بهترین میزبان گیاهخواران

3
124
خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
بهترین شهرها برای گیاه‌خواران
بهترین میزبان گیاهخوارانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 25Rating: 4.5بهترین میزبان گیاهخواران - خرید بلیط هواپیما به کشورهای اروپایی طرفدار گیاه‌خواریخرید بلیط هواپیما برای رفتن به کشورهای اروپایی طرفدار گیاه خواری. بهترین مقاصد گیاه خواران. قیمت بلیط ارزان هواپیما به کشورهای اروپایی طرفدار گیاه خواران

بهترین میزبان گیاهخواران

آمارهای اخیر نشان می‌دهد در بیشتر جاهای دنیا مردم به سمت گیاه‌خواری روی می‌آورند و گیاهخواری تبدیل به سبک زندگی در کشورهای مختلف بخصوص در اروپا شده است. ازآنجاکه هیچ مسافرتی بدون لذت بردن از طعم غذاهای موردعلاقه، تعطیلات و خوش‌گذرانی حساب نمی‌شود.

سفرستان برای آن دسته از گردشگران عزیزی که ترجیح می‌دهند مقصد بلیط‌ هواپیما برای ایشان به شهرهایی باشد که با گیاهخواران دوست هستند، فهرستی آماده کرده که در ادامه به معرفی این مقصدها می‌پردازد.

امن‌ترین کشورها برای مسافرت تنهایی خانم‌ها

کشورهایی با عجیب‌ترین قوانین

شهر برلین، آلمان

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر برلین مناسب برای گیاه‌خواران

یکی از دلایلی که شهرها را دوستدار گیاهخواران می‌سازد، تعداد رستوران‌هایی است که تمام منوی آن غذاهای گیاهی باشد و خود رستوران خیلی راحت در دسترس گردشگران گیاهخوار باشد. این ویژگی در شهر برلین به‌سادگی قابل‌مشاهده است، در این شهر خیابانی وجود دارد که فقط به محصولات غیرحیوانی اختصاص‌یافته و اولین خیابان جهان است که چنین ویژگی دارد، این خیابان با رستوران‌ها و کافه‌ها و مراکز خرید زیادی نیز احاطه‌شده که رؤیای قشنگی برای گردشگران خارجی و گیاهخوار خود می‌سازد و این عزیزان می‌توانند با بلیط هواپیما به برلین در میان تنوع غذاهای گیاهی آلمان غرق لذت شوند.

شهر آمستردام، هلند

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر آمستردام مناسب برای گیاه‌خواران

دلایل زیادی برای انتخاب آمستردام به‌عنوان مقصد بلیط هواپیما وجود دارد و خوشبختانه غذاهای گیاهی یکی از همین دلایل است. آمستردام از لحاظ تعداد گیاهخواران خود در مقایسه با جمعیتش رتبه اول را در بین شهرهای اروپایی کسب می‌کند. این شهر به برگر “weed” خود مشهور است و رستوران‌های دیگری هم در شهر آمستردام مثل رستوران آقا و خانم واتسون با پنیر گیاهی معروفشان نام و نشانی بین گردشگران دست‌وپا کرده، در برخی رستوران‌های این شهر غذاهایی که سرو می‌شوند ترکیبی از ذوق و هنر آشپزهاست و لذت تنوع در انتخاب را برای شما عزیزان فراهم می‌کند.

شهر لندن، انگلستان

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر لندن مناسب برای گیاه‌خواران

بزرگ‌ترین شهر اروپا از این قاعده مستثنا نیست و رستوران‌های زیادی برای گیاهخواران را در دل خود جای‌داده است. با این حساب گیاهخواران با میزبانی بهترین شهرهای جهان روبرو خواهند شد. یکی از تمایزهای لندن با دیگر شهرها این است که فستیوال بزرگ گیاهخواری، بزرگ‌ترین فستیوال اروپایی گیاهخواری محسوب می‌شود و در سال‌های اخیر 14 هزار نفر به این فستیوال پیوسته‌اند که رویداد بزرگی برای این قشر است.

شهر پراگ، جمهوری چک

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر پراگ مناسب برای گیاه‌خواران

شهر صدبرج اروپا چیزی برای کم گذاشتن در برابر مهمان‌هایش ندارد و گردشگران گیاهخواری که بلیط هواپیما به این شهر را تهیه‌کرده‌اند نه‌تنها در طول سفر خود، لذت چشیدن غذاهای متفاوت را از دست نمی‌دهند بلکه سفر بی‌عیب و نقصی را به سرانجام می‌رسانند. سال‌های طولانی است که پراگ به‌عنوان بهشت گیاهخواران شناخته‌شده و برخی رستوران‌هایش جزو بهترین و خاص‌ترین غذاخوری‌های کل اروپا به‌حساب می‌آیند. در سال‌های اخیر نیز تعداد غذاخوری‌های گیاهی به‌سرعت رو به رشد است و نوید میزبانی باشکوهی را به گیاهخواران می‌دهد.

شهر استکهلم، سوئد

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر استکهلم مناسب برای گیاه‌خواران

برای اکثر گیاهخواران نام رستوران “Hermans” شناخته‌شده، این رستوران در پایتخت سوئد بوده و پذیرای میزبانی از تمام گردشگران است. البته بیشتر رستوران‌هایی از این قبیل جزو بهترین‌های اروپا به شمار می‌روند حتی شما عزیزان می‌توانید بعد از میل وعده غذایی خود کیک سبزیجات هم میل کنید؛ اما نگران نباشید اگر مشتاق میل کردن طعم‌های متفاوت غذاهای گیاهی هستید راه خود را به سمت مرکز شهر در پیش بگیرید که هر چه به مرکز شهر نزدیک‌تر شوید تعداد رستوران‌های زیادی را برای انتخاب پیدا می‌کنید.

شهر بارسلونا، اسپانیا

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر بارسلونا مناسب برای گیاه‌خواران

در اسپانیا کمتر غذایی پیدا می‌کنید که گوشت نداشته باشد اما نه به این معنی که غذاهای گیاهی طرفداری نداشته باشد، شهر بارسلونا خیرمقدمی به‌تمامی گیاهخواران عزیز دارد و استقبال گرمی از آن‌ها می‌کند. حتی برنامه‌هایی در شهر بارسلونا پایه‌ریزی شده که اهالی شهر را تشویق می‌کند دوشنبه‌هایی بدون گوشت و غذاهای جانوری داشته باشند و به‌یقین مقصد مناسب بلیط هواپیما برای گیاهخواران عزیز خواهد بود.

شهر وین، اتریش

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر وین مناسب برای گیاه‌خواران

درصورتی‌که تصمیم به خرید بلیط هواپیما به اتریش دارید و نگران سبک غذایی خود هستید، وین را انتخاب کنید، گرچه دلایل محکم‌تری هم برای این انتخاب وجود دارد. در شهر وین رستورانی وجود دارد که دو شعبه از فروشگاه‌هایش خوراک‌های فصلی، طبیعی و محلی را باکیفیت‌های فوق‌العاده سرو می‌کنند و همه‌روزه صبحانه‌هایی گیاهی را در منوی خود دارند.

شهر پاریس، فرانسه

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر پاریس مناسب برای گیاه‌خواران

گیاهخواری یکی از شاخصه‌هایی است که در انتخاب مقصد بلیط هواپیما شما را محدود می‌کند اما نه به این معنی که سفر به مقصدهای دیگر لذت یک تجربه خوب را از شما خواهد گرفت، ولی با انتخاب این شهرها در کنار تمام مزیت‌های سفری طعم‌های بی‌نظیر و خاص غذاهایی که شاید تابه‌حال نخورده‌اید، سفر را برایتان رؤیایی می‌کند و پاریس همه این مشخصه‌ها را داراست.

شهر ورشو، لهستان

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر ورشو مناسب برای گیاه‌خواران

پایتخت لهستان هم به دلیل رستوران‌های نزدیک به هم خود در این لیست جایی برای خود بازکرده است. گوشه‌ای از این شهر در میان جریانی از غذاهای گیاهی شنا می‌کند، به‌طوری‌که گردشگران در چند قدمی خود با رستوران‌های متفاوت گیاهی روبرو می‌شوند و لازم نیست نگران پیدا کردن غذای موردپسندشان در بین فهرست‌های بلندبالای رستوران‌ها باشند.

شهر گلاسکو، اسکاتلند

خرید بلیط هواپیما به شهرهای مناسب گیاه خواران
شهر گلاسکو مناسب برای گیاه‌خواران

وقتی صحبت از گیاهخواری و گیاهخواران باشد شهر زیبای گلاسکو بر زبان بریتانیایی‌ها جاری می‌شود و همیشه در بین فهرست شهرهای مهمان‌نواز گیاهخواران بوده است. حتی جشنواره بزرگ گیاهخواری اروپا نام گلاسکو را به فهرست خود اضافه کرده است. سفر به اسکاتلند با خرید بلیط هواپیمای ارزان و مناسب از سفرستان به شما عزیزان این امکان را می‌دهد که جلوه دیگری از شهر را محک بزنید.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
goodgoal.org
telegraph.co.uk
flightcentre.co.uk

3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید