با بهترین اپلیکیشن‌های رستوران یاب آشنا شوید

یکی از دغدغه‌هایی که پس از خریداری بلیط هواپیما و سفر به یک شهر جدید برای هرکسی پیش می‌آید، خوردوخوراک و یافتن رستوران‌های باکیفیت در شهر موردنظر است. در همین راستا شرکت‌های متعددی به فکر ساختن اپلیکیشن‌های متنوع افتاده‌اند که شما با استفاده از این اپلیکیشن‌ها قادر خواهید بود رستوران‌های متعددی را در طی سفر خود بیابید.

0
265
بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن های رستوران یاب
با بهترین اپلیکیشن‌های رستوران یاب آشنا شویدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 4Rating: 3.5با بهترین اپلیکیشن‌های رستوران یاب آشنا شوید - خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانیکی از دغدغه‌هایی که پس از خریداری بلیط هواپیما و سفر به یک شهر جدید برای هرکسی پیش می‌آید، خوردوخوراک و یافتن رستوران‌های باکیفیت در شهر موردنظر است. در همین راستا شرکت‌های متعددی به فکر ساختن اپلیکیشن‌های متنوع افتاده‌اند که شما با استفاده از این اپلیکیشن‌ها قادر خواهید بود رستوران‌های متعددی را در طی سفر خود بیابید.

بهترین اپلیکیشن‌های رستوران یاب

یکی از دغدغه‌هایی که پس از خریداری بلیط هواپیما و سفر به یک شهر جدید برای هرکسی پیش می‌آید، خوردوخوراک و یافتن رستوران‌های باکیفیت در شهر موردنظر است. در همین راستا شرکت‌های متعددی به فکر ساختن اپلیکیشن‌های متنوع افتاده‌اند که شما با استفاده از این اپلیکیشن‌ها قادر خواهید بود رستوران‌های متعددی را در طی سفر خود بیابید.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن های رستوران یاب

 

در این مطلب قصد داریم تا شما را با چند مورد از بهترین اپلیکیشن‌های رستوران یاب آشنا کنیم.

بسیاری از افراد دوست ندارند بخشی از اوقات سفر خود را به پختن غذا اختصاص دهند تا از تفریحات دیگر باز بمانند. برخی از روزها، شما فقط خواستار این خواهید بود که کمی استراحت کرده و یا به گشت‌وگذار بپردازید. در چنین روزهایی شما یا غذا را سفارش می‌دهید و یا به بیرون از خانه رفته و به یکی از رستوران‌های باکیفیت شهرتان مراجعه می‌کنید؛ اما زمانی که بلیط هواپیما خریداری کرده و به یک شهر جدید سفر کنید، از کجا بدانید که کدام‌یک از رستوران‌های شهر موردنظر باکیفیت‌تر خواهد بود؟

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن های رستوران یاب

البته می‌توانید از دوستان و یا آشنایانی که قبلاً به مقصد شهر موردنظر بلیط هواپیما گرفته و سفر کرده‌اند، سؤال کنید و به پیشنهاد آن‌ها گوش دهید. یا به‌صورت شانسی به یکی از رستوران‌های موجود رفته و غذای خود را در آن میل کنید؛ ولی ما پیشنهاد بهتری برایتان داریم. شما می‌توانید برای انتخاب رستوران موردنظر و یک تجربه لذیذ از اپلیکیشن‌های رستوران یاب کمک بگیرید که در ادامه معرفی خواهیم کرد.

اپلیکیشن YELP

1اپلیکیشن Yelp

این اپلیکیشن یکی از بزرگ‌ترین و هوشمندترین سرویس‌های موجود می‌باشد. رشد و پیشرفت این اپلیکیشن و جهانی شدن آن به این خاطر است که Yelp یک اپلیکیشن عالی و پرکاربرد است. این اپلیکیشن بیش از 50 میلیون نقد مختلف، در مورد تجارت‌های متعدد در سرتاسر جهان را ارائه داده و شما می‌توانید به‌آسانی توسط این اپلیکیشن، رستوران‌های نزدیک محل اقامت خود را جستجو کرده، نقدهای مختلف را در مورد آن خوانده و عکس‌های مختلفی از این مکان را مشاهده کنید.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن رستوران یاب

فیلترهای جستجوی این اپلیکیشن به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید بر اساس فاصله، قیمت و امتیازدهی رستوران‌ها، گزینه‌های موردنظر خود را به حداقل رسانده و کاملاً بدانید که به چگونه مکانی قدم خواهید گذاشت. این اپلیکیشن به‌خوبی در مورد تأسیسات دیگر به‌غیراز رستوران‌ها نیز عمل کرده و می‌تواند مقصد موردنظرتان را برای شما بیابد. لازم به ذکر است که اپلیکیشن Yelp برای سیستم‌های اندروید و آیفون در دسترس می‌باشد.

اپلیکیشن Foursquare

2اپلیکیشن Foursquare

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های عالی، Foursquare می‌باشد که در طی سال‌های اخیر به موفقیت‌ عظیمی دست یافته است. نه‌تنها با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید دوستان خود را زیر نظر گرفته و خود را شهردار مکان‌های مختلف بدانید، بلکه خواهید توانست با استفاده از آن مکان‌های جدیدی را برای صرف غذا بیابید.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن های رستوران یاب

با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید افرادی را که به ذائقه آن‌ها اعتماد دارید دنبال کرده تا مسافرت آن‌ها اول ‌از همه برای شما نمایش داده شود. همچنین می‌توانید به پیشنهاد آن‌ها برای سفارش غذا در رستوران‌های موردنظر گوش فرا دهید. شما همچنین می‌توانید علاقه‌ها و ذائقه خود را در اختیار اپلیکیشن بگذارید تا نتایج جستجو را بر اساس نیازهای شما آورده و شما تنها مکان‌هایی را مشاهده خواهید کرد که می‌خواهید آن‌ها را ببینید.

فرقی نمی‌کند که گوشی شما اندروید باشد یا آیفون، پس از خریداری بلیط هواپیما به‌راحتی خواهید توانست از این اپلیکیشن پرکاربرد استفاده کنید.

اپلیکیشن EAT24

3اپلیکیشن EAT24

شما همیشه خواهان این نخواهید بود که به رستوران بروید، گاهی اوقات نیز ترجیح خواهید داد که در خانه مانده، غذا را سفارش دهید و آن را در خانه خود نوش جان کنید. اپلیکیشن EAT24 بهترین یار و یاور شما در این‌گونه اوقات است. شما با این اپلیکیشن خواهید توانست غذای خود را از بیش از 25000 رستوران مختلف در 1500 شهر گوناگون در سرتاسر دنیا، سفارش دهید.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن رستوران یاب

قبل از اینکه عکس‌های خوشمزه غذاهای گوناگون را چک کرده تا بدانید کدام‌یک با ذائقه شما جور در خواهد آمد، شما می‌توانید دست‌پخت‌های مختلف و مخصوصی را جستجو کرده و به غذاهای به‌خصوص و موردعلاقه خود نگاهی بیندازید. این نرم‌افزار همچنین به شما این امکان را خواهد داد تا اطلاعات مربوط به پرداخت هزینه خود را به‌طور کاملاً امن ذخیره کنید تا هر بار که غذا سفارش می‌دهید، مجبور به واردکردن شماره کارت خود نباشید.

این نرم‌افزار نیز بر روی سیستم‌های اندروید و آیفون قابل‌نصب بوده و برای زمان‌هایی که بلیط هواپیما تهیه کرده و ترجیح می‌دهید در هتل خود مانده و تلویزیون تماشا کنید، ایده‌آل می‌باشد.

اپلیکیشن Urbanspoon

4اپلیکیشن Urbanspoon

این اپلیکیشن به شما امکان می‌دهد تا بتوانید گزینه‌های مختلف رستوران را بر اساس سطح امتیازدهی، فاصله، غذاهای موجود و محبوبیت، باهم مقایسه کنید. همچنین می‌تواند یک کمک بزرگ برایتان باشد، مخصوصاً هنگامی‌که بلیط هواپیما تهیه کرده و به یک شهر جدید سفر کرده‌اید.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن های رستوران یاب

شما می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن، به منوهای رستوران‌ها و عکس غذاهایی که در آن سرو می‌شود نگاهی انداخته و همچنین به راهنماهای آنلاین رستوران‌ها که توسط نقادها و دیگر علاقه‌مندان به غذا ایجاد شده است، بنگرید. شما حتی می‌توانید از طریق این اپلیکیشن در رستوران موردنظر خود میز رزرو کرده و از صرف غذا در آن رستوران اطمینان به عمل آورید.

اپلیکیشن Zagat

5اپلیکیشن Zagat

گاهی اوقات با انتخاب کم‌ترین به بیشترین خواهید رسید. این اپلیکیشن به شما نقدهایی مختصر از رستوران‌ها و بارها را ارائه داده و شما را از زحمت بیش‌ازحد به خاطر جستجوی زیاد برای یافتن مکان موردنظر خود نجات خواهد داد. فیلترهای جستجوی معمول در این اپلیکیشن، مکان موردنظر به همراه یک سیستم امتیازدهی هستند که به غذای رستوران، دکور و سرویس‌دهی آن، به‌صورت جداگانه امتیاز می‌دهد.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن رستوران یاب

فهرستی از مکان‌های انتخاب شده توسط افراد متخصص که می‌تواند برای تمامی مناسبت‌ها و وضعیت‌های مختلف مناسب باشد، پکیج جمع‌وجور، این اپلیکیشن را تکمیل می‌کند تا شما بتوانید، زمان بیشتری را صرف غذا خوردن و زمان کمتری را صرف جستجوی مکان مناسب برای این کار کنید.

اپلیکیشن OpenTable

6اپلیکیشن OpenTable

این اپلیکیشن تمامی زحماتی را که برای رزرو میز در رستوران موردعلاقه‌تان می‌کشید را از میان می‌برد. شما با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید به‌راحتی تاریخ، زمان و تعداد نفرات موردنظر را انتخاب کرده تا بتوانید میزهای موجود در رستوران موردنظر خود را مشاهده کنید و سپس با زدن دکمه رزرو به‌آسانی میزهای موردنظر خود را رزرو کنید.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن های رستوران یاب

اگر از این اپلیکیشن استفاده کنید، یافتن یک رستوران بر اساس محلی که در آن اقامت می‌کنید و یا نیازهای غذایی‌تان، کاملاً آسان بوده و همچنین نرم‌افزار OpenTable نقدها و گزینه‌های امتیازدهی متعددی را در اختیارتان می‌گذارد تا بتوانید پس از تهیه بلیط هواپیما، به‌راحتی رستوران موردعلاقه خود را بیابید. شما همچنین می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن دوستان خود را دعوت کرده و یا بر تعداد رزروهایتان در تقویم خود بیفزایید.

بهترین اپلیکیشن های رستوران یاب
اپلیکیشن های رستوران یاب

از خواندن مطالب گفته‌شده در بالا می‌توان نتیجه گرفت که اگر پس از خریداری بلیط هواپیما و سفر به شهر موردنظر خود، خواستار صرف غذا در رستوران یا سفارش غذا باشید، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌های نام برده، به‌راحتی غذای خود را سفارش دهید. یا حتی در رستوران موردنظر خود میز رزرو کرده و آماده صرف غذا و لذت بردن از آن در این رستوران باشید. پس درنگ نکرده و یکی از این اپلیکیشن‌ها را به انتخاب خود دانلود کنید تا پس از خریداری بلیط هواپیما، آماده یک تجربه دل‌نشین، به همراه صرف غذاهای لذیذ و خوشمزه در طول سفر خود باشید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: pastemagazine.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید