جزیره عروسک‌های خراب در مکزیک

اگر قصد دارید مقصدی متفاوت را تجربه کنید و از طرفی به فیلم‌های ترسناک و چیزهای عجیب‌وغریب هم علاقه خاصی دارید، بهتر است بلی هواپیما مکزیک را خریداری نموده و سری هم به جزیره لا ایسلا دِ لاس مونکاس (La Isla de las Munecas) یا همان جزیره عروسک‌ها بزنید. بازدید از این جزیره همانند بازدید از یک کابوس می‌باشد: یک زمین‌بازی عجیب‌وغریب از عروسک‌های خراب و ناقص که بسیاری از اعضای بدن آن‌ها از دام‌هایی برآویخته شده‌اند و بقیه سرشان به میله‌هایی وصل شده است و تمامی‌شان با چشمان بی‌صدایشان، مستقیماً به شما خیره شده‌اند.

0
51
بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های خراب در مکزیکReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 10Rating: 4.0بلیط هوپیما مکزیک و تجربه ای ترسناک در جزیره وحشتناک عروسک‌های خراباگر قصد دارید مقصدی متفاوت را تجربه کنید و از طرفی به فیلم‌های ترسناک و چیزهای عجیب‌وغریب هم علاقه خاصی دارید، بهتر است بلی هواپیما مکزیک را خریداری نموده و سری هم به جزیره لا ایسلا دِ لاس مونکاس (La Isla de las Munecas) یا همان جزیره عروسک‌ها بزنید. بازدید از این جزیره همانند بازدید از یک کابوس می‌باشد

به جزیره وحشتناک عروسک‌های خراب در مکزیک خوش آمدید

اگر قصد دارید مقصدی متفاوت را تجربه کنید و از طرفی به فیلم‌های ترسناک و چیزهای عجیب‌وغریب هم علاقه خاصی دارید، بهتر است بلی هواپیما مکزیک را خریداری نموده و سری هم به جزیره لا ایسلا دِ لاس مونکاس (La Isla de las Munecas) یا همان جزیره عروسک‌ها بزنید.

بازدید از این جزیره همانند بازدید از یک کابوس می‌باشد: یک زمین‌بازی عجیب‌وغریب از عروسک‌های خراب و ناقص که بسیاری از اعضای بدن آن‌ها از دام‌هایی برآویخته شده‌اند و بقیه سرشان به میله‌هایی وصل شده است و تمامی‌شان با چشمان بی‌صدایشان، مستقیماً به شما خیره شده‌اند.

یک جزیره وحشتناک و یک جاذبه گردشگری بعید و نامحتمل

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

جزیره عروسک‌های مکزیک به یک جاذبه توریستی بسیار بعید، در جنوب مکزیکوسیتی تبدیل شده است که سالیانه‌ هزاران گردشگر بلیط هواپیما مکزیک را خریداری کرده و از این جزیره خوفناک بازدید می‌کنند. همان‌طور که گفته شد این جزیره سالیانه هزاران گردشگر را به خود جذب کرده و عکاس‌ها نیز شیفته این منظره شد و از این فرصت نهایت استفاده را می‌برند.

در ادامه با ما همراه باشید تا با این جزیره آشنایی بیشتر پیدا کرده و داستان غم‌انگیز و دلهره‌آوری که پشت آن قرار گرفته است را بشنوید.

جزیره‌ای خوفناک که بیشتر شبیه یک کابوس است

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

اگر بلیط هواپیما مکزیک را خریداری کرده و به بازدید از این جزیره بروید و در نظر داشته باشید که عصر را در این جزیره سپری کنید، مشاهده خواهید کرد که سایه عروسک‌های آویزان شده در غروب آفتاب محو شده و منظره‌ای بسیار خوفناک را پدید می‌آورد. برخی از عروسک‌ها با جنگل‌ها محیط اطراف خود یکی شده‌اند—پوست از جنس چینی آن‌ها توسط درختان مو تحریف شده و آن‌ها را در بر گرفته‌اند و چشمانشان توسط حشرات سوراخ گشته‌اند. عروسک‌هایی هم که جدید هستند، احتمالاً پیشکش‌هایی از طرف افرادی هستند که می‌خواهند با دنیای ماوراءالطبیعه ارتباط برقرار کنند.

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

سکوتی مبهم جزیره را فرا گرفته است و فقط صدای به هم خوردن و غژغژ عروسک‌ها که توسط باد ایجاد می‌شود، به گوش می‌رسد. برخی افراد باور دارند که این جزیره نفرین‌شده بوده و عروسک‌ها توسط روح یک دختر جوان که حدود 50 سال قبل در آب‌های این جزیره غرق شده بود، تسخیر شده است. می‌توانید مطمئن باشید که برای برخی افراد تهیه بلیط هواپیما مکزیک و بازدید از این جزیره دل شیر لازم است.

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

همان‌طور که در جزیره گشت می‌زنید، اگر دقت کنید به نظر خواهد رسید که چشمان عروسک‌ها شما را دنبال می‌کنند. با توجه به گفته افراد محلی، سر این عروسک‌ها نیز به‌آرامی حرکت کرده و بازدیدکنندگان را زیر نظر می‌گیرند. “جزیره کابوس‌های مکزیک” بسیار دلهره‌آور و وحشتناک است جوری که ممکن است مستقیماً زاده تصور استفان کینگ، نویسنده داستان‌های ترسناک و ژانر وحشت باشد.

افسانه غم‌انگیز و دلهره‌آور مربوط به جزیره

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

جزیره عروسک‌های مکزیک همیشه یک جزیره شیطانی و خوفناک نبوده است. در حقیقت این جزیره که در 18 مایلی جنوب مکزیکوسیتی در خوچیمیلیکو (Xochimilico) قرار گرفته است، بسیار تحت نظر مسئولین بوده و به آن رسیدگی فراوان می‌شد تا اینکه یک فرد منزوی محلی یعنی جولیان سانتانا بارِرا (Julian Santana Barrera) به این جزیره نقل‌مکان کرد. اگر بلیط هواپیما مکزیک خریداری کنید و خودتان از نزدیک به حرف‌های افراد محلی در مورد این جزیره گوش فرا دهید، خواهید دید که با توجه به افسانه مربوط به آن، 3 دختر جوان که اهل روستاهای نزدیک در جزیره بودند، در حال بازی کردن در آب‌های این جزیره بودند. این دخترها که مشغول بازی و شادی کردن بودند، ناگهان یکی از آن‌ها قبل از اینکه بارِرا بتواند او را نجات دهد، به‌طور کاملاً تصادفی غرق شد.

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

بارِرا که حس گناه‌کار بودن وجودش را فرا گرفته بود، عروسکی را در محلی که دختر جوان جان خود را از دست داده بود، آویزان کرد تا یاد او را زنده نگه دارد. این یادگار موقت شروع به اذیت و آزار بارِرا کرده و او ادعا می‌کرد که صدای جیغ، راه رفتن و دیگر صداهای آزاردهنده را در جزیره می‌شنید. از روی ناامیدی، بارِرا شروع به آویختن عروسک‌های بیشتر در درختان اطراف کرده و در تلاش اینکه روح آشفته دختر جوان را راضی کند، عقل خود را از دست داد.

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

چه به خاطر دیوانه شدن و چه به خاطر تأثیراتی که روح دختر و دنیای ماوراءالطبیعه روی او گذاشت، جسد جولیان سانتانا بارِرا در سال 2001، دقیقاً در محلی که دختر جوان سال‌ها قبل غرق‌شده بود، یافت شد. خواهرزاده او، دون جولیان (Don Julian)، می‌گوید که بارِرا از صداهایی که او را به‌طرف آب می‌کشاند شاکی بود. او ادعا می‌کرد که این صداها، صداهای یک پری دریایی بوده و دیگر نمی‌توانست جلو خود را بگیرد.

وضعیت امروزی جزیره عروسک‌ها

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

امروزه جزیره عروسک‌های مکزیک به یک مقصد هالیوودی برای کسانی که کنجکاو بوده و خواهان قدم گذاشتن در دنیای ناشناخته‌ها هستند، تبدیل شده و بسیاری از گردشگران و افراد کنجکاو برای بازدید از این جزیره، بلیط هواپیما مکزیک خریداری کرده و به مکزیک سفر می‌کنند. امروزه دون جولیان از جزیره مراقبت کرده و به آن می‌رسد. اگرچه او این کار را از یک مکان امن که در قسمت‌های روستایی اطراف مکزیکوسیتی قرار گرفته است، انجام می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما مکزیک
بلیط هواپیما مکزیک

شما چه به ارواح اعتقاد داشته باشید و یا به خاطر هیجان کاوش یک‌چیز ناشناخته و توصیف نشده، خواستار دیدار از این جزیره باشید، جزیره عروسک‌ها مکانی هست که عقل و منطق در آن کار نکرده و یک‌چیز در آن حتمی است: یک اتفاق کاملاً عجیب‌وغریب و غیرقابل‌توصیف در این جزیره رخ داده است. کسانی هم که بلیط هواپیما مکزیک را خریداری کرده و از این مکان دیدن کرده‌اند، این موضوع را تأیید می‌کنند.

بازدید از جزیره عروسک‌های مکزیک
جزیره عروسک‌های مکزیک

شما نیز اگر به اتفاقات ماورایی علاقه داشته و حس کنجکاوی‌تان گل کرده است، پیشنهاد می‌شود که بلیط هواپیما مکزیک و بازدید از این جزیره را از دست ندهید. می‌توانید مطمئن باشید با خریداری بلیط هواپیما مکزیک و بازدید از این جزیره، یک سفر عجیب‌وغریب و کاملاً متفاوت را تجربه خواهید کرد.

برای خرید بلیط هواپیما مکزیک و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع
theculturetrip.com
news.com.au

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید