بهترین کشورها برای سفر خانم های مجرد کدامند؟

تنها سفر کردن همیشه یک کار ساده نیست و انتخاب مقصد مناسب برای سفرهای بدون همراه مخصوصا برای خانم های مجرد می‌تواند سخت و دشوار باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب چند مورد از کشورهای امن که خانم‌های مجرد می‌توانند با خیال راحت به آنها سفر کنند را برای شما توضیح دهیم.

0
229
بهترین کشورهای مناسب سفر خانوم ها کجاست
بهترین کشورهای مناسب سفر خانوم ها
بهترین کشورها برای سفر خانم های مجرد کدامند؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 22Rating: 3.5بهترین کشورها برای سفر خانم های مجرد کدامند؟ - خرید بلیط هواپیما از سفرستانتنها سفر کردن همیشه یک کار ساده نیست و انتخاب مقصد مناسب برای سفرهای بدون همراه مخصوصا برای خانم های مجرد می‌تواند سخت و دشوار باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب چند مورد از کشورهای امن که خانم‌های مجرد می‌توانند با خیال راحت به آنها سفر کنند را برای شما توضیح دهیم. خرید بلیط هواپیما

بهترین کشورها برای سفر خانم های مجرد

تنها سفر کردن همیشه یک کار ساده نیست و انتخاب مقصد مناسب برای سفرهای بدون همراه مخصوصا برای خانم های مجرد می‌تواند سخت و دشوار باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب چند مورد از کشورهای امن که خانم‌های مجرد می‌توانند با خیال راحت به آنها سفر کنند را برای شما توضیح دهیم. پس اگر قصد دارید تنها سفر کنید پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید.

ژاپن

خرید بلیط هواپیما ژاپن
بلیط هواپیما ژاپن

فرقی نمی‌کند که شما دنبال مسیرهای پیاده‌روی یا کوه‌نوردی، مکان‌های ثبت‌شده در یونسکو و یا بهترین وعده غذایی که تابه‌حال نوش جان کرده‌اید، باشید، ژاپن کشوری است که تمامی این خصوصیات را دارا می‌باشد و جای هیچ تعجبی ندارد که بهترین کشور برای سفر خانم‌های مجرد ‌باشد.

البته زمانی که می‌خواهید پس از تهیه بلیط هواپیما ژاپن از هواپیما پیاده شوید، سد زبان می‌تواند کمی چالش‌برانگیز باشد؛ اما سیستم حمل‌ونقل عمومی گسترده و شدیداً کارآمد این کشور را می‌توان به‌راحتی جهت‌یابی کرد. نرخ پایین جرم خیال شما را راحت می‌کند تا بتوانید هر چه قدر که می‌خواهید خیابان‌های توکیو و مکان‌های مختلف کشور ژاپن را کاوش کنید.

 بی‌دلیل نیست که سالیانه افراد زیادی بلیط هواپیما ژاپن تهیه کرده و به این کشور سفر می‌کنند. شما نیز می‌توانید مطمئن باشید که کشور ژاپن امن‌ترین و بهترین کشور برای سفر خانم‌های مجرد می‌باشد.

فرانسه

خرید بلیط هواپیما فرانسه
بلیط هواپیما فرانسه

فرانسه مکان دوم در لیست ما را به امتیاز بالای خود در مورد حقوق زنان مدیون می‌باشد. تابه‌حال فرانسه موفق شده است که 80 درصد اختلاف جنسیتی موجود در این کشور را برطرف کند. در اوت سال قبل انداختن متلک‌های خیابانی در فرانسه غیرقانونی و جرم معرفی شد و افرادی که این جرم را مرتکب می‌شدند باید جریمه 870 دلاری را می پرداختند.

علاوه بر این موضوع حتماً تابه‌حال رؤیای زندگی هرچند به مدت چند روز را در فرانسه داشته‌اید. شهر پاریس یکی از زیباترین و رمانتیک‌ترین شهرهای جهان بوده و حتی کافه‌های آن به‌گونه‌ای است که صندلی‌ها در خیابان قرار گرفته و شما می‌توانید از نزدیک علاوه بر تماشای چشم‌اندازهای زیبای این شهر، مردم و سبک زندگی آن‌ها را نیز تماشا کنید.

پس مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما فرانسه و تنها سفر کردن به این کشور کاملاً ارزشش را خواهد داشت.

اسپانیا

خرید بلیط هواپیما اسپانیا
بلیط هواپیما اسپانیا

با توجه به این‌که مادرید اولین شهری بود که اشغال فضای بیجا هنگام نشستن در سیستم حمل‌ونقل عمومی توسط مردان را غیرقانونی اعلام کرد، جای تعجبی نیست که خانم‌های مجردی که تنهایی مسافرت می‌کنند، به اسپانیا به خاطر ارزش قائل شدن به حقوق زنان امتیاز بالایی خواهند داد.

البته دلایل فراوان دیگری برای خریداری بلیط هواپیما اسپانیا و سفر به این کشور وجود دارد: این کشور دارای خط ساحلی هزار مایلی دریای مدیترانه بوده، معماری در این کشور شگفت‌انگیز و چشمگیر می‌باشد و البته تمامی شهر بارسلونا و خصوصیات آن دلیل کافی برای سفر به اسپانیا می‌باشد. فقط قبل از ساعت 9 شب برای صرف شام به رستوران‌ها نروید، حتی اگر تنها باشید.

ایالات متحده آمریکا

خرید بلیط هواپیما آمریکا
بلیط هواپیما آمریکا

فرقی نمی‌کند دلیل آن سروصدا و سحر منحصربه‌فرد شهر نیویورک، مسیرهای پیاده‌روی حیطه کننده کوهستان راکی و یا هیجان جاده باز باشد، آمریکا تقریباً می‌تواند به ذائقه هر نوع مسافر تنهایی و با هر سلیقه‌ای خوش بیاید و هنگام تنها سفر کردن در این کشور احساس آزادی را تجربه خواهید کرد.

اما چیزی که این کشور به‌خوبی قادر به ارائه دادن آن است، مسافرت ماجراجویانه است. به‌هرحال در این کشور 59 پارک ملی وجود دارد که گردشگرانی که تنها سفر می‌کنند، خواهند توانست آن را کاوش کرده و 193,500 مایل مسیر برای پیاده‌روی در این کشور وجود دارد. از بین مکان‌هایی که تنها سفر کردن بسیار لذت‌بخش خواهد بود، می‌توان به New Orleans اشاره کرد.

پس اگر می‌خواهید تنهایی یک سفر ماجراجویانه را تجربه کنید، لحظه‌ای درنگ نکرده و با خریداری بلیط هواپیما آمریکا، به این کشور دیدنی سفر کنید.

اندونزی

خرید بلیط هواپیما اندونزی
بلیط هواپیما اندونزی

یکی از بهترین راه‌ها برای تنهایی مسافرت کردن که شاید غیرمنطقی به نظر برسد، پیوستن به یک تور گردشگری یا در یک گروه گردشگری داوطلب شدن است. این کار به شما استقلال یک مسافر تنها را خواهد داد، اما با این فرق که تعداد افراد زیاد بوده و هر چه قدر افراد بیشتر باشد امنیت نیز بالاتر خواهد رفت. اندونزی نیز کشوری است که دارای فرصت‌های بی‌شمار برای داوطلب شدن در کارهای گروهی گردشگری می‌باشد و همچنین شما خواهید توانست به تورهای گردشگری ملحق شده و از سواحل دیدنی و دیگر زیبایی‌های این کشور دیدار به عمل آورید.

علاوه بر این مسئله مردم اندونزی بسیار خونگرم و صمیمی بوده و مقاصد برتر گردشگری در این کشور همانند بالی (Bali)، کاملاً امن بوده و شما می‌توانید به‌تنهایی این شهر را کاوش کنید. به‌هرحال این کشور مکانی است که مسافران بی‌باک با خریداری بلیط هواپیما اندونزی به آن سفر کرده و سعی در کشف خویش و انجام دادن کارهای عالی و به دست آوردن تجربه‌های فراموش‌نشدنی دارند.

ایتالیا

خرید بلیط هواپیما ایتالیا
بلیط هواپیما ایتالیا

کشور ایتالیا کشوری است که مردم آن بسیار مهمان‌نواز و خونگرم بوده و صرف یک وعده غذایی به مدت طولانی به‌صورت تنها تقریباً غیرممکن به نظر می‌رسد؛ زیرا که مردم این کشور از روی مهمان‌‎نوازی و فرهنگ خود به شما ملحق شده و گذراندن وقت با رویارویی و تجربه‌هایی به‌یادماندنی با یک فرد محلی کاملاً غریبه بسیار لذت‌بخش خواهد بود. شاید افرادی که تنها سفر می‌کنند تنهایی غذا خوردن را دوست نداشته باشند و ایتالیا تنها مکانی است که افراد غریبه حاضر به صرف غذا در کنار شما خواهند بود.

علاوه بر مهمان‌نوازی و خونگرم بودن ایتالیایی‌ها، این کشور دارای تاریخ و فرهنگ غنی بوده و سرشار از جاذبه‌های گوناگون می‌باشد که خواهد توانست تجارب بی‌نظیری را برای افرادی که تنها سفر می‌کنند، پدید آورد. به همین دلیل خریداری بلیط هواپیما ایتالیا و سفر به این کشور شدیداً توصیه می‌شود.

استرالیا

خرید بلیط هواپیما استرالیا
بلیط هواپیما استرالیا

استرالیایی‌ها به خاطر سرخوش بودن و داشتن حال و هوای خوش مشهور بوده و برخورد نکردن با افراد محلی و شناختن آن‌ها هنگام سفر بین شهرها و خطوط ساحلی این کشور تقریباً غیرممکن است. شما در این کشور خواهید توانست با افراد محلی به‌راحتی و کاملاً ساده دوست شده و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

این کشور نیز علاوه بر داشتن مردم خونگرم و صمیمی دارای جاذبه های فراوان بوده و اگر قصد دارید تنها سفر کنید، حتماً یک‌بار نیز بلیط هواپیما استرالیا خریداری کرده و از این کشور نیز دیدار به عمل آورید.

کانادا

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

کانادا سالیانه مسافران تنهای زیادی را به خاطر امنیت، رکورد محکمی از حقوق زنان و جاذبه‌های گردشگری فراوان خود، جذب می‌کند. از بین جاذبه‌ها و مکان‌های دیدنی کانادا می‌توان به جنگل بارانی خرس بزرگ، جزیره قطبی بافین (Baffin) و Galapagos اشاره کرد؛ اما برای کسانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، خریداری بلیط هواپیما کانادا و سفر به این کشور یک راه عالی برای تنها سفر کردن به‌صورت بین‌المللی بدون دور ماندن از سیستم حامی خود خواهد بود و این افراد بدون ترک کردن قاره خواهند توانست به سفری همانند سفر به اروپا را تجربه کنند.

شهر ونکوور کانادا همچنین دارای یک خط آسمانی شبیه شهر هنگ‌کنگ بوده و برخی از بهترین غذاهای چینی نیز در این شهر سرو می‌شوند.

خانم‌های مجرد می‌توانند مطمئن باشند که کشورهای گفته‌شده در این مطلب کاملاً امن بوده و اگر آن‌ها قصد دارند تنها سفر کنند، با خریداری بلیط هواپیما به مقصد هرکدام از این کشورها، خواهند توانست تجارب فراموش‌نشدنی و سفری لذت‌بخش را تجربه کنند. مطمئناً تنها سفر کردن حال و هوای خاص خود را داشته و شما خواهید توانست اوقات خوشی را در کشورهای گفته‌شده سپری کنید. پس اگر قصد دارید تنها سفر کنید، لحظه‌ای درنگ نکرده و با انتخاب یکی از مقاصد گفته‌شده، آماده تجربه سفری خاطره‌انگیز و ماجراجویانه باشید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید