بلیط هواپیما به کشورهایی با بهترین سیستم آموزشی

0
207
خرید بلیط هواپیما به کشورهای برتر در زمینه سیتم آموزشی
بلیط هواپیما به کشورهای برتر در زمینه سیتم آموزشی
بلیط هواپیما به کشورهایی با بهترین سیستم آموزشیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 17Rating: 4.0بلیط هواپیما به مقصدهایی با بهترین سیستم آموزشیبلیط هواپیمابه ژاپن بلیط هواپیما به فنلاند بلیط هواپیما به کره جنوبی بلیط هواپیما به دانمارک بلیط هواپیما به روسیه بلیط هواپیما به هنگ کنگ قیمت بلیط هواپیما

بلیط هواپیما به کشورهایی با بهترین سیستم آموزشی

از الان تا 50 سال بعد کشورهای دنیا توسط جوانان امروز اداره خواهد شد؛ افکار و اعمال آن‌ها تاثیر یافته از تجربه‌ها و دانش‌شان خواهد بود و به همین سبب با بهترین و قوی‌ترین شیوه‌های آموزشی آینده یک ملت را می‌تواند تضمین کرد. با این حال فقط تعداد کمی از کشورهای دنیا سیستم آموزشی قوی‌ای را ساماندهی کرده‌اند و مطابق با بالاترین استانداردها به روش خود ادامه می‌دهند. طراحی این سیستم در اکثر کشورها به گونه‌ای است که دانش‌آموزانی که ضعفی در محتوای دروس و رشته‌های خود احساس کنند و در نهایت توانایی ذهنی خود را پایین‌تر از حد استاندارد بدانند به ترک تحصیل روی ‌می‌آورند، اما آیا هیچ نظامی در صدد رفع آن برنیامده است؟ اگر به دنبال اقامت در کشوری هستید، شیوه آموزشی آن کشور برای تضمین آینده خود و فرزندانتان، یکی از کلیدی‌ترین اصول زندگی خواهد بود، به همین منظور بلیط هواپیما به کشورهایی تهیه کنید که از این نظر در رتبه‌های بالای جهانی باشند. لیستی که سفرستان آماده کرده بر اساس داده‌های 6 سازمان بین‌المللی کنترل آموزشی از جمله “UNESCO” و “PIRLS” بررسی شده و نام کشورهایی را آورده که دنیا را جای بهتری برای زندگی خواهند ساخت.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در فنلاند

خرید بلیط هواپیما به فنلاند
بلیط هواپیما به فنلاند

اگر مقصد اقامت و بلیط هواپیما را فنلاند در نظر گرفته بودید که باید گفت شانس با شما یار بوده، چرا که نظام آموزشی فنلاند از سال 2000 تا کنون یکی از بهترین و نظام‌مندترین راه‌های آموزشی را به خود اختصاص داده و سال‌های سال است که بی‌سوادی را در سرزمین خود ریشه‌کن ساخته است. اما چه چیزی فنلاند را به این موفقیت رسانده؟ در درجه اول مدارس فنلاند دولتی و کاملا رایگان‌اند، بچه‌ها در مدارس تکلیف خانه ندارند، چرا که بنا به اعتقاد وزیر و کارمندان آموزش پرورش این کشور، بچه‌ها باید زمان بیشتری را برای اختصاص به دوره‌های کودکی و نوجوانی زندگی خود داشته باشند تا بتوانند هر دوره را درک کنند و از زندگی خود لذت کافی را ببرند.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در ژاپن

خرید بلیط هواپیما به ژاپن
بلیط هواپیما به ژاپن

دومین کشور این لیست با ساختار آموزشی تکنولوژی محور، ملتی را پرورش داده که در دانش و فراست مثال زدنی هستند. سیستم آموزشی منحصر به فردشان مردمان ژاپن را در سطح جهان افرادی باهوش، بسیار مودب، قوی و سالم شناسانده و چارچوب چنین نظامی در اصول این سیستم نهفته است؛ تا سن ده سالگی هدف، فراگیری دانش نیست بلکه آداب معاشرت و اخلاق است، برای همین آزمونی از آن‌ها گرفته نمی‌شود، پوشیدن لباس یونیفرم در مدرسه الزامی بوده، نظافت مدرسه توسط دانش‌آموزان صورت می‌گیرد، کارگاه‌های عملی بعد از پایان کلاس‌های روزانه برگزار می‌شوند. با بلیط هواپیما به ژاپن و اقامت در این کشور می‌توان به رویای موفقیت نزدیک‌تر شد.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در کره جنوبی

خرید بلیط هواپیما به کره جنوبی
بلیط هواپیما به کره جنوبی

این سه کشور سال‌های اخیر در رقابت با هم بوده‌اند و جزو کشورهای برجسته در این زمینه هستند و در کره جنوبی هم هزینه آموزش کاملا بر عهده دولت است. دانش‌آموزان هفت روز هفته را در مدارس حاضر می‌شوند و روزهای تعطیل هم مدارس برای فعالیت‌های فوق برنامه‌ای باز هستند. کره جنوبی هم به ارزش‌های تربیتی در مدارس اهمیت بسیاری قائل بوده و به صداقت، اخلاق و ادب در کنار دیگر ارزش‌های اخلاقی ارج می‌دهد و همین موفقیت‌های تحصیلی و تربیتی افراد، نام این کشور را در میان کشورهای قدرتمند اقتصادی درخشان کرده است و آن را در جایگاهی قرار داده که خانواده‌ها چه برای اقامت دائمی و چه موقتی فرزندان خود، کره جنوبی را مقصدی مناسب اهداف خود می‌دانند. تنها یک بلیط هواپیما به این کشور می‌تواند مسیر زندگی هر یک از شما را به کلی عوض کند، انتخاب با شماست.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در دانمارک، خوش‌حال‌ترین دانش‌آموزان جهان

خرید بلیط هواپیما به دانمارک
بلیط هواپیما به دانمارک

آرزوی این را دارید که مطابق با استعدادهای خود آموزش ببینید یا فرزندان خود را این‌گونه به بار بیاورید؟ بلیط هواپیما به دانمارک و زندگی در این کشور آینده فرزندان شما را روشن خواهد کرد. در مدارس این کشور باورها بر این است که همه بدون استثنا خوب و با استعداد هستند و مناسب با ویژگی‌های فردی خود به موقعیت و جایگاه خوبی خواهند رسید.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در روسیه

خرید بلیط هواپیما به روسیه
بلیط هواپیما به روسیه

این کشور سنتی دیرینه در کیفیت عالی آموزشی برای همه شهروندانش در نظر گرفته و با ایجاد سواد 98 درصدی در سنین مختلف مردم، از بسیاری از کشورهای غربی پیشی گرفته است. می‌توان گفت مهم‌ترین بخش موفقیت این سیستم، آموزش خود معلمان است که در سه سطح صورت می‌گیرد، اما آیا همین کافیست که آینده خود را با راه‌کردهای آموزشی این کشور سهیم شوید؟ با بلیط هواپیما به روسیه و یک تحقیق همه جانبه، می‌توانید شرایط خود را نسبت به این کشور بسنجید.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در نروژ

خرید بلیط هواپیما به نروژ
بلیط هواپیما به نروژ

حقیقت جالب در مورد نظام آموزشی این کشور این است که برای هر دانش آموزی یک معلم وجود دارد؛ سطح عمومی تحصیلات آن بالاتر از میانگین اروپایی بوده و کلاس‌ها به زبان نروِژی برگزار می‌شوند. البته مدارس بین المللی این کشور که مدارسی خصوصی هستند طبق دوره لیسانس بین‌المللی و یا دوره‌های آموزشی بریتانیا و به زبان انگلیسی هستند.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در بریتانیا

خرید بلیط هواپیما به بریتانیا
بلیط هواپیما به بریتانیا

سیستمی که تحت نظر وزارت آموزش بسیار موفق عمل کرده و پس از بارها بازرسی و سنجش به سیستم جامعی رسیده است. حدود 90 درصد دانش آموزان بریتانیایی به مدارس دولتی که در مجموع حدود 36300 مدرسه در چهار کشور انگلستان، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی ثبت شده‌اند، می‌روند. نکته قابل توجه در مورد این نظام آموزشی تمام وقت بودن کلاس‌های آن است. می‌توانید با سفر به بریتانیا و اقامت در یکی از کشورهای این سرزمین بزرگ شالوده‌ای از تعلیم و تربیت درست را ارمغان فرزندان آینده کشور خود کنید، هیچ‌گاه برای تصمیم دیر نیست، همین الان هم می‌توانید با خرید بلیط هواپیما از سایت سفرستان بخشی از هدف خود را عملی کنید.

بلیط هواپیما برای تحصیل فرزندان در هنگ کنگ

خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ
بلیط هواپیما به هنگ کنگ

در این کشور پیشرفت تحصیلی و مدارج بالاتر آن کلید موفقیت و شغل مناسب تلقی می‌شود و در کل دنیا بالاترین میزان ثبت‌نام دانش‌آموزان ابتدایی را به خود اختصاص داده است. بعد از طراحی یک سیستم مخصوص به خود در سال‌های 2009-2010 رویه دیگری را پیش رو گرفت و در جوامع بین المللی یکی از مدعیان نظام آموزشی برتر شد.

خرید بلیط هواپیما به هلند
بلیط هواپیما به هلند

اگر بخواهیم کشورهای دیگری که همیشه جزو برتر این لیست بوده‌اند را از قلم نیاندازیم، نام سوئد، هلند، بلژیک، آلمان، چین، سنگاپور،  پرتغال، لهستان و فرانسه در کنار بهترین کشورهای تربیتی و تعلیمی دانش آموزان می‌درخشد و باید گفت این کشورها با توجه به بخشی از استانداردها رتبه‌بندی شده‌اند و ممکن است با بررسی‌های دیگر هر کدام در رتبه متفاوتی قرار گیرند ولی آنچه مورد اهمیت بوده و است، سیستم آموزشی کم‌نظیر همه این کشورهاست؛ یعنی بلیط هواپیما به هر یک از این مقصدها شما را به هدف خود نزدیک‌تر خواهد ساخت.

خرید بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

نکته قابل توجه در نظام‌های آموزشی برتر این است که در این گونه مدارس فقط علم آموزش داده نمی‌شود، زندگی فاکتوری مهم در چرخه آموزش کشورهای موفق و لذت و شادابی چاشنی هدف‌های آن‌هاست. برای آینده‌ای روشن، آموزشی بهتر را تجربه کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
brightside.me ، studyrussian.com
justlanded.com ، nokut.no
britishcitizenshiptest.co.uk ، hmc.org.uk
academic-writing.org ، worldtop20.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید