امکانات ویژه در پروازهای بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

خریداران بلیط هواپیما معمولا تمایل دارند که با کیفیت زیادی پرواز کنند و از امکانات ویژه ای برخوردار شوند. البته باید گفت که اکونومی کلاس پرواز به حالت عادی بوده و از امکانات ویژه خبری نیست.

0
564
خرید بلیط هواپیما از ترکیش ایرلاینز
بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز
امکانات ویژه در پروازهای بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینزReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 7Rating: 4.5بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز و آشنایی با امکانات ویژه در این کلاس پرواز.بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز که امروزه جزو گزینه‌های برتر برای خرید بلیط هواپیما و پرواز است در ادامه با امکانات کاملش معرفی شده است.

بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

خریداران بلیط هواپیما معمولا تمایل دارند که با کیفیت زیادی پرواز کنند و از امکانات ویژه ای برخوردار شوند. البته باید گفت که اکونومی کلاس پرواز به حالت عادی بوده و از امکانات ویژه خبری نیست. آیا شما تا به حال در بین ایرلاین‌های مختلف به دنبال بهترین خدمات و امکانات بوده اید؟ اگر چنین اقدامی کرده باشید حتما نام ترکیش ایرلاینز به گوشتان خورده است. بیشتر مسافرانی که با ترکیش ایرلاینز تجربه خرید بلیط هواپیما و پرواز را داشته‌اند با رضایت خاطر هواپیما و فرودگاه را ترک کرده و در پروازهای آتی‌شان، ترکیش ایرلاینز یکی از گزینه‌های پروازشان بوده است. اما این ایرلاین چه خدمات ویژه‌ای را به مسافران خود ارائه می‌دهد که باعث درخشش نام آن بین ایرلاین‌های گران قیمت و لاکچری شده است؟ در ادامه با سفرستان همراه باشید تا با امکانات بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز آشنا شوید.

تاریخچه شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز

خرید بلیط هواپیما از ترکیش ایرلاینز
بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

این شرکت هواپیمایی که امروزه جزو گزینه‌های برتر برای خرید بلیط هواپیما و پرواز است، تاریخچه‌ای نسبتا طولانی دارد که به اختصار گوشه‌ای از آن را بیان خواهیم کرد. ترکیش ایرلاینز در 20 می 1933 که آن زمان” خطوط هواپیمایی دولتی” و تحت نظارت وزارت دفاع ملی بود، تاسیس شد. در سال 1953، فرودگاهی که مطابق با تصویب توافقنامه شیکاگو احداث شده بود، در ناحیه یشیلکوی استانبول تکمیل و مورد استفاده قرار گرفت. در 21 می 1955 و پس از مطابق ساختن فرودگاه با استانداردهای بین المللی، نام شرکت از” اداره کل هواپیمایی دولتی” به” ترکیش ایرلاینز” تغییر یافت. در سال 1955، این شرکت هواپیمایی که اکنون تمامی استانداردهای بین المللی را دارا است، به انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی( یاتا) پیوست. اولین پرواز بین المللی شرکت در اول سپتامبر سال 1967 و در خط آنکارا- استانبول- بروکسل انجام شد. در سال 1985 کلاس‌های پروازی و خدمات آن‌ها، و در سال 1989 سیستم تحویل و اداره بار شکل گرفت. و به همین منوال این شرکت و مسئولان آن هر ساله در تلاش برای بهبود و پیشرفت نوع و کیفیت پروازهای خود بوده‌اند؛ البته از میزان فروش بلیط هواپیماهای این شرکت و میزان محبوبیت آن بین مسافران می‌توان حدس زد که تقریبا در این امر نیز موفق بوده‌اند. از دیگر نکات جالب این شرکت لوگوی زیبای آن است. این لوگو توسط چه کسی طراحی و چگونه ایجاد شد؟

لوگوی شرکت

خرید بلیط هواپیما از ترکیش ایرلاینز
بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

شاید طراحی و انتخاب لوگو برای شرکت را بتوان جزو کارهای سخت نام برد. چرا لوگوی هر شرکت در واقع تعریفی از اقدامات و فعالیت‌های آن را ارائه می‌دهد. صد البته این لوگو باید زیبا و چشم نواز باشد چرا که ویترین شرکت خواهد بود. ترکیش ایرلاینز نیز در انتخاب لوگو با سختی‌هایی مواجه بود در نتیجه در سال 1961 با برگزاری مسابقه‌ای، تصمیم به انتخاب زیباترین طرح گرفت. در این مسابقه طراحی لوگو، طرح مسعود مانیوغلو(Mesut Manioglu) برنده و انتخاب شد. این طرح شکلی از غاز وحشی سفید رنگ در حال پرواز است که در پس زمینه‌ای قرمز رنگ قرار گرفته. اگر تجربه سفر با ترکیش ایرلاینز را داشته‌اید حتما این لوگوی زیبا را به چشم دیده‌اید. از طراحی لوگو که بگذریم، به انواع کلاس‌های پروازی می‌رسیم که این شرکت تمامی تلاش خود را به کار گرفته تا با افزایش امکانات و خدمات خود در کلاس‌های پروازی مختلف، رضایت مسافران خود را جلب کند. از جمله کلاس‌های پروازی که از امکانات و خدمات خوبی بهره‌مند می‌باشد، بیزینس کلاس است.

✅ بازدید از مقاله تفاوت بیزنس کلاس و فرست کلاس

بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز
ترکیش ایرلاینز

بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز را می‌توان بالاترین کلاس پروازی این هواپیمایی نام برد که در آن انواع خدمات و امکانات را به مسافران ارائه می‌دهد. البته برخی از این خدمات و امکانات ممکن است با توجه به داخلی و یا خارجی بودن پرواز کمی تغییر کند، هرچند این به معنای تغییر در کیفیت امکانات و خدمات نمی‌باشد.

صندلی‌ها و سرگرمی‌های موجود

صندلی‌ها و سرگرمی‌های موجود ترکیش ایرلاینز
ترکیش ایرلاینز

اگر سفری با بیزنس کلاس ترکیش ایرلاینز داشته‌اید حتما متوجه تفاوت صندلی‌های این کلاس پروازی با سایر کلاس‌ها و ایرلاین‌ها شده‌اید. همانطور که گفته شد، ترکیش ایرلاینز نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری به کار می‌برد. یکی از موارد این تلاش‌ها، طراحی صندلی است. طراحی صندلی‌های این کلاس پروازی به گونه‌ای است تا مسافر نهایت راحتی را در آن داشته باشد. از جمله امکاناتی که در طراحی و ساخت این صندلی‌ها به کار رفته، ماساژور داخل صندلی‌ها( که با صفحه کلید موجود بر روی صندلی ر وشن شده و در سفرها به ویژه سفرهای طولانی خستگی را از تن‌تان به دور می‌کند)، چراغ مطالعه برای هر صندلی، منبع تغذیه( انرژی) به همراه سوکت، و امکان جدا سازی محدوده خصوصی خود از سایر صندلی‌ها و مسافران می‌باشد. اگر با سفر با سایر هواپیمایی‌ها از نوع صندلی و فضای کم آن در طول سفر اذیت شده‌اید، با ترکیش ایرلاین نهایت راحتی را تجربه خواهید کرد. صندلی‌های این ایرلاین قابلیت حالت کاملا خوابیده را نیز دارند که با بالش و پتو رایگان، خواب راحتی را در طول سفر به شما هدیه می‌دهند. این صندلی‌ها چراغ مطالعه و میز گردان نیز دارند و افراد کاری که به سفری کاری می‌روند، و مسافران اهل مطالعه شیفته آن خواهند شد. ترکیش ایرلاین فقط به فکر اهالی مطالعه و کار نبوده، و سرگرمی‌هایی را نیز در نظر گرفته است. سیستم سرگرمی این ایرلاین، جدیدترین فیلم‌ها، آهنگ‌ها و مستنداتی در مورد شهر یا کشور مورد نظر و یا مقصدتان ارائه می‌دهد. اگر مطالعه و یا تماشای فیلم برای‌تان کسل کننده است، یا کودکی همراه خود دارید، و یا اگر گیمری حرفه‌ای هستید، سری به لیست بازی‌های این ایرلاین بزنید. مطمئنا بازی‌ای مطابق با روحیات و سلیقه خود خواهید یافت.

کیت پروازی

کیت پروازی ترکیش ایرلاینز
ترکیش ایرلاینز

اگر از ایرلاین‌های مختلفی برای سفر استفاده کرده باشید، کیت‌های پروازی را خواهید دید که ایرلاین‌ها برای آسایش بیشتر مسافران تهیه دیده‌اند. ترکیش ایرلاینز نیز در این زمینه پا پیش گذاشته و نهایت لوازم را برای مسافران خود تهیه کرده است. کیت پروازی بیزنس کلاس ترکیش ایرلاینز مجموعه‌ای از لوازمی را داراست که در طی سفر ممکن است لازم و مفید واقع شود، همانند چشم بند، گوش بند، جوراب، و بالم لب.

غذاها( کترینگ) پرواز

خرید بلیط هواپیما از ترکیش ایرلاینز
بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

اگر جزو افرادی هستید که به سفرهای طولانی و زیادی می‌روید، غذای سرو شده در طول پرواز برای‌تان از اهمیت بسیاری برخوردار خواهد بود. ترکیش ایرلاینز در این مورد به خود بسیار می‌بالد. این ایرلاین متناوبا جوایز هواپیمایی جهانی اسکار تراکس(Skytrax) را ازآن خود کرده و به عنوان بهترین کترینگ هواپیمایی در بین ایرلاین‌ها شناخته شده است. کافی است یکبار سفری با ترکیش ایرلاینز در بیزنس کلاس این هواپیمایی داشته باشید تا متوجه دلیل این بردهای متناوب شوید. در ترکیش ایرلاینز، سرآشپزان ترکیه‌ای دست در دست مسئولان داده‌اند تا مسافران ترکیش ایرلاینز علاوه بر سفری راحت، غذایی بسیار خوشمزه و با کیفیتی را تجربه کنند. منوی غذایی این ایرلاین به طور فصلی و با مواد تازه تهیه می‌شود. شاید فکر کنید این غذاها از قبل آماده شده و مهمانداران پرواز آن را در اختیار شما می‌گذارند. اما آنچه که ترکیش ایرلاین را به بهترین ایرلاین در کترینگ تبدیل کرده، حضور سرآشپز در هواپیما است. ترکیش ایرلاینز، آشپزخانه کوچکی را تهیه دیده تا سرآشپزان آموزش دیده آن بتوانند غذاهای خوشمزه خود را با بالاترین کیفیت در اختیار مسافران قرار دهند. البته نوع غذاها با توجه به طول مسیر و داخلی یا بین المللی بودن( در پروازهای بین المللی غذاها کمی مفصل‌تر بوده و با نوشیدنی به مسافران خوشامدگویی می‌شود) آن کمی فرق خواهد کرد اما کیفیت همان است. بعلاوه منوی مخصوص نیز این امکان را به مسافران می‌دهد تا غذاهای مطابق با ذائقه خود را سفارش دهند. این امکان به ویژه برای خانواده‌های دارای فرزند کوچک و افراد گیاه خوار بسیار کاربردی خواهد بود.

بار اضافه

بار اضافه ترکیش ایرلاینز
ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاین در راستای خدمات مشتری مداری خود، امکانات فراوانی را تدارک دیده تا مسافران هنگام تحویل بار بدون معطلی و دردسر چمدان خود را در فرودگاه یا کیوسک‌های مد نظر تحویل دهند. کافی است با کامپیوتر، تبلت و یا وموبایل خود سری به وب سایت این ایرلاین زده و یا از نرم افزار این ایرلاین استفاده کنند. اگر با ترکیش ایرلاینز در بیزنس کلاس این ایرلاین پرواز کنید، علاوه بر بار اضافه (حداکثر بار معمولی 30 کیلو می‌باشد که حدود 10 کیلو اضافه در پروازهای داخلی بیزنس کلاس ترکیش ایرلاینز به آن افزوده می‌شود)، چمدان خود را زودتر نیز تحویل می‌گیرید! چرا که برچسب بیزنس کلاس شما را در اولویت قرار می‌دهد.

ترکیش ایرلاینز طی چندین سال گذشته، به سرعت پیشرفت کرده و دستاوردهای حیرت انگیزی را کسب کرده است. از دوبرابر کردن ظرفیت خود تا همکاری با Do & Co به منظور کیفیت بهتر غذاها از جمله اقداماتی است که این هواپیمایی برای رضایت مشتریان انجام داده است. اگر به دنبال سفر با بهترین ایرلاین هستید یا می‌خواهید پروازی کم نظیر به دورترین نقاط را تجربه کنید، ترکیش ایرلاینز گزینه خوبی برای انتخاب است. در ادامه می توانید مقاله هزینه اضافه بار ترکیش ایرلاین را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید