با جاذبه های دیدنی کلمبیا آشنا شوید

کشور کلمبیا با دارا بودن موقعیت استوایی و دو ساحل زیبا، جاذبه و زیبایی طبیعی خاصی داشته و مناظر دیدنی متعددی را برای میهمانان خود ارائه می‌دهد. اگر بلیط هواپیما کلمبیا تهیه کرده و به دیدار از این کشور بروید، مشاهده خواهید کرد که در عین تغییر ارتفاع خود در این کشور، هنگامی‌که از ساحل دریای کارائیب به تپه‌های سرسبز و زمردی مثلث قهوه (Coffee Triangle) می‌روید، زیبایی‌های وصف‌ناپذیری را مشاهده خواهید کرد.

0
90
خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا
با جاذبه های دیدنی کلمبیا آشنا شویدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 24Rating: 4.0با جاذبه های دیدنی کلمبیا آشنا شوید - خرید بلیط هواپیما کلمبیا از اپلیکیشن سفرستانکشور کلمبیا با دارا بودن موقعیت استوایی و دو ساحل زیبا، جاذبه و زیبایی طبیعی خاصی داشته و مناظر دیدنی متعددی را برای میهمانان خود ارائه می‌دهد.اگر بلیط هواپیما کلمبیا تهیه کرده و به دیدار از این کشور بروید، مشاهده خواهید کرد که

جاذبه های دیدنی کلمبیا

کشور کلمبیا با دارا بودن موقعیت استوایی و دو ساحل زیبا، جاذبه و زیبایی طبیعی خاصی داشته و مناظر دیدنی متعددی را برای میهمانان خود ارائه می‌دهد.

اگر بلیط هواپیما کلمبیا تهیه کرده و به دیدار از این کشور بروید، مشاهده خواهید کرد که در عین تغییر ارتفاع خود در این کشور، هنگامی‌که از ساحل دریای کارائیب به تپه‌های سرسبز و زمردی مثلث قهوه (Coffee Triangle) می‌روید، زیبایی‌های وصف‌ناپذیری را مشاهده خواهید کرد. پس از رسیدن به این تپه‌ها اگر راه خود را ادامه دهید، به شهر بوگوتا (Bogota) خواهید رسید که سومین پایتخت مرتفع جهان می‌باشد. اگر باز هم راه خود را ادامه داده و به ارتفاع‌های بالاتر صعود کنید، کوه‌های پوشیده شده از برف متعددی را مشاهده خواهید کرد.

کشور کلمبیا همچنین از وجود Los Llanos، که یک علفزار 550,000 کیلومترمربعی است بهره می‌برد. کلمبیا این علفزار وسیع را با کشور ونزوئلا شریک می‌باشد. اگر چند کویر و جنگل آمازون و ساحل اقیانوس آرام را نیز به تمام این زیبایی‌ها اضافه کنید، در خواهید یافت که کشور کلمبیا کشوری است که از زیبایی‌های بی‌شماری برخوردار بوده و ارزش تهیه بلیط هواپیما کلمبیا را دارد.

اگر از تمامی زیبایی‌های این کشور دیدنی عبور کنیم، باید به این نکته نیز اشاره کرد که کشور کلمبیا علاوه بر زیبایی‌های طبیعی خود دارای فرهنگی غنی بوده که به‌وضوح می‌توان آن را در غذا، موسیقی، رقص و سبک زندگی مردم این کشور مشاهده کرد. پس مطمئن باشید از تهیه بلیط هواپیما کلمبیا و سفر به این کشور پشیمان نخواهید شد.

در همین راستا و در این مطلب تصمیم گرفتیم تا چند مورد از جاذبه‌های دیدنی و زیبای کشور کلمبیا را برای همراهان همیشگی سایت سفرستان معرفی کنیم تا اگر روزی قصد تهیه بلیط هواپیما کلمبیا و سفر به این کشور را داشتید، بتوانید با شناخت زیبایی‌های آن، برنامه سفری مناسبی را برای خود آماده کنید. پس پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب باری دیگر سایت سفرستان را همراهی کنید.

Cano Cristales

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

Cano Cristales زیباترین رودخانه در کلمبیا و شاید یکی از دست‌نخورده‌ترین جاذبه‌های طبیعی در این کشور دیدنی باشد. این رودخانه در داخل پارک ملی طبیعی La Macarena در بخش Meta در ناحیه شرقی کلمبیا که با نام دشت‌ها (The Plains) شناخته می‌شوند، قرار گرفته است.

این رودخانه به خاطر ترکیب چشم‌گیر رنگ‌هایی همچون زرد، سبز، آبی، مشکی، و مخصوصاً قرمز که به خاطر وجود گیاه زیرآبی “Macarenia clavigera” ناشی می‌شود، یک شگفتی طبیعی منحصربه‌فرد به شمار می‌رود. این گیاه در کف رودخانه رویش پیدا کرده و در طول فصل‌های خیس سال (از ماه ژوئن تا نوامبر) رنگ قرمز به خود می‌گیرد. در طول این بازه زمانی جریان آب رودخانه سریع و عمیق بوده و با کدر کردن کف رودخانه و شکست نور خورشید تابیده‌شده به آن، باعث می‌شود که رودخانه به رنگ قرمز دیده شود.

رنگ‌های دیگری که شما قادر خواهید بود پس از خریداری بلیط هواپیما کلمبیا، در این رودخانه مشاهده کنید، به خاطر وجود مواد معدنی در صخره‌های این رودخانه است.

پس از خریداری بلیط هواپیما کلمبیا و هنگام دیدار از این رودخانه می‌توانید در امتداد سه‌شاخه این رودخانه قدم زده تا بتوانید آب‌های خروشان، آبشارها و استخرهای طبیعی چشم‌گیر و زیبای نشئت‌گرفته از این رودخانه را مشاهده کنید که در بین صخره‌های قدیمی تنگه مربوطه وجود دارند. در این مکان‌های زیبا و دیدنی شما می‌توانید، عکس گرفته، شنا کرده و یا تنها از زیبایی منحصربه‌فرد و شگفت‌انگیز آن و چشم‌اندازهای غیر قابل وصف این مکان بهشتی لذت ببرید.

پارک ملی طبیعی Tayrona

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

پارک ملی Tayrona یکی دیگر از مکان‌هایی است که دارای زیبایی چشم‌گیر طبیعی بوده و گونه‌های مختلف گیاهی و جانوری را می‌توان در این پارک ملی یافت. این پارک ملی در ساحل دریای کارائیب کشور کلمبیا و در نزدیکی سانتا مارتا (Santa Marta) قرار گرفته است.

پارک ملی طبیعی Tayrona محل قرار گرفتن زیباترین سواحل کشور کلمبیا می‌باشد. شما می‌توانید پس از تهیه بلیط هواپیما کلمبیا یک روز کامل را برای قدم زدن در کنار جنگل‌های بارانی و سواحل شنی این پارک اختصاص دهید.

Cartagena

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

Cartagena پایتخت استان کلمبیایی Bolivar بوده و در کنار قسمت مرکزی ساحل کارائیب این کشور قرار گرفته است. این شهر به خاطر اهمیت تاریخی آن به‌عنوان یک شهر بندری و همچنین سنگربندی و ساختمان‌سازی بی‌نظیر خود، در سال 1984 به‌عنوان یک میراث جهانی شناخته شد. این شهر از اولین شهرهایی است که در آمریکای لاتین تأسیس شده است، بنابراین خیابان‌های رنگارنگ آن پر از تاریخ و فرهنگ غنی می‌باشد.

در داخل این شهر دیوار بندی شده است که خواهید توانست قلب تپنده و تاریخی و روح این شهر مستعمراتی را بیابید. معماری، مکان‌های تاریخی، رنگ‌ها و فضای داخلی این شهر دیوار بندی شده نه تنها امیدبخش است بلکه افراد بسیاری اظهار کرده‌اند که از این شهر به خاطر رمانتیکی بودن آن دیدار کرده و بلیط هواپیما کلمبیا تهیه کرده و با معشوقه‌های خود به این شهر سفر می‌کنند تا لحظات رمانتیکی را پدید آورند.

شما نیز بهتر است بلیط هواپیما کلمبیا تهیه کرده و  از این شهر زیبا دیدار کنید. همچنین در طول اقامت خود در این شهر دیدار از Islas del Rosario را نیز از دست ندهید.

منطقه قهوه (The Coffee Region)

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

منطقه قهوه کشور کلمبیا که همچنین با نام مثلث قهوه شناخته می‌شود، یکی از جالب‌ترین مکان‌هایی است که شما می‌توانید با خریداری بلیط هواپیما کلمبیا از آن دیدار کنید. این ناحیه در قلب آندس (Andes) قرار گرفته است. آندس مکانی است که بیشتر قهوه معروف کلمبیایی در آن تولید می‌شود.

این ناحیه نه تنها دارای آب و هوایی مناسب برای رویش بهترین نوع قهوه است بلکه دارای گزینه‌های متعدد برای گردشگران می‌باشد. از بین این گزینه‌ها می‌توان به مزرعه‌های قهوه، پیاده‌روی در پارک‌ها طبیعی و یا دیدار از شهرهای سنتی Paisa اشاره کرد. اگر شما می‌خواهید پس از خریداری بلیط هواپیما کلمبیا علاوه بر دیدار از جاذبه‌های دیدنی این کشور، با فرآیند تولید قهوه نیز آشنا شوید، حتماً دیدار از مثلث قهوه را از دست ندهید.

Villa De Leyva

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

این مکان قطعاً دیدنی‌ترین و مهم‌ترین جاذبه گردشگری و همچنین محبوب‌ترین شهر در Boyaca در کلمبیا می‌باشد. این روستای مستعمراتی که گذر زمان در آن متوقف شده است به شما این احساس را خواهد داد که انگار در زمان سفر کرده و به دوران مستعمراتی بازگشته‌اید. میدان اصلی آن توسط ساختمان‌های شگفت‌انگیز مستعمراتی و یک کلیسای زیبای محلی احاطه شده است. مساحت این میدان 14,000 مترمربع بوده و بزرگ‌ترین میدان در کلمبیا به شمار می‌رود.

این شهر دارای مکان‌های تاریخی متعدد می‌باشد که از بین آن‌ها می‌توان به موزه‌هایی همچون La Casa Museo Antonio Naeino (آنتونیو نارینو یک قهرمان مربوط به استقلال کلمبیا می‌باشد)، the Museo del Carmen (یک موزه مذهبی که نقاشی‌های با ارزش و اشیای مذهبی مربوط به قرن شانزدهم به بعد را به نمایش می‌گذارد) و موزه دیرین‌شناسی (این موزه دارای مجموعه‌ای از فسیل‌هاست که تاریخ آن به دورانی بر می‌گردد که این ناحیه در زیر آب قرار داشته و دریایی در این ناحیه وجود داشت)، اشاره کرد.

شما قادر خواهید بود پس از تهیه بلیط هواپیما کلمبیا، در نزدیکی این شهر از پارک باستان‌شناسی Moniquira که همچنین با نام “El Infiernito” شناخته می‌شود دیدار کنید. این مکان یک صومعه و پناهگاه مقدس موئیسکایی (Muisca) بوده که دارای یک تقویم خورشیدی و مجسمه‌های عظیم می‌باشد.

شما همچنین می‌توانید از موزه فسیل‌ها دیدار کنید. در این موزه اسکلت خشک‌شده یک خزنده دریایی بزرگ که 120 میلیون سال قبل در این ناحیه زندگی می‌کرد، به نمایش گذاشته شده است.

Barichara

خرید بلیط هواپیما کلمبیا
بلیط هواپیما کلمبیا

شاید شناخته‌شده‌ترین شهر در سانتاندر (Santander) کلمبیا شهر کوچک و مستعمراتی باریچارا (Barichara) باشد. این شهر در فاصله 2.5 ساعتی پایتخت استان Santander یعنی Bucaramanga قرار گرفته است. باریچارا زیباترین شهر کلمبیا پنداشته شده و یک فضای منحصربه‌فرد سحر آلود، مستعمراتی و رمانتیکی را برای کسانی که بلیط هواپیما کلمبیا تهیه می‌کنند، ارائه می‌دهد.

زمانی که از این شهر کوچک و زیبا دیدار می‌کنید، از انجام دادن کارهایی همچون چک کردن مغازه‌های صنعتگری محلی، دیدار از کلیسای جامع معصوم (Cathedral of Immaculate) و بالا رفتن از کلیسای سانتا باربارا (Santa Barbara) که بر روی تپه‌ای مشرف به شهر قرار گرفته است، اطمینان حاصل کنید.

می‌توانید مطمئن باشید که کشور کلمبیا در بین کشورهای دیدنی آمریکای لاتین قرار داشته و جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی فراوانی را دارا می‌باشد. پس اگر می‌خواهید سفر بعدی خود را به این کشور دیدنی و زیبا انجام دهید، لحظه‌ای درنگ نکرده و با خریداری بلیط هواپیما کلمبیا، آماده تجربه یک سفر دل‌چسب و به‌یادماندنی در کنار افراد خانواده و یا دوستان خود باشید.

برای خرید بلیط هواپیما کلمبیا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید