بهترین مقاصد کشور ترکیه در فصل پاییز

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان که طول تابستان را بخاطر گرمای هوا و شلوغی مسافرت نکره‌اید و منتظر رسیدن فصل زیبای پاییز بودید، امروز می‌خواهیم بهترین مقاصد گردشگری کشور ترکیه را به شما معرفی کنیم تا نسبت به سلیقه خود انتخاب کنید و بهترین سفر خود را با خرید بلیط هواپیما ترکیه آغاز کنید. پاییز (از ماه سپتامبر تا نوامبر) زمان مناسب برای بازدید از ترکیه است زیرا فصل شلوغ تابستان به پایان رسیده است و شنا هنوز هم تا اواسط ماه اکتبر امکان پذیر است

0
74
آشنایی با بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز
بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز
بهترین مقاصد کشور ترکیه در فصل پاییزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 22Rating: 4.0بهترین مقاصد کشور ترکیه در فصل پاییز - خرید بلیط هواپیما ترکیه از سفرستانگردشگران و همراهان همیشگی سفرستان که طول تابستان را بخاطر گرمای هوا و شلوغی مسافرت نکره‌اید و منتظر رسیدن فصل زیبای پاییز بودید، امروز می‌خواهیم بهترین مقاصد گردشگری کشور ترکیه را به شما معرفی کنیم تا نسبت به سلیقه خود انتخاب کنید و بهترین سفر خود را با خرید بلیط هواپیما ترکیه

ترکیه در پاییز

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان که طول تابستان را بخاطر گرمای هوا و شلوغی مسافرت نکره‌اید و منتظر رسیدن فصل زیبای پاییز بودید، امروز می‌خواهیم بهترین مقاصد گردشگری کشور ترکیه را به شما معرفی کنیم تا نسبت به سلیقه خود انتخاب کنید و بهترین سفر خود را با خرید بلیط هواپیما ترکیه آغاز کنید. پاییز (از ماه سپتامبر تا نوامبر) زمان مناسب برای بازدید از ترکیه است زیرا فصل شلوغ تابستان به پایان رسیده است و شنا هنوز هم تا اواسط ماه اکتبر امکان پذیر است. از سواحل سرسبز تا جنگل‌های زیبا که برگ‌هایشان دارند لباس‌های زرد خود را می‌پوشند، از بهترین نقاط برای تعطیلات بسیار آرام و استراحت و رفع خستگی می‌باشد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما استانبول
✅ بازدید از مقاله برنامه سفر استانبول
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما آنتالیا
✅ بازدید از مقاله برنامه سفر آنتالیا

بازدید از فتهیه

آشنایی با بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز
بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز

Fethiye یک نقطه بی نظیر توریستی است که در پاییز طرفداران فراوانی دارد و بیشتر مردم محلی نسبت به گردشگران به عنوان مهمان ویژه نگاه می‌کنند و بسیار از آنها استقبال می‌کنند. یا با ماشین خود و یا با کرایه یک اتومبیل سفر جاده‌ای هیجان انگیز را از Göcek به Kaş برای کشف تمام مناظر زیبا از اژه و مناظر تاریخی مانند Kalkan، Kabak، Patara، Xanthos، Letoon، Dalyan تجربه کنید. اگر شما ورزشکار هستید، پیاده روی معروف Lycian Trail را در آب و هوای بی نظیر پاییز فراموش نکنید. با خرید بلیط هواپیما ترکیه این تکه بهشت کوچک را حتماً از نزدیک ببینید.

✅ خرید بلیط هواپیما استانبول

بازدید از ماردین

آشنایی با بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز
بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز

شما گردشگران عزیز زمانی که چند روز در میان خانه‌های قدیمی شهر باستانی ماردین می‌گذراندید، احساس خواهید کرد که به جهان دیگری منتقل شده‌اید. در فصل پاییز شما احتمالاً گردشگران دیگری را نخواهید دید و می‌توانید به راحتی با فرهنگ محلی از جمله غذاهای شگفت انگیز محلی آشنا شوید و لذت ببرید.

بازدید از Bozcaada

آشنایی با بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز
بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز

ماه سپتامبر زمان مناسب برای بازدید Bozcaada است چرا که این ماه، زمان برداشت انگورهای وحشی معروف در جزیره است. این جزیره دارای انرژی بی نظیری است و آرامش خاصی را به گردشگران خود منتقل می‌کند و در پاییز شما می‌توانید در آشپزخانه Aegean عالی غذا بخورید، استراحت کنید و لذت ببرید.

بازدید از مرسین

آشنایی با بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز
بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز

مرسین زیبا در واقع توسط بیش از 108 کیلومتر از سواحل طبیعی احاطه شده است، که به معنی این است که برای شما گردشگران عزیز سواحل دیده نشده فراوانی برای کشف وجود دارد. همچنین با خرید بلیط هواپیما ترکیه می‌توانید از جازبه های تاریخی مرسین از جمله صومعه Alahan، قلعه Maiden، غارهای بهشت و جهنم،, Soli Pompeipolis, Adamkayalar, Kanlıdivane, Anemurium دیدن کنید.

بازدید از آسوس

آشنایی با بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز
بهترین مقاصد ترکیه برای پاییز

یک ایستگاه خارق العاده برای علاقه مندان به تاریخ، روستای قدیمی بهرام قلعه و شهر 3000 ساله آسوس می‌باشد. این شهر بازدیدکنندگان خود را به زمان خود حمل می‌کنند. با خرید ارزان بلیط هواپیما ترکیه از غذاهای محلی اژه و کشف خرابه‌های تاریخی‌اش لذت ببرید.

بازدید از Cunda

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

جزیره زیبای Cunda یک جزیره استثنایی بسیار آرام و دیدنی بخصوص در ماه سپتامبر است و محل خوبی برای زوج‌ها برای لذت بردن از یک سفر تنها است. در یکی از هتل‌های بوتیک ای که در خانه‌های تاریخی بازسازی شده قرار دارد اقامت کنید، از یکی از زیباترین غذاهای اژه‌ای که با روغن زیتون معروف محلی تهیه شده است، حتماً امتحان کنید.

بازدید از کاپادوکیا

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

کاپادوکیا یکی از محبوب‌ترین مقصد گردشگران ترکیه در پاییز است به ویژه هنگامی که رنگ‌های فصل واقعاً دودکش‌های افسانه‌ای عرفانی را برجسته می‌کنند. قبل از اینکه به دوچرخه سواری یا پیاده روی در این منطقه بی نظیر بپردازید سوار شدن به بالن‌های رنگارنگ را تجربه کنید.

✅ از مقاله کاپادوکیا ماه روی زمین هم بازدید کنید

بازدید از آرتوین

خرید بلیط هواپیما ترکیه
بلیط هواپیما ترکیه

منطقه دریای سیاه ترکیه به خاطر زیبایی‌های طبیعی خود شناخته شده است بخصوص پاییز آن فوق العاده زیبا است. در یکی از روستاهای کوهستان آکتوین اقامت کنید، از کوه‌های کاکار دیدن کنید و در جنگل‌های بی نظیرش پیاده روی کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ترکیه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید