با ترسناک‌ترین موزه‌‌های جهان آشنا شوید

در کل دنیا هزاران موزه وجود دارد که حقایق و عجایب واقعی را با مردم در میان می‌گذارند، این موزه‌ها تنها به نمایش مجموعه‌ای از آثار ارزشمند تاریخی، هنری و فرهنگی بسنده نکرده‌اند و یا همیشه بازدیدکنندگان را با حس خوشایندی از کسب اطلاعات جدید، تنها نمی‌گذارند. بعضی از موزه‌های جهان، یادآور تلخی‌های تاریخ و جنایت‌هایی هستند که به زبان آوردنشان هم کار راحتی نیست، این موزه‌ها در طی سال‌های طولانی، بی‌رحم‌ترین و دلهره‌آورترین مجموعه‌ها را جمع‌آوری و حفظ کرده‌اند، چیزی‌هایی که با دیدنشان مو به تن آدم سیخ می‌شود و هر کسی شهامت بازدید از این مکان‌ها را ندارد.

0
128
معرفی ترسناکترین موزه‌ های جهان
ترسناکترین موزه‌ های جهان
با ترسناک‌ترین موزه‌‌های جهان آشنا شویدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 26Rating: 3.5با ترسناک‌ترین موزه‌‌های جهان آشنا شوید - خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستاندر کل دنیا هزاران موزه وجود دارد که حقایق و عجایب واقعی را با مردم در میان می‌گذارند، این موزه‌ها تنها به نمایش مجموعه‌ای از آثار ارزشمند تاریخی، هنری و فرهنگی بسنده نکرده‌اند و یا همیشه بازدیدکنندگان را با حس خوشایندی از کسب اطلاعات جدید، تنها نمی‌گذارند

ترسناک‌ترین موزه‌‌های جهان

در کل دنیا هزاران موزه وجود دارد که حقایق و عجایب واقعی را با مردم در میان می‌گذارند، این موزه‌ها تنها به نمایش مجموعه‌ای از آثار ارزشمند تاریخی، هنری و فرهنگی بسنده نکرده‌اند و یا همیشه بازدیدکنندگان را با حس خوشایندی از کسب اطلاعات جدید، تنها نمی‌گذارند. بعضی از موزه‌های جهان، یادآور تلخی‌های تاریخ و جنایت‌هایی هستند که به زبان آوردنشان هم کار راحتی نیست، این موزه‌ها در طی سال‌های طولانی، بی‌رحم‌ترین و دلهره‌آورترین مجموعه‌ها را جمع‌آوری و حفظ کرده‌اند، چیزی‌هایی که با دیدنشان مو به تن آدم سیخ می‌شود و هر کسی شهامت بازدید از این مکان‌ها را ندارد. اگر برای روبرو شدن با این واقعیت‌های رعب‌آور آماده‌اید، با خرید بلیط هواپیمای یکی از این مقاصد به خانه‌های وحشت واقعی قدم بگذارید.

مرکز تحقیقات روانی انگلستان

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

از آنجایی که مخاطبان این مطلب علاقه زیادی به مسائل ماورائی یا ترسناک دنیا دارند پس حتماً سری فیلم‌های “Conjuring” یا تسخیرشدگان را دیده‌اند و چون این فیلم‌ها بر اساس داستان واقعی ساخته شده‌اند، اشیای تسخیرشده‌‌ای که اد و لورین از پرونده‌های خود را جمع‌آوری می‌کردند، هنوز هم وجود دارند و در طبقه تحتانی خانه این زوجِ محقق به نمایش گذاشته شده‌اند. اد و لورین از اوایل سال 1950 پرونده‌های مربوط به مسائل ماورایی را بررسی می‌کردند و از آن زمان هزاران اشیای شیطانی را داخل قفسه‌های شیشه‌ای نگه داشته‌اند. اگر طرفدار این فیلم هستید باید خرید بلیط هواپیما انگلستان را در برنامه‌‌های خود بگنجانید و به بزرگ‌ترین موزه ماورالطبیعیه جهان سربزنید، در آن‌جا حتی عروسک آنابل واقعی را هم می‌بینید.

✅ بازدید از مقاله ترسناک‌ترین مکان‌های متروکه در جهان
✅ بازدید از مقاله عجیب‌ترین موزه‌های زیرآب در دنیا
✅ بازدید از مقاله موزه‌های عجیب و غریب مینسک

موزه Catacombs of Capuchins

معرفی ترسناکترین موزه‌ های جهان
ترسناکترین موزه‌ های جهان

موزه‌هایی در جهان وجود دارند که شما را به دیدن بناهایی می‌برند که مردگان دفن‌نشده را به صف کشیده‌اند. یکی از این موزه‌ها در بخش جنوبی کشور ایتالیا جای گرفته که در قرن 16 به عنوان قبرستان ایتالیایی‌های باستانی شناخته می‌شد. در این موزه که «دخمه راهب‌های کبوشی» یا “Catacombs of Capuchins” نام دارد، مرده‌ها بر اساس طبقه اجتماعی و موقعیتشان سوا شده و در قسمت‌های مشخصی از دالان‌ها و تونل‌های به هم مرتبط، دسته‌بندی شده‌اند؛ در این موزه مردها، زن‌ها، کودکان، کشیش‌ها، راهب‌ها، پروفسورها و حتی باکره‌ها طبقه‌های جداگانه‌ای دارند. حدود 8 هزار جسد با همان لباسی که در هنگام مرگ به تن داشت‌اند، در این موزه به نمایش گذاشته شده‌اند، جسدهایی که با مومیایی شدن به طور کامل از بین نرفته‌اند. با بلیط هواپیما پالرمو بازدیدکنندگان به نمایشی می‌روند که می‌تواند تا پایان زندگی، بدترین کابوسشان باشد.

موزه Mütter

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

موزه‌ای در شهر فیلادلفیا وجود دارد که مجموعه‌های عجیبی از نمونه‌های پزشکی را به تماشا گذاشته‌ است. این موزه در سال 1958 افتتاح شده بود اما امروزه در اختیار دانشکده پزشکی فیلادلفیاست تا جنبه‌های تاریک علم پزشکی را مطالعه کنند. در موزه ماتر هر آنچه از بـُعد زشت و ترسناک پزشکی بخواهید، پیدا می‌کنید، به غیر از نمونه‌های آناتومی بدن که در نوع خود چندش و ترسناک هستند، دیواری از موزه با 140 جمجمه انسان مزین شده است و در قسمت‌هایی از موزه، تکه کوچکی از مغز انیشتین، تومر بدخیم رئیس‌جمهور سابق، دست‌های قطع‌شده در طول جنگ داخلی، جنین‌های به هم‌چسبیده، زن شاخ‌دارِ مومیای شده‌ به نمایش گذاشته شده‌اند. بازدیدکنندگانی که بلیط هواپیما فیلادلفیا می‌خرند به همان اندازه‌ای که شگفت‌زده می‌شوند، وحشت را تجربه می‌کنند. در صورت بازدید از این موزه آماده تبخال‌زدن، حالت تهوع و دل‌پیچه باشید.

موزه جرم‌شناسی انسانی Lombroso

معرفی ترسناکترین موزه‌ های جهان
ترسناکترین موزه‌ های جهان

شاید نام پزشک و جرم‌شناس ایتالیایی، چزاره لومبروزو را شنیده باشید، این جرم‌شناس با تحقیقاتی که در رابطه با تمایز بزهکاران با افراد دیگر جامعه داشت، بر این عقیده بود که رفتارهای مجرمانه انسان‌ها با اندازه و شکل جمجمه آن‌ها ارتباط دارد. این پزشک کلکسیونی از 400 جمجمه انسانی دارد که در داخل موزه به دسته‌های جمجمه غیرنظامی‌ها، سربازان و مجرمان طبقه‌بندی شده است. مورمورکننده‌ترین بخش این موزه، سر اهدائی خود لومبروزو می‌باشد که بنا به خواست خودش به این مجموعه اضافه شده است. البته در موزه لومبروزو به غیر از جمجمه‌ها، سلاح‌های قتل‌های واقعی، تصاویر گرافیکی از صحنه‌های جرم و مغزهای قاتل‌های سریالی هم به نمایش گذاشته شده و با این وجود باید به اطلاع خریداران بلیط هواپیما ایتالیا برسانیم که موزه لومبروزو جای کسانی نیست که قلب ضعیفی دارند و یا تحمل دیدن چنین صحنه‌هایی را ندارند.

موزه موجودات افسانه‌ای

معرفی ترسناکترین موزه‌ های جهان
ترسناکترین موزه‌ های جهان

شاید وقتی بلیط هواپیما پاریس بخرید به ذهنتان هم خطور نکند که در کنار تمام زیبایی‌های این شهر، یکی از مخوف‌ترین موزه‌های جهان متعلق به همین شهر است و سعی دارد با به وحشت انداختن گردشگران، آن‌ها را از سفر به پاریس پشیمان کند. موزه موجودات افسانه‌ای نامیست که به این موزه داده‌اند، این موزه به تمام مسائل و اشیای ماورائی و وحشت‌آور اختصاص یافته و در نوع خود بسیار جامع است. تاریخ‌دان و محققی فرانسوی به نام “Jaques Sirgent” که چندین دهه از زندگی خود را وقف جمع‌آوری اشیای ماورائی کرد، توانست مجموعه بزرگی را گردآوری کند که هم‌اکنون در این موزه نگه‌داری می‌شوند. اولین چیزی که با خرید بلیط هواپیما پاریس و ورود به موزه، نظرتان را جلب خواهد کرد، ورودیِ مخوف آن است، انگار وارد خانه‌ای تسخیرشده می‌شوید. در بخش‌های دیگری از موزه با کتاب‌ها و نوشته‌های مربوط به خون‌آشام‌ها، سلاح‌های آن‌ها، اشیای جادوگری، نوشته‌های مربوط به افسانه‌ها و اساطیر روبرو می‌شوید که بهترین مکان برای هواخواهان ترس و وحشت و بدترین مکان برای کودکان است.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید