آشنایی با بهترین چشمه های آبگرم ایران

امروزه چشمه های آب گرم بین مردم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و همه به دنبال جاهایی هستند که در آن چشمه های آب گرم وجود داشته باشد و بتوانند علاوه بر گشت و گذار، هم ساعاتی را در آرامش داخل چشمه های آب گرم سپری کنند و هم از خواص درمانی آن بهره مند شوند.

0
28
معرفی بهترین چشمه های آبگرم ایران
بهترین چشمه های آبگرم ایران
آشنایی با بهترین چشمه های آبگرم ایرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 14Rating: 4.0بهترین چشمه های آبگرم ایران و تجربه یک سفر لذتبخش و آرامبخش.بهترین چشمه های آبگرم ایران در ادامه معرفی شده است که برای بسیاری از بیماری های پوستی دردهای مفصلی عضلانی و حتی برای سوزاندن کالری بسیار مفید هستند.

بهترین چشمه های آبگرم ایران

امروزه چشمه های آب گرم بین مردم طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و همه به دنبال جاهایی هستند که در آن چشمه های آب گرم وجود داشته باشد و بتوانند علاوه بر گشت و گذار، هم ساعاتی را در آرامش داخل چشمه های آب گرم سپری کنند و هم از خواص درمانی آن بهره مند شوند. حالا که بحث از خواص درمانی چشمه های آب گرم شد، بهتر است بگوییم این چشمه ها برای بسیاری از بیماری های پوستی، دردهای مفصلی، عضلانی و حتی برای سوزاندن کالری نیز بسیار مفید هستند. خوشبختانه کشور خودمان دارای بهترین چشمه های آب گرم است و می شود به راحتی هم از چشمه های آب گرم آن استفاده کرد و هم از جاذبه های گردشگری آن لذت برد. تنها سرعین نیست که دارای چشمه های آب گرم است، بلکه شهرهای دیگری از این موهبت طبیعی برخوردار هستند. برای مثال می توانید با خرید بلیط هواپیما ایلام از چشمه آب گرم دهلران دیدن کرده و از مزایای آن بهره ببرید و یا حتی با سفر به اردبیل به چشمه آب گرم قلعه کندی رفته و لحظات به یاد ماندنی و تکرار نشدنی را در آن تجربه نمایید. برای معرفی بهترین چشمه های آب گرم ایران با سفرستان safarestan همراه باشید.

چشمه آب‌ گرم محلات در مرکزی

معرفی بهترین چشمه های آبگرم ایران
بهترین چشمه های آبگرم ایران

این چشمه آب گرم در 15 کیلومتری محلات، در استان مرکزی قرار دارد. بیشتر کسانی که بلیط هواپیما اراک را تهیه کرده و به این شهر زیبا سفر می کنند از چشمه آب گرم محلات نیز دیدن کرده و از امکانات رفاهی و گردشگری آن نیز بهره مند می شوند. چرا که علاوه بر چشمه های آب گرم به نام سودا، دنبه، حکیم، سلیمانیه، شفا و روماتیسم، مهمانسراها، حمام های خصوصی، سفره خانه و … نیز وجود دارند که اکثر گردشگران از این امکانات گردشگری نیز استفاده می کنند.

چشمه آب ‌گرم سرعین در اردبیل

معرفی بهترین چشمه های آبگرم ایران
بهترین چشمه های آبگرم ایران

اگر فقط یک بار به شهر زیبا و مهمان نواز سرعین بروید، بدون شک شما هم خاطره خوبی از این شهر در ذهنتان نقش خواهد بست. سرعین در 52 کیلومتری اردبیل قرار دارد که هر ساله گردشگران بسیاری به چشمه های آب گرم بسیار معروف آن سر می زنند. در واقع سرعین بیشتر به خاطر چشمه های آب گرمش معروف شده بود که بعد از استقبال بالای گردشگران، در تمامی جوانب گردشگری اعم از هتل ها، رستوران ها، پارک ها و … نیز پیشرفت بسیار زیادی کرد. به شما پیشنهاد می کنیم حتما از چشمه آب گرم گیوی که در مسیر اردبیل-خلخال قرار دارد نیز دیدن کنید.

چشمه آب ‌گرم دهلران در ایلام

معرفی بهترین چشمه های آبگرم ایران
بهترین چشمه های آبگرم ایران

چشمه آب گرم دهلران یکی از بهترین منابع طبیعی استان ایلام است که خواص درمانی بسیار زیادی دارد. آب این چشمه دمای 50 درجه ای دارد و گفته می شود برای بیماری های متعددی بسیار مفید و موثر است. به همین دلیل اکثر کسانی که به این شهر زیبا سفر می کنند به سراغ این چشمه آب گرم نیز می روند. علاوه بر مواردی که ذکر شد، این استان زیبا از مناظر و چشم اندازهای بسیار چشم نواز و خیره کننده ای برخوردار است که تماشای آن ها لذت غیر قابل وصف دارند.

✅ بازدید از مقاله بنادر معروف شمال ایران

چشمه آب ‌گرم لاریجان در مازندران

معرفی بهترین چشمه های آبگرم ایران
بهترین چشمه های آبگرم ایران

یکی دیگر از بهترین چشمه های آب گرم ایران در لاریجان، استان مازندران قرار دارد. بیشتر کسانی که به این خطه سرسبز و زیبا سفر می کنند از چشمه آب گرم لاریجان نیز دیدن کرده و از مزایای آن نیز بهره مند می شوند. چرا که این چشمه خواص درمانی بسیار بالایی داشته و برای درمان بیماری های بسیاری موثر واقع می شود. دمای آب چشمه لاریجان مازندارن به 61 درجه سانتی گراد می رسد و گفته می شود تاثیر بسزایی روی بیماری های عضلانی و مفصلی دارد.

چشمه آب ‌گرم قلعه ‌کندی

معرفی بهترین چشمه های آبگرم ایران
بهترین چشمه های آبگرم ایران

این چشمه آب گرم در استان آذربایجان شرقی، در مسیر جاده اردبیل پارس آباد قرار دارد. اگر روزی قصد سفر به استان زیبای آذربایجان شرقی را داشتید، حتما به چشمه آب گرم قلعه کندی هم سر بزنید. این چشمه مختص فصول سرد و لذت بردن از گرمای آب های زیرزمینی است که برای تسکین امراض انسان و شفای او، از دل زمین می جوشد تا خیر و برکتش را به ساکنینش هدیه ببخشد. گفته می شود دمای این چشمه آب گرم به 75 تا 80 درجه سانتی گراد هم می رسد و بهترین گزینه برای درمان بیماری های رماتیسمی است. در ادامه می توانید با بهترین چشمه های آب گرم ژاپن آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید