با بهترین اپلیکیشن‌های سفری در سال 2018 آشنا شوید

اگر جزو آن‌ دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به مسافرت و گردشگری دارید، حتماً تلاکنون برایتان اتفاق افتاده باشد که در برنامه‌ریزی سفر قبل از تهیه بلیط هواپیما دچار دردسر و یا مشکلات شده‌ باشید؛ اما نیازی نیست که دیگر نگران این مسئله باشید. امروزه اپلیکیشن‌های متعدد و مختلفی وجود دارند که مناسب برنامه‌ریزی سفری بوده و مسافرت شما را آسان و آسان‌تر می‌کنند.

0
213
خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
بهترین اپلیکیشن های سفر و بلیط هواپیما
با بهترین اپلیکیشن‌های سفری در سال 2018 آشنا شویدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 3Rating: 3.5با بهترین اپلیکیشن‌های سفری در سال 2018 آشنا شوید - خرید بلیط هواپیما از سفرستاناگر جزو آن‌ دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به مسافرت و گردشگری دارید، حتماً تلاکنون برایتان اتفاق افتاده باشد که در برنامه‌ریزی سفر قبل از تهیه بلیط هواپیما دچار دردسر و یا مشکلات شده‌ باشید؛ اما نیازی نیست که دیگر نگران این مسئله باشید. امروزه اپلیکیشن‌های متعدد و مختلفی وجود دارند که مناسب برنامه‌ریزی سفری بوده و مسافرت شما را آسان و آسان‌تر می‌کنند.

بهترین اپلیکیشن‌های سفری در سال 2018

اگر جزو آن‌ دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به مسافرت و گردشگری دارید، حتماً تاکنون برایتان اتفاق افتاده باشد که در برنامه‌ریزی سفر قبل از تهیه بلیط هواپیما دچار دردسر و یا مشکلات شده‌ باشید؛ اما نیازی نیست که دیگر نگران این مسئله باشید. امروزه اپلیکیشن‌های متعدد و مختلفی وجود دارند که مناسب برنامه‌ریزی سفری بوده و مسافرت شما را آسان و آسان‌تر می‌کنند. به همین دلیل قصد داریم در این مطلب شما را با چند مورد از بهترین اپلیکیشن‌های مسافرتی در سال 2018 آشنا کنیم، پس پیشنهاد می‌شود تا آخر مطلب باری دیگر یار و یاور ما بوده و سایت سفرستان را همراهی کنید.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
بهترین اپلیکیشن های سفر

درحالی‌که اپلیکیشن‌هایی همچون اینستاگرام و تلگرام از جایگاه بخصوصی در گوشی همراه شما برخوردار هستند، اما زمانی که موقع سفر و تهیه بلیط هواپیما می‌شود، چند مورد از اپلیکیشن‌های بسیار پرکاربرد وجود دارند که می‌توانند سفر شما در خارج از کشور را آسان کرده و لذت آن را دوچندان کنند. از اپلیکیشن‌هایی گرفته که برای طراحی عکس مناسب هستند تا اپلیکیشن‌هایی که به شما کمک می‌کنند نزدیک‌ترین شبکه Wi-Fi را در یک شهر غریب بیابید، تمامی این اپلیکیشن‌ها می‌توانند کمک بسیار بزرگی در طول سفر برای شما باشند.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
بهترین اپلیکیشن های خرید بلیط هواپیما

در ادامه مطلب برخی از بهترین و پرکاربردترین اپلیکیشن‌های سال 2018 برای شما آورده شده است تا شما بتوانید با خیالی آسوده بلیط هواپیما تهیه کرده و از مسافرت خود لذت کافی را ببرید.

اپلیکیشن Airbnb

1اپلیکیشن Airbnb

آیا می‌توانید باور کنید که هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و مسافرخانه‌های بین‌راهی، زمانی تنها ابزار راحتی برای گردشگران و مسافرین بودند؟؟ اما امروزه شما می‌توانید به واسطه اپلیکیشن مخصوص راحتی و تسهیلات کوتاه‌مدت Airbnb، در یک ویلا، خانه درختی و یا حتی یک قصر اقامت کنید.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن Airbnb

این اپلیکیشن یک راه‌حل عالی برای آن دسته از افرادی است که در گروه‌های بزرگ مسافرت می کنند. این اپلیکیشن به شما این اجازه را می‌دهد تا یک شهر و یا کشور جدید که به مقصد آن بلیط هواپیما تهیه کرده‌اید را به‌گونه‌ای تجربه کنید که افراد محلی آن را تجربه می‌کنند.

اپلیکیشن Citymapper

2اپلیکیشن Citymapper

حتماً می‌دانید که جهت‌یابی سیستم حمل‌ونقل یک شهر جدید که به مقصد آن بلیط هواپیما تهیه کرده‌اید، می‌تواند گاهی اوقات کار بسیار دشواری باشد؛ بنابراین زمانی که شما یک مکان دیدنی خارجی را به آن اضافه می‌کنید، شانس شما در رسید از نقطه A به B به‌آسانی به همان اندازه سخت‌تر می‌شود؛ اما اپلیکیشن Citymapper که یک اپلیکیشن مخصوص جهت‌یابی می‌باشد و اولین بار برای جهت‌یابی شهر لندن ساخته شده‌ است، می‌تواند با مرتبط سازی تمامی سیستم‌های حمل‌ونقل یک شهر، بهترین مسیر را برای شما بیابد.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن Citymapper

پس استفاده از این اپلیکیشن برای گردشگران و مسافرینی که می‌خواهند در یک مقصد از سیستم حمل‌ونقل عمومی آن استفاده کنند، بسیار ضروری بوده و کمک بسیاری برای آن دسته از افراد خواهد بود.

اپلیکیشن Google Trips

3اپلیکیشن Google Trips

این اپلیکیشن همانند یک دستیار خصوصی برای گردشگران و مسافرین عمل می‌کند. شما می‌توانید روز خود را از آغاز تا پایان بر روی این اپلیکیشن سازمان‌دهی کرده و فعالیت‌های محبوب را بر اساس مکان‌هایی که در نزدیکی شما قرار دارند، بیابید. اپلیکیشن Google Trips حتی می‌تواند تمامی روز شما را با استفاده از جاذبه‌های محبوب شهر موردنظرتان برنامه‌ریزی کند.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن Google Trips

اگر از برنامه سفری که توسط اپلیکیشن برای شما فراهم شده است راضی نباشید، به‌سادگی می‌توانید، گزینه تازه کردن (refresh) را انتخاب کرده و از این طریق شما یک برنامه کاملاً جدید را دریافت خواهید کرد. این اپلیکیشن همچنین می‌تواند به‌صورت آفلاین نیز کار کند که این ویژگی آن، برای مسافرین بسیار پرکاربرد خواهد بود، از جایی که دیگر مجبور نیستند از اینترنت گران‌قیمت بین‌المللی استفاده کنند.

اپلیکیشن Hopper

4اپلیکیشن Hopper

اگر شما برنامه یک سفر طولانی‌مدت را با چندین پرواز مختلف دارید، بهتر است از اپلیکیشن Hopper استفاده کنید. Hopper یک اپلیکیشن پیش‌بینی پرواز می‌باشد که به شما اطمینان خاطر می‌دهد تا بتوانید بهترین قیمت برای تهیه بلیط هواپیما را در اختیار داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن Hopper

این اپلیکیشن شما را از زمانی که قیمت بلیط هواپیما پایین آمده مطلع می‌سازد و به شما پیشنهاد می‌کند تا بلیط هواپیما بخصوصی در همان موقع و یا بعداً رزرو کرده تا بتوانید با بهترین قیمت ممکن بلیط هواپیما خود را معامله کنید. (البته باید در نظر داشت که این اپلیکیشن برای آن دسته از افرادی کاربرد دارد که در رده اقتصادی پرواز خود را انجام می‌دهند.)

اپلیکیشن Uber

5اپلیکیشن Uber

زمانی که نوبت به گشتن در یک شهر خارجی می‌رسد، همیشه می‌توانید از گزینه استفاده از سیستم حمل‌ونقل عمومی چشم‌پوشی کرده و از راحتی استفاده از تاکسی لذت ببرید. البته اگر تاکسی خود را با افراد دیگر قسمت کنید، مطمئناً قیمت آن نیز پایین خواهد آمد. بهترین راه برای استفاده از این گزینه اپلیکیشن Uber می‌باشد.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن Uber

اپلیکیشن Uber در بیش از 300 شهر مختلف در سرتاسر جهان در دسترس بوده و هنگام پرداخت هزینه، به‌طور اتوماتیک پول شما را با پول رایج در شهر موردنظر تعویض خواهد کرد. فایده استفاده از Uber این است که شما می‌توانید مقصد خود را در این اپلیکیشن انتخاب کرده تا زمانی که شما سوار تاکسی می‌شوید، استرس گشتن در یک شهر غریب از دوش شما برداشته شده و یک راننده محلی شما را به مقصد موردنظرتان خواهد رساند.

اپلیکیشن Skyscanner

6اپلیکیشن Skyscanner

این اپلیکیشن رایگان به شما این امکان را می‌دهد تا بلیط های هواپیما، پروازها، ماشین‌های اجاره‌ای و هتل‌هایی را جستجو کنید که دارای تخفیف بوده و برای شما باصرفه خواهد بود. در این اپلیکیشن هزینه‌های پنهانی وجود نداشته و شما می‌توانید هشدارهای مخصوص قیمت را فعال کرده و باقیمت موردنظر خود که مناسبتان می‌باشد، مکان یا وسیله یا پرواز موردنظرتان را رزرو کنید.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن Skyscanner

برای استفاده از این اپلیکیشن حتماً لازم نیست که مقصد خاصی را در نظر داشته باشید، با انتخاب گزینه “Everywhere” به‌عنوان مقصد خود، خواهید توانست پروازها و بلیط هواپیما ارزان‌قیمت موجود در سرتاسر دنیا و همچنین بهترین قیمت‌ هتل‌ها را مشاهده نموده و با توجه به بودجه خود یک مقصد مسافرتی را برای سفر بعدی خود انتخاب کنید.

اپلیکیشن Wi-Fi Finder

7اپلیکیشن Wi-Fi Finder

زمانی که صحبت از اینترنت همراه گران‌قیمت می‌شود، جای تعجبی نیست که استفاده از اینترنت Wi-Fi بهترین گزینه برای مسافرین می‌شود. Wi-Fi Finder اپلیکیشنی است که این کار را برای شما انجام می‌دهد. این اپلیکیشن ارتباطات Wi-Fi نزدیک به محل اقامت شما و قابل‌اعتماد را بر روی نقشه‌ای از شهر برای شما نمایش می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن Wi-Fi Finder

شما می‌توانید جستجوی خود را بر اساس محل اقامت خود انجام داده و یا این کار را بر اساس منطقه‌ای انجام دهید که بعداً به آن نقطه سفر خواهید کرد.

اپلیکیشن OpenTable

8اپلیکیشن OpenTable

پیدا کردن بهترین مکان‌ها و باکیفیت‌ترین آن‌ها برای صرف غذا، از واجبات هر سفری است. به واسطه اپلیکیشن OpenTable، بهترین رستوران‌های یک شهر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
اپلیکیشن OpenTable

شما می‌توانید از طریق این اپلیکیشن رستوران‌های محبوب را بر اساس مکان و یا غذاهای آن جستجو کرده و نقدهای انجام‌شده توسط استفاده‌کنندگان دیگر این اپلیکیشن در مورد رستوران موردنظر خود را مطالعه کرده و با توجه به آنان، بهترین مکان را برای صرف غذا انتخاب کنید.

خرید بلیط هواپیما و اپلیکیشن های کمکی سفر
بهترین اپلیکیشن های سفر و بلیط هواپیما

شما نیز می‌توانید با دانلود کردن و نصب اپلیکیشن‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، یک سفر برنامه‌ریزی‌شده، مقرون‌به‌صرفه و لذت‌بخش را تجربه کنید. پس از تهیه بلیط هواپیما ، با کمک این اپلیکیشن‌ها، می‌توانید آماده تجربه یک سفر عالی و دل‌چسب به همراه دوستان و یا خانواده خود باشید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
vogue.com.au
jetsetter.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید