تحصیل در تایلند

انتخاب بهترین و مناسب‌ترین کشور و برنامه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور یکی از سخت‌ترین و دشوارترین تصمیم‌های زندگی کسانی است که تصمیم گرفته‌اند با خریداری بلیط هواپیما از سرزمین مادری خود خارج شده و تحصیلات خود را در یک کشور غریب ادامه دهند.

0
29
مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 27Rating: 4.5تحصیل در تایلند از غنی‌ترین اکوسیستم‌ها برای تحصیل در خارج از کشور.تحصیل در تایلند کشور زیبایی است که فرصت کاوش یکی از غنی‌ترین اکوسیستم‌ها را برای علاقه‌مندان به تحصیل در این کشور ارائه خواهد داد.

تحصیلات و آموزش در تایلند

انتخاب بهترین و مناسب‌ترین کشور و برنامه برای ادامه تحصیل در خارج از کشور یکی از سخت‌ترین و دشوارترین تصمیم‌های زندگی کسانی است که تصمیم گرفته‌اند با خریداری بلیط هواپیما از سرزمین مادری خود خارج شده و تحصیلات خود را در یک کشور غریب ادامه دهند. در سال‌های قبل، دانش‌آموزان و دانشجویان زیادی برای مطالعه و تحصیل در خارج از کشور گام بر داشته و بر اساس مواردی که از خانواده و یا دوستان خود در مورد تحصیل در خارج از کشور شنیده‌ بودند برای ادامه تحصیل به کشورهای اروپایی روانه می‌شدند.

بااین‌حال، تعداد در حال افزایشی از دانشجویان فرصت‌های دارای پتانسیلی را که در انتظار آن‌ها می‌باشد، تشخیص می‌دهند تا با انتخاب سفر به دورترین نقاط جهان و تحصیل در خارج از کشور، مخصوصاً در کشورهایی که کمتر به آداب‌ورسوم و سنت اهمیت می‌دهند، همانند تایلند، از فرصت‌هایی که برای گردشگران و مسافران معمولی در دسترس نیستند، استفاده کنند.

آیا آماده هستید که یک فرهنگ و سبک زندگی کاملاً غریبه را تجربه کنید؟ خود را به چالش بکشید تا از زندگی راحت خود دور شده، یک زبان کاملاً جدید را یاد بگیرید و زیبایی‌های کشوری را کشف کنید که دارای یک تاریخ غنی و باستانی است؟

اگر پاسخ شما مثبت است، بنابراین برنامه تحصیلی در تایلند بهترین گزینه برای شما خواهد بود. در همین راستا و در قالب این مطلب تصمیم گرفته‌ایم تا دلایلی که تحصیل در تایلند برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند، مناسب خواهد بود را برایتان بیاوریم تا در کنار آشنایی با سبک تحصیل و دیگر نکات مهم و با در نظر گرفتن آن‌ها، تایلند را برای ادامه تحصیل خود انتخاب کنید. پس پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مطلب سایت سفرستان را همراهی کنید.

  1. شما با یک اکوسیستم متفاوتی روبرو خواهید شد که همانند آن را نمی‌توانید در دیگر نقاط جهان بیابید.

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

از کوهستان‌های شمالی گرفته تا اقیانوس‌ها و جزایر جنوبی، تایلند کشور زیبایی است که فرصت کاوش یکی از غنی‌ترین اکوسیستم‌ها را برای علاقه‌مندان به تحصیل در این کشور ارائه خواهد داد. دوستداران طبیعت و علاقه‌مندان به رشته‌هایی همچون دانش محیطی از کشف فعل‌وانفعال متعدد بین جانداران و عناصر بی‌جان در باتلاق‌ها، جنگل‌ها، تپه‌های دریایی و دیگر نقاط کشور پهناور تایلند لذت خواهند برد.

  1. شما هرروزه غذاهای خوشمزه و جالبی را تجربه خواهید کرد

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

ذائقه خود را با پهنایی از غذاهای تایلندی وسوسه کنید که طعم‌های تند، ترش، شیرین و شور را باهم ادغام می‌کند. هر از چند گاهی بهتر است غذاهای مرموز و بیگانه تایلندی را نیز امتحان کنید. فرقی نمی‌کند که شما در غرفه‌های غذای خیابانی و یا رستوران‌های لاکچری غذای خود را نوش جان کنید، مطمئن باشید که خواهید توانست هزینه غذا خوردن را با هر بودجه‌ای بر آورده کنید. می‌توانید مطمئن باشید که در طول تحصیل در کشور تایلند هرگز گرسنه نخواهید ماند.

✅ بازدید از مقاله ویزای تحصیلی تایلند
✅ بازدید از مقاله معرفی بهترین کشورهای اروپایی برای تحصیل رایگان

  1. شما می‌توانید از فرصت‌های سفری راحت و ارزان‌قیمت استفاده کنید

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

تایلند در آسیای جنوب شرقی قرار گرفته است و در این قسمت از این قاره پهناور، ماجراجویی‌های فراوانی در انتظار کسانی است که بلیط هواپیما تایلند خریداری کرده و قصد تحصیل در این کشور را دارند. در این کشور مسافرت آسان و باصرفه خواهد بود. شما قادر خواهید بود تا آخر هفته‌ها و روزهای تعطیل خود را برای کاوش دیدنی های تایلند بگذرانید و یا حتی به یک کشور همسایه سفر کنید. شما می‌توانید با خریداری بلیط هواپیما و یا با اتوبوس، قطار و یا حتی دوچرخه به مسافرت در این کشور بپردازید.

  1. شما می توانید با فیل‌های متعددی روبه‌رو شده و از نزدیک با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

فیل‌ها به مدت قرن‌ها است که به‌عنوان قسمت مهمی از فرهنگ تایلندی به شمار می‌آیند. تایلند فرصت‌های متعددی را برایتان برآورده می‌کند تا بتوانید در کنار فیل‌ها وقت گذرانید و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. برخی از برنامه‌های تحصیلی در تایلند نیز شامل دوره‌هایی هستند که بر روی فیل‌ها تمرکز دارند. اگر به حیوانات و مخصوصاً فیل‌ها علاقه دارید، خریداری بلیط هواپیما تایلند و تحصیل در تایلند را از دست ندهید.

  1. خواهید توانست درک خود از فرهنگ بودائی را گسترده‌تر سازید

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

اعتقادات و سنت‌های بودائی عمیقاً با زندگی روزمره مردم تایلند توأم شده است؛ زیرا که 98 درصد از جمعیت این کشور، پیرو مذهب و آئین بودائی هستند. پس از خریداری بلیط هواپیما تایلند به‌عنوان یک دانشجوی بین‌المللی در تایلند خواهید توانست تا در کنار یک راهب نشسته با او صحبت کنید. یا از معبد‌های متنوع این کشور دیدار به عمل آورده و درک عمیق‌تری از نقش دین بودائی در فرهنگ تایلندی را به دست آورید.

  1. به‌راستی درک خواهید کرد که تایلند “سرزمین لبخند‌ها” می‌باشد

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

تایلندی‌ها به خاطر مهمان‌نوازی بی‌ادعا و لبخند‌های خود شناخته شده هستند. بااین‌حال یک لبخند می‌تواند احساسات بیش‌ از شادمانی را بیان کند. با خریداری بلیط هواپیما تایلند و زندگی در این کشور شما می‌توانید توانایی‌های خود در تشخیص دلیل یک لبخند را تست کرده و سعی کرده تا درک کنید که لبخند یک نفر از روی خوشحالی بوده و یا به خاطر پوشاندن خجالت، سعی در حفظ آرامش و یا دلایل دیگر است.

  1. شما فرصت این را خواهید داشت تا در کنار خانواده‌های میزبان زندگی کنید

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

شما می‌توانید با خریداری بلیط هواپیما تایلند، زندگی در کنار خانواده‌های تایلندی را تجربه کنید که با آغوش باز پذیرای شما خواهند بود. یک برنامه تحصیلی در تایلند را پیدا کنید که فرصت‌های غیرقابل تعویضی همانند زندگی در کنار یک خانواده میزبان را به‌صورت طولانی‌مدت ارائه داده و یا خودتان اقامت کوتاه‌مدت آخر هفته‌ای با یک خانواده میزبان را تنظیم کنید.

  1. شما فرصت جشن گرفتن تعطیلات تایلندی را خواهید داشت

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

می‌توانید مطمئن باشید که تقویم آکادمیک شما دارای تعطیلات متعدد تایلندی نیز خواهد بود. در این روزهای بخصوص دانشگاه تعطیل بوده و شما می‌توانید استراحت کنید و یا تعطیلات را در کنار مردم بومی جشن بگیرید. دو روز تعطیل بزرگ Loi Kratong و Songkran هستند. Loi Kratong یک جشنواره فانوس می‌باشد که معمولاً در ماه نوامبر جشن گرفته شده و در طول این جشنواره، آسمان‌های تایلند همانند صحنه‌ای از فیلم Tangled روشن و نورانی می‌شوند.

Songkran که سال نو تایلندی است از سیزدهم آوریل تا پانزدهم آوریل جشن گرفته شده و این جشنواره بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین جنگ آبی بین مردم است که می‌توانید آن را تجربه کنید.

  1. مهارت‌های زبان خارجی خود را افزایش خواهید داد

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

از کلاس‌های زبان تایلندی پس از خریداری بلیط هواپیما و هنگام تحصیل در این کشور استفاده کنید؛ زیرا که در بیرون از دانشگاه با مردمانی روبرو خواهید شد که تنها به زبان تایلندی سخن می‌گویند. اگر به‌سختی تلاش کنید، نه‌تنها در مورد گرامر زبان تایلندی خواهید آموخت بلکه درک عمیق‌تری در مورد مردمی که به این زبان سخن می‌گویند، خواهید داشت.

آموختن یک زبان جدید بهترین راه برای داشتن بهترین تجربه‌ها در طول تحصیل در کشور تایلند است. مغز خود را تست کرده و رزومه خود را با آموختن زبان تایلندی بهتر کنید تا فرصت‌های بهتری برای یافتن شغل‌های مناسب پیدا کنید.

  1. زندگی کردن در کنار یک فرهنگ جدید را تجربه کنید

مزایای تحصیل در تایلند
تحصیل در تایلند

فرهنگ تایلندی غنی و عمیق می‌باشد و برنامه‌های تحصیل در تایلند دارای ارتباطات طولانی با سازمان‌هایی است که فرصت‌هایی را برایتان فراهم می‌کنند تا با افراد محلی با شیوه‌هایی ارتباط برقرار کنید که گردشگران معمولی قادر نخواهند بود این کار را انجام دهند. در طول برنامه تحصیلی خارج از کشور در تایلند با سازمان‌های محلی ارتباط برقرار کرده و با این کار شیوه‌هایی که مردم تایلند با آن‌ها زندگی می‌کنند را تجربه خواهید کرد.

علاوه بر این، تایلند محل به وجود آمدن سازمان‌های بومی متعدد است که این کشور را به یک مکان مهم و عالی برای تحصیل در رشته انسان‌شناسی و تأثیر مدرنیزاسیون بر روی فرهنگ محلی تبدیل کرده است.

روی‌هم‌رفته می‌توان نتیجه گرفت که کشور تایلند یک مکان مناسب برای تحصیل در خارج از کشور بوده و با خریداری بلیط هواپیما تایلند و اقدام به ادامه تحصیل در این کشور خواهید توانست تجربه‌های متنوع و جدیدی را با زندگی و همچنین تحصیل در این کشور به دست آورید. پس اگر تایلند را به‌عنوان مقصدی برای ادامه تحصیل در نظر گرفته بودید، در انتخاب خود شک نکرده و با سفر به این کشور آماده باز کردن صفحه‌ جدیدی در کتاب زندگی خود باشید.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید