کافه حیوانات چیست و بهترینشان در کدام شهرها هستند؟

زیباسازی دنیای اطراف ما آدم‌ها شاید از کنترلمان خارج شده و قدرت آن را نداشته باشیم اما هنوز هم امکان تبدیل دنیای حیوانات به بهشتی کوچک را داریم.

0
170
معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات
کافه حیوانات چیست و بهترینشان در کدام شهرها هستند؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Dec 25Rating: 4.0بهترین کافه حیوانات و آشنایی با دنیای بسیار دوست داشتنی حیوانات خانگی.بهترین کافه حیوانات و شاید معمول‌ترین کافه‌های حیوانات دنیا کافه‌های گربه هستند مخصوصا در آمریکا که به این حیوانات بهای زیادی داده می شود.

بهترین کافه حیوانات

دنیای حیوانات بسیار دوستداشتنی است. به طوریکه هر انسانی را با زیبایی ها و جذابیت های بسیار بامزه ای روبرو می کند. از این رو بازدید از مکان هایی که این محیط را فراهم می کند می تواند بسیار جذاب باشد. زیباسازی دنیای اطراف ما آدم‌ها شاید از کنترلمان خارج شده و قدرت آن را نداشته باشیم اما هنوز هم امکان تبدیل دنیای حیوانات به بهشتی کوچک را داریم. اگر تا به حال از وجود جایی به نام کافه حیوانات بی‌خبر بودید با مطلب امروز ما همراه باشید؛ این کافه‌ها در کنار نوشیدن قهوه یا چای فرصت ناز کردن یا در آغوش کشیدن موجودات پشمالویی مثل سگ و گربه را فراهم کرده‌اند و از آن‌جا که همه روزه شاهد افزایش تعداد کافه‌های حیوانات در شهرهای بزرگ سراسر دنیا، حتی پایتخت کشورمان هستیم، ایده قهوه خوردن در کنار حیوانات نه تنها دور از انتظار نیست بلکه حتی شاید نیازی به خرید بلیط هواپیما نداشته باشد. در ادامه با سفرستان همراه باشید تا بهترین کافه حیوانات را بشناسید.

هدف این کافه‌ها

با سرچ کوتاهی در اینترنت می‌بینید که معمول‌ترین کافه‌های حیوانات دنیا، کافه‌های گربه هستند، مخصوصا در آمریکا اما در ژاپن نه تنها سگ‌ها و گربه‌ها بلکه حیواناتی مثل خرگوش‌، خزنده‌ها و حتی پرنده‌ها در این نوع کافه‌ها مسکن یافته‌اند. آمریکایی‌ها ایده جالب‌تری برای کافه حیواناتشان پیدا کرده‌اند، آن‌ها چنین کافه‌هایی را برای واگذاری حیوانات به مشتری‌ها اختصاص داده‌اند تا خانه‌ای همیشگی برای این موجودات دوست‌داشتنی پیدا کنند. تصور کنید حیوانات مورد علاقه خود را در جایی به غیر از پناهگاه‌ها و حفاظتگاه‌های محیط زیست ببینید و بتوانید زمان کوتاهی را با آن‌ها بگذرانید و اگر دوست داشتید یکی از آن‌ها را برای همیشه به خانه خود ببرید.

کافه‌های گربه

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

اخیرا کافه‌های گربه محبوبیت بیش‌تری را کسب کرده‌اند و همین باعث شده دسترسی به آن‌ها از طریق رزرواسیون باشد. یعنی اگر بلیط هواپیما نیویورک یا شهرهای دیگری را خریده باشید نه تنها باید از چند ماه قبل جایی را رزرو کنید بلکه مبلغی را برای نشستن در این کافه‌ها هم بپردازید. شهر اکلند ایالت کالیفرنیا اولین شهری بود که در سال 2014 کافه گربه‌ای را با بیش از 200 گربه افتتاح کرد. در اواخر همین سال شهر نیویورک نیز با هدف یافتن پناهگاهی برای گربه‌های شهر کافه‌ای گشود که بعدها تعداد این کافه گربه‌ها به 3 کافه رسید. شهرهایی مثل سیاتل، پورتلند، لس آنجلس، دنور، سن دیگو، بوستون، واشینگتن دی سی، نپال، کلیولند و شهر آن آربور هم به جمع کافه گربه‌گردانان پیوستند.

✅ بازدید از مقاله بهترین مقاصد سفر با حیوانات خانگی

کافه سگ

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

تقریبا سال 2015 بود که با افتتاح کافه سگ در لس آنجلس توجه رسانه‌ها به این سمت کشیده شد و بسیاری از طرفداران سگ برای تجربه حضور در چنین جایی بلیط هواپیما لس آنجلس خریدند. به عنوان کسی که عاشق سگ باشد و صاحبش نباشد این علاقه شما را به سمت چنین کافه‌هایی می‌کشاند، حتی اگر امکان نگهداری از این سگ‌ها را نداشته باشید می‌توانید زمان کوتاهی را در کنار آن‌ها بگذرانید. در شهرهایی مثل سئول، ادینبورگ، نیویورک، توکیو و پونای هندوستان برای علاقه‌مندان، کافه‌های سگ افتتاح شده‌اند که در سفر به این شهرها امکان تجربه چنین تفریحی وجود داشته باشد. اگر بخواهید محبوب‌ترین کافه‌های حیوانات دنیا را بشناسید با ما همراه باشید.

کافه Harry Hedgehog

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

حتی نمی‌توانید تصور کنید که حیوانات کوچکی مثل خارپشت‌ چقدر طرفدار دارند ولی وقتی به توکیو سفر کنید و صفی طولانی را جلوی در کافه هری خارپشته ببینید به این موضوع پی می‌برید. با وجود اینکه اکثر مشتری‌ها قبل از بازدیدشان جایی را در این کافه رزرو می‌کنند اما هم‌چنان جمعیت زیادی برای وقت‌گذرانی در این کافه مشتاق هستند. جالب است بدانید که شهر فریبنده توکیو پر از کافه‌های حیوانات است اما بازی با خارپشت‌های خوابالو و دوست‌داشتنی و شکار لحظه‌هایی که حواسشان با کرم‌های کوچک پرت می‌شود، خاطره‌های جالبی را برایتان می‌سازد.

کافه Meow Parlour

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

کافه میو از همان کافه‌هایی است که صحبتش را کردیم، یعنی هنگام برگشت به خانه می‌توانید سرپرستی یکی از گربه‌های ملوس آن‌جا را به عهده گرفته و مهمان خانه‌ خودتان کنید. کافه گربه‌ها در آمریکا روز به روز بیش‌تر می‌شوند، یکی از بهترین و تمیزترین کافه گربه‌های نیویورک در محله چینی این شهر واقع شده است. کافه میو از گربه‌های مشتری‌هایش هم پذیرایی می‌کند و ایونت‌های جذابی مثل یوگا و شب‌های بینگو برگزار می‌کند تا لحظات مفرحی را رقم بزند. در کافه گربه میو ساعاتی برای خانواده‌ها و کودکان زیر 10 سالشان اختصاص یافته تا حسابی با گربه‌ها بازی کنند. پس فراموش نکنید که با خرید بلیط هواپیما نیویورک به چاینا تاون یا محله چینی‌های شهر هم سر بزنید.

کافه گربه KitTea

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

تمام کسانی که به گربه‌ها علاقه دارند نمی‌توانند نزدیکشان شوند، بعضی‌ها به موی این حیوانات آلرژی دارند و بعضی‌ها جرات نزدیک شدن و بازی با آن‌ها را ندارند. کافه گربه‌ای که در شهر سانفرانسیسکو وجود دارد به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا در صورت تمایل به جای بازی با گربه‌ها و هم‌نشینی با آن‌ها از پشت شیشه‌ای ناظر بازی‌های این پشمالوها باشند. کافه گربه کیت تی بخشی از محبوبیتش را مدیون همین فرصتی است که در اختیار این دسته از عزیزان قرار می‌دهد. ایونت‌های شبانه این کافه مثل شب‌های یوگا و شب‌های میو لحظات مفرحی را برای علاقه‌مندان سانفرانسیسکو رقم می‌زنند.

کافه Thanks Nature

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

بعضی‌ها لذت خوردن وافل را با هیچ چیزی در دنیا عوض نمی‌کنند و بعضی‌ها این تجربه را با حضور در کافه تنکس نیچر شهر سئول کامل‌تر می‌دانند. جایی که در کنار امتحان وافل‌های خوشمزه می‌توانید چند سلفی زیبا با بره‌های تر و تمیز و بامزه کافه بگیرید. کره جنوبی فعلا تنها کشوری است که چنین کافه‌ای را افتتاح کرده و طرفداران کافه‌های حیوانات در صورت خرید بلیط هواپیما سئول بازدید از چنین جایی را از قلم نمی‌اندازند. این بره‌های سفید و پشمالو با کودکان میانه خوبی دارند و آن‌ها را به خوبی سرگرم می‌کنند.

کافه Chat L’Heureux

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

ایده جالب کافه «گربه خوشگله» در شهر مونترال کانادا آن را تبدیل به یکی از پربازدیدترین مکان‌های پت‌گردان‌ها کرده است. این کافه اولین کافه گربه شهر است که به نوعی پت شاپ هم تلقی می‌شود و مشتریان می‌توانند هنگام برگشت به خانه برای پت‌هایشان خرید کنند. کافه گربه خوشگله کافه نرم و گرمی است که طراحی مدرنی دارد و با میزبانی و پناه دادن به ده‌ها گربه، زندگی این حیوانات را زیباتر ساخته است. اگر گذرتان به مونترال افتاد و فرصت خرید بلیط هواپیمای این شهر را داشتید سری به این کافه بزنید و علاوه بر سفارش غذا و نوشیدنی برای خودتان کمی هم غذای گربه برای این موجودات دوست داشتنی بخرید.

کافه Ms. Bunny

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

در صورتی که از وقت‌گذرانی در کافه هری خارپشته سیر نشدید و اشتیاق بازی با حیوانات دیگر را هم داشتید به سراغ کافه خانوم خرگوشه یا میس بانی شهر توکیو بروید. برای بازدید از این کافه نمی‌توانید بهانه‌هایی مثل مسافت زیاد و کمبود وقت بیاورید، چون این کافه در طبقه بالای کافه هری خارپشته واقع شده است. فقط احتمال دارد با صف کوتاهی برای خالی شدن صندلی‌ها روبرو شوید ولی در عوض می‌توانید اوقات خوشی را با خرگوش‌ها سپری کنید و حتی یکی از خرگوش‌های کافه را برای پیاده‌روی در محله “Roppongi” ببرید اما بازدید از این کافه را برای سفرهای بعدی توکیو محول نکنید، از کجا معلوم که باز هم فرصت سفر به توکیو را داشته باشید.

کافه خزنده

معرفی بهترین کافه حیوانات
بهترین کافه حیوانات

اگر روحیه چندان سازگاری با حیوانات پشمالوی کوچک ندارید و ترجیح می‌دهید با خزندگانی مثل مار، مارمولک، لاک‌پشت و حتی دوزیستان وقت بگذرانید به کافه خزنده شهر یوکوهومای ژاپن بروید. البته بیش‌تر این حیوانات در پشت محفظه‌های شیشه‌ای نگهداری می‌شوند ولی بعضی از لاک‌پشت‌ها در اطراف میزها می‌پلکند و سوژه عکاسی بیش‌تر مشتریان هستند. نکته جالب درباره کافه خزنده این است که اگر فقط برای تماشای این خزنده‌ها می‌روید هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نمی‌شود مگر اینکه قصد داشته باشید کمی نوشیدنی در کنار این حیوانات باابهت و دوست‌داشتنی میل کنید و خاطره جالبی را ضمیمه سفر ژاپن کنید.

کافه های حیوانات مکان های جالبی هستند که طرفداران زیادی را هم به خود اختصاص داده اند. به طور کلی می توان گفت که دنیای حیوانات برای بسیاری از گردشگران شیرین است. برخی از مسافران حتی بدون حیوان خانگی خود نیز راهی هیچ گونه سفری نمی شوند که در ادامه می توانند مقاله خواندنی چطور برای حیوانات خانگی بلیط هواپیما بخریم؟ را مطالعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید