سفری رویایی به گیلان و بازدید از آبشار لوشکی تالش

آبشارها را می‌توان از زیباترین پدیده‌های خلقت نام برد. آبی که مایه حیات و زندگانی است، مسیر خود را از دل سنگ‌ها پیدا کرده و سپس در همان حال که در بلندی ایستاده، گیسوان آبی رنگ خود را باز کرده و اجازه می‌دهد تا حیات و نشاط بین سایر موجودات پخش شود؛ و خود در همان ارتفاع ایستاده و شاهد جان گرفتن موجودات از این سخاوتمندی است.

0
180
خرید بلیط هواپیما گیلان
بلیط هواپیما گیلان
سفری رویایی به گیلان و بازدید از آبشار لوشکی تالشReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 10Rating: 3.5سفری رویایی به گیلان و بازدید از آبشار لوشکی تالش - خرید بلیط هواپیما گیلانآبشارها را می‌توان از زیباترین پدیده‌های خلقت نام برد. آبی که مایه حیات و زندگانی است، مسیر خود را از دل سنگ‌ها پیدا کرده و سپس در همان حال که در بلندی ایستاده، گیسوان آبی رنگ خود را باز کرده و اجازه می‌دهد تا حیات و نشاط بین سایر موجودات پخش شود؛ آبشار لوشکی تالش گیلان

آبشار لوشکی تالش گیلان

آبشارها را می‌توان از زیباترین پدیده‌های خلقت نام برد. آبی که مایه حیات و زندگانی است، مسیر خود را از دل سنگ‌ها پیدا کرده و سپس در همان حال که در بلندی ایستاده، گیسوان آبی رنگ خود را باز کرده و اجازه می‌دهد تا حیات و نشاط بین سایر موجودات پخش شود؛ و خود در همان ارتفاع ایستاده و شاهد جان گرفتن موجودات از این سخاوتمندی است. گیلان دیاری است که از این دست آبشارها کم ندارد. هرچند وقتی نام گیلان به میان می‌آید، بلافاصله یاد ساحل گیسوم و طبیعت تالش می‌افتیم اما این سرزمین پر از زیبایی‌هایی مختلفی است که به ندرت از آن‌ها سخن گفته شده. این خطه سرسبز بهشتی برای طبیعت گردها است تا با خرید بلیط هواپیما عازم این دیار بهشتی شوند. همراه ما باشید تا باهم سفری به تالش داشته و سری به آبشار زیبای لوشکی بزنیم.

تالش

خرید بلیط هواپیما گیلان
بلیط هواپیما گیلان

تالش از جمله مقاصد گردشگری بیشتر ایرانی‌ها برای گذراندن تعطیلاتی خوش در کنار ساحل و طبیعتی سرسبز است. کافی است چند روزی تعطیل باشد تا همگی کوله بار سفر را بسته و عازم این خطه سرسبز و زیبا شویم. این شهر از جنگل گرفته تا دریا، تمام آنچه که گردشگران نیازمندش هستند را فراهم آورده است. این دیار حتی برای علاقه‌مندان به تاریخ نیز دستی پر دارد. اما مرواریدی که این صدف در دل خود پنهان کرده، آبشار بسیار زیبایی است که دل هر بیننده‌ای را می‌برد. آبشار لوشکی همانند دخترک زیبایی است که تالش آن را در میان جنگل‌های خود، از نظرها و دسترس دور نگاه داشته است.

دسترسی به زیبای ناشناخته

خرید بلیط هواپیما گیلان
بلیط هواپیما گیلان

اگر بخواهیم بطور کلی موقعیت آبشار لوشکی را نام ببریم، باید گفت این آبشار در شمال کشور و استان گیلان قرار دارد و از جاذبه‌های تالش به شمار می‌رود. اما اگر علاقه‌مند به خرید بلیط هواپیما گیلان و دیدن این آبشار از نزدیک هستید، باید گفت آبشار لوشکی بین دو روستای درکزی( در بالادست این روستا) و مسکین( در پایین دست این روستا) قرار دارد.

آبشار لوشکی در فهرست مرتفع‌ترین آبشارهای ایران قرار می‌گیرد. ساختار این آبشار به صورت پله‌ای است به عبارتی از سه آبشار تشکیل شده که آبشار اصلی آن ارتفاعی 75 متری دارد. آبشار دوم با ارتفاعی 14 متری در بالادست قرار گرفته، و آبشار سوم با ارتفاعی 16 متری در پایین دست دامن خود را گسترده است. زیبایی خود آبشار و موقعیتی که در آن قرار دارد باعث شده تا طبیعت‌گردها کوله بار سفر را بسته و بدون هیچ معطلی با خرید بلیط هواپیما خود را به تالش و آبشار لوشکی برسانند. قرارگیری این آبشار در دل جنگل باعث شده تا دور از دسترس بیشتر گردشگران و دست نخورده باقی بماند. اما اگر شما بلیط هواپیما خریدید و گذرتان به آبشار لوشکی افتاد از زیبایی‌های این آبشار نهایت استفاده و لذت را ببرید. از ویژگی‌های این آبشار می‌توان به موقعیت چادرزنی در کنار آن اشاره کرد، که امکان گذراندن اوقات رویایی را به گردشگران و علاقه‌مندان می‌دهد. سرچشمه این آبشار زیبا از قله سنگر 2120 متری در رشته کوه‌های تالش نشات می‌گیرد.

مسیر آبشار

خرید بلیط هواپیما گیلان
بلیط هواپیما گیلان

حتما شده هنگام تماشای فیلم‌های ماجرایی که در دل طبیعتی بکر و زیبا فیلم برداری شده‌اند، بخواهید موقعیت و طبیعتی مشابه را تجربه کنید. خبر خوش اینکه برای اینکار نیاز به خرید بلیط هواپیما خارج کشور نخواهید داشت. کافی است هزینه خود را صرف خرید بلیط هواپیما گیلان کنید و به دل جنگل‌های تالش بزنید تا به آبشار لوشکی برسید. جنگل‌های تالش اجازه ورود ماشین را به آبشار لوشکی نمی‌دهد و این آبشار از رد زمخت ماشین‌ها در امان مانده است. شاید فکر کنید بدون ماشین دسترسی به آبشار بسیار سخت و دشوار خواهد بود. اما باید بگوییم مسیر زیبایی که این آبشار دارد، ارزش هر لحظه پیاده روی و طبیعت گردی را دارد. مسیر رسیدن به آبشار مسیری پیچ و خم دار در همسایگی رودخانه‌ای زیبا با پل‌های چوبی است که منظره‌ای بسیار رویایی را ایجاد کرده‌اند. زمان رسیدن شما به آبشار حدود 2 ساعت طول خواهد کشید. شاید به نظر طولانی بیاید اما منظره‌ای که با آن مواجه خواهید شد، خستگی راه را از تنتان بیرون خواهد کرد. بعلاوه در کنار آبشار امکان چادرزنی وجود دارد.

آبشار لوشکی تالش، ازجمله مناطق کم نظیری است که برای طبیعت‌گردان همانند بهشتی کوچک است. این آبشار از انظار بسیاری از گردشگران و مسافران پنهان مانده، در نتیجه طبیعت زیبایش بکر و دست نخورده است. برای رسیدن به این آبشار باید با خرید بلیط هواپیما گیلان سفری به تالش داشته باشید. سپس حدود 2 ساعت از مسیری پر پیچ و خم عبور کرده و در نهایت به منظره بسیار زیبا، و آرامش بی نظیر آبشار لوشکی دست خواهید یافت.

برای خرید بلیط هواپیما گیلان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید