لوکیشن‌های خاص بازی‌های رایانه‌ای

آیا شما تا به حال در حین بازی‌های ویدئویی مورد علاقه خود، به این فکر کرده‌اید که این مکان واقعی است  یا خیر؟ در اکثر موارد، پاسخ منفی است، اما در برخی موارد، بازی‌های ویدئویی مجازی که شما آن‌ها را دوست دارید، مکان‌های واقعی هستند. برخی از بهترین بازی‌های ویدئویی تمام‌وقت بر اساس مکان‌های دنیای واقعی ساخته شده و شما می‌توانید شخصاً آن‌ها را از نزدیک تجربه کنید. در این مقاله قصد داریم شش مکان واقعی بازی‌های ویدئویی را معرفی کنیم که در سال 2018 می‌توانید به آن‌ها سفر کنید.

0
69
بلیط هواپیما برای بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای
بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای
لوکیشن‌های خاص بازی‌های رایانه‌ایReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 12Rating: 3.5آشنایی با لوکیشن های خاص بازی‌های هیجان‌انگیز و معروف جهان - خرید بلیط هواپیماآیا شما تا به حال در حین بازی‌های ویدئویی مورد علاقه خود، به این فکر کرده‌اید که این مکان واقعی است  یا خیر؟ در اکثر موارد، پاسخ منفی است، اما در برخی موارد، بازی‌های ویدئویی مجازی که شما آن‌ها را دوست دارید، مکان‌های واقعی هستند. بلیط هواپیما

بازی‌های هیجان‌انگیز و معروف جهان با لوکیشن های خاص

آیا شما تا به حال در حین بازی‌های ویدئویی مورد علاقه خود، به این فکر کرده‌اید که این مکان واقعی است  یا خیر؟ در اکثر موارد، پاسخ منفی است، اما در برخی موارد، بازی‌های ویدئویی مجازی که شما آن‌ها را دوست دارید، مکان‌های واقعی هستند. برخی از بهترین بازی‌های ویدئویی تمام‌وقت بر اساس مکان‌های دنیای واقعی ساخته شده و شما می‌توانید شخصاً با خرید بلیط هواپیما آن‌ها را از نزدیک تجربه کنید. در این مقاله قصد داریم شش مکان واقعی بازی‌های ویدئویی را معرفی کنیم که در سال 2018 می‌توانید به آن‌ها سفر کنید.

بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای

1(Tomb Raider (Cambodia

حق امتیاز Tomb Raider از سال 1996 آن را به یکی از طولانی‌ترین اجرا در تاریخ بازی‌های ویدئویی تبدیل کرده است. برای کسانی که می‌خواهند Tomb Raider را به گونه‌ای تجربه کنند که هرگز قبلاً ندیده‌اند، سفر خود را به Angkor Wat در Cambodia برنامه‌ریزی کنند. این سایت به طور گسترده‌ای به عنوان بزرگ‌ترین بنای مذهبی در جهان شناخته شده است، و تصویری از ویرانه‌های یک معبد که در قرن 12 ساخته شده در طول امپراتوری Khmer ارائه می‌دهد. در سال 2000، Angkor Wat به عنوان اصلی‌ترین مکان فیلم‌برداری برای فیلم اصلی Tomb Raider که آنجلینا جولی در آن نقش لارا کرافت بازی می‌کرد، بوده و تنظیم آن چندین بار در مراحل مختلف بازی‌های کامپیوتری از نوع خلق شده است.

بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای

2(Far Cry 5 (Montana

خوب – ما می‌دانیم که Hope County، Montana، یک مکان واقعی نیست. ما همچنین می‌دانیم که توسعه‌دهندگان Far Cry 5 از پس‌زمینه مجلل Montana برای ایجاد یک جهان افسانه‌ای استفاده می‌کنند که می‌تواند به آسانی با یک قطعه باورنکردنی واقعیت اشتباه گرفته شود. در حقیقت، تیم توسعهٔ بازی چنین کار شگفت‌انگیزی کردند تا جهان افسانه‌ای Hope County را ایجاد کنند که شخصیت‌های مهم بازی زیادی دارد.

بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای

3(Second Son (Seattle

گرفتن ماهیت یک شهر در داخل یک بازی ویدئویی شاهکار کوچکی نیست، اما دقیقاً همان چیزی است که توسعه‌دهندگان Sucker Punch در inFamous: Son دوم انجام داده‌اند. از بازار معروف جهانی Farmer’s تا Space Needle، همه مردم شهرنشین سیاتل در طول بازی به صورت واقعی نشان داده می‌شوند؛ ساخت آن یکی از واقعی‌ترین بازی ویدیویی است!

بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای

4(Sleeping Dogs (Hong Kong

اکثر بازی‌های ویدئویی تمایل دارند ما را در نسخه‌های واقعی شهرهای آمریکا قرار دهند. و همگی خوب و عالی هستند، اما بازی‌های فوق‌العاده، مانند Sleeping Dogs و Stranglehold، به ما فرصتی داد تا جزیره هنگ‌کنگ را به گونه‌ای ببینیم که بسیاری از ما هرگز نمی‌توانستیم ببینیم. چراغ‌های نئون و مردمی که در خیابان‌های شلوغ راه می‌روند و زندگی می‌کنند. آن‌ها حتی فضای فروشندگان خیابانی هنگ‌کنگ را برای ما به تصویر کشیده‌اند. پس با خرید بلیط هواپیما هنگ‌کنگ، بازدید از این مکان را از دست ندهید.

بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای

5(Fall Out 4 (Boston

دنیای Fallout 4 در اطراف شهر بوستون، ماساچوست متمرکز است. در واقع، گیمرهای باهوش به راحتی می‌توانند بسیاری از 325 منطقه و مکان‌های تاریخی را که در طول دنیای مجازی بازی در آن قرار دارند را شناسایی کنند، مانند Faneuil Hall، Bunker Hill، Freedom Trail و خیلی بیشتر! اما از آنجا که این بازی یک نیروگاه پس از آخرالزمانی است. بازسازی شهر بوستون برای قرار دادن بازی‌های از پیش تعیین شده، آسان نبود و واقعاً هیجان‌انگیز و حیرت‌آور است.

بهترین لوکیشن بازی های رایانه ای

6(Watch Dogs 2 (San Francisco

Watch Dogs 2 با تیم توسعه بازی، کار قابل‌توجهی را برای بازسازی شهر سانفرانسیسکو انجام داده است. آنچه در این بازی مجازی بسیار شگفت‌انگیز مشهود است توجه آن به جزئیات است. بیش از 40،000 عکس و بیش از 200 ساعت فیلم ویدئویی از سان فرانسیسکو گرفته شده است و با استفاده از یک طرح از نوع بازسازی شهر است. محصول نهایی یک سطح بی‌نظیری از واقع‌گرایی است که هرگز در یک بازی ویدیویی دیده نشده است. Watch Dogs 2 از کافه‌ها و رستوران‌ها تا نشانه‌های محلی، سان فرانسیسکو را به تصویر کشیده است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید