بهترین هتل های جنگلی شمال

سفر کردن و رزرو بلیط هواپیما یکی از بهترین فعالیت هایی است که اکثر افراد به انجام آن علاقه دارند. همانطور که می دانید شمال کشور عزیزمان ایران با دارا بودن طبیعت بکر و سر سبز یکی از بهترین گزینه ها برای سفر است.

0
34
معرفی بهترین هتل های جنگلی شمال
بهترین هتل های جنگلی شمال
بهترین هتل های جنگلی شمالReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 28Rating: 4.0بهترین هتل های جنگلی شمال و تجربه اقامتی بیادماندنی و متفاوت.بهترین هتل های جنگلی شمال که در اصطلاح به آنها اقامتگاه بوم گردی نیز گفته می شود حس و حال تازگی را به روح و جسم انسان القا می کند.

با بهترین هتل های جنگلی شمال بیشتر آشنا شوید

سفر کردن و رزرو بلیط هواپیما یکی از بهترین فعالیت هایی است که اکثر افراد به انجام آن علاقه دارند. همانطور که می دانید شمال کشور عزیزمان ایران با دارا بودن طبیعت بکر و سر سبز یکی از بهترین گزینه ها برای سفر است. اگر اکثر مردم شمال را برای مسافرت و وقت گذرانی انتخاب می کنند اصلا جای تعجب ندارد؛ چون این منطقه شگفت انگیز در هر بار سفر موارد جذاب جدیدی برای کشف و تجربه دارند. یکی از تجربه های جدید در سفر به شمال اقامت در بهترین هتل های جنگلی شمال است. اقامت در هتل های جنگلی که در اصطلاح به آنها اقامتگاه بوم گردی نیز گفته می شود؛ حس و حال تازگی را به روح و جسم انسان القا می کند. پس اگر دوست دارید با این حس خوب همراه شوید در ادامه مطلب سفرستان با معرفی بهترین هتل های جنگلی شمال بیشتر آشنا شوید.

مجتمع اقامتی چالدره (تنکابن)

معرفی بهترین هتل های جنگلی شمال
بهترین هتل های جنگلی شمال

مجتمع اقامتی چالدره از بهترین هتل های جنگلی شمال در شهر تنکابن است. شهر تنکابن با جنگل های پر برگ و بارش مشهور است. بد نیست بدانید که مجتمع چالدره درسال 1385 افتتاح شده است و درسال 1394 با هدف ارائه خدمات بهتر و بیشتر برای گردشگران مورد مرمت و باز سازی قرار گرفته است. چالدره که در دل جنگل های تنکابن قرار گرفته است؛ از کلبه های چوبی زیبایی تشکیل شده است که بوی نم شمال را از طریق دیواره های چوبی به مهمانان هدیه می دهد. جالب است بدانید که چشم اندار زیبای جنگل های مازندران واقعا خیره کننده می باشد.

اقامتگاه بوم گردی کلچال (تنکابن)

اقامتگاه بوم گردی کلچال در ۱۴ کیلومتری تنکابن در ابتدای جاده جنگل های دو هزار واقع شده است. اقامتگاه بوم گردی کلچال در سال 1395 در میان کوه ها و جنگل های سرسبز شمال و روستای گاو پشته افتتاح شده است. سقف های شیب دار و چوبی و نفس کشیدن در هوای پاک اقامتگاه بوم گردی کلچال شما را به رویایی بی پایان خواهد برد. جالب است بدانید که از اقامتگاه به راحتی می توانید به جنگل های دو هزار و سه هزار بروید. همچنین اقامتگاه کلچال تنها 1۵ کیلومتر با سواحل زیبای دریای خزر فاصله دارد.

✅ بازدید از مقاله خانه های درختی یک اقامتگاه متفاوت

اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر

معرفی اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر
اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر

اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر با داشتن 5 واحد اقامتی یکی دیگر از بهترین هتل های جنگلی در خطه شمال است. اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر با فاصله 60 کیلومتری از شهر در روستای ییلاقی قرار دارد. بد نیست بدانید که اقامتگاه بوم گردی جنت رامسر دارای دو ساختمان است که واحد های اقامتی در این ساختمان ها پراکنده هستند.

جالب است بدانید که به دلیل حفظ معماری سنتی و القاء حسی نوستالژیک، برخی اتاق های اقامتگاه تخت ندارند. اگر به دنبال فرصتی برای دوری از زندگی روزمره و ماشینی هستید بهتر است بدانید که این اقامتگاه با قرارگیری در منطقه سرسبز و خوش آب و هوا، فضایی آرامش بخش را در دل طبیعت مازندران خلق کرده است.

اقامتگاه بوم گردی خونه خورشید تنکابن

اقامتگاه بوم گردی خونه خورشید تنکابن با قدمت حدود 50 سال، در آذر ماه سال 1396 در روستای جل چلاسر از توابع استان سرسبز مازندران فعالیت خود را آغاز کرد؛ و تا به امروز بعنوان یکی از بهترین هتل های جنگلی در بین گردشگران شناخته شده است. بد نیست بدانید که اقامتگاه یک واحد اقامتی سه خوابه دارد که در طبقه همکف واقع شده است. اگر به دنبال فرصتی مناسب را برای گذراندن اوقاتی خوش و به دور از همهمه و شلوغی شهر هستید، اقامتگاه بوم گردی خونه خورشید با فضای آرام و طبیعت چشم نواز بهترین انتخاب می باشد. همچنین اقامتگاه خونه خورشید تا شهر تنکابن حدود 15 کیلومتر فاصله دارد.

اقامتگاه بوم گردی ماه تی تی رامسر

معرفی اقامتگاه بوم گردی ماه تی تی رامسر
اقامتگاه بوم گردی ماه تی تی رامسر

اقامتگاه بوم گردی ماه تی تی رامسر خانه ای با قدمت بیش از 30 سال در لیست بهترین هتل های جنگلی شمال قرار دارد. اقامتگاه بوم گردی ماه تی تی در روستای باصفای جنت رودبار و در فاصله 56 کیلومتری از شهر رامسر واقع است. بهتر است بدانید که این اقامتگاه در اردیبهشت سال 1397 مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است. خلق چشم اندازی رویایی با قرار گرفتن در نزدیکی رودخانه ای که در دل طبیعت جاری است از مهمترین ویژگی های اقامتگاه بوم گردی ماه تی تی رامسر است. جالب است بدانید که تراس اقامتگاه ماه تی تی نیز با متراژ 30 متر فضای دلنشینی را برای لذت بردن از طبیعت فراهم ساخته است.

سر سبزی و طبیعت همیشه حس و حال آرامش خاصی را در انسان بوجود می آورد. اگر شما هم از جمله کسانی هستید که زیاد به شمال کشورمان سفر می کنید؛ پیشنهاد می کنیم که حتما بهترین هتل های جنگلی شمال را برای اقامت و خلق لحظات خاطره انگیز انتخاب نمایید.

در ادامه می توانید با بهترین هتل های ایران آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید