بهترین استخرهای استانبول

یکی از بهترین و سالم ترین تفریحاتی که می توان در تابستان انجام داد، شنا کردن است. شنا، گرفتن حمام آفتاب و خوردن نوشیدنی های خنک جذاب ترین ترکیبات تابستانی هستند.

0
36
معرفی بهترین استخرهای استانبول
بهترین استخرهای استانبول
بهترین استخرهای استانبولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 19Rating: 4.0بهترین استخرهای استانبول و تجربه شنا و یک حمام آفتاب بیادماندنی.بهترین استخرهای استانبول بهترین مکان برای شنا خواهند بود بسیاری از مسافران نیز به دلیل ترس از شنا در دریا، به استخرهای شنا پناه می برند.

آشنایی با بهترین استخرهای استانبول

یکی از بهترین و سالم ترین تفریحاتی که می توان در تابستان انجام داد، شنا کردن است. شنا، گرفتن حمام آفتاب و خوردن نوشیدنی های خنک جذاب ترین ترکیبات تابستانی هستند. اگر قصد دارید در روزهای گرم سال بلیط هواپیما استانبول را خریداری کنید، بد نیست در این شهر زیبا پس از گشت و گذارهای طولانی سری هم به استخرهای شنا بزنید و خستگی تان را در حوضچه های آبی بزرگ بدر کنید. گرچه در استانبول سواحل زیبا هم برای شنا وجود دارند اما در ساعات آخر روز و با تاریک شدن هوا یا گاه با سرد شدن هوا نمی توانید در دریا شنا کنید و یا از خدمات ساحل بهره مند شوید. به همین دلیل، استخرهای استانبول بهترین مکان برای شنا خواهند بود. بسیاری از مسافران نیز به دلیل ترس از شنا در دریا، به استخرهای شنا پناه می برند. باید بگوییم که در استانبول استخرهای مجهز و بزرگ زیادی وجود دارند که در سفر می توانید به یکی از آن ها مراجعه کنید. استخرهای استانبول مشمول هزینه ورودی هستند که شاید به نظرتان کمی گران باشند. اما اگر امکانات و خدمات متنوع استخرها و موقعیت آن ها را در نظر بگیرید، این هزینه ها کاملا معقول هستند.

استخر هتل کُنراد بسفر

معرفی بهترین استخرهای استانبول
بهترین استخرهای استانبول

استخر بزرگ و زیبای کنراد بسفر در هتلی در جوار تنگه زیبای بسفر واقع شده و دارای امکانات مجهز کنار استخر نظیر تخت، میز و صندلی و بار نوشیدنی است. می توانید پس از کمی شنا و دور کردن استرس های روزانه روی تخت کنار استخر دراز بکشید و از بار نوشیدنی مورد علاقه تان را سفارش دهید.

هزینه ورودی: در طول هفته هزینه وردی 1 نفر 150 لیر و ورودی 2 نفر 270 لیر

در روزهای آخر هفته هزینه ورودی 1 نفر 220 لیر و ورودی 2 نفر 340 لیر

آدرس: بلوار بارباروس، خیابان ییلدیز، بشیکتاش

✅ بازدید از مقاله کشتی های تفریحی استانبول

استخر هتل سوئیس بسفر

معرفی بهترین استخرهای استانبول
بهترین استخرهای استانبول

یک استخر بزرگ و باکلاس در حوالی کاخ دولمه باغچه و در دل هتل سوئیس استانبول قرار دارد که  شنا کردن در آن بسیار لذت بخش است. با مراجعه به این استخر می توانید شنا کنید، سپس کنار استخر غذایتان را نوش جان کنید و در ادامه از خدمات ورزشی و اسپا و تسهیلات سلامتی و تناسب اندام بهره مند شوید. برای داشتن یک وعده غذایی خوشمزه و بی نظیر حتما از گوشت های گریل شده که روی آتش می پزند، امتحان کنید. می توانید یک روز کامل را برای دوری از هیاهو و دغدغه ها در استخر هتل سوئیس بسفر بگذرانید. اگر همراه دوستانتان بروید، خاطره زیبایی برایتان خواهد شد.

ورودی: در طول هفته 215 لیر، روزهای آخر هفته 265 لیر

آدرس: بلوار ویشنه زاده، خیابان آجی سو، پلاک 19

استخر چیراگان پالاس کمپینسکی

استخر چیراگان پالاس کمپینسکی استانبول
استخر چیراگان پالاس کمپینسکی

یک استخر لوکس در کاخ مجلل سیراگان وجود دارد که از منظره فوق العاده زیبای دریا برخوردار است و شنا کردن در آن تجربه فوق العاده ای خواهد بود. بازدید کنندگان می توانند با پرداخت هزینه ورودی از استخر سرپوشیده، باشگاه و سونا استفاده کنند. ساعات کاری این استخر از 7 صبح تا 11 شب است. با مراجعه به این استخر با موقعیت عالی یکی از لاکچری ترین شناها و استخرها راتجربه خواهید کرد.

ورودی: در طول هفته 100 یورو، جمعه تا یکشنبه 160 یورو

آدرس: بلوار چیراگان، خیابان ییلدیز، بشیکتاش، پلاک 32

استخر هتل گرند حیات

استخر هتل گرند حیات استانبول
استخر هتل گرند حیات

مجموعه هتل های گرند حیات در دنیا معروف هستند و در استانبول نیز جزو بهترین هتل ها به شمار می آید. این استخر در هتل گرند حیات استانبول و نزدیک معروف ترین میدان استانبول یعنی میدان تکسیم واقع شده است. در روزهای گرم تابستان شنا کردن در استخر هتل گرند حیات بسیار لذت بخش خواهد بود. روی تخت های کنار استخر هم دراز بکشید و از گرمای آفتاب لذت ببرید.

ورودی: در طول هفته 170 لیر، در روزهای آخر هفته 250 لیر

آدرس: شیشلی، هاربیه، تاشکیشکلا، پلاک 1

استخر اینترکانتیننتال

استخر اینترکانتیننتال استانبول
استخر اینترکانتیننتال

یکی دیگر از استخرهای نزدیک میدان تکسیم در هتل کانتیننتال استانبول واقع شده است و مکانی خوب برای گذراندن یک روز گرم و آفتابی می باشد. اگر در نزدیکی های تکسیم به دنبال استخر باشید، استخر کانتیننتال پیشنهاد می شود.

ورودی: در طول هفته 165 لیر، روزهای آخر هفته 225 لیر

آدرس: بی اوغلو، گوموش سویی، بلوار آسکَر اجاقی

استخر گرند تارابیا

استخر گرند تارابیا استانبول
استخر گرند تارابیا

یکی از استخرهای لوکس و شیک استانبول که در خلیخ کوچک و تماشایی شمال تنگه بسفر واقع شده، استخر گرند تارابیا است. این استخر همه روزه از ساعت 9 صبح تا 8 شب به روی مسافران و خریداران بلیط هواپیما باز است و در هر زمانی از روز که فرصت پیدا کنید، می توانید به این استخر مراجعه کنید. این استخر در محیطی به دور از شلوغی های شهر قرار دارد و با امکانات و خدمات متنوعش روز شما را می سازد. در استخر گرند تارابیا علاوه بر شنا می توانید از اسپا، اتاق بخار، سونا و مرکز تناسب اندام نیز استفاده کنید. در اطراف استخر بار نوشیدنی جات، تخت، میز و صندلی وجود دارند که می توانید روی آن ها بنشینید و نوشیدنی خنکتان را سر بکشید.

ورودی: 700 لیر

آدرس: ساری یَر، تارابیا، بلوار حیدر علی اِو، پلاک 154

در ادامه می توانید با آکواریوم بزرگ استانبول آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید