بلیط هواپیما به 5 جایی که باید قبل از نابودی، ببینیم

0
359
خرید انلاین بلیط هواپیما به مکان های دیدنی
بلیط هواپیما به مکان های دیدنی
بلیط هواپیما به 5 جایی که باید قبل از نابودی، ببینیمReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 21Rating: 4.5بلیط هواپیما به 5 جایی که باید قبل از نابودی، ببیبنیمبلیط هواپیما به 5 جایی که باید قبل از نابودی، ببیبنیم زمین انسان‎ها و کره‏ی خاکی که بشر بخت زندگی بر روی آن را پیدا کرده است، مناظر طبیعی چشم‎نوازی

بلیط هواپیما به 5 جایی که باید قبل از نابودی، ببینیم

زمین انسان‎ها و کره‏ی خاکی که بشر بخت زندگی بر روی آن را پیدا کرده است، مناظر طبیعی چشم‎نوازی برای گشت‎وگذار دارد و از کوه و دریا گرفته تا بیابان و صحرا به هر گوشه این کره خاکی که سرک می‎کشیم، دیدنی تازه‎ای پیدا می‎کنیم که طبیعت زیبایش را نمی‎توان به راحتی با چند جمله توصیف کرد.

متأسفانه در سال‌های اخیر مسائلی مانند گرمایش زمین و بی‎احتیاطی ما انسان‎ها نسبت به کره‎ی زمین، باعث شده است تا عمر بسیاری از این مناطق دیدنی به شماره بیفتد و شاهد مرگ تدریجی و زوال مناظری باشیم که نمونه‎اش را در هیچ کهکشان دیگری پیدا نخواهیم کرد.

اگر نمی‎خواهید جزو آن دسته از افردی باشید که با معطل کردن بیش از حد، دیدن بعضی از دیدنی‎های زمین را برای همیشه از دست بدهید در ادامه‎ی این مطلب با وب‎سایت سفرستان همراه باشید و در اسرع وقت برای دیدار از زیست‎بوم‎های در معرض نابودی کره زمین بلیط هواپیمای ارزان خریداری کنید و درنزدیکی این زیست‎بوم‎های در حال نابودی هتل رزرو کنید.

بلیط هواپیما به جزیره‎ی سیشل

خرید آنلاین بلیط هواپیما به سیشل
بلیط هواپیما به سیشل

این جزیره که در سواحل آفتابی اقیانوس هند واقع شده است همان بهشت گمشده‎ای است که برای سفرهای ماه عسل و رمانتیک در جست‎وجوی آن هستید. این جزیره بخشی از کشور ماداگاسکار است که احتمالا از طریق انیمیشن معروفی که در چند سال اخیر قسمت‎های مختلف آن ساخته شده است با نام و آوازه‎ی آن آشنا شده‎اید.

اگر روند گرمایش زمین با سرعت فعلی ادامه پیدا کند ظرف 50 یا 100 سال آینده دیگر خبری از جزیره‎ی سیشل بر تارک اقیانوس مواج هند پیدا نخواهد بود.

بلیط هواپیما به کوه‎های کلیمانجارو در تانزانیا

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کلیمانجارو
بلیط هواپیما به کلیمانجارو

هیچ بعید نیست که تا سال‎های آینده دیگر خبری از پوش سپیدگون برف بر پیشانی کوه‏های کلیمانجارو نباشد. چرا که از سال 1912 میلادی تا 2007 از پوشش برفین کلیمانجارو تا 85 درصد کاسته شده است.

بلیط هواپیما به پارک ملی تیکال در کشور گواتمالا

خرید آنلاین بلیط هواپیما به پارک ملی تیکال گواتمالا
بلیط هواپیما به پارک ملی تیکال گواتمالا

پارک ملی تیکال از جمله زیستگاه‎های تاریخی قوم و تمدن مایا در کشور گواتمالا محسوب می‎شود که متأسفانه در سال‎های اخیر شاهد هستیم به دلیل حفاری‎های غیر مجاز و آتش‎سوزی‎ها در معرض نابوی و نیستی قرار گرفته است.

بلیط هواپیما به پاتاگونیا در کشور آرژانتین

خرید آنلاین بلیط هواپیما به پاتاگونیا آرژانتین
بلیط هواپیما به پاتاگونیا آرژانتین

یخچال پاتاگونیا در کشور آرژانتین که سال‎هاست گردشگران زیادی را به خود جلب می‎کنند و لقب «انتهای بی انتهای دنیا» را نیز از آن خود کرده‎اند، تا چند سال دیگر به دلیل افزایش دمای زمین و کاهش بارندگی‎ها آب خواهند شد و از میان خواهند رفت.

بلیط هواپیما به شهر ونیز در کشور ایتالیا

خرید آنلاین بلیط هواپیما به ونیز ایتالیا
بلیط هواپیما به ونیز ایتالیا

بهتر است تا دیر نشده، بلیط هواپیمای ارزان به مقصد ونیز تهیه کنید و در این شهر رؤیایی هتلی برای اقامت رزرو کنید که نفس‌های این شهر باستانی نیز به شماره افتاده است و هیچ بعید نیست تا چندین دهه‏ آینده دیگر امکان گاندولا سواری در کانال‎های آبی ونیز برای گردشگران و توریست‎ها وجود نداشته باشد. اکنون سالیان سال است که سطح آب کانال‎های ونیز در حال کاهش پیدا کردن است و سیل‎های گاه‏وبی‌گاه نیز روندتخریب این کانال‎ها را سرعت بخشیده است.

برای جستجو و خرید بلیط هواپیما به شرق آسیا به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
businessinsider.com

تاریخ انتشار: 1 تیر 96
آخرین بروزرسانی: 30 شهریور 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید