بلیط هواپیما کرواسی و آشنایی با زیباترین شهرهای آن

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان اگر بلیط هواپیما خود را به مقصد کرواسی تهیه کرده‌اید حتماً این مقاله را مطالعه کنید چرا که می‌خواهیم شهرهای بسیار زیبا و دیدنی این کشور را به شما معرفی کنیم که هر کدام حداقل ارزش یک بار دیدن را دارند. با خرید بلیط هواپیما کرواسی می تولنید سفر بسیار خوشی را در خاطره‌هایتان به ثبت برسانید. پس با ما همراه باشید.

0
57
خرید بلیط هواپیما کرواسی
بلیط هواپیما کرواسی
بلیط هواپیما کرواسی و آشنایی با زیباترین شهرهای آنReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Aug 14Rating: 3.5بلیط هواپیما کرواسی و آشنایی با زیباترین شهرهای آن - خرید بلیط هواپیما از سفرستانگردشگران و همراهان همیشگی سفرستان اگر بلیط هواپیما خود را به مقصد کرواسی تهیه کرده‌اید حتماً این مقاله را مطالعه کنید چرا که می‌خواهیم شهرهای بسیار زیبا و دیدنی این کشور را به شما معرفی کنیم که هر کدام حداقل ارزش یک بار دیدن را دارند. با خرید بلیط هواپیما کرواسی می تولنید سفر بسیار خوشی

بازدید از زیباترین شهرهای کشور کرواسی

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان اگر بلیط هواپیما خود را به مقصد کرواسی تهیه کرده‌اید حتماً این مقاله را مطالعه کنید چرا که می‌خواهیم شهرهای بسیار زیبا و دیدنی این کشور را به شما معرفی کنیم که هر کدام حداقل ارزش یک بار دیدن را دارند. با خرید بلیط هواپیما کرواسی می تولنید سفر بسیار خوشی را در خاطره‌هایتان به ثبت برسانید. پس با ما همراه باشید.

فهرست مطالب موجود در این مقاله

بلیط هواپیما کرواسی

1Poreč

یکی دیگر از شهرهای شگفت‌انگیز در نیمه شرقی اتریش،Poreč  یک شهر بسیار جالب برای بازدید در ماه‌های گرم تابستان است. آنجا، در داخل Basilica Euphrasian حتماً شهر تاریخی قدیمی را کشف کنید و غارهای دراماتیک Jama – Grota Baredine را از نزدیک ببینید چرا که واقعاً زیبا هستند. با خرید بلیط هواپیما کرواسی برای شما یک راهنما در نظر گرفته می‌شود، بنابراین هیچ ترس از گم شدن در داخل غارها وجود ندارد!

بلیط هواپیما کرواسی

2Pula

تقریباً در نزدیکی شبه‌جزیره ایستری، Pula یک شهر ساحلی است که اولین ایستگاه بزرگ در کرواسی است (مخصوصاً اگر از تریست به سمت ایتالیا در حرکت باشید).

یکی از مکان‌هایی که شما باید در این شهر ببینید، آمفی تئاتر باور نکردنی است. بعد به معبد آگوستوس بروید و دروازه هرکول را ببینید. این شهر یک منطقه بی‌نظیر تاریخی و یکی از شهرهای زیبا کرواسی است که گردشگران دوست دارند همه جایش را کشف کنند شما نیز با خرید بلیط هواپیما کرواسی جاذبه‌های تاریخی این شهر را ببینید و کشف کنید.

بلیط هواپیما کرواسی

3Zagreb

زاگرب یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کرواسی است که با خط ساحلی، ساختمان‌های زرق و برق‌دار و جذابیت چند فرهنگی گردشگران فراوانی را به خود جذب می‌کند. این شهر به شدت تحت تأثیر همسایگان اتریش و مجارستان قرار گرفته است و با کلیسای تاریخی، گوتیک و کلیسای سنت مارک فوق‌العاده زیبا پر شده است. فراموش نکنید که از محله Gornji Grad که با خیابان‌های کوچک باریک، مغازه‌ها و کافه‌ها پر شده است دیدن کنید.

بلیط هواپیما کرواسی

4Šibenik

در خط ساحلی سرزمین اصلی کرواسی، Šibenik نسبتاً نزدیک به جزایر کورنتی قرار گرفته است. در سفر خود به این شهر زیبا در اطراف شهر گشت‌وگذار کنید، تالار شهر و قلعه سنت مایکل را ببینید. برای یک نوشیدنی خوشمزه، به Pellegrini بروید و از طعم لذیذ ماهی‌های سرخ شده و ماهی‌های محلی لذت ببرید. با خرید بلیط هواپیما کرواسی این فرصت را از دست ندهید. فقط اطمینان حاصل کنید که میز را از قبل رزرو کنید (مخصوصاً در شب‌ها).

بلیط هواپیما کرواسی

5Split

Split اولین بندر در کرواسی است و نه تنها یک تاریخ عمیق و بسیار تاریخی دارد، بلکه یکی از بهترین شهرهای بندری است که با قایق به آنجا می‌آیند. به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً با خرید بلیط هواپیما کرواسی از این شهر زرق‌وبرق دار دیدن کنید.

بلیط هواپیما کرواسی

6Dubrovnik

در طول چند سال گذشته، Dubrovnik به شهر محبوبی برای بازدید تبدیل شده است، به خصوص در تابستان. اما اگر گرما را دوست ندارید در بهار یا پاییز از این شهر دیدن کنید.

هنگامی که به شهر وارد شدید، در اطراف دیوارهای شهر باستانی و در اطراف شهر قدیمی با ساختمان‌های آجری قدم بزنید. پس از کاوش در شهر قدیمی، با یک قایق کوچک به جزیره Korcula بروید که بهترین مکان برای صرف یک روز برای کاوش فضاهای فیروزه‌ای و غذاهای دریایی است. اگر حس ماجراجویی دارید، دوچرخه یا موتور کرایه کنید و در اطراف جزیره گردش کنید. با خرید بلیط هواپیما کرواسی این فرصت را از دست ندهید.

بلیط هواپیما کرواسی

7Zadar

زادار در منطقه ساحلی Dalmatian متولد شده و شهر تاریخی است که بسیار شبیه زاگرب است. اگر چه بر خلاف تأثیرات اتریش-مجارستان در زاگرب، تاریخ زادار به شکل ونیزی‌ها و رومی‌ها است. هنگامی که در زادار هستید، حتماً از کلیسای St Mary (که تقریباً 1000 ساله است)، دروازه شهر و پارک ملی Paklenica دیدن کنید – این واقعاً یکی از شهرهای زیبا و کاملاً زیبای کرواسی است که با خرید بلیط هواپیما کرواسی می‌توانید از آن دیدن کنید.

برای خرید بلیط هواپیما کرواسی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
handluggageonly.co.uk
img.marinas.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید