اگر نمی‌ترسید سفر کنید، برای مکان های زیر بلیط هواپیما بخرید

0
205
خرید بلیط هواپیما برای گردشگری وحشت در دنیا
بلیط هواپیما برای گردشگری وحشت در دنیا
اگر نمی‌ترسید سفر کنید، برای مکان های زیر بلیط هواپیما بخریدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 11Rating: 3.5بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید و اگر نمی‌ترسید سفر کنید!گردشگری وحشت. خرید بلیط هواپیما. شهرهای وحشتناک دنیا. وحشتناک ترین شهرهای دنیا. تپه‌ی پندل. پل اورتن. راه‌آهن مرگ. پریپیات. دخمه‌ی پاریس. جزیره عروسکان.

اگر نمی‌ترسید سفر کنید، برای مکان های زیر بلیط هواپیما بخرید!

در سراسر این کره‌ی خاکی مکان‌های مختلفی وجود دارد که از جهات مختلف مورد توجه مسافران پروازهای خارجی قرار می‌گیرد، شاید به نظرتان کمی عجیب بیاید اما یکی از چیزهایی که در توریستی شدن منطقه‌ای تاثیر می‌گذارد، داستان‌های ترسناکی است که در مورد آنها پدید آمده، برخی از این داستان‌ها از تاریخی واقعی ریشه گرفته‌اند و برخی دیگر از آنها را افسانه‌ها و شایعات به مکانی ترسناک بدل کرده‌اند، اگر به دنبال ماجراجویی هستید، پیشنهاد می‌کنیم بلیط هواپیمای خود را به مقصد یکی از این مکان‌های عجیب و باورنکردنی بگیرید.

بلیط هواپیما به مکزیک، جزیره‌ی عروسکان

خرید بلیط هواپیما به مکزیک
بلیط هواپیما به مکزیک

درباره‌ی این جزیره، داستانی وجود دارد که سبب ترسناک شدنش گشته، شنیده‌ها می‌گوید مردی به نام جولیان سانتا بارِرا (Julian Santana Barrera) جسد دختر خردسالی را در نزدیکی یکی ازکانال‌های آب این جزیره پیدا می‌کند؛ بعد از این ماجرا، جولیان برای دور کردن ارواح خبیث از این منطقه عروسک‌هایی را در این آبراه از درختان آویزان می‌کند. او در سال 2001 فوت شد ولی عروسک‌ها همچنان به درختان آویزان هستند این جزیره‌ی مخوف را به مقصدی برای گردشگران کنجکاو بدل کرده‌است.

بلیط هواپیما به فرانسه و دیدار از دخمه‌ی پاریس

خرید بلیط هواپیما به فرانسه
بلیط هواپیما به فرانسه

اگر به تاریخ معاصر علاقه دارید به پاریس بروید و از این دخمه دیدن کنید، جایی که قدمت آن به تاریخ جنگ جهانی باز می‌گردد. این گورستان زیرزمینی، استخوان شش میلیون مرده را در خود جای داده‌است. در این زیرزمین مخوف، تونل‌ها و راهروهای بیشماری به طول 280  کیلومتر کنده شده که در جنگ جهانی دوم مورد استفاده‌ی مقامات قرار می‌گرفته‌ است. نگران نباشید اگر بلیط هواپیمای خود را به روم بگیرید نیز می‌توانید از مکانی مشابه دیدن کنید.

بلیط هواپیما به اکراین و دیدن پریپیات

خرید بلیط هواپیما به اکراین
بلیط هواپیما به اکراین

مقصدی دیگر که بخشی از تاریخ معاصر را به شما نشان می‌دهد؛ اگر بلیط هواپیمای خود را به مقصد اکراین گرفته‌اید، ارزشش را دارد که سفری کوتاهی نیز به اینجا کنید؛ این مکان یادآور رویداد تلخ و ناراحت کننده چرنوبیل است، درسال 1986 پس از این فاجعه‌ی اتمی تمام ساکنین، این منطقه را رها کردند.

بلیط هواپیما به میانمار، راه‌آهن مرگ

خرید بلیط هواپیما به میانمار
بلیط هواپیما به میانمار

شاید برایتان عجیب باشد که چرا نام این راه‌آهن که بین میانمار و بانکوک کشیده‌ شده را مرگ گذاشته‌اند، دلیلش این است که در طول ساخت این خط راه آهن 90 هزار کارگر و 16هزار زندانی مشغول را به کار گرفتند و بسیاری از آنها در طول این مسیر کشته‌شدند. این ریل اکنون یکی از مقاصد گردشگری وحشت به شمار می‌رود و پیاده‌روی بر روی این ریل به عنوان فعالیتی سرگرم کننده برای مسافران به شمار می‌رود، بسیاری از مسافران پروازهای خارجی به مقصد بانکوک، دیدار از این منطقه را در برنامه‌ی خود قرار می‌دهند.

بلیط هواپیما به کامبوج و دیدن تول اسلِنگ

خرید بلیط هواپیما به کامبوج
بلیط هواپیما به کامبوج

خمرهای سرخ یکی از حکومت‌های مخوف در بین دهه‌ی 50 تا 70 میلادی بود؛ اگر بلیط هواپیمای شما به مقصد کامبوج است، برای آشنایی با تاریخ آن دوران می‌توانید از موزه‌ی تول اسنگ دیدن کنید، این موزه‌ی ترسناک پیشتر یک دبیرستان بود که در دوران خمرهای سرخ تبدیل به زندان امنیتی شد؛ در بین آن سال‌ها نزدیک به 20 هزار نفر در اینجا زندانی و شکنجه شده و به قتل رسیدند. برخی می‌گویند روح آنها هنوز در این مکان است.

بلیط هواپیما به اسکاتلند و دیدن پل اورتن

خرید بلیط هواپیما به اسکاتلند
بلیط هواپیما به اسکاتلند

این پل به سبب معماری و طراحی بسیار زیبا است، اما مرگ سگ‌ها سبب شده تا آن را به عنوان مکانی اسرارآمیز و ترسناک بشناسند؛ جالب است بدانید به طور ناگهانی از دهه‌ی 50 میلادی نزدیک به هزار سگ از بالای این پل سقوط کرده و مرده‌اند، شایعات و افسانه‌های بسیاری در رابطه با مرگ این موجودات مطرح شد، البته یک گمان علمی‌تر هم وجود دارد، به باور برخی محققان بوی ادرار راسوهایی که در این منطقه زندگی می‌کنند سبب گمراهی و در نهایت سقوط سگ‌ها می‌شود.

بلیط هواپیما به پراگ، تپه‌ی پندل؛ لانکشایر 

خرید بلیط هواپیما به پراگ
بلیط هواپیما به پراگ

اگر به فیلم‌های ترسناک و ماورایی علاقه دارید، می‌توانید بلیط هواپیمای خود را به اینجا بگیرید؛ در سال 1612 ساکنین این منطقه به دلیل قتل‌هایی مرموز به جادوگری متهم شده و همه‌ی آنها به جز یک نفر به دار آویخته شدند؛ این قصه‌ی ترسناک اما واقعی سبب شد تا بسیاری از افراد ماجراجو به اینجا سفر کنند.

امروزه گردشگری وحشت به یکی از انواع محبوب بدل شده و بسیاری از افراد دیدار از مناطق ترسناک را قصه‌ها و افسانه‌هایی را ساخته در فهرست سفر خود قرار داده‌اند. اگر شما هم از طرفداران فیلم‌های ترسناک هستید، بلیط هواپیمای خود را تهیه کنید و ترس را واقعی‌تر تجربه کنید!

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید