کشورهایی که فرودگاه ندارند

0
192
خرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟
کشورهای بدون فرودگاه
کشورهایی که فرودگاه ندارندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 26Rating: 4.0کشورهایی که فرودگاه ندارند - کشورهایی که نمی‌توان به آن‌ها بلیط هواپیما خریدخرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟ بلیط هواپیما به واتیکان. بلیط هواپیما به موناکو. بلیط هواپیما به لیختن اشتاین بلیط هواپیما به سن مارینو

کشورهایی که فرودگاه ندارند

راحت‌ترین و کم‌خطرترین وسیله نقلیه برای مسافرات‌های طولانی مخصوصاً کشورهای دیگر استفاده از هواپیما است. هنگامی‌که شما قصد سفر به یک کشور را دارید اولین کاری که می‌کنید خرید بلیط هواپیما به آن کشور است. بااین‌حال تعداد انگشت‌شماری از کشورها هستند که شما نمی‌توانید بلیط هواپیما برای آن‌ها تهیه کنید چون فرودگاه ندارند. فرقی ندارد که این کشورها ثروتمند باشند یا فقیر اکثر آن‌ها به دلایل جغرافیایی امکان احداث فرودگاه هواپیما را ندارند.

بااین‌حال ما می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما به یکی از فرودگاه‌های نزدیک کشور مقصد و ادامه مسیر از طریق زمینی خود را به‌راحتی به مقصد موردنظر خود برسانید.

ژاپنی‌ها با این چیزهای جالب از شما پذیرایی میکنند

عجیب‌ترین میوه‌های جهان

واتیکان (Vatican City)

خرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟
واتیکان کشور بدون فرودگاه

شهر واتیکان به‌عنوان یک منطقه با مساحتی در حدود 0.44 کیلومترمربع در درون شهر رم در کشور ایتالیا و در وسط رم واقع‌شده است و فرودگاه خود را ندارد، اما بازدیدکنندگان به‌راحتی می‌توانند از طریق رم پایتخت ایتالیا به واتیکان بروند. واتیکان پنجمین کشور کوچک جهان است و کمی بیشتر از 33000 نفر جمعیت دارد و فقط 15 کیلومتر از فرودگاه بین‌المللی فدریکو فلینی در ریمینی ایتالیا فاصله دارد. شما به‌راحتی می‌توانید با تهیه بلیط هواپیما به مقصد ایتالیا از راه زمینی به واتیکان بروید و از این جاذبه تاریخی باشکوه دیدن کنید.

موناکو (Monaco)

خرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟
موناکو کشور بدون فرودگاه

برای دیدار از موناکو، دومین کشور در لیست کوچک‌ترین کشورهای جهان، شما باید بلیط هواپیما به مقصد فرودگاه بین‌المللی کوت دازور فرانسه (Nice Côte d’Azur International Airport) تهیه کنید. کشور موناکو تنها 25 دقیقه از طریق راه زمینی با این فرودگاه فاصله دارد. موناکو کشور کوچکی است که فقط 38500 نفر جمعیت دارد. شاید به‌این‌علت است که زحمتی برای احداث فرودگاه کشیده نشده است؛ بنابراین اگر قصد دیدار از این کشور کوچک و درعین‌حال زیبای مدیترانه‌ای را دارید باید بلیط هواپیما به مقصد فرانسه تهیه کنید.

لیختن‌اشتاین (Liechtenstein)

خرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟
لیختن‌اشتاین کشور بدون فرودگاه

لیختن‌اشتاین از نظر مساحت سومین کشور کوچک اروپا است. مساحت آن 160 کیلومترمربع و جمعیت آن حدود 37 هزار نفر است. لیختن‌اشتاین کشور پیشرفته‌ای است و از نظر سطح زندگی شرایط مطلوبی دارد. برای رفتن به این کشور کوچک و زیبا شما مجبورید بلیط هواپیما برای کشور سوئیس از فرودگاه سنت گالن الترنهاین (St. Gallen-Altenrhein) تهیه کنید. فاصله این کشور از فرودگاه سنت گالن الترنهاین حدود 40 کیلومتر است.

آندورا (Andorra)

خرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟
آندورا کشور بدون فرودگاه

آندورا کشور کوچکی در اروپاست که در منطقه کوهستانی کوه‌های پیرنه و در بین دو کشور فرانسه و اسپانیا قرار دارد. فقط با طی مسافتی 40 کیلومتری می‌توانید به‌طرف دیگر این کشور برسید. کوهستان‌های این کشور یکی از مراکز محبوب برای اسکی محسوب می‌شود و سالانه تعداد زیادی گردشگر علاقه‌مند به اسکی را به خود جذب می‌کند؛ اما این کشور کوچک به دلیل کوهستانی بودن امکان داشتن فرودگاه ندارد و برای رسیدن به این کشور باید از طریق یکی از کشورهای همسایه بلیط هواپیما تهیه کنید.

بازدیدکنندگان می‌توانند از طریق کشورهای اسپانیا یا فرانسه وارد این کشور شوند. نزدیک‌ترین فرودگاه به پایتخت این کشور فرودگاه گیرونا کاستا براوا (Girona-Costa Brava) در کشور اسپانیا است. پس اگر قصد اسکی در کوهستان‌های این کشور را دارید باید برای تهیه بلیط هواپیما از طریق این فرودگاه اقدام کنید.

سن‌مارینو (San Marino)

خرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟
سن‌مارینو کشور بدون فرودگاه

سان‌مارینو کشوری کوچک و ثروتمند در شرق کوه‌های آپنین است. مساحت این کشور 61 کیلومترمربع و جمعیت آن حدود سی هزار نفر است. زبان رسمی این کشور ایتالیایی است. این کشور با وجود ثروتمند بودنش به دلیل مساحت کم و کوهستانی بودنش فرودگاه ندارد. اگر قصد دیدار از این کشور را دارید باید برای تهیه بلیط هواپیما از طریق کشور ایتالیا اقدام کنید.

فلسطین (Palestinian)

خرید بلیط هواپیما به کشورهای بدون فرودگاه چگونه است؟
فلسطین کشور بدون فرودگاه

 در نهایت، در مناطق فلسطینی هیچ فرودگاهی مستقلی وجود ندارد، اما فرودگاه بین‌المللی بن گوریون در مناطق یهودی‌نشین فلسطین اشغالی در 40 کیلومتری بیت لحم وجود دارد که در صورت امکان می‌توانید برای تهیه بلیط هواپیما از این فرودگاه استفاده کنید. در کشور فلسطین جاذبه‌های تاریخی بسیار قدیمی و منحصربه‌فردی وجود دارد که تهیه بلیط هواپیما به هرکدام از کشورهای اطراف فلسطین و ادامه مسیر از طریق زمینی و دیدار از این کشور ارزشش را خواهد داشت.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
thisisinsider.com
en.wikipedia.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید