پولش وون می‌باشد. به جرأت می‌توان گفت که هیچ یک از کشورهای جهان به اندازه کره شمالی در تنهایی و انزوا به سر نمی‌برند. کشور کمونیستی عجیب و غریبی که دیدن اتفاقات درون آن، هر گردشگری را شوکه کرده و او را بر سر جایش میخکوب می‌کند.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کشور کره شمالی
بلیط هواپیما به کشور کره شمالی

نظارت امنیتی شدید، عدم آگاهی از امکانات و تسهیلات مدرن جهانی، زندگی به شکل ابتدایی در بسیاری از ابعاد، ارتش و مرزهای مخوف و احترام فوق‌العاده مردم نسبت به رهبران ، بخشی از عواملی هستند کره شمالی را به غیر عادی‌ترین کشور در دیده گردشگران تبدیل کرده‌اند.

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

مسلما برای کسانی که به آشنایی با فرهنگ سایر ملل علاقه دارند، بلیط هواپیما به کره شمالی یک گزینه استثنائی می‌تواند باشد. اما بد نیست قبل از سفر به این کشور ، چندی از واقعیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فرد آن را بدانید و با چند اثر مکان دیدنی آن آشنا شوید تا کره شمالی را بهتر بشناسید.

بلیط هواپیما به کره شمالی و آشنایی با قوانین اولیه سفر

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

اگر خیال دارید که بلیط هواپیما به کره شمالی را فقط برای خودتان تهیه کنید و تنهایی به این کشور سفر کنید، بهتر است برنامه‌تان را تغییر دهید. گشت و گذار در این کشور به صورت تنها برای هیچ گردشگری امکان پذیر نیست. شما فقط می‌توانید با حضور در تورهای گردشگری کره شمالی پای در خاک این کشور بگذارید.

به محض پیاده شدن از هواپیما، حداقل دو نفر همراه در کنارتان خواهند بود. یکی به عنوان راهنما و دیگری به عنوان راننده‌تان که در تمام مدت سفر دوشادوش شما قرار می‌گیرند و بیرون رفتن از هتل بدون آنها برایتان غیر ممکن می‌شود. تعظیم کردن در مقابل مجسمه‌های رهبران کره شمالی را حتما باید به خاطر بسپارید و از نقد کردن دولت و کشور بپرهیزید. ضمنا، فراموش نکنید که عکس برداری از بسیاری از مکان‌های کره شمالی از جمله از مجسمه رهبر عزیز و رهبر کبیر این کشور مطلقا ممنوع می‌باشد و اگر قصد عکس گرفتن داشته باشید باید هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

بلیط هواپیما به کره شمالی و آشنایی با مردم این کشور

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

شاید ویژه‌ترین نکته در مورد کشور کره شمالی، نحوه زندگی مردمان آن است. تقریبا 70 درصد جمعیت 25 میلیونی این کشور بی دین هستند. باقی هم به ادیان و مکتب‌هایی مثل شمنیسم و بودایی باور دارند. دولت کره شمالی جامعه‌ای به شدت طبقاتی در این کشور به وجود آورده است.

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

مردم این کشور غالبا به سه طبقه هسته، مردد و متخاصم تقسیم می‌شوند. طبقه هسته آنهایی هستند که کاملا وفادار دولت هستند و رهبر را فردی آسمانی می‌دانند که این طبقه از رفاه اجتماعی بسیار بالایی برخودار است. آنهایی که مردد شناخته می‌شوند هنوز نتوانسته‌اند وفای خود را به طور کامل نسبت به رژیم ثابت کنند و نیازمند آموزش‌های لازم هستند. اما از متخاصم‌ها به عنوان دشمن و مخالف دولت یاد می‌شود و این طبقه از پایین‌ترین سطح امکانات رفاهی و اجتماعی برخوردار است. بلیط هواپیما به کره شمالی می‌تواند شما را با این جامعه و ساختار عجیب اجتماعی آشنا سازد.

بلیط هواپیما به کره شمالی و آشنایی با روزهای مهم این کشور

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

آنچنان که در رسانه‌ها عنوان می‌شود، فضای کره شمالی چندان هم کسالت بار نیست. اگر روزهای مناسبی از سال را برای خرید بلیط هواپیما و سفر به این کشور اختصاص دهید، شاهد جشن‌های خیابانی با شکوهی هم خواهید بود. به عنوان مثال روز تولد کیم جونگ ایل، رهبر کره شمالی که مصادف با 16 فوریه (28 بهمن) است، به شکل بسیار شاد و جذابی جشن گرفته می‌شود.

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

همچنین روزهای 15 آوریل (26 فروردین) به عنوان روز تولد کیم ایل سونگ، موسس کره شمالی، 25 آوریل ( 5 اردیبهشت) به عنوان روز ارتش، 1 می‌( 11 اردیبهشت) مصادف با روز بین المللی کارگر و 27 جولای ( 5 مرداد) به عنوان روز پیروزی از دیگر ایام شاد و نشاط آور برای کره‌ای به حساب می‌آیند که با جشن‌های بزرگی گرامی ‌داشته می‌شوند.

بلیط هواپیما به پیونگ یانگ

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

بخش عظیمی ‌از اکثر مسافرت‌ها به کره شمالی محدود به گشت و گذار در شهر پیونگ یانگ می‌شود. در چهره همراهان خودتان هنگام نشان دادن اماکن تاریخی و جاذبه‌های ملی این شهر و ارائه توضیحات لازم، نوعی غرور ملی عجیب و غریب خواهید دید. بالندگی مردم کره شمالی به مجسمه‌ها، برج‌ها و ساختمان‌های پیونگ یانگ غیر قابل باور است. البته که این اماکن هم بسیار با شکوه و جالب هستند.

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

مکان‌هایی مثل برج مکتب جوچه، کاخ یادواره کوم سو سان، پارک تپه‌ای موران و بنای تاریخی یادبود بنیان‌گذاری حزب کارگر و همچنین موزه‌های مختلف این شهر به خوبی شما را سرگرم خواهند کرد و کاملا این  را خواهید داشت که خرید بلیط هواپیما به پیونگ یانگ سفر کاملا پرباری را برایتان رقم زده است.

بلیط هواپیما به کره شمالی و بازدید از جاذبه‌های طبیعی

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

خبر خوب برای آنهایی که بلیط هواپیما به کره شمالی تهیه می‌کنند این است که مقصدی پر از مکان‌های طبیعی زیبا منتظر آنهاست. یکی از بهترین‌های این مکان‌ها کوه پائک دو سان است که در شمال شرقی کره شمالی واقع شده و با ارتفاعی 2744 متری، نه تنها به عنوان بلندترین نقطه کشور شناخته می‌شود بلکه نقش پر رنگی در افسانه‌های مردم کره ایفا می‌کند.

خرید بلیط هواپیما به کره شمالی
بلیط هواپیما به کره شمالی

دیگر مکان زیبایی که می‌تواند نظر شما را به خوب جلب کند، کوه چیل بو سان کره شمالی خواهد بود. چیل بو سان در لغت به معنای هفت گنج می‌باشد. نام این کوه هم بدین خاطر چیل بو سان انتخاب شده که افسانه‌های کره‌ای از وجود هفت گنج در اطراف این کوه خبر می‌دهند.

خرید بلیط هواپیمای ارزان به کره شمالی
بلیط هواپیمای ارزان به کره شمالی

دریاچه بهشت با زیبایی منحصر به فرد، پارک ملی کوم گانگ، کوه‌های کوم گانگ سان، میو هیانگ سان و بایکدو و همچنین منطقه پانمون جئوم هم دیگر گزینه‌های پیش روی شما در هنگام خرید بلیط هواپیما به کره شمالی و گردش در این کشور خواهند بود.

بلیط هواپیما به ‌هام هونگ

خرید بلیط هواپیمای ارزان به کره شمالی
بلیط هواپیمای ارزان به کره شمالی

هام هونگ دومین شهر بزرگ کره شمالی به حساب می‌آید. آنهایی که علاقه‌مند به آشنایی با منابع اقتصادی کره شمالی هستند، بهتر است بلیط هواپیما به ‌هام هونگ را تهیه نمایند چرا که بخش وسیعی از کارخانجات و صنایع کره‌ای در این شهر مستقر شده‌اند. هر چند علاوه بر بخش اقتصادی، می‌توان موزه ملی این شهر، مجسمه‌های کیم ایل سونگ و کیم جونگ ایل، مزارع مختلف و تئاتر بزرگ این شهر را هم مورد بازدید قرار داد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به کره شمالی به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع
blog.takhfifan.com ، lonelyplanet.com
wikivoyage.com ، kojaro.com
newstudent.blogsky.com ، wikipedia.en.org


تاریخ انتشار: 28 خرداد 96
آخرین بروزرسانی: 19 مهر 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید