ده جاذبه برتر کیشیناو پایتخت نشاط آور مولداوی

0
269
خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
بلیط هواپیما به کیشیناو
ده جاذبه برتر کیشیناو پایتخت نشاط آور مولداویReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 19Rating: 4.5ده جاذبه برتر کیشیناو پایتخت نشاط آور مولداوی - خرید بلیط هواپیما برای بهترین گردش‌هاخرید بلیط هواپیما به کیشیناو در مولداوی. جاهای دیدنی مولداوی. دیدنی های کیشیناو. قیمت بلیط ارزان هواپیما به کیشیناو در مولداوی.

ده جاذبه برتر کیشیناو پایتخت نشاط آور مولداوی

چمدان‌های خود را ببندید تا تعطیلات خود را در پایتخت رنگین و سرزنده مولداوی سپری کنید و هم‌جوشی تاریخ غنی شهر و فرهنگ کهن را در جای‌جای شهر شاهد باشید. شهر کیشیناو کانون جاذبه‌های مولداوی است و در کنار بازدید از مکان‌های دیدنی‌اش می‌توانید در رستوران‌ها و کافه‌های متعددی که غذاهای رنگارنگ محلی را سرو می‌کنند،

طعم لذیذ خوراک‌های آن را بچشید. بلیط هواپیما به کیشیناو نوید یک سفر جدید و پرتجربه را به تمام علاقه‌مندان فرهنگ، تاریخ می‌دهد، با ما همراه باشید تا تعدادی از محبوب‌ترین جاذبه‌ها را بشناسید.

هزینه‌های سفر به مولداوی

راهنمای دریافت ویزای مولداوی

Dendrarium Park

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
Dendrarium Park

یکی از بهترین مکان‌های پایتخت مولداوی که می‌توانید ساعاتی را در آن سپری کنید پارک “Dendrarium” است که فاصله زیادی هم با مرکز شهر ندارد و بزرگ‌ترین پارک شهر به شمار می‌رود و می‌توانید جنگل کوچک، اردک‌های تالاب، گل‌های رنگارنگ و بادبادک‌بازی گردشگران و بومی‌ها را در آن تماشا کنید، گردشگران این پارک را برای زیبایی و دنج بودنش به‌جاهای دیگر شهر ترجیح می‌دهند.

Victory memorial

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
Victory memorial

کشور مولداوی حدود 5 سال در جنگ جهانی دوم درگیر بود که یادواره این جنگ را با پنج ستون قرمز سر به فلک کشیده در معرض دید قرار داده است. قبر سربازانی که در این جنگ جان‌باخته‌اند در نزدیکی این ستون‌های سمبلیک ردیف شده‌اند. کسانی که قبلاً مقصد سفرشان دیگر کشورهای اتحاد شوروی بوده، حتماً با این‌گونه یادواره‌ها و اهمیت آن‌ها آشنا هستند.

St. Theodor Tiron Convent

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
St. Theodor Tiron Convent

در نزدیکی هتل کیشیناو ساختمان آبی‌رنگ کلیسایی چشم‌ها را به‌سوی خود برمی‌گرداند که معماری ساده و دل‌نشینی دارد، تلفیق سنگ سفید و 9 گنبد طلایی نمای جالبی به کلیسا داده است. این کلیسا با اسم “Monastery Ciuflea” نیز شناخته‌شده و اهمیت ملی برای بومیان مولداوی دارد، با بلیط هواپیما به کیشیناو می‌توان برگ تازه‌ای به تجربه‌های سفری خود افزود.

Chisinau Railway Station

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
Chisinau Railway Station

بیشتر گردشگران در بین برنامه‌های سفر خود به کیشیناو ایستگاه قطار شوروی را که ارزش بازدید آن را فقط با حضور در آن لمس می‌توان لمس کرد، جزو ساعات بازدیدی خود ترتیب می‌دهند. این موزه سمبل هنر شوروی است و جلوی ایستگاه اثری به‌عنوان یادبود قربانیان استالین ساخته‌شده، مطمئن باشید معماری ساختمان و در و پنجره‌هایش زیبایی خاصی به این ایستگاه داده و بازدید از آن لذت‌بخش خواهد بود.

National Museum of Ethnography and Natural History

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
National Museum of Ethnography and Natural History

همین بلیط هواپیما به کیشیناو را انتخاب کرده باشید، تصور موزه‌ها، مراکز خرید، بناهای تاریخی متعدد در ذهن شما مسلم خواهد بود. کیشیناو نیز مانند اغلب پایتخت‌های دیگر خانه موزه‌های متنوع است و در این میان موزه ملی “Ethnography and Natural History” یکی دیگر از موزه‌هایی است که گردشگران را به خود جذب می‌کند، از ویژگی‌های این موزه می‌توان به سبک ترکی معماری‌اش، بازتاب فرهنگ و تاریخ بومیان خود اشاره کرد.

Triumphal Arch

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
Triumphal Arch

دروازه مقدس که یادبود پیروزی روس‌ها بر ترک‌ها بوده درست در مرکز شهر و خیابان اصلی پایتخت قرارگرفته و برای همین خواه‌ناخواه در معرض دید گردشگران است، در سایه‌های دروازه تاریخی که قدم زدید در فاصله چند متری خود کلیسای معروف شهر را خواهید دید که در ادامه با آن کلیسا نیز آشنا می‌شویم.

کلیسای Nativity

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
کلیسای Nativity

اگر مقصد بلیط هواپیما به کیشیناو در مولداوی باشد باید انتظار داشت که کلیساها جزو تاریخ شهرهای آن محسوب می‌شوند، در این میان معماری نئوکلاسیک کلیسای “Nativity” پس از ویرانی‌های زیادی در جنگ جهانی و بمباران‌ها هنوز ظاهر خود را حفظ کرده و در خیابان اصلی شهر قد برافراشته، البته بازسازی‌ها و تغییراتی بعدها صورت گرفته است. در زمان شوروی داخل کلیسا خالی بوده ولی در حال حاضر دیوارهای کلیسا با آثار نقاشی تزئین شده و دقایق بیشتری را برای تماشا می‌طلبد.

Stefan cel Mare central park

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
Stefan cel Mare central park

این‌طور که به نظر می‌رسد یکی دیگر از ویژگی‌های این سفر و بلیط هواپیما به کیشیناو تأثیر آرامش طبیعت در تمام روزهای آن خواهد بود، برای همین بهتر است سر زدن به هرکدام از این پارک‌ها و طبیعت‌ها را در برنامه‌های روزانه خود بگنجانید، یا در ابتدای روز انرژی خود را دوچندان کنید و یا در پایان روز خستگی‌ها را از تن خود دور کنید. البته لزومی ندارد حتماً از شهر خارج شوید، همین پارک “Stefan cel Mare” در خیابان اصلی شهر واقع‌شده و مجسمه‌ها و یادبودهایش در کنار بومیان شهر، تاریخ را به گردشگران یادآوری می‌کند.

National Museum of History

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
National Museum of History

درست مانند بیشتر شهرهای اروپایی پیاده‌گردی بهترین روش برای کشف زیباترین نقاط شهر است، با بلیط هواپیما به کیشیناو و صبح روز دوم سفر، به خیابان بزنید و خود را آماده غرق شدن در گذشته اعجاب‌آور شهر کنید، به سمت مرکز شهر راهی شوید و ساعاتی را در موزه ملی تاریخ بگذرانید که با 350 هزار اشیای هنری، تاریخی و سبک معماری‌اش در کل پایتخت شناخته‌شده است.

باغ Botanical

خرید بلیط هواپیما به کیشیناو
باغ Botanical

در ادامه سفر دوربین عکاسی خود را آماده سوژه‌های عکاسی طبیعت کنید، چراکه در 8 کیلومتری مرکز شهر باغی به وسعت 76 هکتار با هزاران گونه گیاهی صحنه‌هایی دیدنی را برایتان فراهم کرده و علاوه بر این جای بسیار دنجی برای قدم زدن و استفاده از هوای تازه دارد و می‌تواند بهترین جا برای پیک‌نیک دوستانه شما گردشگران عزیز و یا خلوت خواندن بخشی از رمان موردعلاقه‌تان در کنار دریاچه باشد.

برای خرید بلیط هواپیما به کیشیناو به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
likealocalguide.com
travelomoldova.com
moldovaholiday.travel
globalgaz.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به کیشیناو ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید