بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر را بشناسید

شاید یکی از لذتبخش ترین برنامه ها در زندگی هر شخصی آغاز سفری شگفت انگیز به آن سوی مرزهای کشورش و کشف ناشناخته ها باشد. آری سفر. سفر با تجربیاتی که در اختیار انسان قرار می دهد یکی از محبوبترین سرگرمی های بشر است تا با گذر از مرزها بتواند چشم به روی تاریخ، طبیعت و مکان های تفریحی بی نظیر بگشاید و از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرد.

0
84
بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر
اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر
بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر را بشناسیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 15Rating: 4.5بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر و تجربه سفرهای دلچسب و بیادماندنی.بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر تعدادشان کم نیست که شما می توانید همزمان با مسافرت خود فیلم ببینید و دو عنصر جذاب زندگی را کنار هم قرار دهید.

بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر

شاید یکی از لذتبخش ترین برنامه ها در زندگی هر شخصی آغاز سفری شگفت انگیز به آن سوی مرزهای کشورش و کشف ناشناخته ها باشد. آری سفر. سفر با تجربیاتی که در اختیار انسان قرار می دهد یکی از محبوبترین سرگرمی های بشر است تا با گذر از مرزها بتواند چشم به روی تاریخ، طبیعت و مکان های تفریحی بی نظیر بگشاید و از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرد. رزرو بلیط هواپیما و سفر به نقاط مختلفی از ایران و جهان، پیشنهادی است که معمولا هیچ کس مخالفتی با آن ندارد. با این حال، عده زیادی از افراد، تفریحاتی برای خود تعریف کرده‌اند که دست کشیدن از آنها برایشان غیر ممکن است. برای مثال تماشای فیلم یکی از آن دست تفریحاتی است که خیلی‌ها حتی آن را به مسافرت هم ترجیح می‌دهند. اما حالا به این فکر کنید شما با استفاده از بهترین اپلیکیشن‌ها برای تماشای فیلم در سفر بتوانید همزمان با مسافرت خود فیلم ببینید و دو عنصر جذاب زندگی را کنار هم قرار دهید. به نظر می‌رسد که این اتفاق بسیار جذاب و شگفت‌‌انگیز باشد. از این رو، ما در مطلب زیر بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر را با اطلاعات بسیار مفیدی به شما معرفی کرده‌ایم. بد نیست قبل از خرید بلیط هواپیما و شروع سفرتان این مطلب را بخوانید و ضمن آشنایی با بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر آنها را بر روی گوشی خود نصب کنید و از مسافرت خود لذت بیشتری ببرید.

اپلیکیشن سونی کراکل (Sony Crackle)

بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر
اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر

یکی از بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر که طرفداران بسیار زیادی هم دارد، اپلیکیشن سونی کراکل نام دارد. این اپلیکیشن که لیست بسیار طولانی از انواع فیلم‌ها را همراه با توضیحاتی در اختیار شما قرار می‌دهد، بر روی انواع دستگاه‌های اندروید و آی‌اواس کار کرده و استفاده از آن بسیار آسان است. شاید تنها ایرادی که بتوان از اپلیکیشن سونی کراکل گرفت این است که هنگام پخش تمامی فیلم‌ها باید آگهی ببینیم.

اپلیکیشن توبی (Tubi)

بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر
اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر

کیفیت بالای اکثر فیلم‌ها و قیمت رایگان آنها به همراه برخورداری از جدیدترین و مشهورترین فیلم‌های جهان باعث شده که از نظر خیلی‌ها، اپلیکیشن توبی جزو بهترین اپلیکیش ‌ها برای تماشای فیلم در سفر باشد. شما بعد از نصب این اپلیکیشن می‌توانید یا در آن عضو شوید و یا به صورت مهمان به تماشای فیلم‌های آن بپردازید. البته مشکل تماشای آگهی وسط فیلم‌ها در اپلیکیشن توبی هم پابرجاست. ضمنا، برای استفاده از این اپلیکیشن در برخی دستگاه‌ها، حتما باید در کانادا یا آمریکا حضور داشت.

اپلیکیشن وودو (Vudu)

معرفی اپلیکیشن وودو
اپلیکیشن وودو

در اپلیکیشن وودو می‌توانید انواع فیلم‌ها را بخرید و با کیفیت بالایی آنها را تماشا کنید اما اگر مشکلی با پخش آگهی در وسط فیلم نداشتید، امکان تماشای رایگان هم خواهید داشت. این اپلیکیشن در اغلب موارد بسیار سریع‌تر از سایر اپلیکیشن‌ها فیلم‌ها را به لیست خود اضافه می‌کند. مزیت دیگر وودو که باعث شده نامش در لیست بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر قرار بگیرد، امکان نصب آن به انواع دستگاه‌های اندروید، آیفون و آی‌پد است.

اپلیکیشن پاپ‌ کورن فلیکس (Popcornflix)

معرفی اپلیکیشن پاپ‌ کورن فلیکس
اپلیکیشن پاپ‌ کورن فلیکس

اگر از ما بخواهید که از بین بهترین اپلیکیشن‌ها فقط سه مورد را برایتان نام ببریم، قطعا یکی از آنها اپلیکیشن پاپ کورن فلیکس خواهد بود. دسترسی آسان و رایگان به فیلم‌های روز، کوتاه بودن آگهی‌های تبلیغاتی، داشتن رنج گسترده‌ای از فیلم‌های پرطرفدار و جدا بودن برنامه‌های تلویزیونی از فیلم‌های سینمایی جزو مزایای این اپلیکیشن هستند. نکته جالب اینجاست که این اپلیکیشن دارای برنامه مخصوصی برای کودکان و همچنین یک برنامه مخصوص پر از فیلم‌های ترسناک است.

اپلیکیشن اسنگ‌فیلمز (SnagFilms)

اپلیکیشن اسنگ‌فیلمز برای تماشای فیلم در سفر
اپلیکیشن اسنگ‌فیلمز

طرفداران فیلم‌های قدیمی و کلاسیک حتما باید به سراغ اپلیکیشن اسنگ‌فیلمز بروند. یکی از بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر که بر روی اکثر دستگاه‌های تلفن همراه نصب شده و فیلم‌های جذابی را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. کیفیت بسیار بالای برخی فیلم‌ها، پایین بودن تعداد آگهی‌های تبلیغاتی و دسته‌بندی ژانرهای مختلف فیلم را می‌توان جزو بهترین مزیت‌های اپلیکیشن اسنگ‌فیلمز دانست. البته این اپلیکیشن ایراد بسیار بزرگی هم دارد که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. این ایراد چیزی نیست جز نبود امکانات لازم برای فیلتر کردن فیلم‌ها و یافتن آنها بر اساس نوع خاص خودشان.

✅ بازدید از مقاله معرفی اپلیکیشن های مربوط به سفر

اپلیکیشن تلوبیون (Telewebion)

اپلیکیشن تلوبیون برای تماشای فیلم در سفر
اپلیکیشن تلوبیون

حال که چند اپلیکیشن خارجی را به شما معرفی کردیم بد نیست سری هم به تولیدات داخلی بزنیم. پس قبل از همه به سراغ مشهورترین و پرطرفدارترین گزینه یعنی اپلیکیشن تلوبیون می‌رویم. این اپلیکیشن امکان تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها و همچنین بسیاری از شبکه‌های صداوسیمای ایران را در اختیار مخاطبان خود قرار می‌دهد. جالب اینجاست که اپلیکیشن تلوبیون دارای آرشیوی از برنامه‌ها هم بوده و اگر شما برنامه‌ای را از دست دادید به‌راحتی می‌توانید آن را در این اپلیکیشن تماشا کنید. از این رو می‌توان تلوبیون را جزو بهترین اپلیکیشن‌ها برای تماشای فیلم در سفر داخلی دانست.

اپلیکیشن آپارات (Aparat)

اپلیکیشن آپارات برای تماشای فیلم در سفر
اپلیکیشن آپارات

اگر تاکنون فقط یک یا دو بار در اینترنت به جستجوی فیلم پرداخته باشید مسلما با نام سایت و اپلیکیشن آپارات مواجه شده‌اید. امکان اشتراک‌گذاری انواع فیلم‌ها و دسترسی رایگان به چندین هزار فیلم با کیفیت جزو مزایای بی‌نظیر این اپلیکیشن به شمار می‌روند. مزیت دیگر اپلیکیشن آپارات امکان نصب آن بر روی سیستم‌های عامل اندروید و آی‌او‌اس است. تماشای زنده و رایگان شبکه‌های تلویزیونی صداوسیما و دسترسی به برنامه‌هایی با موضوعات مختلف، تنها گوشه‌ای از خدمات یکی از بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر داخلی به نام آپارات محسوب می‌شوند.

سایر گزینه‌های داخلی و خارجی

کسانی که به دنبال یافتن بهترین اپلیکیشن‌های برای تماشای فیلم در سفر هستند، غیر از موارد بالا می‌توانند به چند مورد خوب دیگر نیز فکر کنند. در اینجا، از اپلیکیشن‌های داخلی بسیار خوب می‌توان به برنامه‌های آیو، فیلیمو و سیمای همراه اشاره کرد که هر یک از آنها ویژگی‌ها و مزایای خاص خود را دارند. همچنین از موارد خارجی خوب دیگر هم می‌توان به برنامه‌های پلوتو تی وی (Pluto TV)، کانوپی (Kanopy) و اینترنت آرشیو (Internet Archive) اشاره کرد. ناگفته نماند که بازار ارائه اپلیکیشن‌های جدید برای تماشای فیلم همواره داغ بوده و هر روز موارد بسیار جدیدتر و بهتری به کاربران ارائه می‌شود.

مطلب فوق به معرفی بهترین اپلیکیشن های تماشای فیلم در سفر اختصاص داده شده بود. اگر این مطلب را به دقت خوانده باشید، اکنون به چند اپلیکشن بسیار خوب و کاربردی آشنا شده‌اید و می‌توانید به راحتی آنها را دانلود و بر روی تلفن همراهتان نصب کنید. از آن پس، در هر جای دنیا که باشید، فیلم و سریال مورد علاقه‌تان هم در داخل جیب شما قرار گرفته و در هر لحظه آماده پخش شدن است. شکی نیست که در چنین حالتی، لذت سفر برای شما چندین برابر خواهد شد. در ادامه می توانید با اپلیکیشن های تاکسی یاب بین المللی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید