بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

زندگی و کار در کشوری دیگر این امکان را به افراد می دهد که نه تنها درباره خود بلکه درباره دیگر فرهنگ ها هم به آگاهی برسند. در عصر حاضر که مردم دنیا بیشتر از قبل با یکدیگر در ارتباط اند، بیشتر مردم در جایی به غیر از محل زندگی خود به دنبال شغل هستند.

0
25
معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت کاری
بهترین کشورها برای مهاجرت کاری
بهترین کشورها برای مهاجرت کاریReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 26Rating: 4.0بهترین کشورها برای مهاجرت کاری چه کشورها با چه ویژگی‌هایی هستند.بهترین کشورها برای مهاجرت کاری معرفی شده این که چه زمانی باید به دنبال شغل بود و در کجا باید تقاضای شغل کرد کاری چالش برانگیز است.

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

زندگی و کار در کشوری دیگر این امکان را به افراد می دهد که نه تنها درباره خود بلکه درباره دیگر فرهنگ ها هم به آگاهی برسند. در عصر حاضر که مردم دنیا بیشتر از قبل با یکدیگر در ارتباط اند، بیشتر مردم در جایی به غیر از محل زندگی خود به دنبال شغل هستند. اما دانستن این که چه زمانی باید به دنبال شغل بود و در کجا باید تقاضای شغل کرد کاری چالش برانگیز است. اما نگران نباشید چون ما در این لیست بهترین کشورها برای مهاجرت کاری را به شما معرفی خواهیم کرد. پس با سفرستان (سایت اختصاصی خرید آنلاین بلیط هواپیما ) همراه باشید.

فهرست مطالب موجود در این مقاله

آلمان

آلمان کشور بسیار مدرنی است که نظم در آن حرف اول را می زند و همین هم آلمان را به کشوری ایده آل برای کار تبدیل کرده است. این کشور دارای فرهنگ و تاریخی غنی است که زندگی و کار در این کشور را به هیچ وجه خسته کننده نخواهد کرد. توازنی که بین کار و زندگی در آلمان برقرار است مقاومت در برابر آن را غیر ممکن کرده است. مردم در آلمان کمتر کار می کنند (حدود 27 ساعت در هفته) و در نتیجه زندگی بهتری دارند! بهداشت و سلامت فوق العاده، درآمد بالا و تجربه ای فراموش نشدنی در آلمان منتظر کارکنان است. هزینه زندگی در آلمان کمی بالا است که آن هم در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار پایین است.

کانادا

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت کاری
بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

کانادا با سیاست مهاجر پذیری که در پیش گرفته جزو بهترین کشورها برای مهاجرت کاری است. این کشور اغلب به دنبال افراد جوان و تحصیلکرده است که به زبان انگلیسی یا فرانسه تسلط داشته باشند. طبق سرشماری ای که در سال 2016 انجام شد، بیش از یک پنجم جمعیت کانادا در کشوری دیگر متولد شده اند. بد نیست بدانید که شهرهای تورنتو، ونکوور و کلگری کانادا جزو بهترین شهرها برای زندگی هستند.

✅ بازدید از مقاله بهترین کشورها برای تحصیل رایگان

نروژ

نروژ کشوری ثروتمند و با درآمد بالا است. درآمد بالا نروژ را به یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت کاری تبدیل کرده اما از آن جایی که هزینه های زندگی در آن بسیار بالا است در آمد بالای مردم این کشور چندان به چشم نمی آید با این حال سطح رفاه و امنیت شغلی در این کشور بسیاری از متقاضیان کار را به خود جلب کرده است. نروژ بیش از 400.000 دریاچه دارد که این کشور را به بزرگترین صادر کنند ماهی سالمون تبدیل کرده اما ثروت نروژ نه به خاطرماهی های صادراتی اش که به خاطر منابع نفتی فراوان اش است. این کشور دهمین صادرکننده بزرگ نفت در دنیا است.

نیوزیلند

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت کاری
بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

در آماری که گرفته شده حدود 90 درصد از مهاجران از زندگی در نیوزیلند بسیار راضی اند و معتقداند که خوشبخترین مردم دنیا هستند! فرهنگی زیبا، طبیعتی حیرت آور و سبک زندگی در کنار توازنی که بین کار و زندگی در این کشور وجود دارد نروژ را به کشوری خاص تبدیل کرده که مشابه هیچ جای دیگری نیست. پیدا کردن شغلی تمام وقت در نیوزیلند سخت است اما از نظر مهاجران این چندان مسئله مهمی نیست.

استرالیا

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت کاری
بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

استرالیا همواره جزو کشورهایی بوده که از کیفیت بالای زندگی، استاندارهای زندگی و در کل خوشبختی برخوردار بوده و جرو برترین کشورها در این زمینه به شمار می رود. مردم استرالیا ز توازنی که بین شغل و زندگی شان وجود دارد خوشحال اند. البته هزینه های زندگی در استرالیا بالا است اما با این حال مهاجران به لطف دستمزد نسبتا بالا در این کشور( حدود 14 دلار) از زندگی خوبی برخوردارند. شهرهای سیدنی و ملبورن استرالیا بیشتر جمعیت مهاجر این کشور را در خود جای داده اند. در نتیجه زندگی در این دو شهر برای مهاجران آسان تر بوده و بهتر می توانند خود را با محیط وفق دهند.

چین

چین کشوری خاص برای زندگی است. این کشور یکی از قویترین قدرت های اقتصادی در آسیا است. موقعیت چین در بازارهای بین المللی این کشور را به جایی خوب و ایده آل برای مهاجرین کاری تبدیل کرده است. شرکت های چند ملیتی در چین همواره به دنبال افرادی هستند که با دنیای تجارت غرب آشنا بوده و به زبان انگلیسی تسلط داشته باشند. گرچه پیدا کردن شغل در چین دیگر به آسانی گذشته ها نیست اما با این حال هنوز هم شغل های بسیاری برای مهاجران وجود دارد. یکی از مشاغل با در آمد خوب در چین برای مهاجران تدریس زبان انگلیسی است زیرا طیف گسترده ای از مردم چین از کودک تا بزرگسالان علاقه مند یادگیری زبان انگلیسی اند.

هلند

معرفی بهترین کشورها برای مهاجرت کاری
بهترین کشورها برای مهاجرت کاری

هلند کشوری است که در بین مهاجران از تقاضای بالایی برخوردار است. این کشور از کیفیت زندگی بالایی برخوردار است و بین کار و زندگی مردم به خوبی توازن و هماهنگی ایجاد کرده است. این کشور به دنبال کارآفرینان خارجی است و برنامه های بسیاری برای کمک به آن ها دارد تا بتوانند در شرکت های هلندی سرمایه گذرای کرده و یا کسب و کار خود را چه بزرگ و چه کوچک راه بیاندازند. دوچرخه سواری، ککانا های آبی، فستیوال های فراوان و سبک زندگی پر از آرامش هلند را به کشوری رویایی برای زندگی و کار تبدیل می کند. در ادامه نیز می توانید با بهترین کشورها برای دوران بازنشستگی آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید