نکاتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری ایرلاین‌ها

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان برای جلوگیری از تبدیل حس لذت "وای چه قیمت عالی" به حس ناامیدی، یکی از ساده‌ترین راه‌ها، خرید آنلاین بلیط از یک وب‌سایت آژانس مسافرتی ثبت شده TICO است. همه فروشندگان بلیط هواپیما مجبورند شماره ثبت TICO خود را در وب‌سایت خود نمایش دهند. این یک قانون است. بنابراین همیشه حواستان جمع باشد و از خود محافظت کنید - به دنبال آرم TICO و شماره ثبت شرکت TICO بگردید.

0
134
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری ایرلاین‌هاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 7Rating: 3.5نکاتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری ایرلاین ها - خرید بلیط هواپیما - سفرستانگردشگران و همراهان همیشگی سفرستان برای جلوگیری از تبدیل حس لذت "وای چه قیمت عالی" به حس ناامیدی، یکی از ساده‌ترین راه‌ها، خرید آنلاین بلیط از یک وب‌سایت آژانس مسافرتی ثبت شده TICO است. همه فروشندگان بلیط هواپیما مجبورند شماره ثبت TICO خود را در وب‌سایت خود نمایش دهند. این یک قانون است

جلوگیری از کلاه‌برداری ایرلاین‌ها

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان برای جلوگیری از تبدیل حس لذت “وای چه قیمت عالی” به حس ناامیدی، یکی از ساده‌ترین راه‌ها، خرید آنلاین بلیط از یک وب‌سایت آژانس مسافرتی ثبت شده TICO است. همه فروشندگان بلیط هواپیما مجبورند شماره ثبت TICO خود را در وب‌سایت خود نمایش دهند. این یک قانون است. بنابراین همیشه حواستان جمع باشد و از خود محافظت کنید – به دنبال آرم TICO و شماره ثبت شرکت TICO بگردید. در صورت شک و تردید، همیشه می‌توانید از ویژگی جستجوی آنلاین TICO برای تأیید آژانس یا وب‌سایت ثبت‌نام کنید.

علاوه بر اطمینان از اینکه شما با یک وب‌سایت آژانس مسافرتی ثبت شده در TICO رزرو می‌کنید، این 7 راهنمایی به شما در جلوگیری از کلاه‌برداری‌های ایرلاین ها در هنگام رزرو بلیط های آنلاین کمک می‌کند:

  1. قبل از فشار دادن دکمه ارسال برای رزرو پرواز آنلاین اطمینان حاصل کنید که از همه چیز و همه شرایط کاملاً مطلع هستید.

دانستن نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها

قبل از هرگونه رزرو آنلاین، فراموش نکنید که کل مطلب را به خوبی بخوانید و اطمینان حاصل کنید که در مورد چیزی که واقعاً در حال دریافت هستید آگاه هستید. شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که دقیقاً چه کسی با شما طرف برخورد است. تنها با شرکت‌های معتبر که نامشان را شنیده‌اید خرید کنید. تحقیقات خود را در مورد شرکت‌های مسافرتی با جستجو از طریق انجمن‌های آنلاین و بررسی سایت‌ها برای هشدارهای مشتری در مورد کلاه‌برداری‌ها و یا شکایات کامل کنید.

  1. از عدم کلاه‌برداری درزمینهٔ بدافزاری خرید آنلاین و از دست رفتن اطلاعات مالی مطمئن شود

دانستن نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها

سایت‌های کلاه‌برداری شما را با ارائه قیمت‌های بسیار پایین‌تر برای خرید بلیط های هواپیمایی که در سایت‌های دیگر گران‌تر نوشته شده‌اند، جذب کرده و فریب می‌دهند. پس از کلیک بر روی دکمه قبول، تمام جزئیات مهم کارت اعتباری شما را ضبط کرده و پیامی ارسال می‌کنند که تراکنش کارت اعتباری شما رد شد. و در این صورت یعنی اطلاعات کارت و پول شما را به طور کامل سرقت کرده‌اند.

  1. اطمینان حاصل کنید که هتل یا شرکت هواپیمایی رزرواسیون شما را ثبت کرده است

دانستن نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها

سایت شخص ثالث ادعا می‌کند که سفر شما را رزرو کرده و پول شما را پرداخت کرده است، اما هتل یا شرکت هواپیمایی هیچ ثبتی از رزرو آنلاین شما ندارد. از این رو، بهتر است که همیشه با هتل یا خطوط هوایی به طور مستقیم برای تأیید برنامه سفر خود در تماس باشید.

  1. مراقب کلاه‌برداری اعتبار بلیط هواپیما باشید

نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها

هنرمندان کلاهبرداری، بلیط خطوط هوایی را با کارت‌های اعتباری دزدیده شده خریداری می‌کنند و سپس بلیط ها را لغو می‌کنند و شماره اعتباری و تأیید پرواز دریافت می‌کنند. آن‌ها سپس اعتبار را در سایت‌هایی مانند Craigslist یا Kijiji تبلیغ می‌کنند و می گویند که آن‌ها نمی‌توانند پرواز را انجام دهند و با قیمت ارزان‌تر و با تخفیف ارائه می‌دهند. برای خرید اعتبار بلیط، آن‌ها از شما می‌خواهند که پول آن‌ها را بپردازد. از آنجا که بلیط در اصل با یک کارت اعتباری سرقت شده خریداری شده است، خطوط هوایی به شما اجازه نمی‌دهند که این اعتبار را بفروشید.

  1. بازپرداخت یا سیاست مبادله را در بلیط پرواز خود بخوانید

نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها

بازپرداخت و یا تبدیل بیمه نامه را در رزرو آنلاین خود، بخوانید و درک کنید. شما ممکن است قادر به لغو سفر خود نباشید و یا برای ایجاد تغییرات باید هزینه قابل توجهی پرداخت کنید.

  1. اطمینان حاصل کنید که از تغییرات زمان پرواز احتمالی مطلع هستید

نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها

برخی از سایت‌های رزرو آنلاین تلاش می‌کنند صرفه جویی کنند با قرار دادن مشتریان در پروازهای ارزان‌تر بدون اطلاع آن‌ها از تغییرات زمان پرواز. این می‌تواند سایر قسمت‌های سفر شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای جلوگیری از، از دست دادن پرواز خود و یا عدم اطلاع از لغو و یا تأخیر، اطمینان حاصل کنید که ترتیبات سفر شما را حداقل 24 ساعت قبل از پرواز برنامه ریزی شده و به طور مستقیم در اختیارتان قرار دارد. از آن‌ها بخواهید به شما اطلاع دهند که آیا تغییرات در رزرو شما وجود دارد یا خیر.

  1. در هنگام رزرو پرواز توجه داشته باشید که نرخ ارز را تغییر دهید

نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها
نکاتی برای کلاهبرداری ایرلاین ها

برخی از مسافران بلیط سفر خود را رزرو می‌کنند و سپس با قیمتی دور از انتظارشان مواجه می‌شوند. قبل از اینکه رزرو کنید، همیشه اینکه چه ارزهایی در وب‌سایت نمایش داده می‌شود، را بررسی و درک کنید. این می‌تواند به دلیل نرخ ارز مبادله‌ای رخ دهد یا می‌تواند کلاه‌برداری باشد. اطمینان حاصل کنید که چه نوع واحد پولی و چه نوع ارزی با چه قیمتی به شما فروخته شده تا بعداً با تفاوت قیمت‌ها تغییر نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید