آشنایی با بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

برای زمانی که حوصله‌مان از زندگی روزمره سر رفته و دلمان کمی هیجان و شادی می‌خواهد، بهترین جایی که می‌توانیم انرژی انباشته شده درونمان را تخلیه کنیم، شهربازی است. از همان سنین پایین تا بزرگسالی همیشه ذوق و شوق رفتن به شهربازی در ما وجود دارد. وقتی اسم شهربازی می‌آید، تصویر چرخ و فلک، تاب گردان و اسب‌های مری گوراند در ذهنمان تجسم می‌گردند.

3
3320
معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
آشنایی با بهترین شهربازی های سرپوشیده تهرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 11Rating: 4.0بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران به همراه آدرس و تلفن و ساعات دسترسی.بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران تعدادشان کم نیست و برای زمانی که حوصله‌مان از زندگی روزمره سر رفته و دلمان کمی هیجان و شادی می‌خواهد مناسب هستند.

بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

شهر تهران با عنوان پایتخت ایران یکی از مقاصدی است که در میان گردشگران و خریداران بلیط هواپیما از محبوبیت زیادی برخوردار است. چراکه علاوه بر مکان های دیدنی و تاریخی از مکان های تفریحی زیادی برخوردار است که سلایق مختلف را راضی نگه میدارد. باشگاه ها و مکان های تفریحی زیاد تهران را به شهر محبوبی برای سفر تبدیل کرده است. یکی از این مکان ها شهربازی است. برای زمانی که حوصله‌مان از زندگی روزمره سر رفته و دلمان کمی هیجان و شادی می‌خواهد، بهترین جایی که می‌توانیم انرژی انباشته شده درونمان را تخلیه کنیم، شهربازی است. از همان سنین پایین تا بزرگسالی همیشه ذوق و شوق رفتن به شهربازی در ما وجود دارد. وقتی اسم شهربازی می‌آید، تصویر چرخ و فلک، تاب گردان و اسب‌های مری گوراند در ذهنمان تجسم می‌گردند. در دوران کودکی همیشه بی‌صبرانه منتظر تابستان می‌ماندیم تا شهربازی‌ها باز شوند و ما بتوانیم سوار وسایل بازی شده و اوج هیجان را تجربه کنیم. امروزه، شهربازی‌های سرپوشیده این حسرت را از دل کودکان کنار زده‌اند و در تمام فصول و سراسر سال در حال فعالیت هستند. دیگر نیازی نیست که برای رفتن به شهربازی، انتظار تابستان را بکشید. در هر زمان از سال که هوس شهربازی کنید، می‌توانید به یکی از بهترین شهربازی‌های سرپوشیده تهران بروید و از لحظه به لحظه اوقاتتان لذت ببرید. نگران این نباشید که چون دیگر از سال‌های کودکی‌تان دور شده‌اید، نمی‌توانید در این شهربازی‌ها خوش بگذرانید. انواع بازی‌های متنوع برای هر گروه سنی در شهربازی‌های سرپوشیده تهران وجود دارند. در این مطلب شما را با بهترین شهربازی‌های سرپوشیده تهران آشنا می‌کنیم تا گزینه‌های متنوع زیادی در رفتن به شهربازی پیش رویتان باشند. اگر در تهران زندگی نمی‌کنید، ناراحت نباشید. در هر فصلی که بلیط هواپیما تهران خریداری کنید، می‌توانید به یکی از این شهربازی‌ها مراجعه کرده و از بازی‌های مهیج کلی لذت ببرید.

  1. شهربازی ژوپیتر، مجتمع تجاری کوروش

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی ژوپیتر با داشتن 110 وسیله مهیج و جذاب، محیطی شاد و هیجان‌انگیز برای کودکان و بزرگسالان به وجود آورده و جزو بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران است. اگر برای خرید به مجتمع تجاری کوروش بروید، می‌توانید ساعاتی را به همراه فرزند دلبندتان در شهر بازی ژوپیتر، واقع در طبقه دوم بگذرانید. در این شهربازی علاوه‌ بر دستگاه‌های چرخ و فلک، کاروسل و … بازی‌های کامپیوتری، مینی بولینگ، فوتبال دستی، بسکتبال، دارت، چکش قدرتی و … نیز وجود دارند که شما بزرگسالان عزیز می‌توانید استفاده کنید و خوش بگذرانید. امکانات رفاهی و فودکورت مجتمع کوروش، به محبوبیت شهربازی ژوپیتر افزوده است.

آدرس: تهران، بزرگ‌راه شهید ستاری (شمال)، مجتمع کوروش، طبقه دوم

ساعات دسترسی: 11:00 تا 24:00

تلفن: 02149778

وب‌سایت: familyjupiter.com

  1. قلعه سحرآمیز، پارک ارم

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

برای اکثر مردم تهران، پارک ارم یادآور دوران کودکی‌شان است و با رفتن به این شهربازی خاطراتشان زنده می‌شود. امروزه، در این مجموعه یک شهربازی سرپوشیده به نام “قلعه سحرآمیز” ساخته شده است که با داشتن انواع بازی‌های مهیج و متنوع پذیرای گروه‌های سنی مختلف است. بیش از 120 بازی را در قلعه سحرآمیز می‌توانید تجربه کنید. این شهربازی سرپوشیده داخل مرکز خرید قرار نگرفته است و دارای فضایی متفاوت و خاص است. اگر دوست دارید فرزندتان خاص‎‌ترین بازی‌ها را تجربه کند و استعدادهایش شکوفا گردد، حتما او را به قلعه سحرآمیز پارک ارم ببرید. اولین صخره‌نوردی متحرک ایران در این شهربازی سرپوشیده قرار دارد.

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری (جنوب)، پارک ارم، شهربازی 1، قلعه سحرآمیز

ساعات دسترسی: 17:30 تا 1:00

تلفن: 02144145300

✅ بازدید از مقاله شهربازی بیلینو تهران

  1. فان تایم، مجتمع پالادیوم

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

یکی از مجتمع‌های تجاری معروف تهران، مرکز خرید پالادیوم است که خدمات ویژه متنوعی به مشتریان ارائه می‌دهد. در این مجتمع کودکان و بزرگسالان می‌توانند در شهربازی فان تایم اوقات خوش و هیجان‌انگیزی سپری کنند. گفتنی است که فان تایم با محدوده‌ای 300 متر مربعی و داشتن 51 بازی متنوع، یک شرکت بین‌المللی است و در کشورهای دیگر نیز شهربازی‌هایی را راه‌اندازی کرده است. در کنار لذت از بازی در فان تایم، می‌توانید از کافه رستوران‌های پالادیوم برای صرف وعده غذایی خاص و خوشمزه استفاده کنید.

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید پالادیوم، طبقه سوم

ساعات دسترسی: 10:00 تا 24:00

تلفن: 02122661399- 02122661377

وب‌سایت: funtime-iran.com

  1. فان تایم، ارگ تجاری تجریش

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

شرکت بین‌المللی فان تایم پس از راه‌اندازی شعبات متعدد در ترکیه، به ایران آمد و یکی از شعبه‌هایش را در ارگ تجاری تجریش به راه انداخت. وسعت فان تایم ارگ تجاری تجریش 2000 مترمربع است و دارای 115 بازی مهیج می‌باشد. طراحی داخلی این شهربازی متعلق به آقای ایمان مقصودی، یکی از طراحان ایرانی بین‌المللی است و بسیار جالب توجه می‌باشد. از امکانات شهربازی فان تایم می‌توان اتاق گریم، سالن تولد و پارکینگ را نام برد.

آدرس: تهران، میدان تجرش، خیابان سعدآباد (ملکی)، مجتمع تجاری ارگ تجریش، طبقه سوم

ساعات دسترسی: 12:00 تا 23:00

تلفن: 02122396487

وب‌سایت: funtime-iran.com

  1. فان لند، سرزمین شادی الماس هروی

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی سرزمین شادی (Fun Land) در اردیبهشت سال 1394 در مجتمع بزرگ هروی راه‌اندازی شد. این شهربازی با وسعت 3000 مترمربع در سه طبقه ساخته شده و دارای 250 دستگاه بازی می‌باشد. واحد عکاسی، سالن تولد و اتاق گریم از امکانات جذاب این شهربازی هستند. می‌توانید درکنار فرزندتان اوقات خوش و به یادماندنی در محیط شهربازی فان لند داشته باشید.

آدرس: تهران، میدان هروی، مجتمع تفریحی، ورزشی و تجاری الماس هروی، طبقات سوم، چهارم و پنجم

ساعات دسترسی: 10:30 تا 23:00

  1. شهربازی امیر، مجتمع تجاری امیر

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

مجتمع تجاری امیر در حوالی منطقه سبلان محیطی مناسب جهت سرگرمی خانوادگی است. شهربازی امیر با وسعت 3000 متر در 2 طبقه ساخته شده است و با داشتن 150 مدل بازی متنوع فضایی پرهیجان در اختیار کودکان و بزرگسالان قرار می‌دهد.

آدرس: تهران، خیابان شهید مدنی، تقاطع سبلان، بالاتر از سینما شاهد، مجتمع تجاری امیر

ساعات دسترسی: 10:00 تا 23:30

تلفن: 0217698635- 77698612

  1. سرزمین عجایب، مجتمع تجاری تیراژه

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

سرزمین عجایب، یکی از بهترین شهربازی های سرپوشیده غرب تهران است و از زمان تأسیس طرفداران مخصوص خود را دارد. این مجموعه برای اولین بار سیستم کارتی را وارد ایران کرد و تمام فناوری‌های روز را در شهربازی به کار می‌گیرد. در این شهربازی 140 دستگاه بازی وجود دارد که شامل دستگاه‌های تیکتی، چرخشی، جایزه‌ای، چنگکی، حرکتی و … هستند. ازجمله بازی‌هایی که کودکان و بزرگسالان می‌توانند در این مجموعه انجام دهند عبارت‌اند از: چرخ و فلک، قطار، ماشین و موتور کوبنده، سفینه، سفر هوایی، سفر دریایی، هواپیما، بالن، مینی بولینگ، تیراندازی، ماشین فرفره، شبیه سازها، سه‌گا، رالی، ایرهاکی دربی، سرزمین ماجراجویان و ….

آدرس: تهران، میدان پونک، بلوار اشرفی اصفهانی، بعد از پل همت، مرکز خرید تیراژه، طبقه سوم

ساعات دسترسی: 14:00 تا 1:00

تلفن: 02144492000

وب‌سایت: wonderlandiran.ir

  1. دنیای بازی چمران، بولینگ عبدو

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

یکی از مجموعه ‌های فرهنگی و تفریحی تهران که بسیار جذاب است و دارای امکانات ویژه و متنوع است، مجموعه شهید چمران می‌باشد. در این مجموعه یک شهربازی سرپوشیده با وسعت 1500 مترمربع وجود دارد. این مجموعه در 1342 فعالیت خود را آغاز کرده و نام قدیمی‌اش بولینگ عبدو است. در این شهربازی امکاناتی چون ترن هوایی، فریزبی، سینما هفت بعدی، فایربال، ایرهاکی، ماشین‌های کوبنده، مسابقات اتوموبیل‌رانی، شبیه‌ساز مسابقات فرمول یک فراری، فوتبال دستی، شبیه‌ساز هواپیمای جنگی و … وجود دارند.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، مجموعه ورزشی تفریحی و فرهنگی شهید چمران

ساعات دسترسی: 10:30 تا 23:30

تلفن: 0212220690- 22205341

  1. شهربازی صبامال

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

شهربازی جذابی در مجتمع تجاری تفریحی صبامال وجود دارد که بیش از 80 بازی مهیج را در خود جای داده است و جزو بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران به شمار می آید. می‌توانید جهت سرگرمی و هیجان با فرزندتان به این شهربازی مهیج بروید، هم خودتان و هم فرزندتان از بازی‌های سرگرم کننده این مجموعه لذت ببرید. ازجمله بازی‌هایی که در شهربازی سرپوشیده صبامال وجود دارند عبارت‌اند از: ماشین کوبنده، سایدواندر، چرخ و فلک، کاراسل و ….

آدرس: تهران، میدان حر، خیابان کارگر جنوبی، مجتمع تجاری تفریحی صبامال

ساعات دسترسی: 11:00 تا 23:00

تلفن: 02165829548

  1. هوراپارک، مجتمع سمرقند

معرفی بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران
بهترین شهربازی های سرپوشیده تهران

اگر منزلتان در غرب تهران است و فرزندتان را زود به زود به شهربازی می‌برید، یکی از نزدیک‌ترین شهربازی‌های سرپوشیده به شما، هوراپارک در مجتمع تجاری سمرقند است. هوراپارک در طبقه سوم مجتمع سمرقند قرار دارد و 1500 مترمربع از مجتمع را دربر گرفته است. بازی‌های ورزشی، گروهی، جایزه‌ای، غرفه گریم، عکاسی، بوفه خوراکی و … در این شهربازی وجود دارند.

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، نبش بلوار لاله، پاساژ سمرقند، طبقه 3

ساعات دسترسی: 16:00 تا 23:00

تلفن: 02144623944

تاکنون به کدام یک از این شهربازی‌های سرپوشیده تهران رفته‌اید؟ نظرتان درباره این‌گونه تفریحات و مکان‌ها چیست؟ دیدگاه‌ها و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید. در ادامه می توانید با هیجان انگیزترین شهربازی ها آشنا شوید.

3 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید