بلیط هواپیما برای دیدن بیست فستیوال برتر موسیقی جهان

0
131
خرید بلیط هواپیما برای بازدید از فستیوال موسیقی
بلیط هواپیما به فستیوال های موسیقی جهان
بلیط هواپیما برای دیدن بیست فستیوال برتر موسیقی جهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 6Rating: 4.0خرید بلیط هواپیما برای بازدید از بیست فستیوال برتر موسیقی در جهان (قسمت دوم)خرید بلیط هواپیما برای دیدن فستیوال های موسیقی. بلیط هواپیما به آمریکا. بلیط هواپیما به انگلستان. بلیط هواپیما به سوئیس. بلیط هواپیما به بلژیک.

بلیط هواپیما برای دیدن بیست فستیوال برتر موسیقی جهان

فستیوال‌های موسیقی همه‌ساله در قسمت‌های مخالف دنیا برگزار می‌شوند و علاوه بر طرفدارن موسیقی افراد دیگر را نیز به خرید بلیط هواپیما و سفر به کشور برگزارکننده ترغیب می‌کنند زیرا حضور در آن شور و حال و فضای خاص جذابیتی بیشتر از یک کنسرت معمولی دارد و امروزه به‌عنوان یکی از جاذبه‌های فرهنگی، تفریحی و توریستی به‌حساب می‌آید.

تیم تحریریه سفرستان با مقاله‌ای در دو قسمت به معرفی 20 فستیوال مهم و برتر که توسط سایت‌های مشهور موسیقی انتخاب‌شده‌اند می‌پردازد. در این مقاله شما قسمت دوم را می‌خوانید و برای مطالعه قسمت اول فستیوال‌های برتر موسیقی جهان از همین لینک استفاده کنید.

بهترین فستیوال های پر از کثیف کاری

سفری پرهیجان به فستیوال‌های زمستانی

کارناوال ونیز ایتالیا

 1. فستیوال موسیقی لتیتود (Latitude Festival)

خرید بلیط هواپیما به انگلستان برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال موسیقی لتیتود (Latitude Festival)

زمان برگزاری: 14 تا 17 جولای

مکان برگزاری: شهر ساوت‌وود، سافک، انگلستان

از این فستیوال به‌عنوان خواهر فستیوال گلستونبری یاد می‌شود چون برگزارکننده هر دو فستیوال مشترک است. البته سن فستیوال لتیتود بسیار کمتر از خواهرش است و در حدود 10 سال است که برگزار می‌شود. این فستیوال برای افرادی که به شفرهای دورودراز آمده‌اند تا با عجایب آشنا شوند یا افرادی که تازه‌وارد دهه سوم زندگی‌شان شده‌اند توصیه می‌شود. همچنین در این فستیوال عناصری همچون هنر، تئاتر، شعر، رقص، ادبیات و سیاست استفاده می‌شود. گروه‌ها و خوانندگانی همچون نیو اوردر، لومینییرز در این فستیوال اجرا داشته‌اند.

 1. فستیوال لاوباکس (Lovebox Festival)

خرید بلیط هواپیما به لندن برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال لاوباکس (Lovebox Festival)

زمان برگزاری: 15 و 16 جولای

مکان برگزاری: شهر لندن، انگلستان

فستیوال لاوباکس جایی است که طرفداران پارتی‌های شاد باید در آن شرکت کنند، علاوه بر موسیقی زنده و دی جی‌های پر انرژی‌اش، می‌توانید از رولر دیسکو استفاده کنید، یعنی با پوشیدن کفش‌های مخصوص در زمین اسکی برقصید. برنامه‌های مختلف دیگری در این فستیوال وجود دارد که قطعاً خرید بلیط هواپیما برای سفر شمارا پر از شادی و خاطره‌های خوب خواهد کرد. میجر لیزر، مایک اسنو و دیپلو در این فستیوال اجرا کرده‌اند.

 1. فستیوال موازین (Mawazine festival)

خرید بلیط هواپیما به مراکش برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال موازین (Mawazine festival)

زمان برگزاری: 20 تا 29 می

مکان برگزاری: شهر رباط، مراکش

فستیوال موازین که یعنی ریتم است، امروزه یکی از گردهمایی‌های موسیقی دنیا است. سن این فستیوال 15 سال است و سبک‌های بسیاری در آن اجراشده‌اند که این باعث شده به این فستیوال لقب ریتم دنیا بدهند. خواننده‌های معروفی مثل جنیفر لوپز، ریحانا، جاستین تیمبرلیک، ایگی آزالیا، ماریا کری، کریستینا آگویلرا و وایکلیف جین در موازین اجرا داشته‌اند.

 1. فستیوال جاز مونترو (Montreux Jazz Festival)

خرید بلیط هواپیما به سوئیس برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال جاز مونترو (Montreux Jazz Festival)

زمان برگزاری: روزهای اول ماه جولای

مکان برگزاری: شهر مونترو، سوئیس

فستیوال جاز مونترو در ابتدا به‌عنوان جشنی برای موسیقی جاز در کنار آب‌های نیلگون و زیبای رودخانه ژنو برگزار می‌شد، کم‌کم به علت استقبال زیاد به یک فستیوال در سطح جهانی تبدیل شد که همه‌سال گردشگران زیادی را به خرید بلیط هواپیما به سوئیس ترغیب می‌کند. مدت‌زمان آن دو هفته است و با توجه به خوانندگان و هنرمندان شرکت‌کننده ارزش آن را دارد تا بلیط هواپیما به سوئیس را در ماه جولای انجام دهید. گروه راک میوز، لانا دل‌ری، گروه راک زی زی تاپ، نیل یانگ و سانتانا از جمله این خوانندگان و هنرمندان هستند.

 1. فستیوال میوزیکابانا

خرید بلیط هواپیما هاوانا برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال میوزیکابانا

زمان برگزاری: 5 تا 8 می

مکان برگزاری: شهر هاوانا، کوبا

سال‌ها بود که کوبا و آمریکا به دلایل سیاسی روابط کمی داشتند، اما بعد از آشتی دوباره فرصتی پیش‌آمده تا با حضور خواننده‌های معروف روح موسیقی و جادوی هاوانا دوباره به راه بیفتد.

خرید بلیط هواپیما کوبا برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال میوزیکابانا

تصور کنید بلیط هواپیما به کشوری در مجاورت دریای کارائیب که موسیقی لاتین و رقص را به شما هدیه می‌دهد تا سفری به‌یادماندنی داشته باشید. میجر لیزر و بسیاری از خواننده‌های لاتین در این فستیوال به اجرا پرداخته‌اند.

 1. فستیوال جاز و میراث نیواورلئان
  (New Orleans Jazz & Heritage Festival)

خرید بلیط هواپیما به آمریکا برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال جاز و میراث نیواورلئان (New Orleans Jazz & Heritage Festival)

زمان برگزاری: آخرین آخر هفته ماه آوریل و اولین آخر هفته ماه می

مکان برگزاری: شهر نیواورلئان، ایالت لوئیزیانا، آمریکا

فستیوالی که از سال 1970 برگزار می‌شود اما به‌تازگی جمعیت بسیاری را میزبانی می‌کند. علاوه بر موسیقی این فستیوال فرهنگ و میراثی برای این منطقه است.

نیک جوناس، گروه راک ردهات چیلی پپرز، پیرل جم، استیوی واندر و اسنوپ داگ در فستیوال جاز و میراث نیواورلئان اجراهای خوبی داشته‌اند.

 1. فستیوال اوت‌لوک (Festival Outlook)

خرید بلیط هواپیما کرواسی برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال اوت‌لوک (Festival Outlook)

زمان برگزاری: 31 آگوست تا 4 سپتامبر

مکان برگزاری: شهر پولا، کرواسی

شاید شما از افرادی باشید که از موسیقی الکترونیک خوشتان نیاید ولی به خاطر منظره زیبا و سحرانگیز این فستیوال بلیط هواپیما به کرواسی را تهیه کنید. فستیوالی در کنار دریای آدریاتیک که سازه‌های آن شبیه به آمفی‌تئاترهای روم باستان ساخته‌شده است. بازدید از این مکان به شما حال و هوای قدم زدن در موزه موسیقی را می‌دهد.

 1. فستیوال موسیقی اوتساید لند (Outside Land)

خرید بلیط هواپیما آمریکا برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال موسیقی اوتساید لند (Outside Land)

زمان برگزاری: 5 تا 7 آگوست

مکان برگزاری: شهر سانفرانسیسکو، ایالت کالیفرنیا، آمریکا

فستیوالی که هم طرفداران موسیقی را راضی می‌کند و هم طرفداران غذا را، این فستیوال در یکی از بهترین مناطق آمریکا برگزار می‌شود و میزبانی خوانندگان مشهوری همچون گروه ریدیوهد، لیونل ریچی، لانا دل‌ری، میجر لیزر و افراد دیگری بوده است.

 1. فستیوال ردینگ اند لیدز (Reading & Leeds)

خرید بلیط هواپیما انگلستان برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال ردینگ اند لیدز (Reading & Leeds)

زمان برگزاری: 26 تا 28 آگوست

مکان برگزاری: شهر ردینگ و لیدز، انگلستان

یک تیر و دو نشان، فستیوالی در دو شهر که به‌صورت مشترک برگزار می‌شود و با جمعیت فراوان در تعطیلات رسمی ماه آگوست جشنی به‌یادماندنی را به ارمغان می‌آورد. ایمجین دراگونز (Imagine Dragons)، رد هات چیلی پپرز، گروه هیم، فال اوت بوی (Fall Out Boy)، آلوناجورج در این فستیوال اجراهایی داشته‌اند.

 1. فستیوال راک ورچتر (Rock Werchter)

خرید بلیط هواپیما بلژیک برای بازدید از فستیوال موسیقی
فستیوال راک ورچتر (Rock Werchter)

زمان برگزاری: 30 ژوئن تا 3 جولای

مکان برگزاری: شهر ورچتر، بلژیک

یک پارتی بزرگ از نوع بلژیکی که پر از شادی است و هنرمندانی مثل الی گولدینگ، السیا کارا، پائول مک‌کارتنی، فلورنس + مشین و دیسکلوژر را میزبانی کرده است.

قسمت اول این مقاله را می‌توانید در این قسمت ببینید

برای خرید بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید