معرفی اپلیکیشن های مربوط به سفر

امروزه کاربرد گوشی‌های هوشمند بسیار افزایش یافته و تقریباً بیشتر کارها در هر زمینه‌ای را می‌توان توسط تلفن همراه انجام داد. مسافرت کردن هم استثناء نبوده و هنگامی‌که شما قصد خریداری بلیط هواپیما و شرکت در یک ماجراجویی بین‌المللی را دارید تلفن همراهتان می‌تواند در موارد بسیار مهمی کمک‌حالتان باشد

1
67
نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر
معرفی اپلیکیشن های مربوط به سفرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 26Rating: 4.0معرفی اپلیکیشن های مربوط به سفر - خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستانامروزه کاربرد گوشی‌های هوشمند بسیار افزایش یافته و تقریباً بیشتر کارها در هر زمینه‌ای را می‌توان توسط تلفن همراه انجام داد. مسافرت کردن هم استثناء نبوده و هنگامی‌که شما قصد خریداری بلیط هواپیما و شرکت در یک ماجراجویی بین‌المللی را دارید تلفن همراهتان می‌تواند

اپلیکیشن های مربوط به سفر

امروزه کاربرد گوشی‌های هوشمند بسیار افزایش یافته و تقریباً بیشتر کارها در هر زمینه‌ای را می‌توان توسط تلفن همراه انجام داد. مسافرت کردن هم استثناء نبوده و هنگامی‌که شما قصد خریداری بلیط هواپیما و شرکت در یک ماجراجویی بین‌المللی را دارید تلفن همراهتان می‌تواند در موارد بسیار مهمی کمک‌حالتان باشد.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

باگذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی تلفن‌های همراه نیز پیشرفت چشمگیری کرده است؛ مخصوصاً در زمینه نرم‌افزاری که روزبه‌روز اپلیکیشن‌های جدید و کارآمدی به بازار آمده و کار را برای استفاده‌کنندگان از تلفن‌های هوشمند آسان‌تر کرده است. همان‌طور که گفته شد سفر کردن نیز استثناء نیست و همانند هر زمینه دیگری دارای اپلیکیشن‌های متنوع می‌باشد که استفاده از آن خریداری بلیط هواپیما و مسافرت را برایتان آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

در همین راستا و در قالب این مطلب تصمیم گرفتیم تا شما را با برخی از بهترین و کارآمدترین اپلیکیشن‌های مخصوص سفر آشنا کنیم. پس اگر بیشتر کارهایتان را با گوشی هوشمند خود انجام می‌دهید و با اپلیکیشن‌های مخصوص سفر آشنایی چندانی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم که تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید.

اپلیکیشن LoungeBuddy

1اپلیکیشن LoungeBuddy

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

فرودگاه‌ها و انتظار در آن‌ها می‌تواند انرژی شما را ربوده و خسته‌کننده باشند و در عین انتظار در فرودگاه هیچی چیزی ناراحت‌کننده‌تر از این نیست که افرادی را تماشا کنید که به سالن‌های استراحت رفته و از نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های مجانی، حمام، صندلی‌های راحت و غیره لذت خواهند برد؛ اما اگر اپلیکیشن LoungeBuddy را در گوشی خود داشته باشید شما نیز می‌توانید جزو آن دسته از افرادی باشید که خواهند توانست از این سالن‌های استراحت و امکانات آن استفاده کنید.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

شما می‌توانید با پرداخت هزینه ورودی تقریباً وارد هر سالن استراحتی شوید. برای این کار فقط کافی است پس از تهیه بلیط هواپیما، فرودگاه موردنظر خود را در روزی که سفر خود را انجام خواهید داد، انتخاب کرده و سپس یکی از سالن‌های استراحت آن را بر گزینید. پس از این کار کافی است رسید خود را به افرادی که در ورودی سالن‌های استراحت می‌ایستند نشان داده و از امکانات موجود در آن‌ها لذت ببرید.

اپلیکیشن Duolingo

2اپلیکیشن Duolingo

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

قبل از اینکه یک کشور خارجی را انتخاب کرده و بلیط هواپیما به مقصد آن خریداری کنید، بهتر است حداقل مقداری با زبان کشور موردنظر آشنایی پیدا کنید و برخی از عبارات آن را یاد بگیرید. هیچ‌کسی از شما انتظار ندارد که همانند یک فرد بومی سلیس و روان صحبت کنید اما در مکانی که افراد انگلیسی سخن نمی‌گویند درک پایه‌ای از عبارات و نشانه‌ها اقامت شما در این مکان را ساده‌تر و لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

اپلیکیشن Duolingo به افراد کمک می‌کند تا زبان‌های جدید را به روشی جالب و در قالب بازی مانندی بیاموزند. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده بوده و توجه افراد را به یادگیری زبان موردنظرشان جلب می‌کند. شرکت تولیدکننده این اپلیکیشن به‌تازگی از مسیر آموزشی زبان ژاپنی خود پرده‌برداری کرد و همچنین لازم به ذکر است که زبان‌هایی همچون اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، روسی و غیره را می‌توان توسط این اپلیکیشن آموخت.

اپلیکیشن MAPS.ME

3اپلیکیشن MAPS.ME

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

فرقی نمی‌کند چه روشی را برای جهت‌یابی در یک کشور جدید انتخاب کنید، درهرصورت به یک نقشه نیاز پیدا خواهید کرد. خوشبختانه روزهای با تعجب خیره شدن به یک نقشه بزرگ و مورد تمسخر قرار گرفتن توسط افراد بومی به پایان رسیده است. اپلیکیشن MAPS.ME کاری را انجام می‌دهد که بیشتر اپلیکیشن‌های مربوط به نقشه دیگر آن را انجام نمی‌دهند- این اپلیکیشن به شما این اجازه را می‌دهد تا نقشه موردنظرتان را به‌صورت آفلاین موردبررسی قرار دهید.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

 این مسئله زمانی که به سفر بین‌المللی رفته و نمی‌خواهید هزینه هنگفتی را برای ترافیک حجمی بین‌المللی بپردازید بسیار به‌دردبخور واقع می‌شود. پس بهتر است بعد از خریداری بلیط هواپیما این اپلیکیشن را دانلود و در گوشی خود نصب کنید.

اپلیکیشن Roadtrippers

4اپلیکیشن Roadtrippers

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

انتخاب یک مکان مناسب و بودن در کنار افراد مناسب، باعث خواهد شد تا از یک سفر جاده‌ای با اتومبیل لذت ببرید. اپلیکیشن Roadtrippers به شما اجازه می‌دهد تا پس از خریداری بلیط هواپیما آمریکا و سفر به این کشور یک سفر جاده‌ای بی‌نظیر را به‌آسانی برنامه‌ریزی کنید.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

این اپلیکیشن مسیرها، هتل‌ها، جاذبه‌ها، گوهرهای پنهان و دیگر مکان‌ها که ارزش بازدید دارند را برای استفاده‌کنندگان این اپلیکیشن نمایش خواهد داد.

اپلیکیشن Skiplagged

5اپلیکیشن Skiplagged

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

Skiplagged راه دیگری را برای صرفه‌جویی در هزینه‌های یک سفر بین‌المللی برای گردشگران فراهم می‌کند. این اپلیکیشن به‌اندازه‌ای در برملا کردن رازهای صنایع و شرکت‌های بزرگ خوب است که ایرلاین United Airlines به خاطر این کار اپلیکیشن از شرکت سازنده آن شکایت کرد. این اپلیکیشن به این صورت عمل می‌کند که برای استفاده‌کنندگان ارزان‌ترین پروازها و بلیط هواپیما را برای آن‌ها پیشنهاد می‌کند.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

یکی از کارهایی که این اپلیکیشن انجام می‌دهد، رزرو سفرهای 2 مقصدی به‌جای پروازهای مستقیم به مقصد موردنظر است که هزینه آن بسیار کم‌تر از هزینه سفر مستقیم به شهر موردنظر خواهد بود. با این کار شما قادر خواهید بود هزینه خرید بلیط هواپیمای گران‌قیمت را پس‌انداز کرده و با خریداری بلیط ارزان هواپیما از مسافرت خود و هزینه‌ای که پس‌انداز کرده‌اید، لذت ببرید.

اپلیکیشن Maven

6اپلیکیشن Maven

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

پس از خریداری بلیط هواپیما و سفر به یک مقصد جدید، مشاهده خواهید کرد که دیدار از برخی مکان‌ها و سفر به آن‌ها توسط اتومبیل آسان‌تر خواهد بود. مشکل فقط در اینجاست که اجاره اتومبیل می‌تواند به یک کابوس تبدیل شده و شما شاید فقط اتومبیل را به مدت یک روز یا کمتر نیاز داشته باشید. اپلیکیشن Maven که توسط شرکت GM به بازار عرضه شده است، اپلیکیشنی می‌باشد که اتومبیل‌های اجاره‌ای ساعتی را برای گردشگران ارائه می‌دهد.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

برای اجاره یک اتومبیل توسط این اپلیکیشن فقط کافی است شهری را که به مقصد آن بلیط هواپیما تهیه کرده و سفر کرده‌اید را انتخاب کرده سپس اتومبیل موردنظرتان را برگزیده و برای دریافت آن اقدام کنید.

اپلیکیشن Hostelworld

7اپلیکیشن Hostelworld

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

اپلیکیشن Hostelworld تمام کارهایی را که از یک اپلیکیشن رزرو محل اقامت انتظار دارید را برایتان انجام می‌دهد. نقشه تمام صفحه موجود در این اپلیکیشن کار را زمانی که می‌خواهید ببینید آیا مسافرخانه موردنظرتان در نزدیکی محلی که می‌خواهید در آنجا باشید، قرار دارد یا نه، آسان‌تر می‌کند.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

این اپلیکیشن همچنین نقدهای گردشگران دیگر را که در این مسافرخانه‌ها اقامت کرده‌اند را برای شما نشان می‌دهد تا بتوانید با توجه به نظر دیگران مسافرخانه موردنظر خود را انتخاب کنید.

اپلیکیشن TripIt

8اپلیکیشن TripIt

قابل‌استفاده در اندروید و iOS

Triplt به شما کمک می‌کند تا برنامه سفری خود به مقصدی که به آن بلیط هواپیما تهیه کرده‌اید را سامان‌دهی کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که ایمیل‌های تأیید هتل، رستوران، پرواز و ماشین اجاره‌ای خود را به plans@trip.com فرستاده و این اپلیکیشن به‌طور خودکار تمامی اطلاعات فرستاده‌شده را به برنامه سفری مناسبی برای شما تبدیل خواهد کرد.

نصب اپلیکیشن های ضروری در سفر
اپلیکیشن های ضروری در سفر

اگر شما این اپلیکیشن را به ورژن pro ارتقاء دهید، شرکت ارائه‌دهنده این اپلیکیشن مسیرهای دیگری را برای زمانی که پرواز شما کنسل می‌شود ارائه خواهد داد. این اپلیکیشن همچنین اطلاعات مربوط به تأخیر و کنسل شدن پروازتان از ایرلاینی که بلیط هواپیما تهیه کرده‌اید را برایتان خواهد فرستاد. اگر شما یک گردشگر ماهر بوده و در طول سال به‌دفعات زیاد مسافرت می‌کنید و نیاز دارید که برنامه سفری خود را سامان‌دهی کنید، این اپلیکیشن برایتان بسیار پرکاربرد خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما با اپلیکیشن
بلیط هواپیما با اپلیکیشن

روی‌هم‌رفته اپلیکیشن‌های گفته‌شده در این مطلب خواهند توانست سفر شما را به مقاصد بین‌المللی و داخلی جدید بسیار راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر کنند و شما می‌توانید مطمئن باشید که اگر پس از خریداری بلیط هواپیما این اپلیکیشن‌ها را در گوشی خود دانلود و نصب کنید، خواهید توانست اوقات فراموش‌نشدنی را در شهر موردنظرتان به همراه دوستان و یا خانواده خود تجربه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید