عجیب‌ترین چیزهایی که تاکنون توسط گارد امنیت فرودگاه‌ها کشف شده‌اند

اگر با خرید بلیط هواپیما به مسافرت رفته باشید، ممکن است از بازرسی‌های وقت گیر و امنیت فرودگاه‌های سخت گیر ناراضی باشید. امنیت فرودگاه‌ها از محبوبیت چندانی بین مردم برخوردار نیستند. گارد امنیت فرودگاه نیز چندان خوش آوازه نیست اما تمامی سخت‌گیری‌ها و بداخلاقی‌های این بخش دلایل خاص خود را دارد. امنیت فرودگاه‌ها مخلوطی از بازرسی‌های نا خواسته و گذر از اشعه ایکس است. کافی است با  فردی بیمار در صف امنیت حمل‌ونقل فرودگاه قرار بگیرید تا برای همیشه مشتریانی ناراضی داشته باشید. اما اگر کمی منصفانه به قضیه نگاه کنیم، مسافران نیز کار این افراد را دشوار می‌کنند. بعضی از آن‌ها بهداشت موش فاضلابی را دارند و برخی دیگر سؤال آن‌ها را با اعتراض پاسخ می‌دهند.

0
149
خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما
عجیب‌ترین چیزهایی که تاکنون توسط گارد امنیت فرودگاه‌ها کشف شده‌اندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 3Rating: 3.5عجیب‌ترین چیزهایی که تاکنون توسط گارد امنیت فرودگاه‌ها کشف شده‌اند - خرید بلیط هواپیمااگر با خرید بلیط هواپیما به مسافرت رفته باشید، ممکن است از بازرسی‌های وقت گیر و امنیت فرودگاه‌های سخت گیر ناراضی باشید. امنیت فرودگاه‌ها از محبوبیت چندانی بین مردم برخوردار نیستند. گارد امنیت فرودگاه نیز چندان خوش آوازه نیست اما تمامی سخت‌گیری‌ها و بداخلاقی‌های این بخش دلایل خاص خود را دارد.

گارد امنیت فرودگاه‌ها

اگر با خرید بلیط هواپیما به مسافرت رفته باشید، ممکن است از بازرسی‌های وقت‌گیر و امنیت فرودگاه‌های سخت‌گیر ناراضی باشید. امنیت فرودگاه‌ها از محبوبیت چندانی بین مردم برخوردار نیستند. گارد امنیت فرودگاه نیز چندان خوش آوازه نیست اما تمامی سخت‌گیری‌ها و بداخلاقی‌های این بخش دلایل خاص خود را دارد. امنیت فرودگاه‌ها مخلوطی از بازرسی‌های نا خواسته و گذر از اشعه ایکس است. کافی است با  فردی بیمار در صف امنیت حمل‌ونقل فرودگاه قرار بگیرید تا برای همیشه مشتریانی ناراضی داشته باشید. اما اگر کمی منصفانه به قضیه نگاه کنیم، مسافران نیز کار این افراد را دشوار می‌کنند. بعضی از آن‌ها بهداشت موش فاضلابی را دارند و برخی دیگر سؤال آن‌ها را با اعتراض پاسخ می‌دهند. اما بزرگ‌ترین شوک و ضربه بدون شک از کالاهای قاچاقی بدست می‌آید که در طی بازرسی‌های امنیتی یافت می‌شوند. آنچه را که امنیت فرودگاه‌ها در طی این سال‌ها کشف کرده‌اند را باور نخواهید کرد. شما عزیزانی که با خرید بلیط هواپیما به مسافرت می‌روید، ادامه این مطلب را بخوانید تا با دلایل معطلی در امنیت فرودگاه و عجیب‌ترین چیزهایی که تاکنون توسط گارد امنیت فرودگاه‌ها کشف شده‌اند، آشنا شوید.

قطعات جمجه انسان

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

اگر با خرید بلیط هواپیما گذرتان به فرودگاه افتاد، قبل از اینکه به سمت فرودگاه بروید خرید‌های خود را به خوبی بررسی کنید. شاید بخشی از اسکلت و جمجمه انسان داخل وسایل خریدتان افتاده باشد و شما حتی از آن خبر نداشته باشید! در سال 2013 مسافرین در فورت لادردیل به خاطر اینکه گلدان‌های رُسی که خریده بودند حاوی قطعات جمجمه انسان بود، با تأخیر مواجه شدند. طبق گفته اداره امنیت حمل‌ونقل فرودگاه، مسافرین از جایزه( جمجمه انسان)‌ درون سوغاتی‌های خود اظهار کردند و گفتند که نمی‌دانستند درون گلدان‌های سوغاتی‌شان شامل قطعاتی از جمجمه انسان است.

سر اسبی غول‌پیکر پر از کوکائین

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

برخی از مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما برای پرواز به فرودگاه می‌روند، احتمالا کسانی را خواهند دید که به جرم حمل کوکائین دستگیر می‌شوند. یکی از عجیب‌ترین مواردی که در فرودگاه‌ها کشف شده مربوط به این ماده اعتیادآور است. به گفته CNN این هیولای براق قرار بود از مکزیک با خرید بلیط هواپیما بدون اینکه جلب توجه کند به نیوزلند برسد. البته این اتفاق نیافتاد، زمانی که این سر نیم تُنی به فرودگاه بین المللی اوکلند نیوزلند رسید، مأموران گمرکی آن را همانند پینیاتا( جعبه‌ای پر از شکلات و آب‌نبات) خالی کردند. فقط به جای یافتن شکلات و آبنبات، مواد مخدری به ارزش 10 میلیون دلار کشف کردند.

مغز خام گاو و دیگر کشتارها

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

به عنوان یک قانون کلی باید گفت پس از خرید بلیط هواپیما و ورود و خروج به فرودگاه نباید اعمالی را انجام دهید که با قاتل سریالی اشتباه گرفته شوید. در فوریه 2017، خانمی ویتنامی هنگام ورود به ایالات‌متحده، با اعضای مختلف حیوانات کشف شد. این مسافر پس‌ازاینکه از او سؤال شد اعلام کرد که او فقط بخش‌هایی از حیوانات خشک شده را با خود دارد. پس از بازرسی‌ها کاشف به عمل آمد که 22 پوند از مغز، زبان، قلب، ماهیچه خام و سرهای جدا شده حیواناتی از قبیل گاو، خوک و مرغ را با خود حمل می‌کند. گرچه این خانم به اندازه یک مزرعه حیوان شکار کرده بود اما به مشکل چندانی بر نخورد اما مأموران گمرکی برای جلوگیری از ورود بیماری‌های احتمالی، مانع ورود این گوشت‌ها به ایالات‌متحده شدند.

کیسه‌های ماهی

قوانین گارد امنیت فرودگاه‌ها
گارد امنیت فرودگاه‌ها

هنگامی که یک خانم با خرید بلیط هواپیما قصد عبور از بازرسی فرودگاه ملبورن را به مقصد سنگاپور داشت، گارد امنیت فرودگاه متوجه صدای شالاپ شلوپ آب شدند. پس از بررسی‌ها مشخص شد که این خانم 15 کیسه آب پر از ماهی‌های گرمسیری را زیر دامن خود پنهان کرده و قصد عبور غیرقانونی آن‌ها را به سنگاپور داشت.

کروکودیل

قوانین گارد امنیت فرودگاه‌ها
گارد امنیت فرودگاه‌ها

مسافری که با خرید بلیط هواپیما قصد سفر از بانکوک به بنگلادش را داشت، پس از اینکه گارد امنیت متوجه ضربه آهسته‌ای از چمدان‌ها شدند، دستگیر شد. مأموران پس از اینکه به این مرد مشکوک شدند شروع به بازرسی کرده و درنهایت 7 کروکودیل زنده از چمدان‌های وی کشف شد.

چشم انسان

قوانین گارد امنیت فرودگاه‌ها
گارد امنیت فرودگاه‌ها

فکر کنید گارد امنیت فرودگاه هستید و در بازرسی‌ها چشم انسان را پیدا می‌کنید، احتمالاً وحشت زده خواهید شد. هر حسی که پیدا کنید حسی است که گارد امنیت لندن در سال 2007 داشته‌اند. در سال 2007، 10 چشم انسان که در یک ظرف شیشه قرار داشتند توسط گارد امنیت فرودگاه استانستد لندن کشف شد.

مارماهی زنده

قوانین گارد امنیت فرودگاه‌ها
گارد امنیت فرودگاه‌ها

مسافری که با خرید بلیط هواپیما از طریق فرودگاه بین‌المللی میامی قصد قاچاق حیوانات را داشت دستگیر شد. در بازرسی‌های به عمل آمده، از این فرد کیسه‌ای پر از مارماهی، 163 ماهی گرمسیری و 22 بی‌مهره کشف شدند. این حیوانات در نهایت تسلیم خدمات ماهی و حیات‌وحش ایالت متحده شدند.

کبوتر زنده

قوانین گارد امنیت فرودگاه‌ها
گارد امنیت فرودگاه‌ها

بسیاری از ما با خرید بلیط هواپیما گذرمان به فرودگاه دبی افتاده است. در پروازی که از این فرودگاه برخاسته بود، مسافری با باری عجیب حضور داشت. این پرواز در فرودگاه ملبورن متوقف شد و در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد که این فرد دو کبوتر زنده را در دو جوراب خود پنهان کرده بود. شاید هم فکر می‌کرد وجود چند بال اضافه باعث زودتر رسیدنش به مقصد می‌شود.

گلوله‌های توپ

قوانین گارد امنیت فرودگاه‌ها
گارد امنیت فرودگاه‌ها

این نه داستان قاچاق که داستانی از یک غواص بی‌گناه است که در غواصی خود از یک کشتی غرق شده قرن هجدهمی، گلوله‌های توپ را پیدا کرد و تصمیم گرفت تا آن‌ها را با خود ببرد. گارد امنیت پس از کشف این گلوله‌ها آن‌ها را خطرناک و مستعد ترکیدن دانست. به همین دلیل مجبور شدند تا 300 مسافر را تخلیه کنند تا زمانی که مطمئن شوند اوضاع امن است.

1.2 میلیون دلار شمش طلا

قوانین گارد امنیت فرودگاه‌ها
گارد امنیت فرودگاه‌ها

احتمالاً فکر می‌کنید فردی با خرید بلیط هواپیما قصد قاچاق شمش‌های طلا را داشته که دستگیر شد. اما اینچنین نیست. این شمش‌های طلا در پی نظافت روزانه هواپیمایی که از بمبئی به بانکوک پرواز می‌کرد، کشف شدند. این 24 شمش، در سرویس بهداشتی هواپیما جاسازی شده بودند. گرچه یافتن 24 شمش شگفت‌انگیز است اما اگر بدانید که این شمش‌ها در هند کشف شده‌اند چندان تعجب نخواهید کرد. زیرا هند بزرگ‌ترین مصرف‌کننده طلا در جهان بوده و قاچاق طلا در آن شایع است.

اگر با خرید بلیط هواپیما قصد سفر دارید و وسیله یا چیزی همراه خود دارید که از ممنوع یا آزاد بودن آن در پرواز مطمئن نیستید می‌توانید به سایت اداره امنیت حمل‌ونقل مراجعه کنید تا ممنوعیات پرواز و گمرک را بدانید. بسیاری از مسافرینی که به دلایل مختلف با گارد امنیت فرودگاه دچار مشکل می‌شوند، از سر ناآگاهی وسایلی را با خود داشته‌اند که اگر از ممنوع بودن آن اطلاع داشتند به راحتی از گیت عبور می‌کردند.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

منابع
huffingtonpost.com
grunge.com
thedailymeal.com
brightside.me

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید