همه جاذبه‌های کیش گوهری بر خاک وطن من

46
خرید بلیط هواپیما به کیش
بلیط هواپیما به کیش
همه جاذبه‌های کیش گوهری بر خاک وطن منReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 10Rating: 4.5همه جاذبه‌های کیش گوهری بر خاک وطن من - نقدی بر اینکه چرا باید بلیط هواپیما به کیش را بخریم؟خرید بلیط هواپیما به کیش. بلیط ارزان هواپیما به کیش. بلیط هواپیمای ارزان به کیش. جاهای دیدنی کیش. اسکله بزرگ کیش. آکواریوم کیش. شهربازی کیش. اسکله بزرگ کیش

همه جاذبه‌های کیش گوهری بر خاک وطن من

نقدی نه چندان تند بر حال کیش

من همیشه معتقد بودم جزیره کیش در جنوب کشور ما ظرفیت بسیار زیادی برای انجام کارهای بسیار بزرگ در گردشگری داشته و دارد. فقط کافی است کمی به آن بها داده شود و قوانین خوبی به نفع گردشگری و به نفع این جزیره وضع شود و یاری و همراهی مدیران مملکت را هم می‌خواهد.”” اگر این‌طور بشود همان یک جزیره کیش به‌تنهایی می‌تواند خرج کل ایران را درآورد””. این حرف خودم نیست آن را از بسیاری از اقتصاددانان و کسانی که صنعت گردشگری را به‌خوبی می‌شناسند و کسانی که جزیره کیش را به‌خوبی می‌شناسند شنیده‌ام.

خرید بلیط هواپیما به کیش
بلیط هواپیما به کیش

واقعاً شاید اغراق نباشد بگوییم زیباترین یا یکی از زیباترین جزایر خلیج‌فارس است. به خاطر چه این حرف را می‌زنم؟ یعنی فکر می‌کنید من جزایر مصنوعی نزدیک دبی را نمی‌شناسم و ندیده‌ام و این حرف را می‌زنم؟ خیر دارم به این فکر می‌کنم که آن جزایر زیبای دیگر خلیج‌فارس در ذات خود به این زیبایی نیستند و این‌همه جاذبه را از سال‌های بسیار دور با خود حمل نکرده‌اند.

امکانات این جزیره مگر چیست؟

خرید بلیط هواپیما به کیش
بلیط هواپیما به کیش

واقعا خرید بلیط هواپیما به کیش یکی از بهترین تجربه‎های یک ایرانی است. واقعاً جای عجیبی است علاوه بر اینکه ساحل‌های بسیار زیبایی دارد، به‌غیراز اینکه مکان‌هایی در آن به وجود آمده که به زیبایی این جزیره کمک می‌کنند، پیشینه تاریخی بسیار طولانی و خوبی دارد در یکی از مقاله‌هایمان راجع به کاریز کیش به این مسئله اشاره کردیم که قدمت این کاریز سنی نزدیک به چند میلیون سال دارد.

واقعاً یک‌لحظه تصور کنید یک جزیره تفریحی که شما به‌عنوان گردشگر به آنجا می‌روید علاوه بر تفریحات آبی و علاوه بر سایر تفریحاتی که بعداً در آنجا به وجود آمده، چنین مکان‌های تاریخی بسیار قدیمی هم در خودش دارد. واقعاً اعجاب‌آور است، تصور کنید شما به‌عنوان گردشگر بلیط هواپیما به کیش را خریده‌اید و هم‌زمان از این‌همه زیبایی بهره‌مند می‌شوید.

خرید بلیط هواپیما به کیش
بلیط هواپیما به کیش

واقعاً یک سفر عالی نخواهد بود؟ آیا واقعاً ظرفیت این را ندارد که از تمام خاورمیانه گردشگران زیادی را به خود جلب کند؟ آیا واقعاً این پتانسیل را در آن نمی‌بینید که نه‌تنها از خاورمیانه بلکه از آسیا و همه جای جهان گردشگر به آنجا جذب شود؟ آیا روزی خواهد رسید که بلیط هواپیما به کیش یکی از محبوب‌ترین بلیط‌ها در میان تمام مناطق گردشگری آسیایی و جهان باشد؟

گردشگری کیش و ایران

خرید بلیط هواپیما به کیش
بلیط هواپیما به کیش

خیلی از قوه‌های این جزیره در آینده بالفعل خواهد شد و خیلی از آن‌ها همین‌الآن‌هم در دسترس است. واقعاً مملکت عجیبی داریم، واقعاً خاک پر زری داریم، واقعاً کشور چهارفصل زیبای داریم. خیلی از جاهای آن را می‌توان به‌خوبی استفاده کرد اگر خودمان مراقب باشیم و مسئولین هم به فکر باشند که البته هیچ‌کدام از این دو در حال حاضر محقق نیست.

علی‌ای‌حال با ما همراه باشید، قصد داریم چندین و چند دلیل بیاوریم که شما همین‌الان با استفاده از جاذبه‌های حال حاضر این جزیره بلیط هواپیما به کیش را تهیه کنید و خود را برای انواع و اقسام لذت‌ها و چیزهای جالبی که در این جزیره وجود دارد و شاید شما تابه‌حال از آن خبر نداشتید آماده کنید و یک سفر بسیار عالی را برای خود یا خانواده خود فراهم نمایید.

خانه بومیان کیش

خرید بلیط هواپیما به کیش
خانه بومیان در کیش

موزه گردی همیشه یکی از لذت‌های بشر بوده و هست و خواهد بود، چراکه آدمیزاد اصلاً دوست دارد در گذشته سفر کند و دیدن بعضی از مناظر مثل خانه بومیان کیش حتی اگر قصد درنگی در آن نداشته باشد ناخودآگاه او را مثل میخ سر جایش نگه می‌دارد و توجهش را جلب می‌کند، همه‌چیز در یک‌لحظه اتفاق میفتد.

خرید بلیط هواپیما به کیش
خانه بومیان در کیش

مخصوصاً این موزه که بیان‌گر سبک زندگی مردمان گرم و باسلیقه جزیره کیش است. وقتی نگاه می‌کنید و می‌بینید این مردم برای نشستن، خوابیدن، غذا پختن و غذا خوردن چگونه عمل می‌کردند و فضای زندگی خود را چگونه و به چه شکل می‌ساختند یکی از جملاتی که در ذهنتان نقش خواهد بست، جمله “چقدر جالب” است.

خرید بلیط هواپیما به کیش
خانه بومیان در کیش

جالب است بدانید که طرح ساختن این موزه خیلی قدیمی نیست و مربوط به سال ۹۳ یعنی حدود همین سه سال پیش است. با دیدن این موزه کاملاً می‌شود به سبک خاص زندگی اهالی کیش پی برد. خوب با چنین شرایطی کیش‌گردی شما کامل می‌شود و خرید بلیط هواپیما به کیش برایتان می‌شود یک خرید محبوب.

بوستان آهوان کیش

خرید بلیط هواپیما به کیش
بوستان آهوان کیش

واقعاً به کسی که طرح ساختن و به وجود آوردن این اولین بار در ذهنش به وجود آمده باید آفرین گفت. جای فوق‌العاده‌ای است برای این‌که زمانی را در کنار خانواده با صمیمیت و لذت گذراند و از تماشای حیوانات مختلف نهایت لذت را برد. اگر قسمت شما هم شد که بلیط هواپیما به کیش را تهیه کنید از من به شما نصیحت که زمانی را هم برای دیدن این پارک بگذارید.

خرید بلیط هواپیما به کیش
بوستان آهوان کیش

این زمین دو هکتاری نسبتاً بزرگ در انتهای خیابان فردوسی جزیره قرار دارد. شما می‌توانید پرنده‌ها، شغال‌ها، روباه‌ها، شیرها، میمون‌ها و سایر پرندگان را ببینید که در قفس به سر می‌برند؛ و شاید نظیر صحنه‌ای را در هر شهری بتوان دید؛ اما یک نفر به من بگوید آیا آهوانی که آزادانه و به دور از قفس به این‌طرف و آن‌طرف جست‌وخیز می‌کنند هم در همه جای کشور به شکلی که در این پارک هستند دیده می‌شود؟

خرید بلیط هواپیما به کیش
بوستان آهوان کیش

آدم از این‌که این موجودات آزادانه و بدون مزاحم دارند زندگی می‌کنند واقعاً لذت می‌برد. باز هم توصیه می‌کنم اگر بلیط هواپیما به کیش را خریداری کردید، دیدن این موجودات زیبا با آن چشمان جادویی‌شان را از قلم نیندازید.

این مقاله هر هفته به روز می‌شود
ادامه دارد …

برای خرید بلیط هواپیما به کیش به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
irandehkadeh.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به جزیره کیش ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید