معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستان

استراحت روی ساحلی شنی و تماشای رقص درختان نخل با وزش نسیمی خنک در هوایی آفتابی و آسمانی آبی. این تصوری است که در ذهن اکثر ما با شنیدن «تعطیلاتی به‌یادماندنی و رؤیایی» نقش می‌بندد. اما آیا مسافرتی مطلوب و دلپذیر برای همه ما در این تصور تعریف می‌شود؟ بی‌شک نوشیدن قهوه داغ در هوایی سرد و تماشای مناظر زیبای پوشیده از برف نیز لذتی است که هیچ‌کس نمی‌تواند منکر آن شود.

0
141
معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستان
بهترین مقاصد برای سفر در زمستان
معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 12Rating: 4.0بهترین مقاصد برای سفر در زمستان چه کشورها با چه ویژگی هایی هستند.بهترین مقاصد برای سفر در زمستان معرفی شده که شاید با تصور ذهنی ما از بهشت متفاوت باشند اما سفر به آن‌ها تعریف ما از سفری به‌یادماندنی را تغییر میدهد.

بهترین مقاصد برای سفر در زمستان

سفر یکی از لذتبخش ترین برنامه هایی است که در هر فصلی می تواند جذابیت های خاص خود را داشته باشد. هر کدام از فصل های سال دیدنی های مخصوص به خود را داراست که در ادامه برای سفر در زمستان نکاتی آورده شده است. استراحت روی ساحلی شنی و تماشای رقص درختان نخل با وزش نسیمی خنک در هوایی آفتابی و آسمانی آبی. این تصوری است که در ذهن اکثر ما با شنیدن «تعطیلاتی به‌یادماندنی و رؤیایی» نقش می‌بندد. اما آیا مسافرتی مطلوب و دلپذیر برای همه ما در این تصور تعریف می‌شود؟ بی‌شک نوشیدن قهوه داغ در هوایی سرد و تماشای مناظر زیبای پوشیده از برف نیز لذتی است که هیچ‌کس نمی‌تواند منکر آن شود. مردم کانادا درست می‌گویند که “هوای بدی وجود ندارد، فقط لباس شماست که نامناسب است”. اگر شما لباسی گرم به تن داشته باشید، می‌توانید بسیاری از جاذبه‌های گردشگری موردعلاقه خود را در فضایی رؤیایی و متفاوت نظاره‌گر باشید. ما در این مطلب سفرستان می‌خواهیم چند مورد از بهترین مقاصد برای سفر در زمستان به شما معرفی کنیم؛ کشورهایی که شاید با تصور ذهنی ما از بهشت متفاوت باشند، اما ممکن است سفر به آن‌ها دست‌کم تعریف ما را از «سفری به‌یادماندنی و دلپذیر» تغییر دهد.

فهرست مطالب موجود در این مقاله

کانادا

معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستان
بهترین مقاصد برای سفر در زمستان

بی‌شک یکی از بهترین کشورها برای مسافرت در فصل زمستان، کشور کانادا است. فعالیت‌ها و تفریحات متنوع زمستانی این کشور همیشه بر مناظر زیبای تابستانی آن سایه افکنده است. هنگامی‌که دمای هوا در کشور درختان افرا کاهش میابد، بسیاری از گردشگران برای فعالیت‌هایی نظیر اسکی و اسنوبوردسواری بر فراز بهترین کوه‌های دنیا به کانادا سفر می کنند. شما در این فصل می‌توانید در دره‌های هیجان‌انگیزی مثل دره Johnston در آلبرتا یخ‌نوردی کنید یا با رانندگی در Icefields Parkway از مناظر بی‌نظیر و باشکوه اطراف خود لذت ببرید.

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

پاچیله‌سواری، سورتمه‌سواری، اسکیت روی یخ، ماهیگیری و توبوگان‌سواری از فعالیت‌های مفرح و لذت بخشی است که با تهیه بلیط هواپیما کانادا می‌توانید در فصل زمستان تجربه کنید. حتی اگر به هیچ‌یک از این فعالیت‌ها علاقه نداشته باشید، تماشای شفق قطبی به‌تنهایی می‌تواند دلیل محکمی برای سفر به این کشور در فصل زمستان باشد.

✅ بازدید از مقاله فستیوال‌های زمستانی

ژاپن

معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستان
بهترین مقاصد برای سفر در زمستان

ژاپن از جمله کشورهایی است که در هر فصل چیزی برای ارائه دارد؛ شکوفه‌های زیبای گیلاس در فصل بهار، جشنواره‌هایی تابستانی، مناظری رؤیایی با برگ‌های رنگارنگ درختان در فصل پاییز و اسکی و اسنوبوردسواری در فصل زمستان. اگر به ورزش اسکی علاقه دارید، حتماً در فصل زمستان بلیط هواپیما ژاپن را خریداری کنید، زیرا به گفته اسکی‌بازان مشهور ارتفاعات کوه‌های Hakuba and Niseko بهترین مکان برای پرش‌های بلند و هیجان‌انگیز است. بازدید از حیات‌وحش ماکاک ژاپنی در Jigokudani، شرکت در فستیوال‌های زمستانی، تجربه حمام‌های آب گرم یا rotenburo در هوایی سرد و خوردن غذاهای زمستانی خوشمزه از دیگر دلایلی هستند که می‌توانند هر گردشگری را به تهیه بلیط هواپیما ژاپن در فصل زمستان مجاب کنند.

نروژ

معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستان
بهترین مقاصد برای سفر در زمستان

در کشور نروژ به‌هیچ‌وجه نباید فصل زمستان را در خانه یا هتل گذراند. اگر می‌خواهید زیبایی واقعی نروژ را در فصل زمستان شاهد باشید، به شهرهای شمالی این کشور مثل Alta یا Tromso سفر کنید. مناظر رؤیایی این شهرها در فصل زمستان آن‌قدر زیبا هستند که غیرواقعی به نظر می‌رسند. کافی است یک‌شب را زیر آسمان این شهرها سپری کنید، تماشای شفق قطبی و کهکشان راه شیری می‌تواند هوش از سر خریداران بلیط هواپیما نروژ برباید. اسکی، پاچیله‌سواری، سورتمه‌سواری و حتی یادگیری ورزش‌هایی نظیر بیاتلون از جمله فعالیت‌هایی است که می‌توانید با خرید بلیط هواپیما نروژ و سفر به این کشور در فصل زمستان تجربه کنید.

سویس

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

گردشگرانی که برای انجام ورزش‌های زمستانی بلیط هواپیما سویس را در فصل زمستان خریداری می‌کنند، پس از اقامت کوتاهی در این کشور و آشنا شدن با فرهنگ زمستانی سویس به این حقیقت پی خواهند برد که فعالیت‌های مفرح و جذاب دیگری نیز در این کشور خوش‌منظره برای فصول سرد سال وجود دارند. کالسکه سواری در جاده‌های چشم‌نواز، حمام‌ در آب‌گرم وسط جنگل، گذراندن شب در سازه‌هایی به شکل غار (igloo)، خوردن غذاهای خوشمزه زمستانی که از پنیر آلپ درست شده‌اند، شرکت در رویدادهای زمستانی، شرکت در جشنواره‌های موسیقی، خرید از فروشگاه‌ها در ایام کریسمس و پای‌کوبی و جشن برای فرارسیدن سال نو را می‌توان از فعالیت‌های لذت‌بخشی دانست که خریداران بلیط هواپیما سوئیس در این فصل می‌توانند تجربه کنند.

جنوبگان

معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستان
بهترین مقاصد برای سفر در زمستان

بی‌شک این مکان سردترین مقصد برای سپری کردن زمستان است. این قاره خالی از سکنه که در انتهای دنیا واقع شده است، با زیبایی‌های غیرقابل وصف خود می‌تواند هر گردشگری را شگفت‌زده کند. سفر به این منطقه، از ابتدای سفر با قایق تا مواجهه با پنگوئن‌ها، تماشای وال‌ها و رؤیت خشکی می‌تواند برای شما تجربه‌ای فراموش‌نشدنی را رقم زند.

اتریش

معرفی بهترین مقاصد برای سفر در زمستان
بهترین مقاصد برای سفر در زمستان

دلایل زیادی برای سفر به کشور اتریش در فصل زمستان وجود دارد؛ شما می‌توانید صرفاً برای تماشای مناظر دیدنی چون روستاهای رؤیایی، کوه‌های و جنگل‌های پوشیده از برف و دریاچه‌های یخ‌زده بلیط هواپیما اتریش را خریداری کنید یا از رویدادهای زمستانی و فرهنگ خاص مردم این کشور در فصول سرد سال لذت ببرید. شما در فصل زمستان می‌توانید غذاهای خوشمزه و خاص مردم این کشور را نوش جان کرده و به مناسبت فرارسیدن عید کریسمس در حال خوب و شادی مردم شریک شوید.

ایسلند

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

همان‌طور که از نام آن پیداست، این کشور زمستان‌هایی سرد و سوزناک دارد. ازآنجایی‌که در فصول سرد سال روزها کوتاه و شب‌ها بلند است، بهتر است فعالیت‌های ورزشی نظیر اسکی و اسنوبرد سواری را به ساعات کوتاه روز اختصاص داده و شب‌ها از طبیعت و مناظر اطراف خود لذت ببرید. بدون شک کمپ زدن در دل طبیعت و گذراندن شبی فراموش‌نشدنی با دوستان میان درختان انبوه و زیر آسمان پرستاره یکی از لذت‌بخش‌ترین فعالیت‌های شبانه برای خریداران بلیط هواپیما ایسلند است. اگر به این کشور در فصل زمستان سفر کردید، حتماً دوربین عکاسی خود را همراه بیاورید، زیرا جاذبه‌های دیدنی این کشور آن‌قدر زیاد هستند که برای ثبت همه آن‌ها باید هفته‌ها در این کشور اقامت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید