لذت سفر به کانادا با بیمه درمانی

برخورداری از بیمه چه در طول سفر و چه در زندگی عادی می‌تواند یکی از نیازهای اساسی هر انسان  باشد. البته وقتی فردی به شهر دیگر سفر می‌کند و با تغییرات آب‌و‌هوایی و شرایط مختلفی روبه‌رو می‌شود، خودبه‌خود بدن او در معرض بیماری‌های متعدد قرار می‌گیرد. برای مثال وقتی شما بلیط هواپیما کانادا می‌خرید، مطمئناً باید خودتان را کاملاً آماده سازگاری با شرایط جدید کنید. چه بسا این شرایط شما را به سمت بیماری سوق دهد.

0
43
اخذ بیمه درمانی کانادا
بیمه درمانی کانادا
لذت سفر به کانادا با بیمه درمانیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 29Rating: 4.0لذت سفر به کانادا با بیمه درمانی - خرید بلیط هواپیما کانادا از اپلیکیشن سفرستانبرخورداری از بیمه چه در طول سفر و چه در زندگی عادی می‌تواند یکی از نیازهای اساسی هر انسان  باشد. البته وقتی فردی به شهر دیگر سفر می‌کند و با تغییرات آب‌و‌هوایی و شرایط مختلفی روبه‌رو می‌شود، خودبه‌خود بدن او در معرض بیماری‌های متعدد قرار می‌گیرد. برای مثال وقتی شما بلیط هواپیما کانادا می‌خرید

بیمه درمانی کانادا

برخورداری از بیمه چه در طول سفر و چه در زندگی عادی می‌تواند یکی از نیازهای اساسی هر انسان باشد. البته وقتی فردی به شهر دیگر سفر می‌کند و با تغییرات آب‌و‌هوایی و شرایط مختلفی روبه‌رو می‌شود، خودبه‌خود بدن او در معرض بیماری‌های متعدد قرار می‌گیرد. برای مثال وقتی شما بلیط هواپیما کانادا می‌خرید، مطمئناً باید خودتان را کاملاً آماده سازگاری با شرایط جدید کنید. چه بسا این شرایط شما را به سمت بیماری سوق دهد. پس در اینجا باید به سراغ بیمه درمانی در کانادا رفت و با قوانین و شرایط آن آشنا شد. مطلبی که امروز برای خریداران بلیط هواپیما کانادا آماده کرده‌ایم حاوی همین موضوع است. بنابراین اگر برنامه‌ای برای خرید بلیط هواپیما کانادا و سفر به این کشور دارید، ادامه این مطلب را مطالعه کنید و ضمن آشنایی با ابعاد مختلف بیمه درمانی در این کشور، برنامه جذابی برای سفر خود بچینید.

سیستم سلامت در کانادا

اخذ بیمه درمانی کانادا
بیمه درمانی کانادا

کانادا دارای یک سیستم حفاظت از سلامت عمومی به نام مِدیکِر (Medicare) می‌باشد. این سیستم برخی از موارد درمانی را به صورت رایگان به تمامی شهروندان کانادایی و کسانی که اقامت دائم در این کشور گرفته‌اند، ارائه می‌دهد. در حالت کلی اگر کسی بخواهد هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا و سفر به این کشور، به صورت قانونی در آن اقامت داشته باشد باید تا زمان قرار گرفتن در پوشش مِدیکِر، بیمه درمانی داشته باشد. معمولاً ثبت‌نام و قرار گرفتن در سیستم مدیکر در برخی از ایالت‌های کانادا تا سه ماه طول می‌کشد. اما در برخی دیگر سریع‌تر انجام می‌پذیرد.

گزینه‌های مختلف برای بیمه

اخذ بیمه درمانی کانادا
بیمه درمانی کانادا

همان‌طور که گفتیم، تا زمانی که کسی تحت پوشش مدیکر نباشد، باید از بیمه درمانی برخوردار شود. این بیمه انواع مختلف داشته و دارای برنامه‌های کوتاه­‌مدت و بلندمدت است. بنابراین وقتی بلیط هواپیما کانادا بخرید، شما می‌توانید بر اساس هدف سفر و مدت‌زمان آن، یکی از این برنامه‌ها را برگزینید. همچنین شما می‌توانید بیمه‌هایی با مبالغ بالا یا پایین انتخاب کنید. به طور کلی، هر چه مبلغ بیشتری برای بیمه بپردازید، از مزایای بیشتر و بهتری بهره‌مند خواهید شد.

بیمه سفر به‌عنوان بیمه تکمیلی

خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی کانادا
بیمه مسافرتی کانادا

در این بخش، اشاره به یک نکته در مورد مدیکر بسیار مهم می‌باشد. آن نکته این است که حتی اگر در پوشش مدیکر هم باشید، شما نمی‌توانید از آیتم‌هایی که غیرضروری شناخته می‌شوند بهره‌مند شوید. مثال‌های بارز چنین آیتم‌هایی خرید عینک، مراقبت‌های دندان‌پزشکی، لنز و غیره می‌باشد. همچنین بهتر است بدانید که سیستم مدیکر هر ایالت متفاوت است. بنابراین هنگام خرید بلیط هواپیما، وقتی از ایالتی به ایالت دیگر می‌روید دیگر تحت پوشش مدیکر قبلی نخواهید بود. در چنین حالتی داشتن بیمه سفر به‌عنوان بیمه تکمیلی می‌تواند خیال شما را از هر بابت راحت کند.

لزوم داشتن بیمه درمانی در کانادا

اخذ بیمه درمانی کانادا
بیمه درمانی کانادا

دسترسی به پزشکان متخصص، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های مجهز و اورژانس‌های پرسرعت هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا بسیار آسان است. اما تأمین هزینه آن‌ها می‌تواند کار دشواری باشد. مگر اینکه مسافر کانادا تحت پوشش بیمه درمانی قرار بگیرد و از مزایای آن برای مقابله با خطرات بالقوه سفر به بهترین شکل ممکن استفاده نماید. همان‌طور که در بالا دیدید، بیمه می‌تواند حتی از مدیکر هم تأثیرگذارتر باشد. از این رو، برخورداری از بیمه درمانی هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا بسیار ضروری بوده و در واقع یکی از ملزومات اصلی برای صدور ویزا می‌باشد.

بیمه‌هایی برای آرامش بیشتر

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

جدا از تأمین بخش عمده هزینه‌های درمانی، بسیاری از بیمه‌های کانادا مزایای دیگری هم در اختیار مسافران و خریداران بلیط هواپیما کانادا قرار می‌دهند. برای مثال، قرارداد برخی از شرکت‌های بیمه شامل سفرهای لغو‌شده به دلیل بیماری، گم شدن کیف پول و چمدان‌ها، تصادفات ماشینی و همچنین پروازهای کنسل شده به دلایل مختلف می‌شود. پس وقتی بلیط هواپیما کانادا می‌خرید و به دنبال امضای قرارداد با شرکت‌های بیمه این کشور می‌روید، بهتر است کاملاً بر مفاد قرارداد و تعهدات و مزایای این شرکت واقف باشید.

شرایط و قوانین کلی بیمه درمانی

خرید بلیط هواپیما و بیمه مسافرتی کانادا
بیمه مسافرتی کانادا

به طور کلی بیمه درمانی در کانادا باید شامل برخی شرایط باشد تا هنگام خرید بلیط هواپیما کانادا، تحت تائید دولت این کشور قرار گیرد. این شرایط عبارت‌اند از:

. بیمه باید از زمان تعیین‌شده یک سال اعتبار داشته باشد.

. توسط یک شرکت کانادایی صادر شود.

. حداقل دارای پوشش 100 هزار دلاری باشد.

. هزینه‌های مربوط به درمان‌های اورژانسی، درمان‌های بیمارستانی و بازگشت به کشور زادگاه متقاضی را تأمین کند.

. برای هر بار ورود به کانادا معتبر بوده و توسط افسر ورود قابل بررسی باشد.

خرید بلیط هواپیما کانادا
بلیط هواپیما کانادا

شکی نیست که بهره‌مندی از مزایای بیمه می‌تواند سلامت و آرامش شما و خانواده‌تان را در طول سفر به کانادا کاملاً تأمین کند. بنابراین بهتر است قبل از انجام پرواز خارجی به کانادا، از قوانین ریزودرشت هر شرکت بیمه در این کشور آگاه شوید و با انتخابی صحیح و بستن قرارداد با یک شرکت معتبر، هم سلامتی خودتان را بیمه کنید و هم لذت مسافرتتان را. ضمناً، همراه داشتن اطلاعات مربوط به گروه خونی، اسامی داروهای مصرفی، موارد آلرژیک و موارد مشابه در چمدان مسافرتی و کیف پول می‌تواند کمک زیادی به سلامتی شما داشته باشد.

برای خرید بلیط هواپیما کانادا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید