بهترین تورهای واقعیت مجازی جهان در کجاست؟

سفر کردن همیشه تفریحی دلپذیر برای انسان‌ها بوده و هست. اما برخی اوقات همین فعالیت خوشآیند با سختی‌ها و دشواری‌هایی انجام می‌پذیرد. مثلا روزهای تعطیلات کم است و فرصت چندانی برای خرید بلیط هواپیما و سفربه مقصد دلخواهتان نیست. گاهی اوقات هزینه‌های سفر بسیار گران بوده و سفر نکردن به نظر معقول‌تر می‌آید. برخی اوقات نیز با خرید بلیط هواپیما چمدان سفر می‌بندید اما در مقصد متوجه می‌شوید که برخی از لوازم مورد نیاز خود را نبرده‌اید. گاهی اوقات نیز در طول سفر دچار بیماری شده و سفر طبق برنامه ریزی پیش نمی‌رود.

0
51
خرید بلیط هواپیما و گردش در تور واقعیت مجازی
خرید بلیط هواپیما
بهترین تورهای واقعیت مجازی جهان در کجاست؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 25Rating: 3.5بهترین تورهای واقعیت مجازی جهان در کجاست؟ - خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستانسفر کردن همیشه تفریحی دلپذیر برای انسان‌ها بوده و هست. اما برخی اوقات همین فعالیت خوشآیند با سختی‌ها و دشواری‌هایی انجام می‌پذیرد. مثلا روزهای تعطیلات کم است و فرصت چندانی برای خرید بلیط هواپیما و سفربه مقصد دلخواهتان نیست. گاهی اوقات هزینه‌های سفر بسیار گران بوده و سفر نکردن به نظر معقول‌تر می‌آید. خرید بلیط هواپیما

تورهای واقعیت مجازی

سفر کردن همیشه تفریحی دلپذیر برای انسان‌ها بوده و هست. اما برخی اوقات همین فعالیت خوشآیند با سختی‌ها و دشواری‌هایی انجام می‌پذیرد. مثلا روزهای تعطیلات کم است و فرصت چندانی برای خرید بلیط هواپیما و سفربه مقصد دلخواهتان نیست. گاهی اوقات هزینه‌های سفر بسیار گران بوده و سفر نکردن به نظر معقول‌تر می‌آید. برخی اوقات نیز با خرید بلیط هواپیما چمدان سفر می‌بندید اما در مقصد متوجه می‌شوید که برخی از لوازم مورد نیاز خود را نبرده‌اید. گاهی اوقات نیز در طول سفر دچار بیماری شده و سفر طبق برنامه ریزی پیش نمی‌رود. امروزه با پیشرفت علم دیگر نیازی به بستن چمدان و متحمل شدن سختی‌های سفر نیستید. کافی است در منزل خود نشسته و به وسیله تورهای مجازی به هر نقطه از دنیا که می‌خواهید سفر کنید. آیا می‌دانید برای کدام شهرها و کدام جاذبه‌ها تورهای مجازی وجود دارد؟ از بهترین تورهای واقعیت مجازی جهان خبر دارید؟ همسفر ما در این مطلب شوید تا با بهترین تورهای مجازی آشنا شویم.

پاریس – فرانسه

خرید بلیط هواپیما پاریس
بلیط هواپیما پاریس

پاریس همیشه جزو مقاصد جذاب و دوست داشتنی است. به ندرت کسی را می‌توان یافت که علاقه‌ای برای خرید بلیط هواپیما و سفر به پاریس نداشته باشد. این شهر مد و فشن در تمام فصول سال زیباست. پاریس با جاذبه‌های خود اعم از کاخ‌ها، بناها و موزه‌ها تا طبیعت دلنشین خود توانسته به شهر مورد علاقه گردشگران تبدیل شود. گرچه سفر به پاریس شاید نیازمند صرف وقت و هزینه‌های فراوانی باشد اما به لطف واقعیت مجازی می‌توانید در خانه خود و تنها با یک کلیک به کیلومترها دورتر از خانه خود و به پاریس رویایی سفری داشته باشید، بدون اینکه حتی مجبور به خرید بلیط هواپیما و یا بستن چمدان شوید.

سنت پیتر کلیرواتر – ایالات متحده

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

سنت پیتر از جمله مکان‌های محبوب در ایالات متحده است. این شهر ساحلی مقصد بسیاری از افرادی است که با خرید بلیط هواپیما قصد گذراندن اوقات و ایامی را در این شهر دارند. خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر بعلاوه رزرو هتل برای چند روز مشمول هزینه‌ها و وقت بسیاری خواهد بود. اما چرا باید این همه وقت و هزینه صرف کرد در حالی تنها با یک کلیک ساده می‌توانید از تخت خواب گرم و نرم خود سفری به آنسوی اقیانوس‌ها داشته باشید؟ سنت پیتر نیز از جمله شهرهایی است که با استفاده از واقعیت مجازی می‌توانید از موزه‌ها و گالری‌های آن دیدن کنید و یا در آب‌های بیکران آن مشغول جت اسکی کردن باشید.

توکیو – ژاپن

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

بسیاری آکیهابارا را به عنوان مرکز فرهنگی و خرید اوتاکو می‌دانند. توکیو گرچه شهری است که بسیاری با خرید بلیط هواپیما از آن دیدن می‌کنند. اما این شهر بسیار پر ازدحام بوده و بسیاری نیز به دلیل همین شلوغی، از سفر به آن صرف نظر می‌کنند. اگر شما نیز جزو افراد گریزان از شلوغی هستید، واقعیت مجازی به کمکتان آمده تا با استفاده از آن به سفری جذاب در قلب توکیو بروید.

لندن – انگلستان

خرید بلیط هواپیما لندن
بلیط هواپیما لندن

لندن با قصرها و موزه‌ها، و طبیعت زیبا و آب و هوای دلنشین خود از جمله مقاصد جذاب برای خرید بلیط هواپیما و سفر است. بازدید از هریک از موزه‌ها و گالری‌ها علاوه بر هزینه سفر هزینه‌های اضافی را می‌افزاید. اما شما با استفاده از تورهای واقعیت مجازی می‌توانید تنها با یک کلیک ساده از کاخ بکینگهام، برج لندن، فروشگاه‌ها و دیگر جاهای مشهور و دیدنی لندن، بدون صرف هزینه‌ای دیدن کنید.

کپنهاگ – دانمارک

خرید بلیط هواپیما کپنهاگ
بلیط هواپیما کپنهاگ

دانمارک کشور محبوبی برای خرید بلیط هواپیما و سفر است. کپنهاگ به عنوان پایتخت دانمارک میزبان گردشگران بسیاری است که با خرید بلیط هواپیما سفری به این نقطه از دنیا داشته‌اند. این شهر نیز جزو شهرهایی است که به لطف پیشرفت علم و وجود واقعیت مجازی در دسترس گردشگران و علاقه‌مندان قرار گرفته است.

ونیز – ایتالیا

خرید بلیط هواپیما ونیز
بلیط هواپیما ونیز

ونیز، شهر روی آب ایتالیا، میزبان طیف گسترده‌ای از گردشگران، از افراد عادی تا سلبریتی‌ها بوده است. واقعیت مجازی این امکان را به شما می‌دهد تا بدون هیچ زحمت و دردسری در آب‌ها و کانال‌های این شهر قایق سواری کنید، از پل‌های قدیمی آن عبور کنید و ساختمان‌ها و بناهای تاریخی آن را از نظر بگذرانید.

ماچو پیچو

خرید بلیط هواپیما ماچوپیچو
بلیط هواپیما ماچوپیچو

ماچو پیچو سالانه میزبان گردشگران فراوانی است که با خرید بلیط هواپیما به این منطقه می‌آیند تا هم در طبیعت زیبا کوهپیمایی کنند و هم با زدن چادر ساعاتی را در دل طبیعت و هوای پاکیزه آن سپری کنند. شما می‌توانید با استفاده از واقعیت مجازی، بدون چادر زدن و حتی برداشتن کوچک‌ترین قدم، تنها با یک اشاره به دل ماچو پیچو زده و از طبیعت و کوه‌های آن لذت ببرید.

پارک دیزنی لند

خرید بلیط هواپیما دیزنی لند
بلیط هواپیما دیزنی لند

دیزنی لند از جمله جاهایی است که برای کودکان و بزرگسالان جذاب است. برای بازدید از این پارک‌ها معمولا هزینه‌های فراوانی صرف می‌شود. امروزه واقعیت مجازی این امکان را ایجاد کرده تا بدون خرید بلیط هواپیما و متحمل شدن مسافتی طولانی و صرف هزینه‌های فراوان، بتوانید میکی موس و دوستان آن را در این قلمرو و کاخ افسانه‌ای ببینید.

حتما شهر یا کشوری وجود دارد که مدت طولانی است که آرزوی سفر به آن را دارید و به دلایل مختلفی این امکان برایتان پیش نیامده است. واقعیت مجازی به شما این امکان را می‌دهد تا بدون ترک تختخوابتان، بتوانید از مکان‌ها و شهرهایی که همواره آرزوی دیدن آن‌ها را داشته‌اید، بازدید کنید. با واقعیت مجازی دیگر نیازمند صرف هزینه‌های فراوان، تحمل سختی راه، و یا ایستادن در صفوف چک این نیستید. کافی است برنامه‌های واقعیت مجازی را دانلود کنید تا جهان را تنها با اشاره نوک انگشت خود زیر پا بگذارید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
digitaltrends.com
veer.tv

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید