بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا

لذت خوردن پاستا آنقدر زیاد است که معمولا یکی از دلایل مهم انتخاب این مقصد توسط افراد زیادی از سرتاسر جهان، صرفا خوردن و چشیدن طعم لذیذ پاستا است. از این رو، به نظر می‌رسد که مطالعه یک مطلب مفید در مورد بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا می‌تواند بسیار مفید و کارساز باشد. اما مطالبی که برای امروز در نظر گرفته‌ایم، فقط به معرفی بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا محدود نمی‌شود.

0
50
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 24Rating: 3.5بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا - خرید بلیط هواپیما ایتالیا از سفرستانلذت خوردن پاستا آنقدر زیاد است که معمولا یکی از دلایل مهم انتخاب این مقصد توسط افراد زیادی از سرتاسر جهان، صرفا خوردن و چشیدن طعم لذیذ پاستا است. بهترین مکان خوردن پاستا در ایتالیا

خوردن پاستا در ایتالیا

لذت خوردن پاستا آنقدر زیاد است که معمولا یکی از دلایل مهم انتخاب این مقصد توسط افراد زیادی از سرتاسر جهان، صرفا خوردن و چشیدن طعم لذیذ پاستا است. از این رو، به نظر می‌رسد که مطالعه یک مطلب مفید در مورد بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا می‌تواند بسیار مفید و کارساز باشد. اما مطالبی که برای امروز در نظر گرفته‌ایم، فقط به معرفی بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا محدود نمی‌شود. بلکه در این مطلب، می‌خواهیم از کشف علمی جدیدی در مورد پاستا و مزیت خوردن این غذای لذیذ و خوشمزه هم پرده برداریم. پس اندک زمانی با ما باشید تا هم بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا را به شما معرفی کنیم و هم شما را از یافته‌های علمی جدید در مورد پاستاهای لذیذ ایتالیا آگاه سازیم. مطمئنا، از خواندن این مطلب لذت خواهید برد.

رستوران آکولینا، رم

بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا

اگر به دنبال یافتن بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا باشید، بلاشک باید مسیر مسافرت خود را به‌گونه‌ای تنظیم کنید که بتوانید مهمان رستوران آکولینا بشوید. رستورانی کاملا کلاسیک و شیک که با سرو پاستای فوق‌العاده لذیذ، کاری می‌کند که شما عاشق این غذای ایتالیایی شوید. اگر فقط یک بار طعم پاستا را در رستوران آکولینا شهر رم بچشید، مسلما برای نوش جان کردن مجدد این غذا، بی‌تابی کرده و حاضر خواهید بود که فرسنگ‌ها فاصله بپیمایید تا باز هم شانس خوردن پاستا در رستوران آکولینا را به دست آورید.

✅ بازدید از مقاله آداب‌ و رسوم مردم ایتالیا
✅ بازدید از مقاله بهترین رستوران‌های رم ایتالیا
✅ بازدید از مقاله سفری خوشمزه به ایتالیا و تست مزه لذیذ نوتلا

رستوران آنتیکا هوستاریا دلا لانترنا، میلان

بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا

سفر به میلان و مراجعه به رستوران آنتیکا هوستاریا دلا لانترنا مساوی با چشیدن طعم لذت‌بخش پاستای خانگی است. شاید این رستوران به ظاهر چندان جلب توجه نکند، اما پاستاشناس‌ها و پاستاخورهای حرفه‌ای کشور ایتالیا به خوبی با معجزات آن آشنا هستند. جالب است بدانید که در اغلب روزهای سال، این رستوران چنان شلوغ می‌شود که باید برای خوردن پاستا در آن، از قبل وقت گرفت. فقط یادتان باشد که اگر وارد رستوران آنتیکا هوستاریا دلا لانترنا شدید، حتما طعم همه پاستاها را بچشید. هیچ طعم اشتباهی در اینجا وجود ندارد.

رستوران دا ویتوریو، بروساپورتو

بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا

کافه؟ رستوران؟ پاستافروشی؟ شاید همه شاید هم هیچ کدام. دا ویتوریو، یک جای متفاوت است. جایی که شبیه آن را در هیچ جای دیگری نمی‌توان یافت. جدا از فضای کلی این مکان که فوق‌العاده آرامش‌بخش و دنج است، تجربه 50 ساله آشپزهای دا ویتوریو باعث می‌شود که با پاستا جادو کنند. انگار این آشپزها واقعا می‌دانند که مهمان‌شان چه چیزی از واژه پاستا انتظار دارد. از این رو، پاستا را چنان خوش‌طعم طبخ می‌کنند که از خوردن آن به هیچ وجه نمی‌توان سیر شد.

رستوران کانوسا، رجو امیلیا

بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا

از دکوراسیون رستوران کانوسا نباید انتظار چندانی داشته باشید اما از طعم غذاهای آن چرا. گویی صاحبان این رستوران تمام تمرکز خود را بر بهتر کردن طعم پاستاهای خود گذاشته‌اند. این رستوران سنتی شانس بی‌نظیری برای خوردن اصیل‌ترین طعم پاستا را در اختیار شما قرار خواهد داد. فقط اگر به رستوران کانوسا رفتید، باید مواظب پرخوری در آن باشید. چراکه طعم پاستا در این رستوران چنان عقل از سر می‌برد که اندازه معده از یاد می‌رود. بیخود نیست که رستوران کانوسا یکی از بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا شناخته می‌شود.

رستوران دا وینچنزو، پوزیتانو

بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا

شاید باورش سخت باشد که یکی از بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا، در یکی از کومونه‌های کوچک این کشور به نام پوزیتانو واقع شده است اما به هر حال این حقیقت محض است. کم نیست تعداد کسانی که سالانه فقط و فقط به شوق خوردن پاستا در رستوران دا وینچنزو به پوزیتانو می‌روند و لحظاتی به یاد ماندنی سپری می‌کنند. در واقع، آنهایی که طعم اسپاگتی و پاستا را در رستوران دا وینچنزو چشیده‌اند، آن را گزاره‌ای فراتر از خوش‌طعمی و لذت‌بخشی می‌دانند. گزاره‌ای که به هیچ وجه نمی‌توان آن را وصف کرد.

مزایای علمی خوردن پاستا

بهترین مکان ها برای خوردن پاستا در ایتالیا
بهترین مکان ها برای خوردن پاستا

به تازگی تحقیقی بر روی 23 هزار نفر از مردم ایتالیا انجام شد که نتایج بسیار جالبی به همراه داشت. بر اساس نتایج این تحقیق، مردان و زنانی که از خوردن پاستا لذت می‌برند، شاخص توده بدنی کمتری داشته، دور کمر آنها باریک‌تر بوده و در کل، اندام لاغرتر و سالم‌تری نسبت به بقیه دارند. البته در این تحقیق مشخص شد که افراد مد نظر، پاستای خود را با روغن زیتون، گوجه فرنگی، پیاز و حبوبات میل می‌کنند. بنابراین اگر به دنبال لاغری هستید، می‌توانید روی بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا حساب باز کنید و با نوش جان کردن این غذای لذیذ، اندام مناسبی به دست آورید.

در این مطلب، هم شما را با بهترین مکان‌ها برای خوردن پاستا در ایتالیا آشنا کردیم و هم ارمغان علمی جدید در این مورد را ارزانی‌تان داشتیم. به نظر می‌رسد که با توجه به این یافته‌ها، سفر به ایتالیا و خوردن پاستای دلچسب در این کشور، نه‌تنها باعث رقم خوردن یکی از بهترین و خاطره‌انگیزترین مسافرت‌های عمر شما می‌شود، بلکه سلامتی و تندرستی هم برایتان در بر خواهد داشت. پس حتما اسم مکان‌هایی ذکرشده در این مطلب را به خاطر بسپارید و در سفر به ایتالیا، آنها را از دست ندهید.

برای خرید بلیط هواپیما ایتالیا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید