اوج هیجان با بهترین مسیرهای قایقرانی در آب‌های خروشان

از ورزش قایقرانی در آب‌های خروشان صحبت می‌کنیم. ورزشی که هیجانش با هیچ فعالیت دیگری قابل مقایسه نیست. در این مطلب می‌خواهیم مرور کوتاهی داشته باشیم بر بهترین مسیرهای قایقرانی در آب‌های خروشان تا اگر کسی خیال خرید بلیط هواپیما به مقصدی برای انجام این ورزش را داشت، به راحتی گزینه مد نظر خود را انتخاب کند.

0
25
هیجان قایق رانی در آب های خروشان
قایق رانی در آب های خروشان
اوج هیجان با بهترین مسیرهای قایقرانی در آب‌های خروشانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 19Rating: 3.5اوج هیجان با بهترین مسیرهای قایقرانی در آب‌های خروشان - خرید بلیط هواپیمااز ورزش قایقرانی در آب‌های خروشان صحبت می‌کنیم. ورزشی که هیجانش با هیچ فعالیت دیگری قابل مقایسه نیست. در این مطلب می‌خواهیم مرور کوتاهی داشته باشیم بر بهترین مسیرهای قایقرانی در آب‌های خروشان تا اگر کسی خیال خرید بلیط هواپیما به مقصدی برای انجام این ورزش

بهترین مسیرهای قایقرانی در جهان

هرچند که ماندن در منطقه آسایش و زندگی در آن می‌تواند ضامن سلامتی ما باشد اما واقعاً همیشه هم نمی‌توان در چنین منطقه‌ای ماند. باید از آن خارج شد و پا در جهان پر از هیجان و شگفتی گذاشت. اگر موافق این موضوع باشید پس حتماً بدتان نمی‌آید به سمت انجام یک ورزش مفرح و فوق‌العاده هیجان‌انگیز سفر کنید. از ورزش قایقرانی در آب‌های خروشان صحبت می‌کنیم. ورزشی که هیجانش با هیچ فعالیت دیگری قابل مقایسه نیست. در این مطلب می‌خواهیم مرور کوتاهی داشته باشیم بر بهترین مسیرهای قایقرانی در آب‌های خروشان تا اگر کسی خیال خرید بلیط هواپیما به مقصدی برای انجام این ورزش را داشت، به راحتی گزینه مد نظر خود را انتخاب کند. با خواندن اندکی با حال و هوای این ورزش دوست‌داشتنی آشنا شوید تا شما هم یکی از عاشقان ورزش قایقرانی در آب‌های خروشان باشید.

رودخانه کلورادو، آمریکا

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

رودخانه 2334 کیلومتری کلورادو که از پنج ایالت مختلف در آمریکا عبور می‌کند، یکی از بهترین مکان‌‌ها برای انجام قایقرانی در آب‌های خروشان است. در واقع این رودخانه مخصوص افرادی است که کاملا در این نوع قایقرانی حرفه‌ای می‌باشند. اگر شما هم جزو همین افراد حرفه‌ای بوده و تاکنون چندین بار شانس قایقرانی در آب‌های خروشان را داشته‌اید، بلیط هواپیما آریزونا بخرید و با سفر به این ایالت در آمریکا، بهترین مکان جهان برای انجام قایقرانی در آب‌های خروشان را تجربه کنید.

رودخانه زامبزی، زیمباوه

خرید بلیط هواپیما زیمبابوه
بلیط هواپیما زیمبابوه

کسانی که بلیط هواپیما زیمباوه را به شوق تماشای زیبایی‌‌های آبشار ویکتوریا می‌خرند، این فرصت را هم دارند که شانس خود را برای انجام ورزش قایقرانی در رودخانه زامبزی امتحان کنند. جدا از مسیرهای عجیب و غریب و پستی و بلندی‌های فراوان، این رودخانه فرصت تماشای کروکودیل و عبور از کنار اسب آبی را هم به شما خواهد داد. موضوعی که لذت، هیجان و استرس ورزش قایقرانی را صدها برابر می‌کند. پس حتماً در مورد بلیط هواپیما زیمباوه و رودخانه زامبزی بیشتر فکر کنید.

رودخانه اتاوا، کانادا

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

رودخانه اتاوا صرفاً عهده‌دار جدا کردن کبک و انتاریو از یکدیگر نیست. بلکه این رودخانه وظیفه میزبانی از آن‌هایی را دارد که با شوق انجام ورزش قایقرانی در آب‌های خروشان، بلیط هواپیما کانادا را می‌خرند و مسافر این کشور می‌شوند. آب چشم‌نواز و محیط گرم و مرطوب این رودخانه، شرایط را کاملاً مهیای انجام تفریحات جذاب و به‌یادماندنی کرده است. این رودخانه بخش‌‌هایی دارد که سرعت آب در آن‌ها بسیار زیاد می‌شود. ناگفته نماند که با بلیط هواپیما کانادا می‌توان شانس خود را برای قایقرانی در رودخانه‌های مگپی و چیلکو هم امتحان کرد.

رودخانه فوتالوفو، شیلی

خرید بلیط هواپیما شیلی
بلیط هواپیما شیلی

برای هر کسی که عاشق رشته قایقرانی بر روی آب‌های خروشان است، اگر از خرید بلیط هواپیما شیلی و سفرتان به این کشور و تجربیاتتان از قایقرانی در رودخانه فوتالوفو بگویید، مسلما شاهد حیرت، شگفتی و البته حسرت او خواهید شد. اگرچه بخش‌‌های زیادی از این رودخانه بسیار آرام بوده و مناسب افراد مبتدی است، اما قسمت‌هایی هم هست که عبور از آن‌ها کار هر کسی نیست. واقعاً قایقرانی در این قسمت‌‌ها دل و جرأت بسیار زیادی می‌خواهد.

رودخانه گانگس، هند

خرید بلیط هواپیما هند
بلیط هواپیما هند

به آسیا بیاییم و با خرید بلیط هواپیما هند، مسافر این کشور زیبا شویم تا در آن از انجام قایقرانی در آب‌های خروشان رودخانه گانگس لذت ببریم. رودخانه مقدسی که از دل کوه‌های هیمالیا بیرون آمده و بین ماه‌های اکتبر و ژوئن، شرایط را مهیای انجام قایقرانی پر از هیجان می‌کند. جالب اینجاست که با عبور از این رودخانه می‌توان شاهد چندین معبد هندو نیز بود. مهم نیست که در انجام ورزش قایقرانی در آب‌های خروشان با تجربه باشید یا نه، بلیط هواپیما هند را بخرید و برای خود خاطره بسازید.

رودخانه نیل سفید، اوگاندا

خرید بلیط هواپیما اوگاندا
بلیط هواپیما اوگاندا

رودخانه نیل سفید که بخشی از رودخانه نیل به شمار می‌رود دیگر محل مناسبی است که برای قایقرانی در آب‌های خروشان می‌توانید روی آن حساب کنید. اگرچه این رودخانه از کشورهایی همچون سودان، روآندا و تانزانیا نیز عبور می‌کند، اما اگر شما قصد قایقرانی مهیج در آن را داشته باشید، بهتر است بلیط هواپیما اوگاندا بخرید و به بخشی از رودخانه بروید که در این کشور قرار دارد. حتی دیدن تصاویر آب‌های پرجنب‌وجوش و متلاطم این رودخانه هم هیجان‌آور است چه رسد به قایقرانی بر روی آن.

رودخانه جانستون شمالی، استرالیا

خرید بلیط هواپیما استرالیا
بلیط هواپیما استرالیا

دست به دست دادن چندین آبشار بسیار سنگین در رودخانه جانستون شمالی استرالیا باعث شده که شرایط بسیار عجیبی در این رودخانه به وجود بیاید. خرید بلیط هواپیما استرالیا و سفر به این کشور برای قایقرانی در آب‌های بی‌قرار رودخانه جانستون شمالی، مصداق بارز کلمه ریسک می‌تواند باشد. چراکه واقعاً کمتر کسی می‌تواند چنین جرأتی به خرج دهد و وارد این رودخانه شود. جالب است بدانید که تنها راه رسیدن به این رودخانه، استفاده از هلی‌کوپتر بوده و با هیچ وسیله دیگری نمی‌توان خود را به آن رساند.

خرید بلیط هواپیما به مناطق توریستی
خرید بلیط هواپیما

وقتی سوار بر قایق، در آب‌های خروشان بالا و پایین بروید و سرعتتان لحظه به لحظه بیشتر شود، بمبی از آدرنالین در وجودتان منفجر گشته و نشاط و هیجان سر تا پای شما را فرامی‌گیرند. کافی است مراتب احتیاط را رعایت کنید و با پوشیدن لباس‌های مخصوص و گذاشتن کلاه ایمنی، از خطرات احتمالی پیشگیری نمایید تا لذت خرید بلیط هواپیما و انجام ورزش قایقرانی در آب‌های خروشان برای همیشه در ذهنتان باقی‌مانده و طعم خوش آن را سال‌های سال در زندگی خود مزمزه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید