بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی کدامند؟

کشور زیبای انگلستان، سرزمینی کهن در شمال قاره‌ اروپاست که بخشی از حکمرانی بریتانیای کبیر به شمار می‌رود و جزایر کوچک و بزرگ بسیاری در آن جای خوش کرده اند.

0
615
خرید بلیط هواپیما انگلستان
بلیط هواپیما انگلستان
بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی کدامند؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 7Rating: 5.0بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی را بیشتر بشناسید.بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی که ارزش مهاجرت و زندگی کردن را دارند در ادامه برای شما علاقمندان به مهاجرت به اروپا آورده شده.

بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

کشور زیبای انگلستان، سرزمینی کهن در شمال قاره‌ اروپاست که بخشی از حکمرانی بریتانیای کبیر به شمار می‌رود و جزایر کوچک و بزرگ بسیاری در آن جای خوش کرده اند. در معادلات جهانی کشور انگلیس نقش انکار ناپذیر و مهمی را ایفا کرده و به سبب طبیعت چشم‌نواز و همچنین آثار تاریخی زیبا و ارزشمند زیادی که دارد به یکی از مقاصد مهم گردشگری در دنیا مبدل شده است. بی‌تردید کشور انگلستان یکی از بهترین کشورهای دنیا هم از لحاظ آب و هوایی، هم از نظر جاذبه‌های دیدنی و مدرن بودن به شمار می‌رود. به همین خاطر است که سالیانه افراد زیادی بلیط هواپیما انگلستان را تهیه کرده و به دیدار از این کشور بی‌نظیر می‌روند. اما افرادی هم هستند که برای همیشه و به‌قصد زندگی در این کشور، به انگلستان سفر می‌کنند. اگر جزو این دسته از افراد هستید و می‌خواهید با رزرو بلیط هواپیما انگلستان برای همیشه به‌قصد زندگی، به این کشور سفر کنید، بهتر است از قبل با شهرهایی از این کشور آشنا شوید که ارزش مهاجرت و زندگی کردن را دارند. در این مطلب شما را با بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی آشنا کنیم.

معرفی بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی
بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

کشور انگلستان به‌گونه‌ای است که حتی در شلوغ‌ترین شهرها، شما از فضای سرسبز حومه شهر و ساحل دور نبوده و خواهید توانست هر موقع که بخواهید از شلوغی شهر بگریزید و به آغوش طبیعت پناه ببرید. زندگی در انگلستان بهترین شاخصه‌ها از هر دو دنیای شهری و طبیعت را برای شما فراهم می‌کند.

بلیط هواپیما لندن

1لندن (London)

همان‌گونه که ساموئل جانسون (Samuel Johnson) گفته بود، “زمانی که کسی از لندن خسته شده باشد، از زندگی کردن نیز خسته شده است.” پایتخت انگلستان و بریتانیا یک کتری در حال ذوب است که تمامی شاخصه‌های یک شهر عالی اعم از موسیقی، تئاتر، موزه‌ها، تسهیلات ورزشی، رستوران‌هایی عالی، کافه‌ها و فضاهای سرسبز متعدد را دارا می‌باشد.

معرفی بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی
بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

لندن شهری است که از بلوک‌ها و نواحی کوچک‌تر تشکیل یافته است که هرکدام دارای شخصیت و شاخصه‌های متفاوتی می‌باشند.

✅ بازدید از مقاله ویزای توریستی انگلستان

شرایط زندگی در لندن
زندگی در لندن

از خانه‌های گچی و عالی ناتینگ‌ هیل (Notting Hill) و کارخانه‌های تازه‌ساز و فضاهای زیرشیروانی پایانه شرقی گرفته تا نواحی سرسبز اطراف  شمال و جنوب شهر.

بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

2منچستر (Manchester)

شهر منچستر که با وجود تیم فوتبال و موسیقی زیبای خود مشهور است و گهگاهی با نام “پایتخت شمال” نیز شناخته می‌شود. این شهر شتاب سریع زندگی شهری –فرهنگ، رستوران، و شلوغی شهر- را با نواحی اطراف شهر عالی و شگفت‌انگیز (در ناحیه پیک یا قله (Peak District)) ادغام می‌کند. در مرکز شهر منچستر برج‌ها و آسمان‌خراش‌های متعدد وجود دارد. برج بیتهام (Beetham Tower) یکی از اصلی‌ترین جاذبه‌های این شهر است و همچنین به‌عنوان یکی از مرتفع‌ترین ساختمان‌های بریتانیا نیز شناخته می‌شود

✅بازدید از مقاله برنامه سفر منچستر

شرایط زندگی در منچستر
زندگی در منچستر

اگر از خیابان کانال عبور کرده و به بیرون از شهر بروید، نواحی اطراف شهر و فضاهای سرسبز فراوانی را مشاهده خواهید کرد که مربوط به روستای دیدزبری (Didsbury) و چارلتون (Chorlton) می‌باشند.

معرفی بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی
بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

زندگی شهری شاداب و در کنار آن فضاهای سرسبز اطراف شهر، به طور یقین ارزش خریداری بلیط هواپیما منچستر و زندگی در این شهر زیبا را دارا هستند.

بلیط هواپیما کنت

3کنت (Kent)

کنت یک شهر نبوده بلکه یک کشور کامل است که از روستاهای خیره‌کننده‌ای تشکیل یافته است و در نزدیکی لندن واقع گشته. بر اساس تحقیقات انجام‌شده در سال 2012، کنت چهارمین شهر از بهترین مکان‌ها برای زندگی در بریتانیا است. دو عدد از روستاهای این منطقه یعنی تونبریج ولز (Tunbridge Wells) و سون اوکز (Sevenoaks)، تنها فاصله کوتاهی از مرکز شهر لندن توسط قطار را داراست.

شرایط زندگی در کنت
زندگی در کنت

از طرفی مدرسه‌های خصوصی و دولتی عالی، مغازه‌های بی‌نظیر، رستوران‌ها و دیگر امکانات را می‌توان در این دو روستا یافت.

شرایط زندگی در کنت
زندگی در کنت

این دو روستای دیدنی توسط محیط سرسبز و تپه‌های بی‌نظیر احاطه شده و بی‌دلیل نیست که شهر کنت با نام “باغ انگلستان” شناخته می‌شود و افراد بسیاری از سرتاسر دنیا بلیط هواپیما انگلستان را تهیه کرده و این منطقه را برای زندگی انتخاب می‌کنند.

بلیط هواپیما بریستول

4بریستول (Bristol)

از برخی جهات بریستول یک لندن کوچک است که در قسمت غربی انگلستان واقع شده است. این شهر یک کلان‌شهر سرزنده بوده که دارای فرهنگ‌های گوناگون است و همچنین می‌توان معماری ویکتوریایی بی‌نظیر را در اقصی نقاط این شهر یافت. اگر بلیط هواپیما انگلستان تهیه کرده و شهر بریستول را برای زندگی انتخاب کنید، به طور یقین کارهای زیادی برای انجام دادن در آن دارید. بدلیل وجود سواحل زیبای کورنوال شمالی (North Cornwall) نیز در نزدیکی این شهر، خواهید توانست به همراه خانواده خود پیک‌نیکی فراموش‌نشدنی را تجربه کنید.

شرایط زندگی در بریستول
زندگی در بریستول

ناحیه کلیفتون (Clifton) این شهر، منحصربه‌فردترین منطقه آن است که دارای خانه‌های ویکتوریایی رنگارنگ بوده و تغییرات یکنواخت و هموار در بین مغازه‌ها و رستوران‌های به چشم می خورد.

شرایط زندگی در بریستول
زندگی در بریستول

کینگزداون (Kingsdown)، یکی دیگر از مناطق مرکزی بریستول است که پر از خانه‌های گرجستانی بوده و اسکله‌هایی که به خانه‌های لاکچری، رستوران‌ها و کلاب‌های شبانه در روبروی آب‌نمای این شهر تبدیل شده‌اند را می‌توانید در این ناحیه از بریستول مشاهده کنید.

بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

5برایتون (Brighton)

مردم انگلستان شهر برایتون را “لندن کنار دریا” می‌نامند. چرا که این شهر یک شهر سرزنده و شاداب پر از موسیقی، تئاتر، جشنواره‌ها، مغازه‌های جالب، کافه‌ها، بارها و رستوران‌های متعدد است. این شهر دقیقاً، در کنار ساحل جنوبی انگلستان قرار گرفته و با قطار تنها یک ساعت با لندن فاصله دارد.

شرایط زندگی در برایتون
زندگی در برایتون

کمپ تاون (Kemp Town)، ناحیه‌ای در نزدیکی کنار دریا دارای خانه‌هایی با نمای گچی (که بیشتر آن‌ها به آپارتمان‌ها تبدیل شده‌اند)، انبار شراب، مغازه‌های طراحی و مغازه‌های پنیر فروشی می‌باشد. هانوور (Hanover) نیز ناحیه مرکزی این شهر است که ردیف‌هایی از خانه‌های دیدنی و زیبای ویکتوریایی را در برگرفته و دارای کافه بارهای جالب در خیابان‌های تپه‌ای خود می‌باشد.

شرایط زندگی در برایتون
زندگی در برایتون

اگر به بیرون از شهر برویم به ناحیه هوف پارک (Hove Park) خواهیم رسید که یکی از با اعتبارترین مناطق در برایتون و هوف (Hove) است.

بلیط هواپیما آکسفورد

6آکسفورد (Oxford)

آکسفورد از نظر اقتصادی یکی از موفق‌ترین شهرها در بریتانیا است. اینجا، یک شهر زیبا در غرب لندن بوده که دارای شرکت‌ها و کارخانه‌های مشهور و پیشرفته است. آکسفورد با منارهای دانشکده‌ها و دانشگاه آکسفورد، موزه‌ها، کتاب‌فروشی‌ها، رستوران‌ها و مغازه‌های متعدد پر شده است، همچنین رودخانه تیمز را در برگرفته که کانال آکسفورد از میان آن عبور می‌کند.

معرفی بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی
بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

آکسفورد شمالی مرکزی، منحصربه‌فردترین ناحیه مسکونی آکسفورد بوده که دارای خانه‌های عظیم و گران‌قیمت ویکتوریایی و ادواردی (Edwardian) می‌باشد. سامر تاون (Summertown) نیز در ناحیه شمال شرقی آکسفورد قرار دارد که یک ناحیه محبوب در این شهر بوده و دارای خانه‌هایی مخلوط از سبک مدرن و قدیمی است.

شرایط زندگی در اکسفورد
زندگی در اکسفورد

آکسفورد نیز جزو آن دسته از شهرهایی می‌باشد که ارزش خریداری بلیط هواپیما انگلستان و زندگی کردن را دارد.

بلیط هواپیما بیرمنگام

7بیرمنگام (Birmingham)

بیرمنگام که با نام برام (Brum) نیز در بین مردم انگلستان شناخته شده است، دومین شهر بزرگ انگلستان و بریتانیا به شمار می‌رود. این شهر که در قسمت مرکزی انگلستان واقع شده است، شهری با میراث صنعتی انگلستان شناخته می‌شود. فرهنگ‌های متعدد و گوناگونی در این شهر وجود دارد که ناشی از جمعیت متفاوت و گوناگون آن بوده و این شهر را به یکی از سرزنده‌ترین شهرهای انگلستان تبدیل کرده است.

معرفی بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی
بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

همچنین لازم به ذکر است که تعداد کانال‌های موجود در این شهر بیشتر از شهر ونیز بوده و در کنار آن‌ها، آپارتمان‌های مدرن و دیدنی وجود دارند. هاربورن (Harborne) و اجباستون (Edgbaston) نواحی مسکونی مشهور شهر هستند و دارای مدرسه‌های عالی، مغازه‌های دیدنی و مسیرهای حمل‌ونقلی مناسب می‌باشند.

شرایط زندگی در بیرمنگام
زندگی در بیرمنگام

بورنویل (Bourneville) یک روستای مدلی در قسمت جنوبی بیرمنگام است و دارای خانه‌هایی به سبک “صنایع‌دستی و هنری” می‌باشد که در اصل برای کارکنان کارخانه شکلات‌سازی Cadbury ساخته شده بودند.

معرفی بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی
بهترین شهرهای انگلستان برای زندگی

شهرهای مناسب برای زندگی در انگلستان یکی دوتا نبوده و اگر قصد خریداری بلیط هواپیما انگلستان و زندگی در این کشور را دارید، باید از قبل تحقیقات کافی را انجام داده و یکی از شهرهایی را که در بالا به آن‌ها اشاره شد، با توجه به سلیقه خودتان انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید