معرفی بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند

اقامتگاه های فانتزی تایلند طراحی دقیقی از رویاهای تعطیلات یک گردشگر هستند، این اقامتگاه های ساحلی درهای دنیایی از تفریح و لذت را به روی مهمانانشان باز می‌کنند، همه ما می‌دانیم که تایلند با هزاران جزیره گرمسیری و بهترین هتل‌های دنیا بهشتی برای تعطیلات تلقی می‌شود ولی از اقامتگاه های ساحلی‌اش هم نمی‌توان به سادگی گذشت.

0
55
بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند
معرفی بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 22Rating: 4.0بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند و تجربه ای شگفت انگیز در سواحل تایلند.بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند درهای دنیایی از تفریح و لذت را به روی مهمانانشان باز می‌کنند و تایلند با هزاران جزیره بهشتی برای تعطیلات تلقی می‌شود.

بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند

اقامتگاه های فانتزی تایلند طراحی دقیقی از رویاهای تعطیلات یک گردشگر هستند، این اقامتگاه های ساحلی درهای دنیایی از تفریح و لذت را به روی مهمانانشان باز می‌کنند، همه ما می‌دانیم که تایلند با هزاران جزیره گرمسیری و بهترین هتل‌های دنیا بهشتی برای تعطیلات تلقی می‌شود ولی از اقامتگاه های ساحلی‌اش هم نمی‌توان به سادگی گذشت. تایلند صاحب اقامتگاه های فوق لوکسی است که در آن‌ها همه نوع امکاناتی پیدا می‌شود، از سواحل خصوصی گرفته تا غذاخوری‌های خانه درختی، از خدمات فول سرویس اسپاها تا استخرهای اینفینیتی که سلیقه هر لاکچری‌پسندی را پاسخگو است. فقط به خاطر داشته باشید این اقامتگاه های ساحلی بهترین‌های تایلند به شمار می‌روند ولی هزینه اقامت در آن‌ها بالاتر از انتظارتان خواهد بود. ناگفته نماند که اکثر اقامتگاه های ساحلی لوکس در جزایر پوکت و سامویی واقع شده‌اند.

اقامتگاه بانیان تری سامویی

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

هیچ چیز مثل ساحل اختصاصی و تراس بالای پشت‌بام به یک اقامتگاه آنقدرها جذبه نمی‌دهد، تصور کنید هر ویلای خصوصی اقامتگاه ساحلی “Banyan Tree Samui” استخر اینفینی مخصوص به خودش دارد و این یعنی تکه‌ای از بهشت در اختیار هر مهمان قرار می‌گیرد. درهای ریلی شیشه‌ای و پنجره‌های بزرگ اتاق‌ها به روی پوشاله‌ای چوبی باز می‌شوند و در دکوراسیون داخلی هر واحد از دست‌ساخته‌های محلی استفاده شده است. ضمنا این اقامتگاه ساحلی که از بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند به شمار می رود، مشرف به صخره‌های سنگی و ساحلی شنی خلیج لامای “Lamai” جزیره سامویی است که از فرودگاه بین‌المللی سامویی تا این اقامتگاه نیم ساعت بیش‌تر طول نمی‌کشد. اگر کل تایلند را بگردید اقامتگاهی با این همه امکانات پیدا نمی‌کند چه برسد به جزیره سامویی!

اقامتگاه پارسا ریزورت پوکت

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

نظرتان با اقامت بر فراز صخره و در لابه‌لای پوشش جنگلی گرمسیری آن هم رو به آب‌های نیلگون و چشم‌اندازهای نفس‌گیر دریای اندمان “Andaman” چیست؟ اقامتگاه ساحلی فوق لوکس پارسا ریزورت “Paresa Resort” که از بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند به شمار می رود، چنین امکانی را برایتان مهیا می‌کند. این اقامتگاه به معنای واقعی کلمه بهشتی مدرن و آرامش‌بخش است. تمام سوئیت‌ها و ویلاهای پارسا ریزورت مشرف به اقیانوس هستند، برای همین خیالتان از بابت لذت بردن از مناظر بکر طبیعت و دریا راحت باشد. ضمنا این اقامتگاه ساحلی در جزیره پوکت و نزدیک به جاذبه‌های زیادی واقع شده که ساحل پاتونگ و ساحل کارون از جمله معروف‌ترین جاذبه‌های نزدیک به اقامتگاه هستند.

اقامتگاه لایانا ریزورت اند اسپا

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

در کرانه غربی ساحل کو لانتا “Koh Lanta” و در احاطه پوشش گرمسیری آن منطقه، اقامتگاهی مشرف به دریا واقع شده که تنها بزرگسالان اجازه ورود به آن‌جا را دارند، از جمله امکانات اقامتگاه ساحلی لایانا ریزورت “Layana resort” می‌توان به استخر اینفینیتی و دسترسی مستقیم به ساحل اشاره کرد، ساحل 3 کیلومتری زیبایی از شن‌های سفید که قدم زدن روی آن شما را به دنیای دیگری می‌برد. این اقامتگاه در 50 اتاق از مهمانانش میزبانی می‌کند که تمامی اتاق‌ها دارای 4 اتاق مهمان، بالکن، ماهواره و حمام‌های اختصاصی هستند.

اقامتگاه صندل وود لاکچری

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

در میان باغ‌های پرپشت و بر روی دامنه تپه‌ای در جزیره سامویی اقامتگاهی با مجموعه ویلاهای لوکس واقع شده که طراحی و دکوراسیون آن تلفیق زیبایی از سبک سنتی تایلندی و تجمل امروزی است. اقامتگاه صندل وود لاکچری “Sandalwood Luxury” که مشرف به خلیج سیام بنا شده دارای 40 واحد ویلاست و تسهیلاتی مثل 9 استخر اینفینیتی، 1 استخر همگانی، جکوزی‌های بزرگ و بالکن‌های اختصاصی تعطیلاتی را می‌سازند که هرگز فراموش نخواهید کرد.

✅ بازدید از مقاله بهترین جشنواره های تایلند
✅ بازدید از مقاله بهترین سواحل تایلند
✅ بازدید از مقاله بهترین هتل های تایلند

اقامتگاه کو یائو آیلند

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

اگر به دنبال یکی از بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند و سواحل خلوت و مناظر زیبای از پوشش جنگلی باشید بهتر است به فکر اقامت در اقامتگاه ساحلی کو یائو آیلند “Ko Yao Island” باشید. در نزدیکی جزیره پوکت و در خلیج فانگ نگا، جزیره‌ای به اسم کو یائو وجود دارد که جای دنجی برای گذراندن تعطیلات به شمار می‌رود. هر چند به نظر می‌رسد جای پرت و دورافتاده‌ای باشد ولی دسترسی به آن سخت نیست. 23 ویلای این اقامتگاه با سواحل جداگانه‌، جنگل‌های انبوه و جزیره‌های غیرمسکونی احاطه شده ولی آرامش و آسایشی که با تمام امکاناتش در دل طبیعت فراهم کرده به عنوان یکی از بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند شناخته شده است.

اقامتگاه رایاوادی

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

در حاشیه پارک ملی دریایی کرابی “Krabi” اقامتگاه ساحلی نو و شناخته نشده‌ای به نام رایاوادی “Rayavadee” وجود دارد که یکی از بهترین گزینه‌های اقامتی جنوب تایلند به شمار می‌رود. این اقامتگاه درست در قلب شبه جزیره فرانانگ واقع شده و به معنای کامل کلمه لاکچری است، ویلاهای تایلندی که با دکورهای فانتزی و گرمی مزین شده‌اند و از کف تا سقف هر واحدش پنجره‌ها و درهای بزرگ تعبیه شده که به روی بی‌نظیرترین چشم‌اندازهای کشور تایلند باز می‌شوند. جالب است بدانید که این اقامتگاه چندین جایزه بین‌المللی را در کارنامه افتخاراتش ثبت کرده است.

اقامتگاه ساحلی فولای بی

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

منطقه فوق‌العاده دلفریب کرابی بدون شک در بین تمام مناطق تایلند زیباترینشان است و اقامتگاه فولای بی “Phulay Bay” همه این زیبایی را به نوعی از خود بازتاب می‌کند. از طرفی هنگام شنا در استخر اینفینیتی بی‌نظیرش می‌توان از مناظر دریای آبی و کوه‌هایی که از میان موج‌های آن جوانه می‌زنند مست شد. این اقامتگاه با تلفیق تم معماری تایلندی و عناصر چشمگیری مثل فواره و حوض سنگی طراحی و درست در کنار ساحل دریای اندامان و باغ‌های گرمسیری بنا شده است. در کنار ساحلش کلبه‌های چوبی متعددی هستند که مهمانان می‌توانند از داخل آن‌ها نظاره‌گر بهشت اطرافشان باشند.

اقامتگاه مای سامویی

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

جایی مثل جزیره سامویی محل آرام و دنجی برای لذت بردن از سفر می‌باشد، در سواحل غربی این جزیره اقامتگاه ساحلی به نام مای سامویی “Mai Samui” واقع شده که تنها چند قدم با شن‌های طلایی ساحل لامایی فاصله دارد. مجموعه این اقامتگاه که شامل ویلاها، اتاق‌ها و سوئیت‌های مختلفی است به صورت حیرت‌آوری در میان پرپشتی پوشش گرمسیری جزیره پنهان شده و به نوعی در تاروپود طبیعت جای گرفته است. میزبانی این اقامتگاه با خدماتی تخصصی درمانی همراه است که لذت اقامت را دوچندان می‌کنند.

بقیه اقامتگاه های ساحلی

بهترین بهترین اقامتگاه های ساحلی تایلند
اقامتگاه های ساحلی تایلند

تعداد اقامتگاه های ساحلی تایلند و آن هم در جزیره‌های پوکت و سامویی آن‌قدر زیاد است که نمی‌توان دسته‌بندی کرد، اما حقیقتی انکارنشدنی در همه این اقامتگاه‌ها ریشه انداخته است، زیبای طبیعت اطرافشان مزیتی است که تمام اقامتگاه های جزایر تایلند از آن بهره‌مند هستند. به غیر از مواردی که به آن‌ها اشاره کردیم، اقامتگاه سری پانوای جزیره پوکت، لانگ بیچ جزیره کو لانتا، اقامتگاه بو فوت جزیره سامویی، اینترکانتیننتال جزیره هوآهین و اقامتگاه ساحلی فور سیزن جزیره سامویی از برترین‌های این لیست هستند، اگر تجربه حضور در اقامتگاه های بی‌نظیر دیگری داشته‌اید، مزیت‌های برتری آن را با ما به اشتراک بگذارید.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید