بهترین تفریحات تهران برای کودکان

گذشت روزگارانی که بچه ها صبح تا شب در کوچه مشغول لی لی بازی و قایم باشک بازی بودند و به زور و با گریه به خانه می رفتند. مگر از بازی کردن سیر می شدند! اما بچه های امروزی جز گیم های کامپیوتری و بازی های تبلت چیز دیگری بلد نیستند و مدام در خانه چشمشان را به صفحه گوشی یا لپ تاپ دوخته اند.

0
43
معرفی بهترین تفریحات تهران برای کودکان
بهترین تفریحات تهران برای کودکان
بهترین تفریحات تهران برای کودکانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 15Rating: 4.0بهترین تفریحات تهران برای کودکان به همراه آدرس دقیق در انتخاب تفریحات برای کودکان، آنهایی را انتخاب کنیم که کودک در کنار بازی چیزهای جدیدی هم یاد می گیرد.بهترین تفریحات تهران برای کودکان به همراه آدرس دقیق در انتخاب تفریحات برای کودکان، آنهایی را انتخاب کنیم که کودک در کنار بازی چیزهای جدیدی هم یاد می گیرد.

معرفی بهترین تفریحات تهران برای کودکان

گذشت روزگارانی که بچه ها صبح تا شب در کوچه مشغول لی لی بازی و قایم باشک بازی بودند و به زور و با گریه به خانه می رفتند. مگر از بازی کردن سیر می شدند! اما بچه های امروزی جز گیم های کامپیوتری و بازی های تبلت چیز دیگری بلد نیستند و مدام در خانه چشمشان را به صفحه گوشی یا لپ تاپ دوخته اند. همه از خطرهای استفاده بیش از حد کودکان با گوشی و تبلت آگاه هستند و درباره آثار مخرب روحی و روانی و حتی فیزیکی آن نیز مطلع هستند. بنابراین، والدین باید در عصر تکنولوژی و ابزارهای رایانه ای به فکر سلامت روحی و جسمی کودکانشان باشند و حداقل در روزهای آخر هفته شرایط و محیطی را برای فرزندانشان فراهم آورند تا بتوانند ساعاتی را به دور از تکنولوژی و بدون دسترسی به گوشی یا تبلت سپری کرده و به بازی و تفریحات شاد، مهیج و آموزنده بپردازند. علاوه بر این، با تحرک و انجام فعالیت های گوناگون احساس نشاط و سرزندگی بکنند. در تهران، مکان های تفریحی متعددی برای کودکان فراهم شده اند تا والدین و کودکان بتوانند اوقات خوش و سالمی را در آن ها سپری کنند و در کنار تفریح چیزهای مفید و آموزنده یاد بگیرند. بهتر است شما هم با بهترین تفریحات تهران برای کودکان آشنا شوید و در اولین فرصت همراه کودکتان به انجام یکی از آن ها بپردازید. چنان چه در شهرستان های دیگر زندگی می کنید، می توانید در صورت خرید بلیط هواپیما تهران و سفر به پایتخت سری به مکان های تفریحی مخصوص کودکان بزنید و سفری خاطره انگیز برای کودکانتان بسازید.

مجموعه هیومن پارک، یک مکان تفریحی و علمی برای کودکان

در انتخاب تفریحات برای کودکان، بهتر است آن هایی را انتخاب کنیم که کودک در کنار بازی و سرگرمی چیزهای جدیدی هم یاد می گیرد. با این کار به رشد فردی و اجتماعی کودک بسیار کمک می کنیم. افراد متخصص، مجموعه هیومن پارک را برای کودکان جهت شناخت حیاتی ترین ارگان های بدن ساخته اند. در بازدید از مجموعه هیومن پارک شما و کودکان اجزای اصلی بدن را با اندازه بسیار بزرگ مشاهده خواهید کرد. در مراجعه به هیومن پارک از ابتدای بازید تا انتهای آن یک راهنما کنار شما خواهد بود و تمام توضیحات لازم را در بخش های گوناگون به شما ارائه خواهد داد. بازدید از مجموعه هیومن پارک یکی از بهترین تفریحات تهران برای کودکان است. اگر برای سفر به تهران آمده باشید، حتما یک بلیط بخرید و از پارکموضوعی جذاب بازدید کنید.

آدرس هیومن پارک: خیابان نیاوران، ابتدای خیابان دارآباد، بعد از آجودانیه، انتهای خیابان موزه، هیومن پارک

✅ بازدید از مقاله باشگاه های خانوادگی بیلیارد در تهران

مجموعه دکترلند، محلی برای تماشای یک بیمارستان از نزدیک

معرفی بهترین تفریحات تهران برای کودکان
بهترین تفریحات تهران برای کودکان

مجموعه دکتر لند در کنار مجموعه هیومن پارک واقع شده و این دو پارک موضوعی درواقع مکمل یکدیگر هستند. پس در بازدید از مجموعه هیومن پارک سری هم به مجموعه دکترلند بزنید و به کودکتان این فرصت را بدهید تا روپوش سفید رنگ پوشیده و در کنار بازی چیزهای جدید نیز یاد بگیرد. در مجموعه جذاب دکترلند علاوه بر سرگرمی ها و تفریحات اصلی عکاسی، فروشگاه و یک کافی شاپ نیز وجود دارند. کودک شما می تواند در مجموعه دکتر لند به مدت یک الی سه ساعت سرگرم شده و به تفریح بپردازد.

آدرس دکترلند: خیابان نیاوران، ابتدای خیابان دارآباد، بعد از آجودانیه، انتهای خیابان موزه، هیومن پارک، دکتر لند

ژوراسیک پارک، سفر به دنیای دایناسورها

معرفی بهترین تفریحات تهران برای کودکان
بهترین تفریحات تهران برای کودکان

پس از انتشار کتاب “ژوراسیک پارک” توسط مایکل کرایتون و ساخت فیلم توسط اسپیلبرگ، تمام پارک های دنیا که با موضوع دایناسورها ساخته شده بودند، به پارک ژوراسیک تغییر نام دادند. اولین پارک موضوعی دایناسورها در تهران نیز همین پارک ژوراسیک امروزی است که برای تفریح و آموزش کودکان طراحی و ساخته شده است. در پارک ژوراسیک تهران دو بخش برای تفریح وجود دارند: سرزمین بازی و سینمای پارک ژوراسیک. برای رفتن به هر دو بخش بایستی بلیط ورودی تهیه نمایید. در ژوراسیک پارک تهران دایناسورها و دیگر حیوانات به شکل بسیار طبیعی ساخته شده اند، به گونه ای که بدنشان حرکت کرده و چشم هایشان پلک می زند. تفریح در ژوراسیک پارک برای کودکان کنجکاو و باهوش شما بسیار جالب و جذاب خواهد بود. زیرا که دنیای دایناسورها همیشه برای کودکان دنیایی کشف نشده و پرهیجان است!

آدرس ژوراسیک پارک: سعادت آباد، انتهای بلوار پاکنژاد، میدان بهرود، بلوار شقایق، پایین‌تر از پارک پرواز

سرزمین لی لی پوت، مکانی برای کودکان رویاپرداز

کودکان در یک سنی تصمیم می گیرند که در آینده چه کاره شوند و مدام در بازی هایشان سعی می کنند در نقش شغل رویاهایشان باشند و خود را آن گونه که دوست دارند تصور می کنند. معمولا وقتی از کودکان می پرسیم که دوست دارند در آینده چه کاره شوند، از مشاغل محبوبی چون پزشک، معلم، خلبان، مهندس و … نام می برند. سرزمین لی لی پوت مجموعه ای است که دنیای مشاغل و وظایف را در کنار بازی و تفریح به کودکان شما نشان و آموزش می دهد. بچه ها می توانند در سرزمین لی لی پوت لباس مخصوص هر شغلی را بپوشند و در نقش های انتخابی شان بازی کنند. سرزمین لی لی پوت دارای دو بخش سرپوشیده و سرباز است. بچه ها از بازی در سرزمین لی لی پوت بسیار لذت می برند و در کنار بازی کردن انواع مشاغل و وظایف آن ها را یاد می گیرند و این گونه می توانند شغل محبوبشان را در پس زمینه ذهنشان نگه داشته و با انگیزه برای رسیدن به آن تلاش کنند. علاوه بر این، برگزاری جشن های مربوط به کودکان و جشن های تولد در سرزمین لی لی پوت امکان پذیر است. از آن جایی که ظرفیت سرزمین لی لی پوت محدود است، بهتر است قبل از رفتن با این مجموعه تماس گرفته و هماهنگی به عمل آورید.

آدرس سرزمین لی لی پوت: تهران، اتوبان باقری جنوب، خیابان ۱۹۶ غربی، خیابان اردیبهشت، جنب شهرداری

پارک آبی اُپارک، دنیای آبی برای کودکان

معرفی بهترین تفریحات تهران برای کودکان
بهترین تفریحات تهران برای کودکان

پارک آبی اُپارک یک مجموعه بزرگ آبی با حدود 14 سرسره برای بزرگسالان و یک جزیره بازی برای کودکان است. پارک آبی اُپارک در سال 96 افتتاح گردید و طراحی آن را یک شرکت کانادایی انجام داده است. از بابت ایمنی تمام وسایل و تجهیزات پارک می توانید اطمینان خاطر داشته باشید. آب بازی همیشه برای بزرگ و کوچک تفریح جذاب و هیجان انگیز بوده است. در پارک آبی اُپارک هم شما و هم فرزند دلبندتان می توانید به تفریح و سرگرمی بپردازید.

آدرس پارک آبی اُپارک: جاده کرج، بعد از بزرگراه آزادگان، بلوار کوهک (شهید پوری)، خروجی شهرک گلستان، انتهای خیابان شمیم

در ادامه می توانید با تفریحات رایگان تهران آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید