بهترین وسیله نقلیه سفر در ایام کرونا

از زمانی که دنیا با بحران ویروس کرونا مواجه شده تمام برنامه ها، سفرها، کارها و همه چیز به هم ریخته و اوضاع آشفته ای به بار آمده است. همه از زمستان منتظر تعطیلات تابستان بودیم برنامه های بسیاری برای سفرهای تابستانی و دور شدن از زندگی روزمره داشتیم که سر و کله ویروس کرونا پیدا شد و دنیا را درگیر کرد.

0
24
معرفی بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا
بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا
بهترین وسیله نقلیه سفر در ایام کروناReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 6Rating: 4.0بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا کدام یک از وسایل امن تر است.بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا شاید استفاده از هواپیما برای سفر و جابجایی بین شهرها پیشنهاد بسیار خوبی است و مسافران از آن استقبال زیادی می کنند

بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا

از زمانی که دنیا با بحران ویروس کرونا مواجه شده تمام برنامه ها، سفرها، کارها و همه چیز به هم ریخته و اوضاع آشفته ای به بار آمده است. همه از زمستان منتظر تعطیلات تابستان بودیم برنامه های بسیاری برای سفرهای تابستانی و دور شدن از زندگی روزمره داشتیم که سر و کله ویروس کرونا پیدا شد و دنیا را درگیر کرد. حال، یکی از نگرانی هایی که با آن دست و پنجه نرم می کنیم، این است که آیا می توانیم در دوران کرونا بلیط هواپیما خریداری کنیم و یا با وسایل نقلیه دیگر به سفر برویم، چگونه می توانیم سفری ایمن در این دوران تجربه کنیم و یا بهترین وسیله نقلیه برای سفر در دوران کرونا چیست؟ از آن جایی که به تمامی مقاصد نمی توانیم با خودروی شخصی مان سفر کنیم، برای رفتن به شهرهای دور مجبوریم از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنیم. اما این که کدام وسیله نقلیه از همه امن تر و سالم تر است، باید مورد توجه قرار بگیرد.

هواپیما، بهترین گزینه برای سفر در دوران کرونا

معرفی بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا
بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا

معمولا مسافران در روزهای عادی و قبل از دوران کرونا خرید بلیط هواپیما را به دلایل متعدد ازجمله سفر راحت، سریع، لذت بردن از پرواز، خدمات ارائه شده توسط ایرلاین ها و … ترجیح می دهند. در دوران کرونا نیز استفاده از هواپیما برای سفر و جابجایی بین شهرها پیشنهاد بسیار خوبی است و مسافران از آن استقبال زیادی می کنند. اگر از حال و اوضاع این روزهای سخت بسیار کلافه شده اید و می خواهید برای چند روزی آب و هوایی عوض کنید و یا برای انجام کاری مجبور به سفر هستید، به شما پیشنهاد می کنیم برای در امان ماندن از ویروس کرونا و تجربه سفری کم خطر و بهداشتی بلیط هواپیما بخرید. با خرید بلیط هواپیما می توانید در سریع ترین زمان به مقصد مورد نظرتان برسید و بدین گونه مدت زمان کمتری به نسبت سایر وسایل نقلیه عمومی در فضای بسته و میان مردم قرار خواهید گرفت. همچنین، در سفر با هواپیما از زمان حضورتان در فرودگاه تمام پروتکل های بهداشتی اعمال گردیده و بر وضعیت مسافران و محیط نظارت می شود. از این بابت می توانید با خیال راحت هواپیما را برای سفر انتخاب کنید. در سفر هوایی در دوران کرونا استفاده از ماسک برای تمامی مسافران داخل هواپیما الزامی است. خودتان نیز باید پایبند اصول و قوانین بهداشتی باشید و با استفاده از ماسک و ضدعفونی کردن مداوم دست ها و لوازم همراهتان به مبارزه با این ویروس بروید و سفری ایمن تجربه کنید.

اگر مشکل اصلی شما در رابطه با قیمت بلیط هواپیما است، همان طور که پیش تر هم در این زمینه مقاله در اختیارتان قرار داده شده، باز هم راهکارهایی را در اختیارتان قرار می دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید بلیط هواپیما ارزان خریداری کنید.

شناسایی بلیط ها

معرفی بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا
بهترین وسیله نقلیه سفر در کرونا

بلیط هواپیما به دو دسته تقسیم می شود: بلیط هواپیما سیستمی، بلیط هواپیما چارتری. شرکت های چارتر کننده بلیط های خود را برای جلوگیری از ضررهای احتمالی آینده و تکمیل شدن هواپیما به صورت تخفیف دار در اختیار مسافران قرار می دهند. این بلیط ها بیشتر از بلیط های سیستمی مورد توجه مسافران قرار می گیرند.

✅ بازدید از مقاله شرایط بهداشت هتل ها در ایام کرونا

پرواز در دقیقه نود

بسیاری از شرکت های هواپیمایی با نزدیک شدن زان پرواز و تکمیل نشدن ظرفیت هواپیما بلیط هایشان را با تخفیف هایی ویژه به فروش می رسانند. این بلیط های لحظه آخری بسیار ارزان تر هستند. ممکن است زمانی که بلیط لحظه آخری خریداری می کنید، در پرواز متوجه شوید که مسافر بغل دستی تان همین بلیط را دو برابر شما خریداری کرده است. در خرید بلیط های لحظه آخری باید زمان و ساعت سفر برایتان چندان مهم نباشد تا بتوانید در هر لحظه که بلیط هواپیما لحظه آخری ارزان وجود داشت، خریداری کنید. همچنین، از آن جایی که ممکن است تنها یک بلیط لحظه آخری ارزان روی سایت به فروش برسد، اگر قصد خرید این نوع بلیط را دارید بهتر است تنها باشید.

جستجوی هوشمندانه بلیط هواپیما

زمانی که در سایت ها مختلف ارائه دهنده بلیط هواپیما جستجو می کنید، برای صرفه جویی در وقت و سهولت در خرید بلیط هواپیما بهتر است از فیلترینگ استفاده کنید. در اکثر سایت ها گزینه ای با نام فیلتر وجود دارد که از این بخ شمی توانید تنظیم کنید که پروازهای ارزان قیمت به شما نشان داده شوند. علاوه بر این مواردی چون تاریخ، ساعت، ایرلاین و … نیز در این بخش وجود دارند که می توانید فیلترینگ را بر اساس یکی از آن ها انجام دهید و نتایج را مشاهده نمایید.

سفر با هواپیما در اواسط هفته

در اواخر هفته معمولا مسافرت ها زیاد می شوند و به همین سبب قیمت بلیط هواپیما نیز افزایش می یابد. بنابراین، یکی از بهترین راه های خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت خرید در اواسط هفته است. زیرا در این روزها سفرها کاهش می یابد و به دنبال آن قیمت ها نیز پایین می آیند. یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید بلیط هواپیما باید توجه کنید، معتبر بودن وب سایت و آژانسی است که خریدتان را از طریق آن انجام می دهید. برای خرید بلیط هواپیما می توانید به وب سایت معتبر و قابل اطمینان سفرستان مراجعه کنید.

در ادامه می توانید با تعطیلات تابستانی با فاصله اجتماعی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید