بهترین شهرهای اروپایی برای سفر در پاییز

اگر آن‌قدر خوش شانس هستید که هر زمانی از سال که اراده می کنید به اروپا سفر می کنید، امسال حتما فصل پاییز را برای بازدید از اروپا انتخاب کنید. پاییز بهترین زمان برای سفر به شهرهای اروپایی است. در این فصل، شهر از هیاهو و شلوغی تابستان رهایی یافته و آرام است و زندگی در خیابان‌های شهر جریان دارد. برای تجربه‌ای زیبا و متفاوت از مقاصد اروپایی، بلیط هواپیما را برای فصل پاییز خریداری کنید.

1
69
خرید بلیط هواپیما و سفر پاییزی
بلیط هواپیما و سفر پاییزی
بهترین شهرهای اروپایی برای سفر در پاییزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 20Rating: 3.5بهترین شهرهای اروپایی برای سفر در پاییز - خرید بلیط هواپیما ارزان از سفرستاناگر آن‌قدر خوش شانس هستید که هر زمانی از سال که اراده می کنید به اروپا سفر می کنید، امسال حتما فصل پاییز را برای بازدید از اروپا انتخاب کنید. پاییز بهترین زمان برای سفر به شهرهای اروپایی است. در این فصل، شهر از هیاهو و شلوغی تابستان رهایی یافته و آرام است و زندگی در خیابان‌های شهر جریان دارد.

سفر اروپایی در پاییز

اگر آن‌قدر خوش شانس هستید که هر زمانی از سال که اراده می کنید به اروپا سفر می کنید، امسال حتما فصل پاییز را برای بازدید از اروپا انتخاب کنید. پاییز بهترین زمان برای سفر به شهرهای اروپایی است. در این فصل، شهر از هیاهو و شلوغی تابستان رهایی یافته و آرام است و زندگی در خیابان‌های شهر جریان دارد. برای تجربه‌ای زیبا و متفاوت از مقاصد اروپایی، بلیط هواپیما را برای فصل پاییز خریداری کنید. در این مطلب با شهرهایی از اروپا آشنا می‌شوید که سفر به آن‌ها را در فصل پاییز به شدت پشنهاد می‌کنیم.

بلیط هواپیما سوئیس

1لوگنو، سوئیس

آغاز پاییز را باید با غذاها و رنگ‌های دلپذیر و گوناگون در لوگنو جشن گرفت. فستیوال سنتی پاییزی در لوگنو، خیابان‌ها و میادین قدیمی شهر را دوباره احیا می‌کند. در اولین هفته ماه اکتبر، به مدت سه روز، می‌توانید انواع غذاهای محلی را که در سراسر شهر گسترده شده‌اند، امتحان کنید و از صنایع دستی شهر دیدن نمایید. اگر بلیط هواپیما سوئیس را در پاییز خریداری کنید، حتما از مارکت‌های پاییزی غذاهای محلی و صنایع دستی خرید کنید. در فستیوال پاییزی لوگنو موسیقی زنده توسط گروه‌های مختلف در خیابن‌ها برگزار می‌شود. نهایتا، می‌توانید در تور رایگان شهری شرکت کنید و از معماری و چشم‌انداز زیبای لوگنو لذت ببرید.

بلیط هواپیما کرواسی

2پولا، کرواسی

پولا ثابت می‌کند که جذابیت‌های شگفت‌انگیز کرواسی تمامی ندارد. زاگرب پایتخت کرواسی، برای گشت و گذار شهری بی‌نظیر است و بهترین مقصد اروپایی برای جشن کریسمس است. شهر زادار و غروب زیبای آن بسیار زبان‌زد است. شهر نین، یکی از رمانتیک‌ترین مقاصد اروپایی است و دوبروونیک، الهام‌بخش سری بازی‌هایGame of Thrones بوده است. همچنین، پولا را به خاطر تاریخ غنی‌ به خصوص آمفی‌تئاتر رومی‌اش که یکی از بهترین بناهای حفاظت‌شده تاریخی در اروپا است، دوست خواهید داشت. اگر عاشق مسافرتی آرام‌بخش در کنار دریا و آفتاب هستید، بلیط هواپیما کرواسی را برای بازدید از پولا همین حالا خریداری کنید.

بلیط هواپیما لهستان

3گدانسک، لهستان

گدانسک یکی از بهترین مقاصد پاییزی در اروپا است. گردشگران بی‌شماری از زیبایی این شهر به وجد آمده‌ند. هیچ شهری مانند گدانسک، در آزادی، تازگی و شجاعت وجود ندارد. گدانسک مرکز پررونق علم، فرهنگ، ورزش و سرگرمی است. برای تجربه‌ای فراموش نشدنی، بلیط هواپیما گدانسک را در پاییز خریداری کنید.

بلیط هواپیما فرانسه

4بوردو، فرانسه

بوردو، به عنوان زیباترین مقصد اروپایی انتخاب شده است. این شهر خاطرات فراموش نشدنی بصری و بویایی دلنشینی برایتان رقم خواهد زد. این شهر که یکی از مقاصد محبوب گردشگران در جستجوی اصالت است، یک جاذبه استثنائی است که در آن تاریخ، غذا، محبت، لبخند ساکنان، تاکستان سنت امیلیون و سواحل آرکاشون شما را شیفته استان آکیتن، یکی از زیباترین مناطق فرانسه خواهد کرد. بلیط هواپیما بوردو را به چندین دلیل باید خریداری کنید، زیرا این منطقه سنتی، کلاسیک، زیرزمینی و جهانگردی است و دست کمی از پاریس ندارد تا به آن حسادت بورزد. پاییز بهترین فصل برای کشف این شهر و تاکستان‌های آن است.

بلیط هواپیما ایتالیا

5فلورانس، ایتالیا

ایتالیا محبوب‌ترین مقصد برای گردشگران از سراسر جهان است و فلورانس محبوب‌ترین مقصد برای گردشگرانی است که می‌خواهند به رمانتیک‌ترین مقصد اروپا سفر کنند. بهترین رویدادهای فرهنگی اروپا در فلورانس اتفاق افتاده و زیباترین موزه‌های اروپا در آن وجود دارند. بلیط هواپیما فلورانس را خریداری کنید و یک روز آرام پاییزی را در بازدید از گالری اوفیتزی، دیوید میکل آنژ و کلیسای جامع فلورانس سانتا ماریا دل فیوره سپری کنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

6بیلبائو، اسپانیا

آثار سرشناس‌ترین هنرمندان جهان ازجمله رابرت مادِروِل، ایو کلِن، اندی وارهول و ژان میشل باسکیت در موزه گوگنهایم بیلبائو در پاییز منتظر شما هستند. بیلبائو در پاییز آرام و ساکت است و در این فصل از شر صف‌های طولانی و ازدحام‌های پرجمعیت راحت هستید. با خرید بلیط هواپیما اسپانیا، می‌توانید از آثار بی‌نظیر مجموعه دائمی موزه بازدید کنید و از آرامشی که در موزه وجود دارد لذت ببرید. در این فصل، تنها تعداد معدودی از افراد ممتاز از موزه بازدید می‌کنند. اگر چشم‌اندازهای شهر را به موزه‌های هنری ترجیح می‌دهید، تاکستان‌های اطراف بیلبائو رنگ زیبا و گیرایی در پاییز به خود می‌گیرند. در بازدید از بیلبائو حتما در تور یک‌روزه شهری شرکت کنید.

بلیط هواپیما آلمان

7هانوفر، آلمان

هانوفر بهشتی است برای کسانی که عاشق مکان‌های سرسبز هستند. به لطف پارک‌های متعدد، باغ‌های ملی و جنگل‌ها، هانوفر چشم‌انداز بی‌نظیری دارد. با این حال، افراد زیادی بلیط هواپیما هانوفر را برای خرید از خیابان‌های معروف این شهر، به خصوص Georgstraße خریداری می‌کنند. هانوفر در مرکز آلمان و اروپا واقع شده است و به راحتی قابل دسترسی است. این شهر یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگران اروپایی در فصل پاییز است.

بلیط هواپیما ایتالیا

8تورین، ایتالیا

با خرید بلیط هواپیما ایتالیا، متوجه خواهید شد که بهترین زمان برای سفر به ایتالیا، فصل پاییز است. تورین در پاییز، همچون فلورانس، خوش‌ رنگ‌ترین لباسش را تن می‌کند و آماده است تا اقامتی دلنشین و فراموش نشدنی را در مرکز استان پیه مونته برای گردشگران ارائه دهد.

بلیط هواپیما بلژیک

9خِنت، بلژیک

خنت، شهری است که آن را شهر افسانه‌ای می‌نامند و با وجود این که از شهرهای معروف بلژیک نیست، اما یکی از زیباترین شهرهای کوچک آن است. برای خرید بلیط هواپیما بلژیک و بازدید از خنت، به ویژه در پاییز، صدها دلیل وجود دارد که ازجمله آن‌ها رودخانه زیبا، تاریخ، قلعه‌ها، سنت‌ها، داستان‌های معروف و رویدادهای فرهنگی می‌باشند. شیرینی زندگی در خنت را از نزدیک تجربه کنید و لذت ببرید.

بلیط هواپیما مجارستان

10بوداپست، مجارستان

به بلندترین نقطه بوداپست بروید، رودخانه، پارلمان و رنگ‌های گرم و زیبای درختان را تماشا کنید. در این نقطه از شهر خود را در یکی از رمانتیک‌ترین شهرهای اروپا احساس خواهید کرد. در پاییز بوداپست به قدری جذاب است که پیشنهاد می‌شود بلیط هواپیما بوداپست را برای یک بار هم که شده، در پاییز خریداری کنید. در بوداپست نه تنها از چشم‌اندازهای زیبای شهر که با رنگ‌های دلنشین پاییزی درهم آمیخته شده‌اند، نهایت لذت را خواهید برد، بلکه حتی به اندازه یک لحظه، هرگز حوصله‌تان سر نخواهد رفت.

بلیط هواپیما اسپانیا

11بارسلون، اسپانیا

بارسلون، گنجینه‌های زیبا و بی‌نظیر زیادی برای بازدید دارد و در فصل پاییز، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری اروپا می‌باشد. اگر بلیط هواپیما بارسلون را در پاییز خریداری کنید، سفر بسیار شیرین و به یاد ماندنی در این شهر تجربه خواهید کرد.

بلیط هواپیما پرتغال

12پورتو، پرتغال

بهار، تابستان، زمستان و یا پاییز فرقی ندارد، پورتو در هر فصلی زیبا است. اما، درخشش آن از پس طلوع خورشید در پاییز و روشن کردن شهر با خانه‌های رنگارنگ، جذابیت خاصی دارد. دومین شهر پرتغال به همان زیبایی لیسبون است و بسیاری از گردشگران عاشق فریبایی پورتو در پاییز می‌شوند. بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما پورتو و کشف دره دورو و تاکستان‌های آن، که به ثبت میراث جهانی یونسکو رسیده است، فصل پاییز می‌باشد.

بلیط هواپیما اسکاتلند

13اِدینبرا، اسکاتلند

ادینبرا، پایتخت اسکاتلند، شهر بسیار پر جنب و جوشی است و برای جشن کریسمس و سال جدید میلادی مناسب‌ترین مکان است. در تابستان فستیوال‌ها متعددی در این شهر برگزار می‌شوند، اما در پاییز خورشید، آسمان و طبیعت دست در دست هم می‌دهند تا منظره‌ای رویایی و نفس‌گیر مقابل چشمانتان قرار دهند. اگر بلیط هواپیما ادینبرا را در پاییز خریداری کنید، می‌توانید شهری آرام و هتل‌هایی با قیمت‌های بسیار مناسب ‌تجربه کنید.

بلیط هواپیما ایتالیا

14ونیز، ایتالیا

آیا تابه‌حال خیال سفر به ونیز را در سر داشته‌اید؟ بهترین زمان بازدید از این شهر رویایی پاییز است. از جاذبه‌های ایتالیا در پاییز هرگز سیر نخواهید شد.

بلیط هواپیما پرتغال

15لیسبون، پرتغال

اگر لیسبون زمستان‌های آرام و ملایمی دارد، پاییزهایش ملایم‌تر و دلنشین‌تر است. گردشگران خرید بلیط هواپیما لیسبون و بازدید از این شهر هفت تپه را در پاییز ترجیح می‌دهند تا شهر را در آرام‌ترین فصل سال و کم ازدحام‌ترین حالت ممکن کشف کرده و از زیبایی بی‌شمار آن لذت ببرند.

بلیط هواپیما ایتالیا

16رُم، ایتالیا

کولوسئوم و واتیکان و همه زیبایی‌های رم، در پاییز انتظار شما را می‌کشند. اینجا که همچون پاریس شبیه موزه سرباز است، زیباترین روشنایی و طلوع خورشید را در شهر به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما رم در فصل پاییز، از بهترین موزه‌ها و زیباترین جاذبه‌های شهر بدون ایستادن در صف‌های طولانی بازدید کنید و اقامتی ارزان در هتل‌های شهر داشته باشید.

بلیط هواپیما هلند

17آمستردام، هلند

آمستردام، یکی از رمانتیک‌ترین مقاصد در سراسر سال، به ویژه در پاییز است. زمانی‌که، درختان گرم‌ترین رنگ‌های پاییزی را به خود گرفته‌اند و از میان کانال‌های آبی خودنمایی می‌کنند. سالانه گردشگران زیادی بلیط هواپیما هلند را در فصل پاییز برای بازدید از آمستردام خریداری می‌کنند. در این زمان از سال شهر به قدری آرام است که شما میان مردم نه به عنوان تورست، بلکه به عنوان شهروند آمستردامی به نظر خواهید آمد. از مغازه‌های طراحی لباس و کتاب‌ فروشی‌ها دیدن نمایید. بهترین هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و آپارتمان‌ها را با مناسب‌ترین قیمت رزرو کنید و در فعالیت‌ها و تورهای شهری شرکت کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: europeanbestdestinations.com

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید