بلیط هواپیما به کلمبیا

0
383
خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
بلیط هواپیما به کلمبیا
بلیط هواپیما به کلمبیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 7Rating: 4.0بلیط هواپیما به کلمبیا - ساحل هایی که باید رفت، مردمانی با برخورد گرم و شهرهایی که تو را میخواندخرید بلیط هواپیما به کلمبیا. سفر به کلمبیا. بوگوتا کلمبیا. کارتاگنا کلمبیا. دیدنی های کلمبیا. قیمت بلیط ارزان هواپیما به کلمبیا. جاهای دیدنی کلمبیا

بلیط هواپیما به کلمبیا

اگر تابه‌حال بلیط هواپیما به کلمبیا خریداری نکرده‌اید و از این کشور زیبا بازدید نکرده‌اید، بهتر است که در تصمیم خود تجدیدنظر کرده و حتماً یک‌بار هم که شده بلیط هواپیما به کلمبیا این کشور در حال پیشرفت و دیدنی خریداری کنید و از سفر به این کشور لذت ببرید. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا دلیل این امر را برایتان توضیح دهیم. تمامی ایده‌ها و نگرش‌های قدیمی خود، همانند جنگ‌های بین قاچاقچیان و گانگسترها را کنار بگذارید.

شما با دیدن مردم کلمبیا خواهید دید که آن‌ها ملتی هستند با اعتمادبه‌نفس و محکم در حال قدم گذاشتن به آینده‌ای صلح‌آمیز و موفق هستند.

دوست‌داران طبیعت این مقاصد را دوست دارند

طولانی‌ترین پله‌های جهان

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
بلیط هواپیما به کلمبیا

با خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و سفر به این کشور مشاهده خواهید کرد که کلمبیا برای هر شخص با هر سلیقه‌ای چیزی برای ارائه دارد، از سواحل شنی کارائیب و سواحل اقیانوس آرام‌گرفته تا کوهستان‌های آندِس (Andes) و جنگل‌های استوایی و بارانی آمازون، همه و همه این موارد را می‌توان در این کشور بی‌نظیر یافت.

الآن دیگر کاملاً توریستی شده

میراث این کشور بازتاب‌دهنده فرهنگ مردم بومی و همچنین اسپانیایی‌هایی است که از اوایل قرن پانزدهم شروع به اقامت در این کشور کردند. 2 دهه قبل کلمبیا به‌عنوان یک کشور توریستی بشمار نمی‌آمد زیرا که یک مکان امن نبود. درحالی‌که با خرید بلیط هواپیما به کلمبیا و بازدید از این کشور مشاهده خواهید کرد که این کشور رو به بهبودی است و دولت آن تمامی سعی خود را برای تغییر دادن چهره کلمبیا و امن کردن آن برای بازدیدکنندگانش، می‌کند.

کلمبیا خصوصیات منحصربه‌فرد زیادی را داراست. در ادامه چند مورد از دیدنی‌ترین مکان‌های آن، برای شما توضیح داده‌شده است.

کارتاگنا (Cartagena)

خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و بازدید از کارتاگنا، از کارهایی است که حتماً باید آن را انجام دهید. کارتاگنا یک شهر پرهیاهو و شلوغ است که شخصیت داستانی کتلین ترنر (Kathleen Turner) یعنی خوآن ویلدر (Joan Wilder)، ماجراجویی‌های خود را در کتاب افسانه سنگ، آغاز می‌کند. مسافران به‌احتمال‌زیاد بازدید خود را با خاطره‌ای خوب آغاز خواهند کرد، اگرچه این شهر همان‌گونه که به‌عنوان یکی از بنادر کلیدی از قرن شانزدهم تا هجدهم شلوغ بود، پر از جمعیت و شلوغ است. این شهر که برای تصرف آن، کشورهای مختلفی باهم جنگ کرده بودند، یکی از شهرهای به‌شدت محافظت‌شده در امریکای جنوبی بود که استحکامات آن هنوز هم در این شهر به چشم می‌خورد.

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
کارتاگنا (Cartagena)

مسافران بعد از خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و سفر به این کشور باید برای بازدید از محله قدیمی وقت بگذارند زیرا که این مکان دارای معماری مستعمراتی اسپانیایی‌ها است که شامل موزه‌ها، کلیساها و کاخ‌های بسیار زیبا است. بوکاگرانده (Bocagrande) نواری از برج‌ها و آپارتمان‌ها است که به‌عنوان هتل مورداستفاده قرار می‌گیرند. این برج‌ها و آپارتمان‌ها روبه‌روی ساحل قرارگرفته‌اند نیز در میان گردشگران بسیار محبوب هستند.

پارک ملی تایرونا (Tayrona National Park)

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
پارک ملی تایرونا

خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و بازدید از پارک ملی تایرونا برای آن دسته از افراد که از طبیعت و کاوش خرابه‌های قدیمی لذت می‌برند، کاری است که حتماً باید آن را انجام دهند. این پارک ملی که در ساحل شمالی کلمبیا قرارگرفته است، اکوسیستم‌های متنوعی از باتلاق گرفته تا چمنزارها و جنگل‌های ابری را داراست. برای بسیاری از مسافران، جاذبه اصلی این پارک سواحل زیبای آن است که در خلیج‌های عمیق که با درختان نارگیل تزئین شده‌اند. در حقیقت سواحل تایرونا از زیباترین سواحل در کلمبیا هستند.

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
پارک ملی تایرونا

این پارک یک مکان محبوب برای تماشاگران پرندگان است که برای مشاهده آندان کوندور (یک نوع پرنده امریکای در جنوبی) که یک گونه در حال انقراض است، به این پارک سفر می‌کنند. قبل از خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و سفر به این پارک، بهتر است بدانید این پارک نام خود را از تایروناس گرفته است. تایروناس‌ها مردمی بومی بودند که نشانی‌هایی از آن‌ها را می‌توان در مناطق باستان‌شناسی همانند پوبلیتو کایراما (Pueblito Chairama) یافت. تایرونا یک مکان مناسب برای غواصی، پیاده‌روی و تماشای حیوانات وحشی همانند سوسمارها و میمون‌ها در زیستگاه طبیعی خود، است.

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
پارک ملی تایرونا

بوگوتا (Bogota)

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
بوگوتا (Bogota)

بوگوتا که برخی اوقات با نام آتن آمریکای جنوبی یاد می‌شود، نخستین بار توسط مردم بومی تأسیس‌شده است. اگرچه تاریخ تأسیس آن عموماً در سال 1538 و توسط یک کاوشگر اسپانیایی ثبت‌شده است. امروزه این شهر یکی از بزرگ‌ترین شهرها در آمریکای جنوبی و پایتخت کلمبیا است. زمانی این شهر مکانی بود که می‌بایست از آن دوری جست ولی باگذشت زمان به‌سرعت در حال تبدیل‌شدن به یکی از بهترین مکان‌ها برای بازدید در کلمبیا است. با خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و سفر به این شهر مشاهده خواهید کرد که این شهر دیدنی در ارتفاع 2,640 متری در کوهستان آندس قرارگرفته است.

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
بوگوتا (Bogota)

بوگوتا برای بازدیدکنندگان خود جاذبه‌های متعددی دارد. از بین این جاذبه‌ها می‌توان، به یک افلاک‌نما، موزه طلا، باغ‌های گیاه‌شناسی، رویدادهای فرهنگی وزندگی شبانه پرشور و پرهیجان، اشاره کرد. با خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و سفر به این شهر خواهید توانست مکان‌های تاریخی بوگوتا را در لا کاندلاریا (La Candelaria) که یک منطقه خوش‌آیند از شهر است، ببینید. این منطقه دارای کافه‌ها، کلیساها و موزه‌های متنوع نیز است.

ویلا دِ لِیوا (Villa de Leyva)

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
ویلا دِ لِیوا

شاید ویلا دِ لِیوا یک شهر کوچک باشد که با ماشین تنها کمتر از چهار ساعت از بوگوتا فاصله دارد، اما میدان شهرداری آن یکی از بزرگ‌ترین میدان‌ها در آمریکای جنوبی است. زمانی در این میدان مردم اعدام می‌شدند، اما امروزه از این میدان برای گردهمایی‌ها، جشن‌ها و فستیوال‌ها استفاده می‌شود. از بین این مراسم می‌توان رژه پیاز زیبایی را نام برد. با خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و سفر به این شهر کوچک، مشاهده خواهید کرد که معماری این شهر بازتابی از تأثیرات معماری اسپانیایی و مورش است.

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
ویلا دِ لِیوا

ویلا دِ لیوا با آندالوچیا (Andalucia)، مقایسه شده است و دلیل این امر، ساختمان‌های سفید، با دکوراسیون و بالکن‌های چوبی است. موزه‌های موجود در این شهر، به‌افتخار آنان که برای استقلال کلمبیا جنگیده‌اند، ساخته‌شده است. اولین کارخانه در این ناحیه در این شهر قرارگرفته است.

مِدِلین (Medellin)

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
مِدِلین (Medellin)

 از دهه 1980 تا 1990، مدِلین یکی از خطرناک‌ترین شهرها در جهان به شمار می‌آمد. این شهر پاتوق کارتل‌های مشهور کوکائین بود؛ اما از زمانی که ارباب مواد مخدر یعنی پابلو اسکوبار در سال 1993 کشته شد، مدلین گذشته پردردسر خود را دفن کرد و از نو متولد شد. امروزه تعداد زیادی از گردشگران که با خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا به این شهر می‌آیند، با یک شهر مدرن و با یک آب‌وهوای بسیار مطبوع مواجه می‌شوند.

خرید بلیط هواپیما به کلمبیا
مِدِلین (Medellin)

این شهر که در کوهستان آندس و در دره باریک آبورا (Aburra) قرارگرفته است، در طول سال آب‌وهوایی با میانگین دمای 24 درجه سانتی‌گراد دارد که هر زمانی از سال را برای بازدید از این شهر مناسب می‌سازد. این شهر همچنین به خاطر گل‌های زیبای آن یک شهر رنگارنگ است و هرساله در آگوست، به مدت 12 روز مردم فستیوال گل را در این شهر جشن می‌گیرند.

با این اوصاف، می‌توانید مطمئن باشید که کلمبیا یک کشور بسیار دیدنی است که ارزش خریداری بلیط هواپیما به کلمبیا و بازدید را دارد و شما باید از نزدیک این کشور زیبا را دیده و از زیبایی‌های آن لذت ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
touropia.com
planetware.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید