تجربه‌ای ترسناک در رزرو هتل Dubbed Hollow

با شنیدن نام هتل احتمالاً منتظر یک هتل معمولی با خدمه و اتفاقات روزانه عادی هستید. چرا که هتل‌ها معمولاً جاهایی پر زرق‌وبرق با محیطی آرام برای جلب مشتری هستند. تمام هتل‌ها از یک سری قوانین خاص پیروی کرده و برنامه روزانه یکنواخت و یکسانی دارند. اما به تازگی هتلی در لندن افتتاح شده که تمامی این معادلات را بر هم زده و به جای آرامش، هیجان فراوانی را به مشتریان خود که با خرید بلیط هواپیما لندن از این هتل دیدن می‌کنند، هدیه می‌دهد.

0
34
بازدید از هتل Dubbed Hollow
هتل Dubbed Hollow
تجربه‌ای ترسناک در رزرو هتل Dubbed HollowReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 20Rating: 4.0بلیط هواپیما لندن و تجربه‌ای ترسناک در هتل Dubbed Hollow - تهیه بلیط هواپیمابا شنیدن نام هتل احتمالاً منتظر یک هتل معمولی با خدمه و اتفاقات روزانه عادی هستید. چرا که هتل‌ها معمولاً جاهایی پر زرق‌وبرق با محیطی آرام برای جلب مشتری هستند. تمام هتل‌ها از یک سری قوانین خاص پیروی کرده و برنامه روزانه یکنواخت و یکسانی دارند. اما به تازگی هتلی در لندن افتتاح شده که تمامی

رزرو هتل Dubbed Hollow

با شنیدن نام هتل احتمالاً منتظر یک هتل معمولی با خدمه و اتفاقات روزانه عادی هستید. چرا که هتل‌ها معمولاً جاهایی پر زرق‌وبرق با محیطی آرام برای جلب مشتری هستند. تمام هتل‌ها از یک سری قوانین خاص پیروی کرده و برنامه روزانه یکنواخت و یکسانی دارند. اما به تازگی هتلی در لندن افتتاح شده که تمامی این معادلات را بر هم زده و به جای آرامش، هیجان فراوانی را به مشتریان خود که با خرید بلیط هواپیما لندن از این هتل دیدن می‌کنند، هدیه می‌دهد. اگر به دنبال کمی هیجان بیشتر هستید با ما همراه باشید تا با این هتل آشنا شویم.

هتل در کجا قرار دارد؟

بازدید از هتل Dubbed Hollow
هتل Dubbed Hollow

با خرید بلیط هواپیما لندن علاوه بر دیدن زیبایی‌های لندن از این هتل نیز می‌توانید دیدن کنید. اینجا یک هتل معمولی نیست گرچه ترسناک است اما همین مسئله باعث شده تا گردشگران با خرید بلیط هواپیما لندن از آن دیدن کنند. اگر شما نیز قصد خرید بلیط هواپیما لندن و سفر را دارید پیشنهاد می‌کنیم دیدن این هتل را از دست ندهید. آدرس دقیق این هتل ترسناک به این شرح است: انگلستان، لندن، کدپستی SE16 4DG، جاده 100 کلمنتس، کارخانه بیسکوییت، بلوک F، طبقه آخر.

ایده اولیه هتل

این هتل، بیشتر شبیه بازی‌های فرار از اتاق است که بازی می‌کنید. آنچه این هتل را متمایز می‌کند، منبعی است که از آن الهام گرفته شده. سازندگان این هتل ایده اولیه را از قاتل سریالی قرن نوزدهم، هلمز (H. H. Holmes.) گرفته‌اند. گفته می‌شود این هتل دقیقا مشابه با صحنه‌های قتل‌های وی ساخته شده است. گرچه این هتل بسیار ترسناک است اما با این حال افراد بسیاری با خرید بلیط هواپیما لندن خواهان بازدید از این هتل هستند.

هلمز

شاید قبل از خرید بلیط هواپیما لندن و بازدید از این هتل بخواهید در مورد پشت پرده منبع الهام و طراحی آن بیشتر بدانید. هلمز فارغ‌التحصیل دانشکده پزشکی بود و در داروخانه‌ای در آمریکا مشغول به کار بود وی پس از مدتی توانست داروخانه و زمین نزدیک آن را خریداری کند و هتلی مطابق با اهداف شوم خود بنا نهد. این هتل را قصر هلمز نیز می‌نامند.

قصر خونین

جالب است بدانید او تنها کسی بود که گوشه کنارها و راه‌های مخفی هتل را می‌شناخت زیرا پیوسته کارکنان و خدمه جدیدی را استخدام می‌کرد، در نتیجه فرصت کنجکاوی درباره راه‌های مخفی هتل را از افراد سلب می‌کرد. وی قربانیان خود را در اتاق‌های این هتل به قتل می‌رسانده است. تعداد قربانیان وی حدود 20 تا 200 نفر تخمین زده می‌شوند که او به تعداد کمی یعنی تنها 27 قتل، اعتراف کرده بود. او پس از انجام قتل استخوان‌ها و اعضای بدن قربانیان خود را به پزشکان آشنای خود می‌فروخت و از آنجایی که پزشک بود کسی به وی مشکوک نمی‌شد. او در نهایت در  ۷ می ۱۸۹۶ به جرم قتل، به دار آویخته شد.

اتاق‌های مرگ

اگر فکر می‌کنید که مهمانان این قصر می‌توانستند با کمی تلاش از دست وی فرار کنند سخت در اشتباهید. هتل هلمز مطابق با اهداف پلید وی طراحی شده بود به گونه‌ای که حتی درهای اتاق‌ها نیز دارای زنگ هشدار بودند و هیچ‌کس نمی‌توانست بدون اطلاع وی حرکتی بکند. اتاق‌های هتل هرکدام ویژگی منحصربه‌فرد و روش متفاوتی برای قتل داشتند. هتل دارای اتاق‌هایی بود با عایق صدا، اتاق‌های گاز، درها و راهروهایی که به هیچ مسیر و طرفی به جز قعر تاریک و وحشتناک هتل منتهی نمی‌شدند، که آن را به یک خانه وحشت واقعی تبدیل می‌کرد. هتل امروزی نیز بر اساس همین اتاق‌ها طراحی و ساخته شده است.

طراحی هتل

طراحی اتاق‌ها مشابه با صحنه‌های قتلی است که هلمز انجام داده. هر اتاق داستان متفاوتی دارد و مهمانان باید برای نجات خود از این اتاق‌ها و تله‌ها و راهروهای پر پیچ‌وخم آن تلاش کنند. اگر معماها و مسائل را توانستند به خوبی حل کنند نجات خواهند یافت وگرنه هر چه بیشتر در قلب تاریک این هتل فرو خواهند رفت و با ترس‌ها و تله‌های بسیاری که برای قتل فرضی آن‌ها در نظر گرفته شده مواجه خواهند شد. وحشتی که در فضای این هتل حاکم است مخاطب را به قعر دنیای وحشتناک جک قاتل خواهند کشاند که گفته می‌شود 200 نفر را به قتل رسانده است. اگر می‌خواهید سبک جدیدی از ترس و وحشت را تجربه کنید کافی است با خرید بلیط هواپیما لندن از این هتل ترسناک دیدن کنید.

در هتل چه چیزی انتظارتان را می‌کشد؟

طبق تجربیات مهمانانی که با خرید بلیط هواپیما لندن از این هتل دیدن کرده‌اند، اگر به نجواهایی که از پنجره راهروها و دالان‌ها به گوش می‌رسد توجه کنید بیشتر وحشت‌زده خواهید شد. سفر وحشتناکی که از هزارتوی این هتل دارید یا شما را به آسودگی خواهد کشاند و یا بیشتر در قلب تاریک و خوفناک هتل فرو خواهد برد. قلبی که رازهای تاریک فراوانی دارد و تله‌های آن برای مرگ طراحی شده‌اند. گرچه بازدید از این هتل وحشت و ترس فراوانی را به ارمغان خواهد داشت اما قطعاً ارزش خرید بلیط هواپیما لندن و حداقل یک‌بار بازدید را دارد.

حل معماها

اگر با خرید بلیط هواپیما لندن از این هتل دیدن کردید اما نتوانستید معماهای آن را حل کنید نگران نباشید چون واقعاً کشته نخواهید شد؛ و اگر احیانا از دور بازی خارج شدید تغییر شخصیت داده و با تله‌ها و چالش‌های جدیدی مواجه خواهید شد. هدف از این بازی بقا است همان‌طور که در حال حل معماها برای شناسایی قاتل خود هستید باید تلاش کنید تا کشته نشوید.

اقامت در هتل

باید یادآور شویم که مهمانان و بازدیدکنندگانی که با خرید بلیط هواپیما لندن از این هتل دیدن می‌کنند، هر چقدر هم که وحشت و هیجان موجود در فضای هتل را دوست داشته باشند، شب خود را در هتل سپری نخواهند کرد.

شروع بازی

بازدید از هتل Dubbed Hollow
هتل Dubbed Hollow

مهمانانی که با خرید بلیط هواپیما لندن از این هتل دیدن می‌کنند، پس از پذیرش مستقیماً به اتاق‌های خود هدایت می‌شوند و این نقطه‌ای است که بازی آغاز می‌شود و ادامه بازی بستگی به تصمیمات مختلفی دارد که شرکت‌کنندگان در طی بازی و حل معماها و شناسایی قاتل انجام می‌دهند.

برای خرید بلیط هواپیما مسکو و رزرو هتل بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
metro.co.uk
easyvoyage.co.uk
didyouknowfacts.com
nationalgeographic.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید