جزیره اسرارآمیز

0
229
خرید بلیط هواپیما به جزیره کیش
بلیط هواپیما به جزیره کیش
جزیره اسرارآمیزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 28Rating: 4.0جزیره اسرارآمیز - بلیط هواپیما به جزیره کیش و تجربه فوق‌العاده زیبایی به سبک ایرانیبلیط هواپیما به کیش. بلیط ارزان هواپیما به کیش. قیمت بلیط هواپیمای ارزان به کیش. دیدنی های جزیره کیش. عکس های دیدنی جزیره کیش.

جزیره اسرارآمیز

یک کشتی در سال ۱۳۴۵ به گل نشست. در نزدیکی یک روستا در ساحل یک جزیره و اکنون یک جاذبه گردشگری و نماد یکی از جزیره‌ها محسوب می‌شود. این جزیره محبوب‌ترین جزیره ایران برای گردشگری است. جزیره‌ای که سالانه حدود یک‌میلیون نفر را در خود به‌عنوان میهمان جای می‌دهد. همه آن‌ها گردشگر هستند. از کجا می‌آیند؟ فقط از ایران؟ در ایران بیشتر از هر جای جهان به این منطقه سفر می‌کنند. بلیط هواپیما به کیش بلیط بسیار محبوبی است. مخصوصاً برای ایرانی‌ها. به هرکسی اگر بگویی برای چه به کیش می‌روی؟ می‌گوید یکی از جاذبه‌های آنجا را خرید کردن معرفی می‌کند. بعضی‌ها سواحل آنجا را دوست دارم دوست دارند. یک ساحل زیبا که دوست خواهید داشت در کنار آب‌های شفاف دراز بکشید و صدای موج دریا را با گوش جان خود بشنود. این کیش است. این کار کیش کردی است.

خرید بلیط هواپیما به جزیره کیش
بلیط هواپیما به جزیره کیش

کیش‌گردی برای ما ایرانی‌ها تعریف خاص خود را دارد. بیشتر آن‌هایی که اهل مسافرت هستند شاید کیش را دیده باشند. مهم‌تر از همه اینکه یک جاذبه‌های گردشگری خانوادگی است. برای همه ما همین‌قدر که دریکی از هتل‌های زیبای کیش چند روزی را بگذرانیم و به ساحل آنجا برویم و در این منطقه آزاد تجاری خرید کنیم، به‌خودی‌خود جذابیت بزرگی است، چه برسد به اینکه جاذبه‌های گردشگری آنجا را بشناسیم و برای سفر به کیش برنامه‌ریزی داشته باشیم. اگر کسی چنین برنامه‌ریزی داشته باشد لذت او از کیش گردی بدون اغراق حداقل ۴ یا ۵ برابر خواهد شد.

قطب گردشگری ایران

خرید بلیط هواپیما به جزیره کیش
بلیط هواپیما به جزیره کیش

ایران اگر یک جای بسیار بسیار عالی در حد استانداردهای بین‌المللی برای گردشگری داشته باشد، جزیره کیش است. باوجود جاذبه‌های فراوان و اعجاب‌آور و خارق‌العاده سراسر مملکت ما ایران برای گردشگران، متأسفانه روی بخش توریسم خیلی خوب کار نشده. جزیره کیش از محدود جاهایی است که چون منطقه آزاد است، تا حدی به استانداردهای بین‌المللی نزدیک است. به خاطر همین یکی از چند جاذبه اصلی جنوب غرب آسیا محسوب می‌شود. این جزیره آن‌قدر زیباست که بسیاری از کسانی که یک‌بار به کیش رفته‌اند، برای بار دوم و سوم و چندین‌بارهٔ خرید بلیط هواپیما به کیش لحظه‌شماری می‌کنند و به‌محض اینکه فرصتی گیر می‌آورند، بار سفر به کیش می‌بندند.

کیش میزبان جام جهانی 2022

خرید بلیط هواپیما به جزیره زیبای کیش
میزبانی جام جهانی 2022 قطر

کشور قطر با تلاش‌های فراوان توانست به‌عنوان میزبان جام جهانی سال ۲۰۲۲ فوتبال را به خود اختصاص دهد. این قدم بسیار بزرگی برای خاورمیانه و پیشرفت خوبی برای آن در حوزه گردشگری است. این گام بسیار بلندی روبه‌جلو است. همین‌طور در خود فوتبال خاورمیانه. این نشان‌دهنده این است که آسیایی‌ها و مخصوصاً خاورمیانه‌ای‌ها چقدر به فوتبال اهمیت می‌دهند و حاضرند برای آن هزینه کنند. معروف است که این کشور یکی از ورزشگاه‌های جزیره‌ِی کیش را نشان‌کرده، برای اینکه میزبان چند بازی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باشد. این خود به‌تنهایی اثبات می‌کند که این جزیره می‌تواند میزبان گردشگران بین‌المللی باشد.

سواحل مرجانی

خرید بلیط هواپیما به جزیره کیش
سواحل مرجانی جزیره کیش

یکی از خاصیت‌های منحصربه‌فرد هر ساحل که اگر این خاصیت را داشته باشد میزبان گردشگران زیادی خواهد بود و چه با بلیط هواپیما و چه بدون بلیط هواپیما خود را به آن ساحل می‌رسانند، مرجانی بودن آن است. یکی از جاذبه‌های اعجاب‌آور کیش سواحل مرجانی است که در زیبایی واقعاً بی‌نظیر است. این سواحل هرلحظه انسان را فرامی‌خواند تا از نزدیک شاهد آن باشد.

پارک آبی کیش

خرید بلیط هواپیما به جزیره کیش
تم پارک آبی اوشن

دوست دارید یک پارک آبی به سبک اروپایی را از نزدیک ببینید و ساعتی در آنجا سرگرم شوید و یک خاطره واقعاً فراموش‌نشدنی را در زندگی خود به‌جای بگذارید؟ اگر این‌طور است بلیط هواپیما به کیش را تهیه کنید، سپس هر طور می‌توانید خود را به “تم پارک آبی اوشن” در جزیره کیش برسانید. این پارک آبی روباز است و فضای بسیار دل‌انگیز و لذت‌بخش و زیبایی دارد و یک فضای به‌تمام‌معنا کیشی را می‌توانید در آنجا تجربه کنید. مطمئناً اگر اهل این‌گونه ورزش‌ها هستید، کیش‌گردی شما بدون سر زدن به “تم پارک آبی اوشن” تکمیل نخواهد شد. ضمن این‌که به نقاط مهم کیش سرویس رفت آمد رایگان هم دارد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید