انتخاب بهترین صندلی هواپیما – قسمت اول

0
389
خرید بلیط هواپیما و انتخاب صندلی مناسب
خرید بلیط هواپیما
انتخاب بهترین صندلی هواپیما - قسمت اولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 4Rating: 4.0انتخاب بهترین صندلی هواپیما - قسمت اولانتخاب بهترین صندلی هواپیما - قسمت اول گزینه‌های متفاوتی زمان خرید بلیط هواپیما برای انتخاب بهترین صندلی وجود دارد و شما زمان جستجوی بلیط هواپیما به آن دقت کنید

انتخاب بهترین صندلی هواپیما – قسمت اول

به نظر نمی‌رسد که مسافران بتوانند تصمیم مناسبی برای تعیین بهترین صندلی بگیرند و توافقی بین آن‌ها به وجود نمی‌آید و هم‌چنان گزینه‌های متفاوتی زمان خرید بلیط هواپیما برای انتخاب بهترین صندلی وجود دارد. هر صندلی مزایا و معایب خودش را دارد، صندلی‌های کنار پنجره دید خوبی نسبت به آسمان و شهر زیر پایتان دارد و صندلی های درون راهروها به شما اجازه می‌دهد راحت در محیط جابه‌جا شوید. بستگی دارد که شما با کدام راحت‌تر هستید.

صندلی‌های ردیف خروج

داشتن فضای باز و کافی برای استراحت و دراز‌کردن پاها و هم‌چنین دسترسی سریع‌تری نسبت به سایرین برای خروج خواهید داشت.

صندلی های عقب

براساس مطالعات انجام شده، صندلی‌های نزدیک دم هواپیما بهترین جایگاه را دارند. در مواقع اضطراری و خطر مثل سقوط، صندلی‌های نزدیک دم هواپیما امنیت بیشتری در جهت حفظ سلامت و زندگی مسافرین دارند.

صندلی‌های کنار پنجره در سمت چپ اواسط راهروها

قرار‌گرفتن صندلی در سمت چپ باعث می شود تا راحت تر سر خود را تکیه دهید و هم‌چنین امکانات بیشتری برای تنظیم نور خواهید داشت. رفت‌و‌آمد هم کمتر خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما و انتخاب صندلی مناسب
خرید بلیط هواپیما

صندلی‌های کنار پنجره در ردیف‌های خروج

این صندلی‌ها تکیه‌گاه دست ندارند و به همین دلیل فضای بیشتری برای جابه‌جایی و استراحت خواهید داشت.

صندلی‌های انتهای راهروها

زمان خرید بلیط هواپیما به این نکته توجه کنید که این صندلی‌ها فضای بیشتری برای حرکت و نشستن بر روی زمین دارند که موقعیت مناسبی را برای بازی کودکان فراهم می‌کند و چون صندلی دیگری کنارتان نیست نیازی به نگرانی نسبت به سروصدای کودکانتان ندارید اما اگر نوزاد همراهتان هست بهترین گزینه صندلی کنار سرویس‌های بهداشتی است تا بتوانید به خوبی به وضعیت او رسیدگی کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید