بهترین رستوران های اهواز

اهواز، یکی از زیباترین شهرهای جنوب ایران است که جاذبه های زیبا و مردمان بسیار خونگرم دارد. کسانی که تجربه خرید بلیط هواپیما اهواز و سفر به این شهر را داشته اند، می دانند که  مردم اهواز با وجود تحمل سال ها سختی و گذشتن از روزهای دشوار در دوران جنگ تحمیلی، هنوز هم مهربانی و خونگرمی شان را از دست نداده اند و حتی می توان گفت خوش خلق و خوترین مردمان ایران هستند.

0
62
معرفی بهترین رستوران های اهواز
بهترین رستوران های اهواز

با بهترین رستوران های اهواز بیشتر آشنا شوید.

اهواز، یکی از زیباترین شهرهای جنوب ایران است که جاذبه های زیبا و مردمان بسیار خونگرم دارد. کسانی که تجربه خرید بلیط هواپیما اهواز و سفر به این شهر را داشته اند، می دانند که  مردم اهواز با وجود تحمل سال ها سختی و گذشتن از روزهای دشوار در دوران جنگ تحمیلی، هنوز هم مهربانی و خونگرمی شان را از دست نداده اند و حتی می توان گفت خوش خلق و خوترین مردمان ایران هستند. مهمان نوازی مردمان اهواز بسیار ستودنی و دوست داشتنی است. اگر بلیط هواپیما اهواز را می خرید، در کنار بازدید از جاذبه های اهواز و تعامل با مردمانش، سری هم به رستوران های اهواز زده و از انواع غذاهای خوشمزه محلی، ایرانی و فست فودهایشان امتحان کنید. مطمئن باشید از رستوران گردی در اهواز بسیار لذت خواهید برد. اما بهتر است قبل از سفر با بهترین رستوران های اهواز آشنا شده و نام آن ها را به خاطر بسپارید.

رستوران گردان امپراطور

یکی از بهترین رستوران هایی که در سفر به اهواز می توانید مراجعه کنید، رستوران گردان امپراطور است. این رستوران در طبقه هشتم ساختمان IT قرار دارد و منوی انواع غذاها شامل ایرانی، خارجی، دریایی و بین المللی را ارائه می دهد. فضای رستوران گردان امپراطور بسیار دلنشین و آرام بوده و کارکنانش برخورد بسیار خوب و پسندیده با مهمانانشان دارند. چشم انداز زیبایی که از پنجره های رستوران گردان امپراطور پیداست، هنگام صرف غذا تصویر جذابی از شهر اهواز مقابل چشمانتان قرار داده و لذت غذا خوردن را برای شما چندین برابر می کند. در مراجعه به رستوران امپراطور اهواز هرگز نگران پارک خودرو نباشید. زیرا که می توانید از پارکینگ ساختمان IT استفاده کنید. همچنین، به یاد داشته باشید که حق سرویس در رستوران امپراطور اهواز 10درصد است.

ساعات کاری رستوران امپراطور اهواز: هر روز از ساعت 8:00 تا 24:00

آدرس: بلوار پاسداران ، جنب اداره کل صنعت معدن تجارت ، برج آی تی طبقه هشتم

فست فود آترین

می دانید که بهترین فست فود اهواز، ساندویچ سوسیس بندری است. در سفر به اهواز برای چشیدن طعم انواع فست فودهای خوشمزه به فست فود آترین بروید. فست فود آترین میان مردم محلی بسیار محبوب بوده و انواع فست فودها شامل ساندویچ، پیتزا، لازانیا، سوخاری و انواع پیش غذاهای متنوع را برای مهمانان ارائه می دهد. رستوران دنج و دوست داشتنی فست فود آترین غذاهای بسیار خوشمزه و با کیفیت آماده می کند و همین امر باعث افزایش مشتری و شلوغ بودن رستوران شده است.

آدرس : کیانپارس، بین خیابان سروش و خیابان الهام

✅ بازدید از مقاله صفر تا صد سفر به اهواز

رستوران کاکتوس سبز

یکی از محبوب ترین رستوران های اهواز که اکثرا مملوء از مشتری است، رستوران کاکتوس سبز می باشد. در منوی رستوران کاکتوس سبز انواع غذاها ایرانی، سنتی، دریایی و خارجی وجود دارند. کیفیت بالای غذاهای رستوران کاکتوس سبز باعث جذب بالای مشتریان شده است. در این رستوران می توانید در فضای باز و باصفا بنشینید و غذایتان را نوش جان کنید. از امکانات رستوران کاکتوس سبز می توان سرویس بهداشتی، سیستم تهویه هوا، دسترسی به صندلی چرخ دار، صندلی نوزاد، میز در فضای داخلی و باز، اینترنت بی سیم، میز رسمی، بیرون بر و رزرو تلفنی را نام برد. همچنین، حق سرویس در رستوران کاکتوس سبز 10درصد است.

ساعات کاری رستوران کاکتوس سبز: هر روز از ساعت 11:30 تا 16:00 و از 19:00 تا 1:00 بامداد

آدرس: کیانپارس فلکه اول جنب سازمان آب و فاضلاب، روبروی فروشگاه هاکوپیان

خانه کباب مهمان

معرفی بهترین رستوران های اهواز
بهترین رستوران های اهواز

برای خوردن انواع کباب های خوشمزه در اهواز به رستوران خانه کباب مهمان بروید. در این رستوران انواع کباب ها، استیک ها، غذاهای دریایی و نوشیدنی های سرد و گرم همراه با پیش غذاهای متنوع سرو می شوند. حق سرویس رستوران نیز 10 درصد است. از امکانات رستوران خانه کباب مهمان می توان به پیک رایگان در محل و رزرو تلفنی اشاره کرد.

ساعات کاری رستوران خانه کباب مهمان: هر روز از ساعت 11:30 تا 15:30 و از 19:00 تا 1:00 بامداد

آدرس: زیتون کارمندی، خیابان کمیل نبش زمزم

رستوران خیمه

اگر غذا خوردن در مکانی باصفا و صمیمی را ترجیح می دهید، حتما به رستوران خیمه مراجعه کنید. فضای دلنشین و دوستانه رستوران خمیه، برخورد شایسته کارکنانش، موسیقی زنده و مهم تر از همه کیفیت غذاها از جمله دلایل محبوبیت رستوران خیمه هستند.

ساعات کاری رستوران خیمه: هر روز از ساعت 11:00 تا 23:00

آدرس: امانیه،بین فلکه ساعت و سه گوش،روبروی دادگستری

کافه رستوران زهره

معرفی بهترین رستوران های اهواز
بهترین رستوران های اهواز

کافه رستوران زهره، دارای دو طبقه مخصوص میهمانی ها، خانواده ها، جلسات رسمی و مهمانی های کوچک است. رستوران در طبقه دوم سالن سر باز قرار دارد و انواع کباب، خوراک و فست فود، صبحانه، کیک، سالاد و انواع نوشیدنی های گرم و سرد را در منویش ارائه می دهد. رزرو تلفنی و اینترنت بی سیم از جمله امکانات کافه رستوران زهره هستند.

ساعات کاری کافه رستوران زهره: هر روز از ساعت 7:00 تا 1:00 بامداد

آدرس: زیتون کارمندی، خیابان زهره، نبش بوعلی، مرکز خرید زهره، طبقه چهارم

رستوران باغ فیروزه

برای مهمانی های خانوادگی، ویژه و دو نفره رستتوران باغ فیروزه گزینه مناسبی است. در منوی رستوران باغ فیروزه انواع کباب، دیزی، پیش غذا و نوشیدنی ها وجود دارند. حق سرویس رستوران نیز 10 درصد است.

ساعات کاری رستوران باغ فیروزه: هر روز از ساعت 11:30 تا 16:00 و از 19:00 تا 24:00

آدرس: کیانپارس، بین خیابان 14 و 15 غربی

رستوران و فست فود رادین

یکی از شلوغ ترین و محبوب ترین فست فودهای اهواز، رستوران و فست فود رادین است. در منوی این رستوران انواع فست فود، کباب، غذاهای ایرانی و فرنگی وجود دارند و از پیشنهادات ویژه رستوران و فست فود رادین می توان به ست ویژه رادین، کباب مخصوص شاندیز، پیتزا ویژه رادین، رادین برگر و مرغ اسپایسی اشاره کرد. اینترنت بی سیم، رزرو تلفنی و پیک رایگان در محدوده نیز از امکانات رستوران و فست فود رادین هستند.

ساعات کاری رستوران و فست فود رادین: هر روز از ساعت 10:00 تا 24:00

آدرس: گلستان، خیابان فروردین، نبش دی

کافه رستوران گاراژ

کافه رستوران گاراژ، مکان مناسبی برای مهمانی های خاص و کوچک است. در منوی این رستوران صبحانه، فست فود و انواع نوشیدنی های گرم و سرد وجود دارند. در کافه رستوران گاراژ حق سرویس وجود نداشته و از امکانات آن می توان به رزرو تلفنی اشاره کرد که فقط از روزهای شنبه تا سه شنبه فعال است.

ساعات کاری کافه رستوران گاراژ: هر روز از ساعت 8:30 تا 24:00

آدرس: کیان آباد، نبش خیابان ۴ شرقی

رستوران سنتی خان دایی

رستوران سنتی خان دایی، فضایی بسیار دلنشین و زیبا دارد و غذاهایش فوق العاده خوشمزه هستند. در رستوران سنتی خان دایی می توانید انواع کباب ها، ذیزی و خورش های ایرانی را امتحان کنید و لذت ببرید. کوبیده مخصوص خان دایی، جوجه حلزونی و دیزی مخصوص از جمله غذاهایی هستند که نباید از دست دهید. اینترنت بی سیم و رزرو تلفنی از جمله امکانات این رستوران هستند.

ساعات کاری رستوران سنتی خان دایی: هر روز از ساعت 11:00 تا 15:00 و از 17:00 تا 24:00

آدرس: زیتون کارمندی، خیابان فاضل

سفره خانه سنتی آب و آتش

سفره خانه سنتی آب و آتش مکان خوبی برای مهمانی های کوچک و ویژه است. انواع غذاهای ایرانی در این رستوران سرو می شوند و لذت غذا خوردن همراه با موسیقی زنده چندین برابر می شود. در سفره خانه سنتی آب و آتش با محدودیت زمانی خاصی می توانید بنشینید و برای بیشتر از یک ساعت بایستی از قبل هماهنگی لازم را انجام دهید.

ساعات کاری سفره خانه سنتی آب و آتش: هر روز از ساعت 12:00 تا 15:30 و از 20:00 تا 24:30

آدرس: زیتون کارمندی، خیابان فاطمی، بین زیبا و زهره

کافه رستوران لئو

مکان دنج و صمیمی کافه رستوران لئو برای مهمانی های کوچک و دو نفره مناسب است. در این رستوران غذاهایی چون مرغ ماهی، استیک، اسپاگتی، فست فود، برگر استیک، پنه آلفردو، مرغ گریل، ماهی جنوب، میش ماهی، خوراک میگو، پیتزا استیک و سیر سرو می شوند.

ساعات کاری کافه رستوران لئو: هر روز از ساعت 8:00 تا 24:00

آدرس: کیانپارس، فلکه اول، روبروی هاکوپیان، ساختمان بیمه سامان، طبقه زیرزمین

در ادامه می توانید با بهترین پارک های اهواز آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید